12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bisexuálové odsouzení společností

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ladyx (anonym)
Zdravím všechny. Mám přítele a jsem s ním vcelku šťastná. Trápí mě však některé mé myšlenky... Odmala, co si vzpomínám, mě přitahovaly ženské tvary - myslím prsa. Cosi jsem ještě ve 4 letech žvatlala a pak se strašně za to styděla. Také jsem kreslila nahé ženské postavy, to jsem nastoupila do školy. Kolem sedmého roku jsem měla jednu kamarádku, u které mě vzrušovalo, že byla více vyvinutá.. nechala si na ně šahat... máma mě přistihla, když jsem to dělala za závěsem (měla jsem narozeninovou párty) a strašně jsem se styděla. S jednou další kamarádkou jsme si hrály na otce a matku v družině, přičemž ona měla hrát matku a já jsem dělala ""chlípného"" otce, co ji ošahává, když se sprchuje... Cítila jsem, že dělám něco, co bych neměla, ale touha byla silnější... Své chování jsem potlačila a nikdy jsem už nic takového neudělala. Jsem znepokojená z mých myšlenek. Vzrušuje mě v představách, kdy ""mučím"" mladší dívku, ktrá se nemůže hýbat a já jí dělám takové ty věci, co ženám většinou dělají muži... Nebo naopak že já se nemohu hýbat nebo někdy i můžu a šahají na mě žena i muži. To se mi většinou zdá. Kdesi hluboko ve mě leží představa, že bych se milovala se ženou, kterou hned na to zaháním kamsi daleko. Cítím se, že hřeším myšlenkami. Příteli jsem to řekla, ale ten si myslí, že jen tak kecám a myslí si, že je to ta největší hloupost, co jsem mu kdy řekla. Zároveň mě přitahují starší zralí muži, kdy mám u nich pocit, že mě dokáží chránit. Mám dále své skryté touhy kvůli společnosti potlačovat??
27. Říjen 2008 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Radsi jo:-))! Dneska musis skryvat skoro vsechno a nevim proc by ses tim mela nekomu chlubit nebo mu to vykladat?!
28. Říjen 2008 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamilko (anonym)
Podle mě máš docela hezké představy a měla bys je zkusit realizovat. Pak třeba zjistíš, že to není ono a necháš toho, ale tvá zvědavost bude ukojena, nebo tomu propadneš úplně. V dnešní době si lze splnit leccos. Můžeš s tím bojovat, ale proč, když si to můžeš užívat. Na společenost se vykašli a jdi proti proudu.
28. Říjen 2008 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
ladyx (anonym)
Já bych se tím tedy nikdy nechlubila, naopak mně to připadá trapné a neslušné...
29. Říjen 2008 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamilko (anonym)
Máš-li takový názor, tak s tím bojuj. Ale vyhrát to nemůžeš. Prostě je to v tobě a bude se to ozývat čím dál víc až podlehneš. Každý jsme nějaký a pokud tím neubližuješ jiným, není to nic proti ničemu.
29. Říjen 2008 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
já nevidím nic špatného na milování ženy se ženou.... prostě to zkus a uvidíš....
30. Říjen 2008 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka - lenkasa (anonym)
já nevidím nic špatného na...jasně zkus to pak budeš mít zkušenost a kdo ví třeba si najdeš ještě místo přítele přítelkyni. Hlavně neřeš co si lidi o tobě myslí. Víš já to v pubertě hrozně dělala ale tím nemyslím teď okolo sexu. A pak mi došlo, že o tom ten život vůbec není. Víš i kdybys dělala všecko dobře tak se stejně najde minimálně jeden člověk co se tě bude snažit pomluvit a zesměšnit tak nač bys měla dělat věci správně když tě stejně budou pomlouvat? Dělej si věci po svém a budeš šťastná a je to;-)
5. Únor 2010 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
bi (anonym)
nevíte někdo zda je něco čím vyjádřit přízen ke stejnému pohlaví? třeba něco co si navléknu a všichni vědí že jsem gai nebo bi. chci to nějak dát najevo. nechcí být zařazen mezi hetero jen proto že mám děti a ženu.
21. Červenec 2015 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
bi bi (anonym)
nevíte někdo zda je něco...pod pojmem bi se snad rozumí obojetný. Na obě strany./pohlaví/
21. Červenec 2015 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
bi (anonym)
pod pojmem bi se snad rozumí...ano já jsem na obojí. ale vzhledem k rodině jsem řazen společností jako hetero. často se tak lidé předemnou vyjadřují hanlivě o homosexualech. chci tak vyjádřit podporu a dát na jevo svůj názor. a nevadí když mne budou považovat za homo. chci aby věděli že patřím mezi ně i když jen částečně.
22. Červenec 2015 - 8:17
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tak hovoř na veřejnosti pouze tím jaké máš pohlaví .... o tom druhým přeci nemusíš vůbec mluvit, to si schováš do svého soukromí. Navenek je to přítel(kyně) Nic víc.
26. Září 2016 - 23:30

Přidat komentář

Reklama

Reklama