78 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s biseptolem a možností sportu? Doktor mi napsal biseptol na zanet mocovych cest po dvou dnech bez bolesti a vsechno OK. Prášky ale doberu. Chtěl bych se zeptat jestli tomu nějak biseptol odporuje sportu? Děkuji
10. Červenec 2012 - 12:37
Prinnska (anonym)
Především doporučuji důkladně pročíst příbalový leták - http://pribalove-letaky.cz/biseptol-tablety
11. Září 2012 - 17:50
Markéta A. (anonym)
Dobrý denm, užívala jsem teď biseptol, doktorka mi předepsala 2 balení na zánět močových cest...na ten mi biseptol opravdu pomohl. Neměla jsem žádnou vyrážku, ale bylo mi špatně od žaludku a měla jsem závratě.Postupně se mi začalo taky špatně dýchat, jako bych měla v plicích hleny, cítila jsem tlak na hrudníku a bolest. Prášky jsem ovšem doužívala, po ukončení užívání se vše zlepšilo, ale stále to není ještě v normě. Myslíte si, že to mohlo být právě biseptolem? U lékaře jsem s tím nebyla, uvažovala jsem sice, že pojedu na pohotovost, protože jsem byla celkem vyděšená, ale pořád jsem se uklidňovala, že to přejde.
14. Listopad 2012 - 17:11
sasa (anonym)
biseptol mi vzdy pomohl a vubec nedoporucuju pokud vam doktorka predepise prasky at i na chripku je nebrat,asi vi proc vam je predepsala nebot po chripce muzete mi nasledky a jiny nalez ktery leci prave biseptoelm...
4. Prosinec 2012 - 20:57
Katka (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Také se musím přidat k názoru, že Biseptol je zatím nejhorší lék, co jsem kdy v životě používala! Během celé léčby jsem trpěla pocitem zvracení, únavou, natekly mi dásně apod. a ke konci léčby se mi objevila vyrážka typu červených fleků po celém těle, dávku Biseptolu na jeden den jsem ani nedobrala, Biseptol mi ani zcela nevyléčil zánět močových cest, na který mi byl předepsán. Každý na léky reaguje jinak, ale doporučuji Biseptol u lékaře odmítnout, předejdete tak možným poměrně velkým komplikacím.
1. Únor 2013 - 10:54
Milan (anonym)
Môžem potvrdiť že Biseptol je zatiaľ najhorší liek ktorím ma liečili. Predpísaný mi bol na boleliózu užíval som ho pred troma rokmi 21dní a následky mám stále, zničil mi imunitný sistém teraz už chodím aj na imunológiu. Celú zimu som v kuse prechladnutý od vtedy čo som tem sajrajt užíval čo trvá už tri roky.
1. Březen 2013 - 12:52
Tomáš (anonym)
Dobrý den, dnes mi moje doktorka předepsala biseptol a řekla mi že bych neměl jít kyselé, tatarky kečupy, zakysané věci atd, že můžů jen banýny a termixy.Zajímalo by mě však co můžu pít, jestli můžu normálně minerální vody, nebo jen obyčejnou vodu a jestli můžu čaje apod..Děkuju za odpověd
10. Duben 2013 - 8:58
Lenka (anonym)
Dobrý den.Moje dieťa ktoré ma 4 roky je dva dni po využívaní biseptolu a nemôže sa zbaviť pocitu únavy a nemá absolútne chuť na jedlo.myslím si že je to spôsobené biseptolom.
25. Duben 2013 - 19:20
Ahoj (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Už jste v pořádku?
11. Květen 2013 - 10:04
Dana (anonym)
Môžem potvrdiť že...A jak víš, že Ti to udělal Biseptol? To Ti spíš udělala ta Borelioza,ne?
12. Červen 2013 - 14:07
jarka hofmanová (anonym)
Moje jedenáctiletá dcera dobrala biseptol a tři dny později s námi odjela k moři. za další tři dny se osypala po celém těle - maličká rudá vyrážka, jako by ji někdo sešlehal kopřivami pokryla celé tělo . břicho, záda, ruce, nohy - kromě obličeje. jsem zdravotní sestra a měla jsem s sebou naštěstí dithiaden, protože manžel mívá u moře alergii na pyly a často kýchá. lék zabral asi za dva dny a nám se hrozně ulevilo. nevím, zda to byla reakce na biseptol, nebo na nějaké jídlo, každopádně nám připravila několik bezesných nocí v daleké Itálii...
23. Červen 2013 - 7:58
Jarda (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Tak jste asi alergicka. Vase blbost, ze to berete i po takove reakci. Nesvadejte to na lek
4. Říjen 2013 - 15:15
zuzianas (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Dobrý den mám stejnou zkušenost,moje dcera 9let po Biseptolu nejdříve dostala vysoké horečky a potom se celá osypala,skončila na kapačkách na Jednotce intenzivní péče a strávila tam celkem týden a týden domácí léčení!Biseptol už nikdy více!!!
4. Listopad 2013 - 21:08
Eva, Slovensko (anonym)
Mne Biseptol zabera ako jediny na moj chronicky zapal mocovych ciest. Vyskusala som rozne antibiotika a jedine Biseptol mi zabral. Samozrejme ze boli aj nejake vedlasie ucinky, ale len do doby, kym som nezacala spolu s antibiotikami uzivat aj probiotika. Od vtedy len spokojnost..
4. Prosinec 2013 - 14:05
Anne (anonym)
Dobrý den, mám dotaz ohledně Biseptolu 480. Beru jej již od úterý a ve středu ráno se mi udělala ošklivá vyrážka v oblasti úst. Volala jsem doktorce, jestli to nemůže být z biseptolu a ta mávla rukou, že to mám po nějakém exotickém ovoci (už hodně dlouho jsem žádné nejedla). Ptala jsem se jí jestli to nemůže být z biseptolu a ona řekla že rozhodně ne. Nevíte někdo, jestli se může mýlit? S dalšími dny užívání se to zhoršuje :(
20. Prosinec 2013 - 10:04
Denisa (anonym)
Já na biseptol nedám dopustit....
20. Prosinec 2013 - 15:19
Lenka (anonym)
Moje 17 letá dcera bere 3.den Biseptol, má vyrážku na rukou i v podpaží, ale prý ho musí dobrat , protože trpí opakovanými záněty a vystřídala už několik ATB.
3. Leden 2014 - 19:24
Eva (anonym)
Tak si máte zjistit jestli jste alergické na antibiotika. To by mělo vysvětlovat ty vaše vyrážky.
17. Leden 2014 - 20:54
kamila (anonym)
Dobrý den chci se zeptat když užívam bisepol a antikoncepci muže biseptol antikoncepci nějak ovlivnit? děkuji
20. Leden 2014 - 0:10
Marianna (anonym)
Dobrý den chci se zeptat...Dobry den, chcem zareagovat na liek Biseptol 800.Nefrologicka mi ich predpisala akoze na preliecenie lebo som mala zapal obliciek. Ale ked mi to predpisala bola som uz zdrava zdoraznujem.Mala som 15 rokov. Davkovanie dvakrat denne dve tableta. Co cert nechcel po prvej davke sa mi objavili vedlajsie ucinky.. zacalo ma prehanat.. tak som lieky vysadila okamzite... O desat dni presne v noci som sa zobudila na silne palenie a svrbenie tvare a celeho tela.. Rano som sla do kostola, bolo teplo a to ma viac rozpalovalo..Dotykom som citila uz rano pupaciky.. vyrazky... Prisla som na obed domov a uz som bola cervena ako rak.. a dalsie rano som sa zobudila cela opuchnuta... takze takto liecila som sa na koznom oddeleni na alergologii, ktora zistila ze moje telo dostalo alergicku reakciu na dve zlozky z toho lieku. vyzerala som horsie ako nocna mora.. okuchnute obe oci cela tvar aj usta mi mokvali medzi nohami takisto aj za kolenami na hrudi a rukach... neprajem nikomu. pichali mi hormonalne injekcie a brala som kopec liekov a masticiek. Atopicky ekzem som dostala.. nevyliecitelne.. odvtedy preslo uz skoro 9 rokov a ja sa stale opakovane liecim na ekzem... uz sa z toho nikdy nevyliecim.. na nejaky cas to zmizne ale stale sa to vrati . otazka je len v akom stadiu a na kolkych percentach tela. takze mi znicili zivot aj lieky aj lekarka....pozor na to. mali by to stiahnut z trhu .. kolkym ludom este chcu s tymto liekom znicit zivot?
24. Leden 2014 - 13:52
Petra (anonym)
Dobrý den, také mám s Biseptolem velmi špatné zkušenosti - po asi třetí dávce se mi udělala hrozná vyrážka takřka po celém těle a začala jsem špatně dýchat. Okamžitě jsme jeli na pohotovost, kde mi dali dvě injekce (což pomohlo). Ráno jsem jela ke své obvodní lékařce, která mi řekla, že jsem prodělala alergickou reakci a že v žádném případě nesmím už nikdy Biseptol ani podobná antibiotika užívat, protože s každou další dávkou by se intenzita alergické reakce stupňovala. "Doktorka" z příspěvku zde v diskusi, která řekla pacientce, že podobná reakce je normální, by měla vrátit diplom....
27. Leden 2014 - 13:58
Jojko (anonym)
Já mám s Niseptolrm klasdne zkušenosti měl sem zanět ve varlatech a zánět močových cest a jedině Biseptol mi pomohl, a měl sem klid , když ho uživaqte musieč dostátek pit těkutín vyvarovat se slnku a světlu , nejist nic kysele a je fajn
9. Březen 2014 - 19:01
Maryjoe (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Pokud je to takto dlouho - mela byste zajit k lekari, protoze to po Biseptolu pravdepodobne nebude. Po vysazeni by takove fleky mely zmizet. Pokud ne, bude problem jinde.
19. Březen 2014 - 19:04
petula (anonym)
Dobrý večer,ani ja nemam s biseptolem dobré zkušenosti,dnes mi ho gynekolog předepsal na zánět močových cest,mám brát 2 najednou po 12 hodinách. Tak jsem tak učinila ,hodila jsem do sebe 2 prášky a bylo to. Od té doby jak kdyby mě prastily,mam zimnici,boli ne hlava,sotva chodím a motam se. V noci odmítám vzít další dávku a ráno mažu spet,snat mi pan dr.napíše něco jiného. Biseptol už nechci nikdy vidět....
16. Červen 2014 - 21:09
Pavla (anonym)
Dobrý večer,mám nemocného 10 letého syna a dnes jsem dostala předpis od doktorky Biseptol. Po příspěvkách co tady čtu mi není zrovna nejlépe. Jen doufám,že to synovi pomůže.... Bere ráno 1,5 a po 12 hodinách 2 tablety. Teploty zatím neustávají,tak uvidíme.
17. Červen 2014 - 18:36
Beda (anonym)
Já jsem taky užívala...Biseptol, stejně jako mnohé další léky, může mít vedlejší účinky. Ty jsou uvedeny v příbalovém letáku. Obdobné nežádoucí účinky jako u Biseptolu se vyskytují u mnoha antibiotik a dalších léků. Biseptol je ovšem kombinací sulfonamidu a antibiotika a je účinný na mnoho infekcí, na které antibiotika samotná účinkují hůře. Užívat Biseptol na chřipku je ovšem nesmysl.
9. Červenec 2014 - 12:04
Martin (anonym)
Můj pes má zánět močáku nejspíš teda. Čůrá krev apod byly jsme u veterináře a ten mu předepsal Biseptol 480 jsem zvědavej jestli mu to pomůže a divím se že jeden a ten samej lék daj člověku i zvířeti.
14. Červenec 2014 - 17:51
Lucie (anonym)
Tak jste asi alergicka. Vase...Ste velice slusny clovek...fuj
23. Srpen 2014 - 16:45
Zdenek (anonym)
Biseptol je hnus,mně z něho...Biseptol mi pomohl od zápalu plic ,s kyselou stravou taky žádné potíže nemám,ba naopak mi pomohl.
31. Srpen 2014 - 16:53
jirka (anonym)
Biseptol už užívám tři roky vše je v bez problémů
28. Říjen 2014 - 20:50

Stránky

Přidat komentář