78 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Biseptol 480mg

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Antibiotika neber na chřipku je to zbytečné neúčinkují
26. Leden 2009 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
nespokojená (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde uveřejnit,že Biseptol je nejhorší lék,co jsem kdy musela užívat! Začalo to tím,že mi nastaly vysoké horečky a měla jsem dlouho chřipku.Proto jsem zašla za mojí lékařkou,která mi předepsala Biseptol + šíleně drahé kapky pro lepší dýchání.O Biseptolu mi bylo řečeno,že nesmím jíst žádné kyselé potraviny-což jsem dodržovala.Po týdnu užívání Biseptolu se můj stav nelepšil a kapky nepomáhaly.Jednou ráno jsem se probudila a koukla jsem do zrcadla a zjistila jsem,že na mé tváři vyskočila ošklivá vyrážka!Během dne mi vyskákaly červené flíčky po celém těle a špatně se mi dýchalo.Večer už jsem vypadala jako rak a proto jsem druhý den ráno zašla za doktorkou.Velmi mě rozčílilo to,co mi tehdy řekla.Oznámila mi,že toto je ZCELA NORMÁLNÍ a pár lidí už to mělo.Řekla mi,že do 3 dnů by to mělo zmizet.Po 3 dnech vyrážka stále nemizela a nezmizela ani po měsíci!Stále mám po těle nehezké-ted´už ne červené nýbrž fialové fleky a občas mi rudnou tváře a vyskočí mi teplota.Již jsou tomu 3 měsíce od té doby,co jsem přestala Biseptol užívat. Tímto chci oznámit,že Biseptol je prostě na nic,zkazil mi zdraví a zanechal na mě následky.Proto si dávejte pozor a na chřipku žádejte cokoliv jiného jen ne BISEPTOL!
5. Červen 2009 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiki (anonym)
Já jsem taky užívala Biseptol, napsali mi to tenkrát na močové cesty. Také jsem dodržovala tu dietu a stalo se mi přesně co tobě. Napřed jsem si všimla, že se mi na předloktí udělali takové malé červené flíčky, postupně přibývali všude po těle až se nakonec slily dohromady a byla sem červená celá. Doktorka mi to hned vysadila a pak mi ještě píchali nějaké injekce než to zmizelo.
20. Srpen 2009 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Každé tělo reaguje na určitý typ antibiotik jinak. Je možné, že jste třeba Biseptol braly už kdysi a vaše tělo si vytvořilo dostatek protilátek, takže teď nepřiměřeně reaguje. Já mám bohužel s antibiotiky dost zkušeností a musím říct, že Biseptol je jeden z nejšetrnějších. V podstatě jsou to jediné antibiotika, na které můj žaludek a střevní mikroflóra reaguje kladně. Rozhodně bych ho takto striktně nezavrhovala, jak říkám, každé tělo reaguje jinak a je na doktorovi, aby správně odhadl, jaká bude vaše reakce.
14. Říjen 2009 - 8:33
Obrázek uživatele tojesila
tojesila
Mrkněte i na http://www.tojesila.cz/
14. Říjen 2009 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Mrkněte i na...Biseptol není antibiotikum. Před lety mi jedna doktorka na bronchitidu předepsala Sumetrolim. Celkem jsem měla využívat 40 tablet. Když jsem jich měla v sobě 36 a měla jít po deseti dnech na kontrolu, příšerně jsem se osypala až celá otekla, nohy fialové, nezůstal na mě asi kousíček mé světlé kůže, všude červená, a navíc to všude úporně svědilo. Dostala jsem hned horečku přes 38 stupňů. Doktorka mi okamžitě zakázala léky dál brát a zakázala mi jednou provždy i Biseptol, který prý má stejnou účinnou látku. Není to ovšem antibiotikum, ale chemoterapeutikum. Byla to prudká alergická reakce a až otrava organismu. Antibiotika naopak snáším dobře.
21. Říjen 2009 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Biseptol obsahuje látku Clotrimaxazol, kterou některý organismus nesnáší a má na něj prudkou elergii. Z ní se pak vyskytují na těle, hlavně na předloktí svědivé vyrážky. Když se to stane, jste jednou provždy na tuto látku alergičtí a musíte se jí vyvarovat.Toto je má vlastní zkušenost.Jedná se o protiplísňový a protibakteriální přípravek.
22. Listopad 2009 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Já jsem taky užívala...ahojky to je teda divný ja sem měla zánět vaječníku..a biseptol jsem brala a nic se mi nestalo
27. Listopad 2009 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
hika (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...ja som dostala biseptol na zapal mocovych ciest aj obiciek, bohuzial som ho musela prestat brat, lebo som na nejaku zlozku alergicka. Ale bral ho dlhodobo maly chlapcek mojej znamej ako profylaxiu na zapal obliciek. Tak, kazdy reagujeme inak
24. Prosinec 2009 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Klara (anonym)
od uzivania biseptolu už preslo 2 tyzdne a este stale ma cele telo svrbi. Na predlaktiach mam male miesta, kde zacina už exem, aj pod kolenami. Otazka znie, dokedy?
31. Prosinec 2009 - 5:11
Obrázek uživatele Návštěvník
KACKA (anonym)
ahoj ja tedka taky beru biseptol a chtela sem se zeptat ze kdyz mi doktorka rekla nech to beru 3dny a v patek rano sem mnela posledni. muzu si v sobotu vecer dat alkohol ?
23. Duben 2010 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tyna (anonym)
Mě taky nasadili biseptol na zánět močáku, někdy ve čtvrtek a dnes v sobotu, když mě propustili z nemocnice se mi potíže vrací jako by najednou přestal účinkovat. Zakázali mi vše kyselé pod hrozbou vyrážky a já teď nedůvěřivě koukám na meloun před sebou a bojím se do něj jen píchnout :)))
21. Srpen 2010 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenča (anonym)
Chtěla bych se zeptat jestli BISEPTOL 480 ovlivňuje antikoncepci cilest?myslím že ne ale tak pro jistotu:)
26. Září 2010 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Biseptol je sulfonamid, čistě chemická látka.Hodně lidí má na síru v něm obsaženou alergii. Sulfonamid je špatně rozpustný a ještě hůř v kyselém prostředí: prakticky to vede k jeho usazování v ledvinách. Proto nejlepší je pít vlažnou nebo teplou vodu a hlavně pít hodně. Na mě dobře zabíral při angínách, asi jsem těch penicilínů předtím měla moc a neúčinkovaly.
26. Září 2010 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Woody (anonym)
Biseptol je sulfonamid,...Když jsem mluvil s lékárníkem,protože ti vědí mnohem víc než doktoři, varoval mě před ledvinovou kolikou. To je to,jak píšete,že se usazuje v ledvinách: pěkný svinstvo! Propláchnout vodou a ven s tím z těla! Tyna píše,že ji varovali před vyrážkou!! To jsou teda dochtoři! :-)
26. Září 2010 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
asd (anonym)
Dobrý den, dnes mi moje...Vzácně byly hlášeny život ohrožující nežádoucí účinky provázející podávání sulfonamidů, včetně Stevens-Johnsonova syndromu, Lyellova syndromu, akutní nekrózy jater, aplastické anémie, jiného poškození kostní dřeně a hypersenzitivity s postižením dýchacího ústrojí. Kromě toho se vyskytly i následující nežádoucí účinky: Hematologické Agranulocytóza, aplastická anémie, hemolytická anémie, megaloblastická anémie, eozinofílie, hypoprotrombinémie, leukopénie, methemoglobinémie, neutropénie, trombocytopénie. Hypersenzitivní reakce Alergická myokarditida, třesavka, léková horečka, toxická epidermolýza, fotosenzitivita, anafylaktické příznaky, angioneurotický edém, svědění kůže, Henoch-Schoenleinova purpura, kopřivka, erythema multiforme, generalizované kožní reakce, generalizované alergické reakce, alergické vyrážky, exfoliativní dermatitida, sérová nemoc, Stevens-Johnsonův syndrom. Vzácně periarteriitis nodosa nebo syndrom podobný lupusu. Gastrointestinální Průjem, bolesti břicha, anorexie, nauzea, pseudomembranózní enteritida, zvracení, zvýšení sérových hladin transamináz a kreatininu, stomatitida, glositida, pankreatitida, hepatitida, občas s cholestatickou žloutenkou nebo nekrózou jater. Močopohlavní Krystalúrie, selhání ledvin, intersticiální nefritida, toxický nefrotický syndrom s oligúrií nebo anúrií, zvýšení sérových hladin nebílkovinového dusíku a kreatininu. Metabolické Hyperkalémie, hyponatrémie. Nervové Apatie, aseptická meningitida, ataxie, bolesti hlavy, deprese, křeče, halucinace, nervozita, hučení v uších, periférní polyneuritida. Endokrinologické Vzácně hypoglykémie, zvýšení diurézy. Muskuloskeletální Bolesti kloubů, bolesti svalů. Respirační Dušnost, kašel, plicní infiltráty. Ostatní Slabost, únava, nespavost. Sulfonamidy jsou chemicky podobné některým antityreoidálním látkám, diuretikům (acetazolamidu a thiazidům) a perorálním antidiabetikům, což může podmiňovat zkříženou alergii.
5. Leden 2011 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
doktorka na pohotovosti predpisala biseptol na zapal hrdla..najprv zabral, ale po 2 dnoch mi zacalo busit srdce, tak ze, mi hucalo v usiach a islo mi hrude roztrhnut, ako pri sportovani..tep som mala vyssi ako 90.Biseptol Uz nikdy viac! je to riaden humus.!!
17. Únor 2011 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Již po druhé mi byl předepsán Biseptol, na zánět močových cest. Žádne problemy nenastaly, tim sem chtěla jen řict, že učinost leku je zcela individuálni, ale to jistě víte sami.
19. Únor 2011 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Již po druhé mi byl...Kdysi mi doktorka (ještě na škole) předepsala lék Sumetrolim na bronchitidu. Po deseti dnech užívání jsem dostala příšernou vyrážku, během dne jsem nakonec celá otekla, nezůstalo na mně místo bílé kůže, dokonce ani ve vlasech ne, celé tělo mě svědilo, nohy od kolen dolů nebezpečně zfialověly a dostala jsem horečku. To jsem v sobě měla 36 z celkem 40 tablet, které jsem měla využívat. Doktorka mi lék okamžitě vysadila a zakázala jednou provždy užívat cokoli podobného včetně zde uváděného Biseptolu. (Takže od té doby u všech lékařů poctivě uvádím alergii na příslušnou skupinu léků.) Otok mi z kůže postupně slezl, ale ještě asi měsíc až dva jsem byla po celém těle flekatá, jako by mě zmlátil a já měla modřiny v nejpestřejším zbarvení. Na kožním, kam mě tehdy doktorka ještě před r. ’89 poslala, měli právě dlouhodobou dovolenou či co, tak jsem tam nemohla, ale ještě že to bylo v zimě, kdy člověk mohl být aspoň oblečený a nedávat na odiv svoji multibarevnost.
23. Únor 2011 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Koumec (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Alergiu mám na Biseptol druhý krát poprvé som zedol citron v čaji podruhé nič aj tak som ju dostal mám červenú kožu a horúcu na 50 percentách tela toto sa strieda so zimnicou je to nepríjemné som po operácii hernia hrozný liek.
26. Duben 2011 - 6:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepe 35 let (anonym)
Biseptol jsem měl brát jako prevenci zánětu po operaci nohy (úraz). Jelikož jsem ho již jednou bral v mládí (ve 12 letech) na zánět ledvin a léčba byla tenkrát v pohodě bez vedlejších příznaků, neočekával jsem nyní problém, příbalový leták nečetl a začal lék užívat. Po 12 hodinách mě začalo bolet a pálit ukrutně mezi krkem a nosem, zrudlo mi patro v ústech a nemohl jsem polykat, v noci jsem se hrozně potil. Předpokládal jsem, že jsem buď nastydl nebo jde na mne silná rýma, nebo mi začíná zánět hrtanu (nemám mandle). S Biseptolem jsem si to nespojoval. Stav se však zhoršoval - po 24 hodinách se mi udělaly v ústech afty a boelo i pít. Bylo mi to však celé divné - vždyť jsem přece pod antibiotiky. Napadlo mne proto pročíst příbalový leták a bylo mi to hned jasné, že příčinou je právě BISEPTOL a okamžitě ho vysadil. Po dvou dnech se tělo začalo čistit a stav se zlepšoval.
9. Červenec 2011 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Milá slečno, nejde o problém léku Bisseptol, ale o vás. Vy máte alergii na látku, která je obsažena v tbl bisseptolu. Za to vaše doktorka, ani prášek nemůže. Neříkám, že za to můžete vy. Alerii se objevují mezi 2-4 dnem užívání a často přetrvávají až po nějaké době vysazení. Kopřivka není na škodu, postupně vymizí. Doporučovala bych chemoterapeutika jako Oloxinum, je účinné a je často bez problému snášen i u alergiků.
5. Říjen 2011 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra V. (anonym)
já beru Biseptol druhým dnem, ráno a večer po 2 tabletách. Mám závratě a je mi nevolno.
7. Říjen 2011 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Chanda (anonym)
Biseptol je hnus,mně z něho začali padat vlasy,tenkrát jsem ho dostala na močové cesty a vůbec mi nezabral,nevíc mi uškodil,takže nedoporučuji.
4. Prosinec 2011 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie, 27. 2. 2 (anonym)
Dcera bere Biseptol od pátku, ted večer jí začíná svědět celé tělo, kopřivka zatím nenaskočila. Večer vypila čaj z brusinek, může to mít po tom čaji. děkuji.
27. Únor 2012 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
May (anonym)
Při užívání Biseptolu se nesmí pít nic kyselého! Mrzí mě, že to doktoři neřeknou, a mrzí mě, když o Biseptolu říkají, že je to antibiotikum: není, je to chemoterapeutikum sulfonamid!
27. Únor 2012 - 0:38
Obrázek uživatele HAHORKA
HAHORKA
Tak především Biseptol není antibiotikum, ale sulfonamid. Někdo je citlivý na antb. nekdo na sulf.Dříve se Biseptolem léčilo více infekcí moč.cest a plicních, dnes se dávají na všechno antibiot., nejlépe širokospektrální. Já sama nemám žádné vedlejší účinky, snáším léčbu dobře. Ale samozřejmostí je dodržovat zákaz kyselého. A není to jen citron nebo vit.C, ale třeba taky acylpyrin, paprika, marmeláda atd. A doktor i lékárník na to upozorňuje. Jenže když je člověku blbě, tak to někdy ani nevnímá.
17. Březen 2012 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Prosím o pomoc vzala jsem si tabletku 1x a napila jsem se pomerančového džusu a asi 15minut po té se mi udělala takova hrčka v hrku na hrtanu a při každém polknutí ti to bolí. Jako bych tam měla něco co tam nemá být. Prosím o co nejrychleší pomoc diky.
13. Duben 2012 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
rychlá pomoc (anonym)
pokud vysedáváu počítače, tak to nebude nic tragického
13. Duben 2012 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den,chtěla bych zde...Skôr ti ho telo neprijalo. Mne Biseptol veľmi pomohol pri zápale močových ciest, mala som problém niekoľko mesiacov a až tieto tabletky mi pomohli a žiadne takéto veci sa mi nestali. Práve naopak, veľmi mi pomohli.
18. Červen 2012 - 14:20

Stránky

Přidat komentář