6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Biokosmetika pro muže - komentáře

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
PRONAJMU MÍSTNOST PRO KADEŘNICTVÍ V ZAVEDENÉM KOSMETICKÉM SALONU V PLZNI-DOUBRAVCE. INFO E-MAIL: salonsusanna"seznam.cz
2. Březen 2009 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Tuto kosmetiku jsem koupila loni manželovi k vánocům, je s ní spokojený a kupuje si ji stále. Mně příjemně voní. Chtěla bych se však podělit se zážitkem s balzámem po holení. Byla jsem na medové masáži a do druhého nde mi vyskákaly krvavé pupínky, které neskutečně svědily. Byli jsme na chatě a já tam neměla vůbec nic čím bych si ty záda mohla potřít. jediné, co tam bylo, byl manželův balzám po holení. Natřela jsem si celá záda. okamžitě sjem cítila chladivou úlevu. Do druhého dne byly pupeny zahojené, zbyly jsenom stroupky, které se též velmi rychle dohojily. Od té doby tento balzém používám na všechny problémy s kůží, zejména na boláky a svědění kůže po holení nohou, kterým trpím v zimních měsících.
9. Listopad 2009 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Tuto kosmetiku jsem koupila...Lindo díky za tip. Manžel má zase na rukou chladový ekzém a tento balzám mu pomáhá. Pekelně ho to na té popraskané ruce pálí, ale vždy to ruku zklidní a promaže. Měl už to do krve.
15. Únor 2010 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Nosekova.M (anonym)
Ahoj. Já jsem koupila manželovy vlasovou kosmetiku Alpecin a říkal že je nadmíru spokojený. Navíc se mu zpevnily vlasy a jesti to tak půjde dál tak mu snad i znovu narostou :) Každopádně jsem ho koupila na http://www.dobrevlasy.cz/sampony-pro-muze/ . Pokud si nevíte rady, určitě Vám tam i poradí.
27. Listopad 2015 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Manuka Doctor cosmetics - kosmetická špička pro muže i ženy - s manukovym medem a včelím jedem působícím jako přírodní botox
28. Listopad 2015 - 10:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama