52 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Biofeedback - zkušenosti

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Prosím o jakékoliv zkušenosti s touto metodou. Děkuji.
20. Březen 2004 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina Švehlov (anonym)
Podle mě je to pěkná pitomost. Akorát to stojí pěkný prchy.
21. Březen 2004 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Zina (anonym)
O co jde a k čemu je to dobrý?
22. Březen 2004 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
IRMA (anonym)
Já mám zkušenosti s biofeedbackem kladné. Je to vlastně způsob jak přinutit pracovat mozkové buňky, které se to ještě nenaučily, řekla bych laicky. Syn byl dyslektik, roztěkaný. Absolvovali jsme 20 sezení. Stav se hooodně zlepšil. Se čtením teď nemá problémy vůbec. A to jsme začali až ve 4. třídě. Na www.biofeedback.cz je více informací a ráda udělám reklamu. Finanční stránka není nezanedbatelná, to je pravda. Na druhou stranu efekt je trvalý a člověk tím jen získá. Na různé jiné vitamíny, člověk za život utratí více.
5. Srpen 2004 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzanka (anonym)
ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymyzeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)
28. Srpen 2004 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzanka (anonym)
ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymizeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)
28. Srpen 2004 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Vid (anonym)
Myslíte, že má biofeedback vliv i na postižené Alzheimerem? díky.
17. Prosinec 2004 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Joriko (anonym)
Máme dobrou zkusenost, dcera mela diskalkulii a po dvaceti sezeních je po ní.(po diskalkulii).
27. Prosinec 2004 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Johanz (anonym)
Nemám zkušenosti z feedbeckem ale z audiovisualni stimulaci mozku což je velicé podobné jen se nevyžaduje tolik spolupráce jako u BFB Chci zkusit praci z BFB kde je zapotřěbí vule abychom dosáhli kýženého výsledku....Jinak jsou zkušenosti převážně pozitívní....
27. Prosinec 2004 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Já mám zkušenosti dobré, podlůe mě je to vynikající. Zlešení soustředění, zklidnění - člověk nemusí mít zrovna nějaké problémy a i tak je to k užitku. Nelze od toho očekáváat - ostatně jako ode všeho - totální spásu. Je to pomůcka, nástorj, doplněk. Kdo si sedne na biofeedback s očekáváním, že ho to spasí, asi nepochodí. Vlastní aktivní přístup je základ. Už se opakuji - jako u všeho.
3. Leden 2005 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
Mám zkušenosti. Rozhodně nejsou kladné. Výsledek neby žádný... Vlastně jeden jo - prázdná peněženka.
15. Leden 2005 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
katy (anonym)
Biofeedback je opravdu dobrá metoda pro hyperaktivní děti, různé dys- poruchy, lehkou mozkovou disfunkci. Dítě se učí ovládat sebe - své mozkové impulsy, stává se vyrovnanějším a klidnějším. Účinek ovšem není hned po první návštěvě, ale objevuje se časem - fotbal se také nenaučíte hrát hned, chce to trénink.
12. Únor 2005 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
naty (anonym)
Biofeedback v překladu znamená "biologická zpětná vazba" a je mimo jiné také součástí kineziologické metody ONE BRAIN,je totiž na tom založen kineziologický svalový test.Je to "odpověď těla".Takže biofeedback jako takový funguje VŽDY !!!
1. Březen 2005 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Danny (anonym)
Osobně na tuto metodu momentálně docházím, ovšem byl jsem prozatím jen třikrát. Po skončení všech sezení budu informovat ...
3. Březen 2005 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mám 6-letou hyperaktivní dceru, se kterou jsme zatím absolvovaly asi 15 sezení. Účinek jsme již zpozorovali - je klidnější, začíná se lépe soustředit. Hodláme absolvovat asi 30 lekcí. V září má jít do školy a chceme udělat všechno pro zlepšení. Máme velice vstřícnou terapeutku, která nám velmi výhodně upravila cenu a nevyjde nás to tak draho.
11. Duben 2006 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Paní Irmo, prosím ozvěte se na můj e-mail. Mám na vás několik otázek a jedna z nich je, zda byste byla ochotná svoje zkušenosti říci televizním divákům? e-mail: dvorava"seznam.cz
8. Prosinec 2006 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Paní Moniko, moc prosím,nenapsala by jste mi jak Vám to pomohlo? Mám podobný problém se synem, má teď odklad a tak jsem o této metodě přemýšlela. Moc prosím.... mail je soujana"seznam.cz Předem moc děkuji, Jana
21. Březen 2007 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Paní Moniko, moc prosím,nenapsala by jste mi jak Vám to pomohlo? Mám podobný problém se synem, má teď odklad a tak jsem o této metodě přemýšlela. Moc prosím.... Předem moc děkuji, Jana
21. Březen 2007 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Prosím poraďte mi, jestli někde v MB nebo okolí provádějí biofeedbeck. Mám 6,5 letého hyperaktivního syna. Nemá někdo zkušenosti s domácím přístrojem (např. Journey to Wild Divine?
2. Květen 2007 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Journey to Wild Divine lze pro hyperaktivní děti dobře využít. Je tam mnoho úkolů a jsou graficky hezky propracované, což se dětem líbí. Funkčnost je také překvapivě velice dobrá. Na rozdíl od EEG biofeedbacku je zařízení cenově dostupné. Ovládání je snadné. Samozřejmě u šestiletého chlapce je i u tohoto zařízení potřeba asistence rodiče.
6. Červen 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
L. (anonym)
Chidila jsem na biofeedback kvůli záchvatům panických atak - nepomohlo to vůbec. Vyhozené peníze.
6. Červen 2007 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Chtěla bych se zeptat, co to je to Journex to Wild Divine?Mám také syna s LMD a máme s ním problémy jak doma tak ve škole.Tak bych moc prosila o odpověď o co vlastně jde.Moc a moc děkuji.
1. Září 2007 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Chci se zeptat,kolik stojí hra Journex to Wild Divine a kde se dá koupit?Dá se hrát pořád a pořád dokola nebo pak už děti nechtějí hrát,jestli to opravdu stojí za to.
1. Září 2007 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Journey to Wild divine prodává Mind Technology. WWW.MINDTECHNOLOGY.CZ
20. Září 2007 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr C. (anonym)
Biofeedback k PC Journey To Wild Divine, neni to zazrak, ale naucit to soustredeni,relaxovaní a dychani. Na ebay to lze koupit za 1350kč. Osobně jsem si to za tyto peníze pořídil,zatím trenuji. Po vyzkoušení vám dám vědět.petras"email.cz
8. Leden 2008 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Otýlie (anonym)
Jo, tohle je dobrá technika.
14. Leden 2008 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Tohle téma nějak zamlklo.
17. Leden 2008 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Červenka (anonym)
Dobry den, asi bych vam radeji doporucil, jogu ci taichi a jine, tento pristroj funguje, ale... Je nutne se snim naucit zachazet, 90% lidi kdyz zacnou, tak neumi spravne dychat ani se uvolnit, ci neumi udrzet pozornost, na toto vse existuje cela rada cviceni a ruznych technik, ktere jsou prakticke a zajimave. Cim vice klademe ruzna ocekavani na nejake pristroje, tim mene se pak naplnuji, pristroj nas nezmeni, on nam muze pomoci, kdyz na sobe budeme pracovat. Varic vas nepopali, vy se spalite o nej(urcite se da diskutovat o techto vecech na fylozoficke urovni, ale to nehodlam). Z vlastni zkusenosti vim, ze je dobry zpusob zacit na velkem biofeedbacku, ale je to komercni a draha cesta-procedura, kde vas vyskoleny pracovnik provazi a vysvetluje co a jak(zalezi i na jeho kvalite a zda vas kontroluje ci to odrika a necha vas na pospas), tam pak soustredenim ovladate vodu v rece, auticko na silnici atd.. Dalsi moznosti jsou, jak jsem rikal, ruzne techniky(Joga,taichi, nebo proste cviceni typu soustredim se doma v pokoji na jeden bod, nejprve 1min, pak 2min atd.. a zvysovat, pritom si hlidat, zda mysl neunikam jinam....do myslenek,spanku otupeni a pod.) Tento domaci biofeedback, neni tak presny, je komplet v anglictine, je uveden formou pribehu-pohady, kde vas sice pruvodce uci(ale ...), ze zkusenosti vim, ze naucit se hluboke a klidne dychani do bricha ci chaoticke dychani atd.. je z tohoto pribehu(hry) velice obtizne a lide nepochopi co je po nich chteno, ci to ani neumi. Pekne je, ze trening soustredeni na jednu vec, kde kdyz se opravdu soustredite a nehybete, opravdu funguje, ale zase delal jsem test s kamaradem, ktery toto videl poprve, neovlada zadne relaxacni techniky, dycha normalne jako bezny clovek a pri teto "hre" nebyl schopen vubec pokracovat, chtel hmatatelny dukaz ze to funguje, analyzoval, dedukoval, premyslel a zkousel...vysledek bylo ze se rozcilil a nechal toho se slovy "uz nikdy vice". Me doporuceni, je pouzit toto pouze jako doplnek, zpestreni, ale ne jako vyhru, zachranu, zazrak ci spasu. Vlastnim vice techto doplnku, vcetne psychowaklmena, ale proste nic vas nenaprogramuje a nevylepsi, pokud se nebudete vylepsovat sam a vedome! Psychowalkmen - pokud mu to clovek dovoli a nebrani se a prezije prvnich 10lekci, ktere mu muzou pripadat jako skripot v usich a stroboskop ci blikani pred ocima, je potreba se do toho umet uvolnit, tak je to dobra pracka mozku, nekdo to odsuzuje, nekdo ne, ja ho pouzival ted pri statnicich a byl jsem spokojen. Vsem doporuciji kombinaci ruznych technik a hlavne vuli a chtení PS. nakoupit tento pristorj jde za 50-150 USD (podle vybavy)na www.ebay.com pri cene dolaru kolem 15kc je to pak od 750kc Krasny den pro dalsi info petras"email.cz ci petr.cervenka"atlas.cz
19. Srpen 2008 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Před pár měsíci byl v televizi pořad,kde psychowalkmen testoval výzkumný ústav,vyjadřoval se k němu prof.Raboch a další a bylo konstatováno,že u psychowalkmanů NEBYLA PROKÁZÁNA ÚČINNOST !!!
19. Srpen 2008 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
měli jsme ho doma, manžel jej používal k relaxací, k učení angličtiny, používal jej asi půl roku a během této terapie se mu úplně změnila osobnost. Takováto věc nepatří do rukou laika, zasahovat do psychiky bych si, po našich zkušeostech, nenechala tímto způsobem.
19. Srpen 2008 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
roj (anonym)
Jak se manželovi změnila osobnost? Neříkej mi, že nějaký přístroj tohle dokáže!!!
19. Srpen 2008 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
bohužel, dokáže. Dokonce mám pocit, že pokud se používá dlouho, což manžel používal, tak mu vznikla závislost. Byli jsme v té době spolu asi 2o let, takže si myslím, že leckteré jeho reakce jsem dokázala odhadout. Používáním se mění hladiny v mozku a po skončení je člověk jako vyměněný a to doslova. Také v návodu píší, že po ukončení nesedat za volant, jsou tam i široké kontraindikace, tak nějaký efekt musí být prokázaný. Poté, co jsme zjistili původce, manžel sám, pro klid v rodině, přístroj přestal používat a byl klid. A je nyní, už jsme skoro 30 let spolu a od té doby zase v pohodě.
20. Srpen 2008 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie2 (anonym)
Paní Marie, i já mám negativní zprávy z okruhů zdrav.odborníků. A to nejen ohledně této metody, ale také vůči homeopatii, reiki, taichi, jógy aj. Zasahují a poškozují psychiku klienta!!!
3. Září 2008 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenďa (anonym)
Prosím o jakékoliv zkušenosti...Chodily jsme na sezení dvakrát týdně půl roku metoda není úplně špatná jen se někdy slibuje to co se nedá splnit. Můj syn má velmi komplikovanou diagnozu a posun tam nebyl , ale vím že u lehčích diagnoz jako jsou vady řeči výsledky jsou. Moje doktorka to přirovnává jako když si před cvičením vezmeš koktejl na vybuzení. mozek se vybudí a problém se dá líp spracovat důležitá je následná péče po skončení docházky se mozek vrací do původního stavu...jako když přestaneš cvičit:-(
21. Listopad 2009 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Chodily jsme na sezení...Já chodila na sezení s dcerou a jí to jednoznačně pomohlo! Byla jsem s tímto spokojená
30. Listopad 2009 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kájina (anonym)
A v čem to vlastně spočívá?
30. Listopad 2009 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozor, má to ne (anonym)
Biofeedback určitě účinný jen, ale pozor, může mít i negativní účinky, jen se o tom tady nemluví. V zahraničí (v opravdu odborné literatuře a u serioznich odborníků, ne těch, co chtějí jen zbohatnout) se to zmiňuje. Třeba i na Slovensku - viz. Aj keď sa uvádza, že biofeedback nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky, že nemôže poškodiť pacienta, je to len polovica pravdy. Zle indikovaný biofeedback, neodborne vedená terapia a tréning môžu poškodiť pacienta nepriamo. http://www.biofeedback.sk/clanky.php?aid=10
12. Březen 2010 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Pozor na škodlivé účinky biofeedbacku, o kterém provozovatelé za vidinou zisku NEINFORMUJÍ a ZATAJUJÍ JEJ. Jako alfa a omegu celého biofeedbacku uvázejí prof. Fabera, který je jistě nezpochybnitelnou kapacitou, nicméně je to jediný lékař, který "za biofeedbackem stojí" a v současnosti už na Bulovce nepůsobí a je činný hlavně v EEG biofeedback Institutu (střet zájmů????). Existují i další názory na tuto metodu - viz. MUDr. Martin Tomášek z Motola http://www.zdn.cz/clanek/zdravotnicke-noviny/josef-faber-hlavni-konicek-je-pro-me-eeg-171879 Lugar: Stáhnul jsem si z internetu program Neuro-programmer 2,znáte tento program?Co si o něm myslíte?Jaké je riziko používání takového programu,při pokusech-meditacích v hladině Alfa a Theta? MUDr. Martin Tomášek: 18:12 Dobrý večer, různé metody zpětné vazby, včetně biofeedbacku mohou určitým lidem pomáhat. Na druhé straně některé vědecké studie prokazují, že pro část lidí jsou takové metody rizikové. Úvaha je jednoduchá – jestliže učím svůj mozek, aby se lépe synchronizoval na určité frekvenci, tak vlastně dělám něco podobného jako porouchané nervové buňky při epileptickém záchvatu – ty při něm také synchronizují část mozku nebo celý mozek. Bude třeba ještě dalších výzkumů, aby se na tyto otázky dalo správně odpovědět. Zdravím MT http://www.ceskatelevize.cz/program /port/chat/491-mudr-martin-tomasek/
6. Duben 2010 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kniga (anonym)
Bohužel pan Tomášek sice uvádí to co je zdeocitované ale sám neudává z jakých zdrojů čerpá. Kdežto na strankách www.eegbiofeedback.cz je k nalezení spousta odkazů na studie dokazující pozitivní účinky této metody, další spoousta odborných článků je k nalezení na internetu. MuDr. Tomášek, je jistě odborník, ale metodou biofeedback přichází o pacienty, kteří raději podstoupí neivazivní léčbu bez léků než-li jeho operace.
10. Září 2010 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kaviko (anonym)
Máte nějaké zkušenosti s institutem v Teplicích nebo v Ústí? V Teplicích chtějí 250,-Kč, v Ústí 400,-Kč za jednu terapii.
1. Říjen 2010 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Dobry den Knigo - tak myslim, ze MUDr. Tomasek ma pacientu vic nez dost a rozhodne neni placen "od operace". Zato pan Tyl je od aplikace Biofeedbacku placen, stejne tak pan doktor Faber je placen od EEG vysetreni. Navic, pan Tyl si z EEG feedbacku udelal krasnou zivnost - za par tisic vyskoli uplne kazdeho .... takze pak to poskytuje "kde-kdo" .. např. provozovatel Solne jeskyne.
23. Říjen 2010 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
eeginstitut (anonym)
chtěla bych také od sebe jako odborníka říci pár slov o EEG Biofeedbacku. To nahoře co jsem četla to jsou půlpravdy a ty jsou někdy horší od lži. 1.EEG Biofeedback je metodou učení. Učení mozku, jak lépe pracovat - čili šetřit energií a ušetřenou energii lépe využít například v tvořivosti nebo v lepší koncentraci. 2.Existují vědecké práce, které přímo odůvodńují přínos EEG Biofeedbacku, nejznámější jsou práce Kanaďanů s MRI v ADHD syndromu Současně počet vědeckých prací, zabývajících se efektivitou EEGBFB jsou tisíce. čim dál víc prací používá objektivní metody jak kvantitativní EEG /QEEG/ nebo speciální testy před a po tréninkách, často počítačové psychologické testy, nebo pedagogické testy či lékařské testy. 3. V některých indikacích je EEGBFB účinnější, v jiných má význam mnohem menší. Například je to skvělá metoda na zlepšení soustředění, horší už v likvidaci hyperkinetických problémů nebo impulsity u ADHD, dobrá metoda pro aktivaci řeči, paměti, kreativity, pro lepší spánek, také ustupují u velké části nemocných epileptické epizody. 4.Při těch všech pozitivách, je nutno pamatovat, že není účinná všude, u všech osob a navždy po 10 tréninkách. Jsou lidé, pro které je vhodnější jiná metoda nebo kteří by aby bylo zlepšení, trénovat 3 roky nebo víc. Ale to je společná vlastnost různých metod nejen EEGBFB. 5.Je jasné, že předepsané léky lékařem mohou vyvolat nežádoucí účinky, vyrážku, bolesti břicha, spavost atd. Metoda EEGBFB může u osob z fotocitlivostí vyvolat epileptický záchvat ale ten může vystoupit u fotocitlivých osob VŽDY A VŠUDE. Je přehnané, že má vedlejší účinky běžný EEG Biofeedback to tak není, autor tohoto rčení není dostatečně informovaný. Proto jsou kurzy, proto školení, proto supervize, proto dbáme o etiku neuroterapeuty. Musel by to být nepozorný neodpovědný a nenaučený terapeut aby tomu tak bylo. Samozřejmě jestliže bude jednat jinak, než se naučil, malé riziko existuje ale to není typické jen pro EEGBFB ale pro všechny jiné metody rovněž.
7. Květen 2011 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
eeginstitut (anonym)
jsem lékařka a pracuji s EEGBFB již více než 11 let s dětmi a dospělými osobami. Zkrachovala bych, kdyby byly vedlejší účinky negativní. Je přesně naopak, přichází dítě s ADHD a maminka po několika tréninkách říká, že její syn se přestal pomočovat v noci nebo že mu zmizel úporný ekzém. Proč někteří lékaři nepodporují metodu EEGBFB? Je to jednoduché, metoda, která je interdisciplinární metodou čili mohou s ní pracovat pedagogové, psychologové, rehabilitanti, sportovní trenéři, je nevhodně sklasifikovaná jako metoda kognitivně-behaviorální. Podle mnoha jiných odborníků i mě, patří do skupiny neuroterapie, protože se pracuje s mozkovými vlnami ne s psychikou, a to přístrojem nikoliv pouze slovem. Také proto, že na konferencích vystupují odborníci nelékaři = lékařů pracujících s EEGBFB je jen hrstka. Jaký je důvod této situace: lékaři dávají přednost farmakologické léčbě před tréninky EEGBFB, které mají podpůrnou roli, ale velmi důležitou roli. Doceňuje to i Světová zdravotnická organizace = ideálem by bylo mít v každém zdravotním středisku biofeedback pro tělesné funkce a EEGBFB pro mozek. Trochu by to stálo, ale kolik šetření a kolik zdravějších lidí ve společnosti. Totiž přístroje pro biofeedback jsou lékařskými přístroji pro sledování funkcí organizmu, dýchání, srdce, svalů, potních žláz, rovnováhy, práce mozku /EEG/.
7. Květen 2011 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
eeginstitut (anonym)
Obsluhu přístrojů by zastával klinický fyziolog. Přichází člověk k lékaři a ještě zanim vejde, má prozkoumané celé tělíčko i mozek. A už se ví. Bolí ho hlava. To není věc mozku, ale velkého napětí svalů očí, tváře, týla, ramen například z práce při počítači. Lékař poučí jak změnit styl života a nepředpisuje bezmyšlenkovitě léky proti bolesti hlavy 3x 1. Vysoký krevní tlak. Kolik z nás ví, že má vliv na svůj tlak krve. Dává lékař také rady jak snižovat tlak například relaxačními cvičeními? nebo se omezuje jen na recept a zase 2_3x denně 1 tabletku? MEDICINA XXI.VĚKU BUDE JINÁ.postavená víc na profylaxi na prevenci a méně na léčení, čili na to co dělat aby neonemocnět a jestli již jak tréninkem zmenšit potřebu léků, jak být menežerem svého zdraví, jak být partnerem lékaře v procesu uzdravení. EEGBiofeedback a biofeedback má před sebou otevřené dveře.
7. Květen 2011 - 0:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzanka (anonym)
Obsluhu přístrojů by...Udelejte si nazor sami ... Dr. Tyl. Verili byste mu???? http://www.b-tv.cz/ptame-se-za-vas.html?ep=257
11. Květen 2011 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
ahojky ! měla sem lehčí...Zkuste plnohodnotně psát bez chyb Zuzanko :)
12. Listopad 2012 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
jsem lékařka a pracuji s...Dobry den, o BF jsem slysela pred cca dvaceti lety a ted jsem se dostala k teto diskusi i jinymclankum. Taky jsem nasla,ze se da zakoupit za rozumnou cenu. Z toho mala, co jsem si zatim zjistila mam dojem, ze by se to hodilo pro celou rodinu (dyslexie, deprese, epilepsie, zlepseni pameti.....). Rada bych se zeptala jestli by si mohl clovek pouzivanim bez odorneho dohledu ublizit
6. Únor 2013 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Klara Koutná (anonym)
Dobrý den, Chci pouze varovat před terapeutem Biofeedbacku ALEŠEM PASTOREM, který objíždí celou republiku,tváří se velmi profesionálně a zkušeně, ale je to podvodník! Nikdy k tomuto terapeutovi nechoďte. Vytáhl z nás jenom peníze a syn tam pouze proseděl 35 sezení. Nechala jsem si posoudit jeho tréninky v institutu dr. Tyla a výsledek byl pro nás zdrcující. Stálo nás to spoustu času a pěněz! Je známá velni nízká úroveň všech terapeutů vyškolených EEG Institutem. Věřila bych pouze Dr. Tylovi.
26. Květen 2014 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
HB (anonym)
Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s Mgr.Frankovou z Karviné, sice jsme dojížděli, ale radši dojíždět než aby to bylo k ničemu,Výsledky super, náš synátor taky spokojený a hlavně pomohla i nám rodičům. Myslím, že už jen vyšetření stojí u ní za to, vysvětlí, probere, jde vidět,že to není jen práce.Byli jsme spokojeni.
29. Červenec 2014 - 16:11

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama