56 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Biofeedback - zkušenosti

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Prosím o jakékoliv zkušenosti s touto metodou. Děkuji.
20. Březen 2004 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina Švehlov (anonym)
Podle mě je to pěkná pitomost. Akorát to stojí pěkný prchy.
21. Březen 2004 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Zina (anonym)
O co jde a k čemu je to dobrý?
22. Březen 2004 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
IRMA (anonym)
Já mám zkušenosti s biofeedbackem kladné. Je to vlastně způsob jak přinutit pracovat mozkové buňky, které se to ještě nenaučily, řekla bych laicky. Syn byl dyslektik, roztěkaný. Absolvovali jsme 20 sezení. Stav se hooodně zlepšil. Se čtením teď nemá problémy vůbec. A to jsme začali až ve 4. třídě. Na www.biofeedback.cz je více informací a ráda udělám reklamu. Finanční stránka není nezanedbatelná, to je pravda. Na druhou stranu efekt je trvalý a člověk tím jen získá. Na různé jiné vitamíny, člověk za život utratí více.
5. Srpen 2004 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzanka (anonym)
ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymyzeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)
28. Srpen 2004 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzanka (anonym)
ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymizeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)
28. Srpen 2004 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Vid (anonym)
Myslíte, že má biofeedback vliv i na postižené Alzheimerem? díky.
17. Prosinec 2004 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Joriko (anonym)
Máme dobrou zkusenost, dcera mela diskalkulii a po dvaceti sezeních je po ní.(po diskalkulii).
27. Prosinec 2004 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Johanz (anonym)
Nemám zkušenosti z feedbeckem ale z audiovisualni stimulaci mozku což je velicé podobné jen se nevyžaduje tolik spolupráce jako u BFB Chci zkusit praci z BFB kde je zapotřěbí vule abychom dosáhli kýženého výsledku....Jinak jsou zkušenosti převážně pozitívní....
27. Prosinec 2004 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Já mám zkušenosti dobré, podlůe mě je to vynikající. Zlešení soustředění, zklidnění - člověk nemusí mít zrovna nějaké problémy a i tak je to k užitku. Nelze od toho očekáváat - ostatně jako ode všeho - totální spásu. Je to pomůcka, nástorj, doplněk. Kdo si sedne na biofeedback s očekáváním, že ho to spasí, asi nepochodí. Vlastní aktivní přístup je základ. Už se opakuji - jako u všeho.
3. Leden 2005 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
Mám zkušenosti. Rozhodně nejsou kladné. Výsledek neby žádný... Vlastně jeden jo - prázdná peněženka.
15. Leden 2005 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
katy (anonym)
Biofeedback je opravdu dobrá metoda pro hyperaktivní děti, různé dys- poruchy, lehkou mozkovou disfunkci. Dítě se učí ovládat sebe - své mozkové impulsy, stává se vyrovnanějším a klidnějším. Účinek ovšem není hned po první návštěvě, ale objevuje se časem - fotbal se také nenaučíte hrát hned, chce to trénink.
12. Únor 2005 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
naty (anonym)
Biofeedback v překladu znamená "biologická zpětná vazba" a je mimo jiné také součástí kineziologické metody ONE BRAIN,je totiž na tom založen kineziologický svalový test.Je to "odpověď těla".Takže biofeedback jako takový funguje VŽDY !!!
1. Březen 2005 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Danny (anonym)
Osobně na tuto metodu momentálně docházím, ovšem byl jsem prozatím jen třikrát. Po skončení všech sezení budu informovat ...
3. Březen 2005 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mám 6-letou hyperaktivní dceru, se kterou jsme zatím absolvovaly asi 15 sezení. Účinek jsme již zpozorovali - je klidnější, začíná se lépe soustředit. Hodláme absolvovat asi 30 lekcí. V září má jít do školy a chceme udělat všechno pro zlepšení. Máme velice vstřícnou terapeutku, která nám velmi výhodně upravila cenu a nevyjde nás to tak draho.
11. Duben 2006 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Paní Irmo, prosím ozvěte se na můj e-mail. Mám na vás několik otázek a jedna z nich je, zda byste byla ochotná svoje zkušenosti říci televizním divákům? e-mail: dvorava"seznam.cz
8. Prosinec 2006 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Paní Moniko, moc prosím,nenapsala by jste mi jak Vám to pomohlo? Mám podobný problém se synem, má teď odklad a tak jsem o této metodě přemýšlela. Moc prosím.... mail je soujana"seznam.cz Předem moc děkuji, Jana
21. Březen 2007 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Paní Moniko, moc prosím,nenapsala by jste mi jak Vám to pomohlo? Mám podobný problém se synem, má teď odklad a tak jsem o této metodě přemýšlela. Moc prosím.... Předem moc děkuji, Jana
21. Březen 2007 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Prosím poraďte mi, jestli někde v MB nebo okolí provádějí biofeedbeck. Mám 6,5 letého hyperaktivního syna. Nemá někdo zkušenosti s domácím přístrojem (např. Journey to Wild Divine?
2. Květen 2007 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Journey to Wild Divine lze pro hyperaktivní děti dobře využít. Je tam mnoho úkolů a jsou graficky hezky propracované, což se dětem líbí. Funkčnost je také překvapivě velice dobrá. Na rozdíl od EEG biofeedbacku je zařízení cenově dostupné. Ovládání je snadné. Samozřejmě u šestiletého chlapce je i u tohoto zařízení potřeba asistence rodiče.
6. Červen 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
L. (anonym)
Chidila jsem na biofeedback kvůli záchvatům panických atak - nepomohlo to vůbec. Vyhozené peníze.
6. Červen 2007 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Chtěla bych se zeptat, co to je to Journex to Wild Divine?Mám také syna s LMD a máme s ním problémy jak doma tak ve škole.Tak bych moc prosila o odpověď o co vlastně jde.Moc a moc děkuji.
1. Září 2007 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Chci se zeptat,kolik stojí hra Journex to Wild Divine a kde se dá koupit?Dá se hrát pořád a pořád dokola nebo pak už děti nechtějí hrát,jestli to opravdu stojí za to.
1. Září 2007 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Journey to Wild divine prodává Mind Technology. WWW.MINDTECHNOLOGY.CZ
20. Září 2007 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr C. (anonym)
Biofeedback k PC Journey To Wild Divine, neni to zazrak, ale naucit to soustredeni,relaxovaní a dychani. Na ebay to lze koupit za 1350kč. Osobně jsem si to za tyto peníze pořídil,zatím trenuji. Po vyzkoušení vám dám vědět.petras"email.cz
8. Leden 2008 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Otýlie (anonym)
Jo, tohle je dobrá technika.
14. Leden 2008 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Tohle téma nějak zamlklo.
17. Leden 2008 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Červenka (anonym)
Dobry den, asi bych vam radeji doporucil, jogu ci taichi a jine, tento pristroj funguje, ale... Je nutne se snim naucit zachazet, 90% lidi kdyz zacnou, tak neumi spravne dychat ani se uvolnit, ci neumi udrzet pozornost, na toto vse existuje cela rada cviceni a ruznych technik, ktere jsou prakticke a zajimave. Cim vice klademe ruzna ocekavani na nejake pristroje, tim mene se pak naplnuji, pristroj nas nezmeni, on nam muze pomoci, kdyz na sobe budeme pracovat. Varic vas nepopali, vy se spalite o nej(urcite se da diskutovat o techto vecech na fylozoficke urovni, ale to nehodlam). Z vlastni zkusenosti vim, ze je dobry zpusob zacit na velkem biofeedbacku, ale je to komercni a draha cesta-procedura, kde vas vyskoleny pracovnik provazi a vysvetluje co a jak(zalezi i na jeho kvalite a zda vas kontroluje ci to odrika a necha vas na pospas), tam pak soustredenim ovladate vodu v rece, auticko na silnici atd.. Dalsi moznosti jsou, jak jsem rikal, ruzne techniky(Joga,taichi, nebo proste cviceni typu soustredim se doma v pokoji na jeden bod, nejprve 1min, pak 2min atd.. a zvysovat, pritom si hlidat, zda mysl neunikam jinam....do myslenek,spanku otupeni a pod.) Tento domaci biofeedback, neni tak presny, je komplet v anglictine, je uveden formou pribehu-pohady, kde vas sice pruvodce uci(ale ...), ze zkusenosti vim, ze naucit se hluboke a klidne dychani do bricha ci chaoticke dychani atd.. je z tohoto pribehu(hry) velice obtizne a lide nepochopi co je po nich chteno, ci to ani neumi. Pekne je, ze trening soustredeni na jednu vec, kde kdyz se opravdu soustredite a nehybete, opravdu funguje, ale zase delal jsem test s kamaradem, ktery toto videl poprve, neovlada zadne relaxacni techniky, dycha normalne jako bezny clovek a pri teto "hre" nebyl schopen vubec pokracovat, chtel hmatatelny dukaz ze to funguje, analyzoval, dedukoval, premyslel a zkousel...vysledek bylo ze se rozcilil a nechal toho se slovy "uz nikdy vice". Me doporuceni, je pouzit toto pouze jako doplnek, zpestreni, ale ne jako vyhru, zachranu, zazrak ci spasu. Vlastnim vice techto doplnku, vcetne psychowaklmena, ale proste nic vas nenaprogramuje a nevylepsi, pokud se nebudete vylepsovat sam a vedome! Psychowalkmen - pokud mu to clovek dovoli a nebrani se a prezije prvnich 10lekci, ktere mu muzou pripadat jako skripot v usich a stroboskop ci blikani pred ocima, je potreba se do toho umet uvolnit, tak je to dobra pracka mozku, nekdo to odsuzuje, nekdo ne, ja ho pouzival ted pri statnicich a byl jsem spokojen. Vsem doporuciji kombinaci ruznych technik a hlavne vuli a chtení PS. nakoupit tento pristorj jde za 50-150 USD (podle vybavy)na www.ebay.com pri cene dolaru kolem 15kc je to pak od 750kc Krasny den pro dalsi info petras"email.cz ci petr.cervenka"atlas.cz
19. Srpen 2008 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Před pár měsíci byl v televizi pořad,kde psychowalkmen testoval výzkumný ústav,vyjadřoval se k němu prof.Raboch a další a bylo konstatováno,že u psychowalkmanů NEBYLA PROKÁZÁNA ÚČINNOST !!!
19. Srpen 2008 - 19:16

Stránky

Přidat komentář