22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Biobran

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
Zajímalo by mě,jestli v případě rakoviny prsu hradí nebo přispívá VZP na přípravek Biobran.Děkuji za info.Míla
18. Červen 2005 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
bmiklova"seznam (anonym)
Zajimalo by me,kolik by stal lek biobran 50 a 120 tablet bez prispevku pojistoven.Dekuji Barbora
11. Září 2006 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
stojí kolem 3000 a pojišťovna nepřispívá
13. Září 2006 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Bohužel na tyto přípravky pojišťovna vůbec nepřispívá. Je to škoda, protože mě hrozně pomohl. Bohužel to bylo dost finančně náročné, ale napiš si do poradny na jejic stránkách (imunotop.cz) a oni ti poradí to s něčím kombinovat, aby to nebylo tak drahé.
13. Září 2006 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
hejlovajaroslav (anonym)
Prosím o info. ohledně používání Biobranu. Zajímaly by mě konkrétní zkušenosti. Děkuji
18. Leden 2007 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
limak"centrum.c (anonym)
http://www.biobran.cz/zkusenosti.html
30. Leden 2007 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Nebo si zavolej přímo k nim do firmy. Poradí ti konkrétně na tvé onemocnění a problémy. Telefon je 461 611 333 (nevím jestli ještě platí, ale je to z letáku, tak by mělo).
27. Únor 2007 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nas znamy vazne onemocnel a nejspis se uz z toho nedostane. V kazdem pripade jsme ted shaneli neco, co by mu pomohlo alespon v tech poslednich mesicich. Lekarnice nam doporucila Inocell. Pry ma tento pripravek radu klinickych testovani nejen na mysich, ale i na lidech. To byl argument, ktery rozhodl. Zatim ale nevim posoudit, zda pomaha alespon co do kvality zivota... pevne verim, ze ano. Jana
12. Březen 2007 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pojistovna prizpiva jen tam, kde jsou penize ... tj chemoterapie je predsi mnohem drazsi ne? Tak necekejme, ze nam nabidne neco dobreho
21. Březen 2007 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Je potřeba aby si každý pacient uvědomil sám co je pro něj dobré. Klasická léčba (chemoterapie, radioterapie apod) má své opodstatnění, ale je potřeba abysme si tělo nenechali jen "vypálit" jedy, ale taky mu dodat něco co ho zase zregeneruje. To je přeci selský rozum. Ne? Dost často čtu diskuze kdy se pacienti ptají lékařů zda by měli začít užívat Ovosan, BioBran nebo třeba Inocell a lékař na to odpoví - "nic neužívejte a žijte a jezte stejně jako před onemocněním". Vždyť je to přeci blbost. Přeci když je člověk nemocný musí o sebe mnohem více dbát. A navíc člověk přeci z nějakého důvodu onemocněl (a většinou je to z životního stylu), tak přeci v tom nebude pokračovat dál. Přípravků, které mohou pomoci při léčbě je spousty a každý z nich se hodí při jiném onemocnění a při jiných problémech. Doporučila bych vždy výběr zkonzultovat s nějakým výživovým specialistou nebo tak. Např. Inocell - je fajn, že je testovaný na lidech, ale na jaká onemocnění? Rakovina není jen jedna a někdo má problémy s krvetvorbou někdo s nechutenstvím apod.
19. Duben 2007 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Titina (anonym)
Mojí mamince jsem zakoupila celkem 3 balení biobranu cca 10000,- Kč a stejně jí to nepomohla a zemřela.Už ničemu nevěřím, hlavně ne chemoterapii a lékařům.
3. Červenec 2007 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
To mě moc mrzí. Vím, že teď prožíváte asi těžké období. Mému otci velmi pomohla kombinace BioBran + Inocell + Betavital. Sice také zemřel, ale místo 3 měsíců, které mu dával doktor tu byl další 2 roky a celkem se držel. Až do poslední chvíle neměl žádné velké bolesti. Pro všechny, kteří se rozhodují, zda něco začít užívat nebo ne, tak určitě doporučuji ano. Nečekejte až jak dopadne chemoterapie nebo operace. To už pak může být pozdě. Když nezabrala chemoterapie, težko zabere něco jiného.
9. Červenec 2007 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáda (anonym)
Mám veliké zkušenosti s Alveem, doporučuje ho i odborník doc.prof. dr. Hajdúch Csc. - výzkum rakoviny v Olomouci. Alveo má správnou výrobní praxi a tak je zaručena kvalita, koho to zajímá tak at se ozve, nechci psát pro lidi co je to nezajímá. Je to bylinný produkt, který dodá enzymy a čistí tělo od toxinů.
10. Červenec 2007 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Když jsme se dozvěděli diagnózu rakovina, tak jsme hledali všechny dostupné informace o alternativách léčby. Lékař nám sice pořád říkal, že je to jen vytahování peněz z naší kapsy a že máme jíst a žít stejně jako před onemocněním. Ale já jsme na něj naštěstí nedala a zkoušeli jsme Ovosan, Wobenzym, různé bylinné sirupy. A pak nám sestřička u onkologa doporučila BioBran. U něj jsme výsledky cítila nejvíc. Hlavně v tom, že jsem měla mnohom více energie a mohla pracovat a být s dětmi. A taky se mi snížilo nechutenství a mohla jsem jíst. Chtěla bych všem říci. Nespoléhejte na zázraky na poslední chvíli. Doktoři nemají patent na rozum a ani chemoterapie není všemocná. Taky zkouší zda to zabere nebo ne. Osobně si myslím, že je to pro změnu vytohávání peněz z pojišťovny.
12. Červenec 2007 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Mě BioBran velmi pomohl. Brala jsme ho na doporučení od známých a doktor sám byl výsledkem léčby překvapen. Samozřejmě to přisuzoval chemoterapii, ale já vím své.
31. Červenec 2007 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
ja mam zkusenosti velmi dobre a diky bohu uz bio-bran nepotrebuji. nabizim 2 baleni bio-bran 1000 (30 sacku) za 4500kc. bezne stoji 1 baleni 2500 - 3000kc...nevahejte a posilte si vyrazne a spolehlive imunitu at jiz pri rakovine ci jine chorobe s oslabenim imunity.tel. 606763667
6. Listopad 2009 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Když jsme se dozvěděli...A jaký máte názor po letech?
30. Srpen 2011 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
PROSÍM O POMOC!! Moje maminka (54let) už 6 let bojuje s rakovinou krku. Nejdříve se ozařovalo, což pomohlo a vyléčili ji. Po třech letech ale přišla recidiva, poté operace, po dvou letech další operace a nyní opět recidiva. Teď jí řekli, že už nemá cenu to řezat, takže nastupuje na chemo a opět ozařování, tím jí prodlouží život na maximum, lékařská prognóza je 20měsíců života. Já se s tím odmítám smířit a chci jí nějak pomoci, najít jiný způsob, věřím na zázrak. Maminka je moc silná, všechno snáší až neuvěřitelně statečně, bojuje ona a s ní celá rodina. Prosím neznáte někdo nějaký přípravek, doplněk stravy, který by jí mohl pomoci? Jde mi o Vaše názory, zkušenosti na přípravky jako je Biobran, Gesavit, InoCell nebo Ovosan, nebo jiné přípravky( vit. B17, colostrum, aloe vera, atd.) a zkušenosti s nimi.Je toho na trhu tolik, internet je naplněný vším, co "zaručeně" pomůže. Víme, že zaručené není nic, ale také víme, že lékaři a chemka nejsou všemocní, takže hledám pomoc všude kde se dá, jsme zoufalí a plní strachu. Předem všem děkuji za případnou pomoc.
3. Leden 2013 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika S (anonym)
PROSÍM O POMOC!! Moje...Zkuste Inhibol, vygooglovala jsem, že účinky jsou prověřené. Zkuste naturopatii. ImunoBran bude také dobrý. Také Reishi a další léčivé houby (web Mycomedica). Já chodím k paní Alishii Gajic (Praha), naštěstí jen na detoxikaci a myslím, že to funguje. Naturopati tvrdí, že zvládnou i rakovinu. Léčí přírodně, uškodit to nemůže. Držím palec.
17. Duben 2014 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
U Ališi Gajič jsem byl také, není naturopat jako naturopat... Už chodím jinam. Naturopatie funguje velmi dobře.
16. Červen 2014 - 1:24
Obrázek uživatele Návštěvník
varchar (anonym)
Dobrý den, pokud by měl někdo zájem prodám ampule vitamínu B17 (Amygdalin). Více na: http://1008.wz.cz/temp/amygdalin/
29. Květen 2016 - 18:02

Přidat komentář