87 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
KATKA (anonym)
Ahojík... také záleží na tom, zda-li je to CLA chemického původu anebo rostlinného... více si srovnáte na: www.omega3.cz (vstupní kód: 285497), odkaz na mé stránky - najdete zde otázky, nejen na CLA, ale jistně na vše o zdraví. Báječný den, Katka
20. Srpen 2007 - 10:48
Ester (anonym)
Uzivam CLA uz 19 mesice pravidelne bez preruseni, castecne jsem zmenila i stravovaci navyky a snazim se aspon trikrat do tydne o fyzickou aktivitu (jizda na rotopedu, brisni tanec podle DVD) a funguje to. Driv jsem ruznyma dietama rychle zhubla treba 5 kg za mesic, ale jak jsem skoncila s dietou, pribrala jsem treba 8 kg. A tak to slo porad. Zhubla jsem a jeste vic jsem pribrala. Az uz to bylo neunosne, zvolila jsem tento zpusob. Vaha jde dolu sice pomalu (cca 1 kg za mesic),ale i kdyz zhresim, nepribiram. Ze zacatku to bylo i rychlejsi. Celkem jsem uz zhubla 27 kg a s CLA neprestanu...
7. Září 2007 - 12:37
Blanka (anonym)
Ester,užíváš CLA,nebo CLA booster?/snad jsem to napsala dobře/.Dík.
5. Říjen 2007 - 19:16
Pepan (anonym)
Zenske holt maji spatnou vuli jak tak ctu :o)
19. Listopad 2007 - 15:53
Ester (anonym)
Blanko, pouzivam CLA 95 od firmy Jamieson. Je to 1000 mg conjugovane kyseliny linoleove.
19. Listopad 2007 - 17:13
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik kapslí cla mám užívat denně, aby to mělo efekt a jak asi dlouho? děkuji za odopověď
2. Leden 2008 - 10:02
Granvin (anonym)
Jen pro informaci - stejné množství CLA - tj.1000mg má i 150g tučného jogurtu, pokud se jedná o bio jogurt, tak i více:) vecnezdravi"centrum.cz
6. Leden 2008 - 17:42
Nika (anonym)
Užívá tady někdo bioaktivní C.L.A. Booster? Před týdnem jsem začala...Mám celkem hodně dolů, na to, že je to týden :-) Je to taky ale tím, že výrazně méně jím, cvičím, hodně piju....Placebo? Jaké máte zkušenosti? Ale je super, že mi to těch tabletkách není zle od žaludku jako u jiných preparátů ( Lipoxal!!!)
12. Leden 2008 - 12:15
marie (anonym)
Dobrý přípravek, ale vše sám nezvládne
13. Leden 2008 - 8:38
Jana (anonym)
Tak přidám taky svou trochou. Cvičím cca 4-6x týdně, hodně piju a snažím se jíst střídmě a nízkokalorický jídla. Jako doplněk jsem přidala CLA 1300, nevím značku, ale normálně je tam 1000 a tato společnost má 1300 a rozhodně na sobě nic necítím, že by mi ty léky něco podpořily. Možná je to tou velkou zátěží, nevím jak bych to vnímala kdybych necvičila, ale kg od začátku ledna 6kg a na objem přes stehna 3cm. Ale nemyslím si, že je to díky CLA
20. Únor 2008 - 9:55
Pavlína,27 (anonym)
CLA nepomáhá!brala jsem to dvakrát a výsledek nulový:o(
20. Únor 2008 - 22:05
Táňa (anonym)
Ahoj všem, potřebuji shodit tak 5 kilo, chtěla bych si pořídit Bioaktivní C.L.A. Booster od firmy Pharma Nord Praha, máte s tím některá zkušenosti? Jestli to funguje, je to pro mě dost drahý, tak nevím. . . Děkuji za odpovědi Táňa
20. Březen 2008 - 9:33
Marcela (anonym)
Mám zkušenost s CLA 500 od Nutrilite.Pomáhá odbourat tuky a funguje to. Pozná se to na objemu, ne na váze. Tuky jsou lehké. Když se rychle zbavíš kl,odbouráš svalovou hmotu,nebo se odvodníš. Je to zrádné. Snižovat váhu musíš pomalu,kombinovat se správnou stravou a pohybem.Na to má Ntrilite skvělý program Lifestyle baanced solutions.
20. Březen 2008 - 9:57
evik (anonym)
Ahoj byla jsem nemocná,přibrala jsem 6kg a potřebuji je dostat dolů.Dnes jsem si koupila cla1300 od corektia za311 kč. 1.4 se dávám na cvičení a polikání cla,dám vědět jak to funguje,třeba za měsíc.páááá
27. Březen 2008 - 16:29
evik (anonym)
Zdravím vás,už jsem shodila 5kg.Docela dobrý,jsem nadšená!
19. Květen 2008 - 20:21
Návštěvník (anonym)
Prodám Bioaktivní C.L.A. Booster 80 cps. za cca 440 Kč (domluva možná). Email: monika20cz"centrum.cz
10. Červenec 2008 - 10:41
pavla (anonym)
snažtese
11. Leden 2009 - 19:11
petula (anonym)
Ahoj lidičky, asi zhruba 14 dní šlapu každý den na rotopedu (od 20:00 h večer)pravidelně 20 km. Slyšela jsem o bioaktivním c.l.a. booster. Měl by pomáhat spalovat tuky. Máte s ním někdo zkušenosti. Dobré či špatné. Sice šlapu 20 km ale v jídle se nějak neomezuju takže ručička na váze se nehýbe. Ale chci se nějak udržovat ve formě a taky ráda jím, tak šlapu pro můj dobrý pocit, že aspoň něco málo trochu pro své tělo dělám. Je potřeba při c.l.a. držet nějakou dietu nebo mohu jíst normálně? Když budu šlapat těch 20 km denně? Děkuji za vaše zkušenosti
14. Leden 2009 - 16:12
Zdenka (anonym)
Ja jsem pripravek musela vysadit-bylo mi po nem nevolno a i pri pitnem rezimu jsem mela zacpu.
21. Duben 2009 - 21:52
LEŇA (anonym)
Ahoj, koupila jsem si balení Bioaktivní c.l.a. 1000 . Tak jsem zvědavá. Pokud půjde něco dolů určitě napíši.
24. Květen 2009 - 20:40
Dana (anonym)
Prodám 2 plata Bioaktivní CLA 1000- tj. 40 kapslí (polovina balení). Ze zdrav. důvodů nemohu dál užívat. Cena 220 Kč. Pište na kaid"centrum.cz. Do e-mailu prosim uveďte, kde jste nabídku našla. Děkuji!!!
4. Srpen 2009 - 11:59
Veronika (anonym)
Ahoj, já beru Bioaktivní CLA Booster 2 měsíce a zatím jsem moc spokojená. Zhubla jsem 5kg a hlavně mám mnohem pevnější postavu, cvičila jsem i dřív - rotoped, občas posilovna, ale teď mám pocit, že má cvičení mnohem větší efekt. Není to zadarmo, pohyb je nutný... Jím celkem normálně, jako dřív, ale snažím se vydržet a třeba večer, když mám ještě "chutě" odolat :-) Takže co se týká mě - tak to funguje!!!
22. Září 2009 - 11:14
Lenka (anonym)
Ahoj, já beru Bioaktivní CLA...Také mám s tímto přípravkem dobrou zkušenost. Brala jsem ho letos na jaře 3 měsíce a podařilo se mi zhubnout 9kg. Váhu si držím a jsem spokojená.
21. Prosinec 2009 - 10:48
Klára (anonym)
Máte někdo zkušenosti se...Dobrý večer,zkušenost mám a to jen tu nejlepší.Za rok jsem shodila 42kg spolu s bioaktivním cla1000 a cvičením,hlídat v jídle jsem se nemuse,neměla jsem žádné chutě a ani hlad.Ten obyčejný se osvědčil výborně,booster na mě nefungoval...Jen ten "obyčejný" ted nemůžu nikde sehnat,neporadíte???
17. Duben 2010 - 22:27
Zdeňka (anonym)
Firma Hema po internetu. Ještě dotaz má se brát 1 denně, ale kdy? Před jídlem, během jídla, po jídle, před cvičením. Jak užíváte Vy?
26. Duben 2010 - 10:02
NIKA NINA (anonym)
Beru ho 3 dnem. Cítím se nafouklá ale hlad nemám. Zatím nevidím změnu ale co bych chtěla po třech dnech. Vážím 58 kg na výšku 165. Chtěla bych se dostat na 52 nebo 53 kg. Ráno cvičím 15min, večer 15min a přes den plavu a chodím na procházky. Léky beru 2 ráno při snídani, 1 při obědě a 2 při večeři.
30. Červenec 2010 - 9:27
tak (anonym)
to je zajímavé.brala jsem to 3 měsíce a nic!
30. Červenec 2010 - 9:30
NIKA NINA (anonym)
to je zajímavé.brala jsem...A jak jste jedla? Spotovala jste? Spíš kolik vážíte na jakou výšku?
30. Červenec 2010 - 10:10
Boubelka (anonym)
Asi je jedno na jakou výšku kdo váží,ale jestli CLA účinkuje a nebo ne :=)) Také ho užívám už delší dobu,vážím 98kg na 177cm,což je hodně,ale už nejsem nejmladší,tak to zase tak moc neřeším.Myslím,že za dobu užívání jsem ztratila něco z pneumatiky nad pasem :=)))Hýbu se pořád stejně.
30. Červenec 2010 - 12:24
NIKA.NINO (anonym)
Asi je jedno na jakou výšku...Ja vazim 58kg na vysku 165. Chci zhubnout na 52kg. Myslim ze na tom zalezi protoze clovek ktery ma nadvahu a druhy ktery na optimalni vahu - nebudou hubnout stejne rychleji.
1. Srpen 2010 - 23:16

Stránky

Přidat komentář