87 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

BIOAKTIVNI CLA 1000

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Petra (anonym)
Máte někdo zkušenosti se zhurnutím při užívání přípavku Bioaktivní CLA 1000? Myslím hubnutí při nezměněnémzpůsobu života tedy normální stravování bez diet a lehké cvičenízrhuba 3x týdně. Děkuji za odpovědi.
19. Leden 2006 - 15:46
Hana (anonym)
Také jsem užívala spoustu zázračných prášků.CLA na mně funguje nejvíc.Prvních 14 dnů se váha nehnula a pak to najednou šlo dolů.Asi je potřeba jíst opravdu míň.Taky jsem zkusila jíst 6x denně malinké porce.To funguje nejvíc a bez prášků.
9. Srpen 2006 - 8:36
HELENKA (anonym)
Můžu ti říct, že cla používam 6.den, a můj úbytek jsou 2 kg, s cvičením a 5 porcemi jídla denně :)
17. Leden 2007 - 20:16
lenka (anonym)
Nemáte někdo zkušenosti s CLA při kojení. Myslíte že to bude mít i nějaký vliv na dítě?
13. Únor 2007 - 13:00
Barbora (anonym)
Myslíte Bioaktivní CLA od firmy Pharmanord? Ta je docela drahá... Kolik jste toho, holky, užívaly?
13. Únor 2007 - 13:07
Radka (anonym)
Chtela bych se zeptal na pripravek CLA, jak moc pomaha a jak se po nem citite?Opravdu pomaha bez jo-jo efektu? a jestli se da dobre kontrolovat ubytek. Bojim se abych to zase neprehnala. Dekuju za odpoved
21. Únor 2007 - 14:50
Kristýna (anonym)
No musím říct, že CLáčko užívám už asi půl roku,chodím 3krát týdně cvičit, 2krát kondiční bodystyling a 1krát posilka (spalovací trénink) a musím říct, že rozhodně vůbec nehubnu, ale řekla bych, že to spíš působí tak, že se mi tuk mění více na svaly, takže spíš přibírám. Asi s tím přestanu, protože postava se sice formuje to jo, ale já chci zhubnout objem a místo toho mám třeba "nabušenější" stehna a opravdu nechci vypadat jako Serena Williemsová (ta tenistka). Spíš je to o stravě.
26. Únor 2007 - 13:25
Radka (anonym)
Tak jsem to nevydrzela a koupila jsem si to, jidlo jsem trosku omezila, ale snazim se jist naposledy tak kolem 17hodiny. Snazim se hybat i kdyz bydlim v jedne mistnosti a kdyz jde dcerka v poledne spat tak nemuzu nic.jedine co muzu je slapat na stepru aspon chvilku o bvikendu si zacvicim poradne, Tak uvidim jaky to bude mit efekt. Drzte mi palce:-) Dam potom vedet jak jsem dopadla.
19. Březen 2007 - 12:05
Borec na konec (anonym)
Radko, jestli chces zhubnout, pak misto CLA doporucuji L-CARNITIN pred cvicenim (alespon 3x tydne) a rozumne se stravovat. CLA bude podporovat rust svalu. Ucinnost CLA neni tak vysoka jako L-CARNITINU. Jestli chces, dej mi sv tel. cislo, znam i dalsi zpusoby, jak zhubnout. BnK
20. Březen 2007 - 18:26
Radka (anonym)
Dekuju za radu, zatim bych zacala meilem potom se muzeme domluvit dal radka"macoun.cz. aby sis nemyslela- nepotrebuju schodit nejakou zavratnou vahu staci mi tak 5 kilo na doladeni, od Vanoc nejak pribiram i kdyz jsem moc nejedla ani cukrovi, i kdyz jsem snizila prijem jidla tak nic. nebo spis naopak. Kazdopadne dekuju za radu.
21. Březen 2007 - 11:10
Helena (anonym)
Mam problem shubnout nejvíce na příchu jsem bezradna prosím jesli mi mužež poradit jemi 39 břicho mi zustalo po dětech brala jsem cle a nic tet skoušim cortisil třeti den moje čislo telefonu je 776809577 zatím děkují ahoj Helča
21. Březen 2007 - 23:22
katka 28 (anonym)
ahojte, myslíte že cla zabere i na bříško po porodu? cvičila jsem 1x týdně po dobu 3 měsíců a nic.
18. Duben 2007 - 15:24
Kristýna (anonym)
Ahojky z vlastní zkušenosti vím, že cvičení 1 krát týdně na bříško je opravdu málo. Já cvičila 2 krát týdně a až osobní trenérka mi řekla, že výsledky bude mít cvičení minimálně 3krát týdně. (nejlépe 4 krát) Tak cvičím 3krát někdy i 4krát a je to znát.
27. Duben 2007 - 12:59
Kristýna (anonym)
Ahojky z vlastní zkušenosti vím, že cvičení 1 krát týdně na bříško je opravdu málo. Já cvičila 2 krát týdně a až osobní trenérka mi řekla, že výsledky bude mít cvičení minimálně 3krát týdně. (nejlépe 4 krát) Tak cvičím 3krát někdy i 4krát a je to znát.
27. Duben 2007 - 12:59
iveta (anonym)
Ahoj tak ma skušenost s C.L.A je nulova,brala jsem ho 2měsice a nic jsem nezhubla,zustalo mi břicho po 3 dětech a nic nezabralo ani pravidelne cvičeni.chtěla jsem ještě vyzkoušet jiny připravek poradi mi někdo ?děkuji
1. Květen 2007 - 7:11
Návštěvník (anonym)
Proč utrácet zbytečně peníze za přípravky na hubnutí, když stejně musíte cvičit a méně jíst? Žádný zázračný lék vám nezformuje postavu, ať výrobce píše cokoliv. Takže dám peníze třeba za kolo a jedu a váha jede taky. To by přece mělo stačit. Posilovat břišní svaly lx týdně je opravdu málo.
1. Květen 2007 - 7:52
lenka (anonym)
Brala jsem C.L.A,a kila jsou pořad stejne nevěřim už takovym připravkum kdyby to tak zabiralo tak nejsou na světě žadni tlouštici!!budu radši min jist a cvičit a určitě ušetřim penize
2. Květen 2007 - 8:23
Radka (anonym)
Tak jsem to vzdala prasky jsou na nic, nemela jsem cas ani cvicit, ale omezila jsem jidlo, jim naposledy kolem 17hodiny jen tak lehce treba i salat, sladke fakt nevynechavam- to proste nejde, ale i pres to jsem zhubla zase na svou puvodni vahu
9. Květen 2007 - 13:00
Pavla (anonym)
Já už jsem vyzkoušela všechno možné, ale stále nic nepomohlo. Zůstalo mi po třech dětech 15 kg a to hraji volejbal, tenis a jezdím na kole. Poradíte mi někdo jak s těmi kily zatočit?
29. Květen 2007 - 12:56
Jana (anonym)
Já beru CLA 1000 Super od Hemy, který je podstatně levnější. Mně to pomáhá. Samozřejmě, že jsem upravila jídelníček a 2x týdně civíčm areobik a kila jdou dolů. Ale kila šla dolů i když jsem dietu nedržela a necvičila, akorát že to šlo podstatně pomaleji. Teď jsem do toho zlanařila i mamku, tak jsem zvědává, jak to bude u fungovat u ní.
29. Květen 2007 - 16:06
Návštěvník (anonym)
Taky beru cla už asi měsíc a pořád nic. K tomu 2x týdně cvičím a snažím se omezovat v jídle. Je to divné. Zajímavé je, že k cla se musí cvičit a omezovat jídlo. Když to budu fakt dodržovat, tak přeci musím zhubnout i bez cla, ne? Takže už s tím končím.
12. Červen 2007 - 9:51
bb (anonym)
Užívám již druhé balení po 80 kapslích od firmy Pharma Nord,beru denně 2 kapsle a neshodila jsem ani kilo.Doberu a končím!
12. Červen 2007 - 13:16
Eva (anonym)
Bioaktivní CLA 1000 jsem využívala 4 balení a váha se mi ani nehnula, přestože hodně chodím, jinou aktivitu dělat nemůžu, jsem po operaci kyčelního kloubu. Zhubnu jedině když si denně počítám snědené kalorie, to mám vyzkoušené, to funguje. Poslední jídlo jím v 18,00 hod.
13. Červen 2007 - 13:06
Viola (anonym)
Já beru CLA 1000 už víc jak měsíc. Váha šla dolů jen o 2 kg, ale zpevnila se mi výrazně moje rosolovitá postava. Několikrát týdně jezdím na kolečkových bruslích a opravdu se na mých nohou objevily svaly, což se dříve bez CLA při různých sportech nikdy nepovedlo.
14. Červen 2007 - 10:44
Katka (anonym)
Ahoj, já beru CLA už asi 4. měsíc. Začala jsem jíst zdravě, takže nevím, jestli moje zhubnutí je díky CLA nebo ne...ale za 3 měsíce jsem dala dolů 12 kilo :-) a necvičím, teď sem teda vytáhla in-liny, ale už předtím sem měla postavu zpevněnou.
24. Červen 2007 - 9:51
Halina (anonym)
Katko - jíš zdravě. Jakou změnu jsi udělala proti původnímu jídelníčku?
24. Červen 2007 - 10:23
Katka (anonym)
No, přidala jsem hodně ovoce a zeleniny a téměř jsem vyřadila pečivo...občas si teda dám tmavé pečivo, jinak jim knackebrot od Racia. Normální sýry jsem vyměnila za nízkotučné a z uzeniny jím jen kuřecí nebo krutí šunku :-) Když se doma dělají řízky, tak si udělám jen přírodní plátek, když jsou hranolky, tak si dám třeba rýži...místo dresingů na saláty si dělám vlastní z jogurtu, snažím se vyhýbat sladkostem, i když to mi moc dobře nejde :-) ...atd...určitě jsem zhubnula díky změně jídelníčku a nedokážu posoudit, do jaké míry na to mělo vliv užívání CLA, ale mám i bez cvičení pevné bříško a to je myslím právě díky CLA
27. Červen 2007 - 0:47
Pavla (anonym)
Ahoj holky,před 10dny jsem začala užívat Formia 4. Pravidelným cvičením a nekonzumováním jídla po 18hod, jsem zhubla zatím 1,5kg. V pase 2cm. Žádné trápení,normální strava. Za 760,-Kč jsem si koupila balíček na 3 měsíce - 180 tbl. Užívají se 2tbl.denně (ráno a v poledne,nikdy ne večer před spaním!).Už jsem dobrala 2 platíčka (20tbl.).Čili mi zůstalo 160 tbl.v nerozdělaných platech.Což máte zhruba na víc jak 2,5měsíce. Zjistila jsem ale, že jsem těhotná,proto vysazuji a ptám se,kdo by ode mne zbývající Formia 4 odkoupil za cenu 650,-Kč (slevila jsem 110,-Kč na 20tbl.). Prosím ozvěte se na e-mail prodluzovacka"seznam.cz Pouze Brno.Díky Pavla K.
27. Červen 2007 - 8:56
Vačička (anonym)
Ahoj, taky beru C.L.A., ale potřebovala bych něco na hubnutí. Můžu tě poprosit, aby si se se mnou také podělila o zkušenosti? v.tycova"email.cz. Díky V.
29. Červen 2007 - 12:46
KATKA (anonym)
Ahojík... také záleží na tom, zda-li je to CLA chemického původu anebo rostlinného... více si srovnáte na: www.omega3.cz (vstupní kód: 285497), odkaz na mé stránky - najdete zde otázky, nejen na CLA, ale jistně na vše o zdraví. Báječný den, Katka
20. Srpen 2007 - 10:40

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama