6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bilancujete někdy ?

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahojte, bilancujete někdy svůj život, ohlížíte se zpátky a konstatujete, co byste dělali jinak ? Například zvolili jinou profesi, jinou práci, dokonce třeba jiného partnera ? Napadá vás často slovo " kdyby " a dokážete nad tím, že jste podle svého nynějšího názoru třeba kdysi volili špatně, mávnout rukou a jít dál a netrápit se nad tím, co nezměníte nebo tu schopnost nemáte a často se zabýváte přemýšlením o tom, jak byste to či ono dělali jinak, s jiným či jinou a podobně? Sama se poslední dobou zamýšlím nad uplynulými lety a vidím hodně věcí jinak, takže mně napdá i otázka, jak to vidí jiní, jaké mají druzí postoje k životu a jeho případným prohrám nebo naopak, co považují za výhru ve svém životě a za největší dar od života. Hezký den.
11. Říjen 2009 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Raději to nedělám,protože vrátit to,co jsem do svých 55 let prožila, ZNOVU BYCH PROŽÍT NECHTĚLA. Jen říkávám: Kdyby se měli v bytě vylít slzy,co jsem vyplakala,tak bych se v nich utopila. Ted se mám trochu líp.
12. Říjen 2009 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
oprava měly (anonym)
.
12. Říjen 2009 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Raději to nedělám,protože...to je mi líto, ale víš, jistě se najde i dost hezkých chvil,které jsi prožila a já jsem se naučila to špatné z mysli vytěsnit a vzpomínat na to dobré. Žádný život není jen hezký a žádný není jen ošklivý, i když samozřejmě něco většinou převažuje. Já jsem například neměla hezké dětství a je to pro mně opravdu období, na které raději nevzpomínám. Jsem ráda, že svým dětem mohu dát nesrovnatelně lepší a tím nemyslím po materiální stránce, ale po citové. Ještě máš kus života před sebou, zkus se netrápit tím, co nezměníš a víc si dopřávat. Víc o sobě nechceš napsat, třeba si o tom popovídat ?
12. Říjen 2009 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
www.tojesila.c (anonym)
vice hledejte na www.tojesila.cz
13. Říjen 2009 - 20:08

Přidat komentář