15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bikramyoga

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Dobry den,chtela bych se zeptat....Zacla jsme chodit na Bikramyogu.Jsme z toho nadsena.Ale mam kratkodobe zkusenosti.Je tu nekdo kdo chodi delsi dobu?Jak se po tom citite?
7. Červen 2008 - 1:25
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Ahoj, rozhodně to stojí za tu dřinu. Myslím, že po delší době na sobě sma pocítíš, že se tvoje tělo stává pevnější a flexibilnější. Postupem času si dokonale osvojíš každou polohu a poznáš radost ze cvičení. :) Bikramyoga opravdu dokáže poskytnout přednosti, které uvádějí na svém webu. Já jsem po delší době pocítila takovou lehkost, kterou můj organismus získal především díky velmi silné detoxikaci. Takže to rozhodně nevzdávej :)'
8. Srpen 2008 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Dekuju !!!
10. Srpen 2008 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Eman (anonym)
Taky jsem se těšil na první hodinu, všude jsem o tom tolik slyšel...A teď jsem zklamán... Vždycky okolo toho bylo tolik řečí, očekávání a tajemna - a najednou takové směšné pohyby jako králík...'
10. Srpen 2008 - 2:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Pokud jsou pro Tebe, Emane, pohyby směšné, tak nejspíš nemá smysl, aby jsi bikram yogu praktikoval. A nebo třeba zkus chodit každý den a za chvíli Ti nic z toho směšné nepřijde, protože sám uvidíš jaké skvělé účinky pro Tvou psychiku i fyziku bikram yoga má. Já se snažím chodit opravdu každý den a jsem z toho nadšená. Chodím už asi 3 měsíce a bikram yoga se stala mou drogou. Je to jedna z nejlepších věcí, které jsem poznala!!! Všem vřele doporučuji!!!'
10. Srpen 2008 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Socijál (anonym)
Bůhví, kam na to Eman chodí, a jaké směšné pohyby přitom provozuje...'
10. Srpen 2008 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
MARCELA (anonym)
lUCCIE,kazdy den...?Fíhaaa...To by me zabilo...Bohuzel ani tolik casu nemam...:('
11. Srpen 2008 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Bikram joga je perfektní, konečně ji máme i v Českých Budějovicích, tak jsem se na to vrhla. Zlepšení mé kondice jsou obrovské a navíc se mi zdá, že jsem se celkově uklidnila. Hlavně vnoci klidně spím.
25. Leden 2011 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Já byla dneska poprvé a přiznám se, že jsem měla opravdu obavy, protože jsem četla, kolika lidem se dělá špatně atp. Ale musím říct, že mne to mile překvapilo. Je to pro mě sice dost netradiční forma jógy, když slečna cvičitelka jenom mluví a povzbuzuje a vůbec necvičí s námi a pozice nepřechází plynule jedna v druhou, ale na to si asi zvyknu :) Zajímalo by mne ale, jestli Vás - dlouhodobě cvíčící, nezačala nudit jedna a tatáž sestava? Uvažuji o koupi permanentky, ale bojím se právě toho, že mne to po nějaké době při každodenním cvičení přestane bavit a penízky vyletí oknem... Předem děkuju za jakoukoli odpověď, Iva.
23. Únor 2011 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Já byla dneska poprvé a...A kam chodíš cvičit? Už do zaběhnutého studia v Praze, nebo do některého z nových studií v Č.Budějovicích, nebo Ostravě? Nebo někde v cizině? Cvičí se sice pořád to stejné, ale pokaždé je to úplně jiné například kvůlil vzdušné vlhokosti, tlaku, počtu lidí v lekci, podle instruktora, podle toho, jestli si se najedla, nebo nenajedla, podle momentálního psychického i fyzického rozpoložení. Jak se říká, Bikram Yoga je otázkou priorit. Ať časových, nebo finančních. Jedno je jisté, pokud budeš cvičit, tak budeš spokojená a fit.
27. Únor 2011 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
A kam chodíš cvičit? Už...ahoj, myslim si že kdo chce pro sebe něco udělat tak si ten čas a ty peníze najde =). Já jsem student a žiji pouze z pěstounských přídavků ale ty penize si ušetřim a bikram yoga je skvělá =)
23. Duben 2011 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
To máš pravdu, jde o to, co opravdu chceš a co ti dělá dobře.
25. Duben 2011 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Bebe (anonym)
Ahoj, ja jsem chodila na hot jogu minuly rok asi 3 mesice, pak jsem mela pulrocni pauzu (kvuli praci) ale ted chodim znovu tak 3x tydne a jsem na tom snad zavisla. Od patku se chystam na maraton (praktikovani kazdy den po dobu 30 dni), tak jsem zvedava co to se mnou udela :) Mate nekdo zkusenosti?
23. Leden 2013 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
secondmama (anonym)
Dobry den,chtela bych se...Ahoj já chodím na Hotyogu42 a je to super. Chodím přes měsíc a cítím se nádherně. Uvolní to celé tělo a posílí i mysl. člověk si u toho strašně odpočine a zároven pro sebe něco udělá , za mě je to parádní. Napřřed jsem chodila jenom tak dvakrát do týdne, pak jsem dostala kurz kde jsem chodila měsíc každý den cvičit. Bylo to pro mě úplně něco nového zvlášt chodit tam každý den , ale každý den sem se čím dál více těšila. Je to ted moje malá závislost ,bez které nemůžu být déle než dva dny :)
24. Leden 2016 - 8:58

Přidat komentář