116 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=22592180 (anonym)
Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi. Mirek.
21. Září 2008 - 3:09
__utma=22592180 (anonym)
Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi. Mirek.
21. Září 2008 - 3:09
__utma=22592180 (anonym)
21. Září 2008 - 3:10
__utma=22592180 (anonym)
__utma=22592180 (anonym)
__utma=22592180 (anonym)
__utma=22592180 (anonym)
21. Září 2008 - 3:11
Radek (anonym)
Byl jsem na Bicom 2000 v Ostravě-Porubě a hodně mi to pomohlo s alergií. Normálně mívám záchvat, že téměř přestanu vidět, ale v tomto roce jsem byl naprosto v pohodě. Podlě mě je důležité i to, že ten BICOM obsluhuje lékař což v mediapolu mají.
28. Říjen 2008 - 12:14
Peťka (anonym)
Radku,kde je prosím tě ten Mediapol s Bicomem v Ostravě?Děkujííí.
28. Říjen 2008 - 12:18
Radek (anonym)
BICOM 2000 v Ostravě najdeš na stránkách www.doktorky.cz Mají nejnovější model včetně multisoftu.
30. Říjen 2008 - 17:18
Nikola (anonym)
Může mi někdo sdělit,zda mu Bicom pomohl i na něco jiného než je kouření nebo alergie? Slyšela jsem, že to pomáhá na všechno i na léčbu rakoviny.Máte někdo takovou zukušenost? Díky za info.
28. Listopad 2008 - 22:01
Imro (anonym)
Nemam s tym skusenosti ale v manuali pisu ze je to len pomocna liecba nie ze priamo lieci. ale ako sa vravi za pokus nic nedas :)
10. Leden 2009 - 14:22
Jarda (anonym)
S tímto přístrojem jsem se setkal před 7 lety a přesně tolik let nekouřím / dříve 50-60 denně/. Po terapii na tomto přístroji jsem ztratil akutní chuť na cigaretu. Což mě velmi pomohlo v mé snaze s kouřením zkoncovat.Přestal jsem kouřit bez trápení a použití pevné vůle, kterou nemám!Je to jistě také o psychickém stavu člověka. Na této terapii jsem byl s manželkou a synem. Byl na ní i můj bratr. Všichni od té doby nekouříme!Můžu poradit - otevřete si - WWW.nekourit.cz
25. Leden 2009 - 18:25
Jarda (anonym)
S tímto přístrojem jsem se setkal před 7 lety a přesně tolik let nekouřím / dříve 50-60 denně/. Po terapii na tomto přístroji jsem ztratil akutní chuť na cigaretu. Což mě velmi pomohlo v mé snaze s kouřením zkoncovat.Přestal jsem kouřit bez trápení a použití pevné vůle, kterou nemám!Je to jistě také o psychickém stavu člověka. Na této terapii jsem byl s manželkou a synem. Byl na ní i můj bratr. Všichni od té doby nekouříme!Můžu poradit - otevřete si - WWW.nekourit.cz
25. Leden 2009 - 18:27
katka (anonym)
na bicom jezdím už nějaký ten rok a mohu doporučit...-zbavili mě všech alergií a ekzémů, zámětů močových cest, se kterými si doktoři nevěděli rady....zůstávám stálým zákazníkem i při oparech.
26. Leden 2009 - 16:22
fero (anonym)
na bicom som bol vcera ale co teraz prezivam abstak ani nehovorim mohol by som si zapalit ale nie nechcem
14. Březen 2009 - 10:46
Návštěvník (anonym)
Bronislav.Včera tomu bylo šest slovy šest let co nekouřím,jsem velmi velmi rád a přejí mít tento pocit každemu kuřákovi.Stydím se říct kolik cigaret jsem kouřil,po dobu 32 let.Děkují proto moc,moc firmě,bikom.
16. Březen 2009 - 2:32
Ludvík (anonym)
Na bicomu přestala kouřít celá rodina, začal jsem já a po měsící,manželka dcera a syn, dcera po půl roce sice začla,rozešla se totíž se svým přítelem, po půl roce šla znova na bicom.Nekouříme dva a půl roku,dcerá dva roky.
23. Březen 2009 - 19:58
Jana (anonym)
Na Bicomu jsem byla před půl rokem,přestala jsem kouřít bez problému, ale nebyla jsem silný kuřák, krabička mi vydržela i dva dny, po dvou měsících jsem přesvědčila syna a ten kouříl v práci, za volantem i 50 cigaret. Zatím jsme oba dva v pohodě,zbývá mi ještě dostrkat na Bicom manžela, ale ten tomu přístrojí bohužel nevěří, tak se radějí trápi z tabletkama. Bohužel skutek utek.
10. Duben 2009 - 21:45
dzigit (anonym)
Ahoj IVA mozem ti tu terapiu len vrelo odporucit. Ja sam aj s celou nasou rodinou sme to absolvoavali asi pred rokom a nevieme si vynachvalit. Sami sme neverili ze nam to moze pomoct uz na prvu terapiu, ale s rukou na srdci mozem prehlasit ze stacila jedna. Bolo to uplne bez abstakov a otvtedy som si na cigu pomali ani nespomenul. Za ten cas sme uz usetrili kopu penazi a o zdravi ani nehovorim. Ak mozem odporucit mi sme boli v Bratislave a boli sme spokojny aj s cenou aj s pristupom. Ak mas zaujem pozri sa na www.nefajci.eu . Drzim ti palce a napis nam potom ako si dopadla Dzigit
15. Duben 2009 - 16:10
Jan (anonym)
Byl jsem kuřák silně závislý na nikotinu, kouřil jsem třicet let 20-30 cigaret denně. Před šesti lety jsem absolvoval jedno sezení na Bicomu a od té doby nekouřím. Přestal jsem ze dne na den bez jakýchkoliv abstinenčních příznaků. Nádhera.
19. Srpen 2009 - 12:11
Ludvík (anonym)
Necelý rok a půl nekouřím díky firmě antinik ale podle mého názoru se jedná o firmu, která je velice drahá,( 1300 kč/ks) u mne a mojí rodiny celkem 4 lidé ( sice nikdo nekouří)to znamená 100 procentní ůspěšnost a udávají 80 procentní ůspěšnost, abych byl spravedlivý, co je pravda to je pravda, proto Všem doporučují vyhledart si firmu, která je levnější, každá koruná je dobrá. Antinik preferuje topola a ods, proto doporučují hledat jinou firmu, ktera je třeba statní a neziskovka a tím pádem levnější. Doporučují proto, nepouřívat firmu ANTINIK, sice jim to funguje ale jsou to zlodějí protože se obohacují na lidech, kteří nemají moc peněz protože se živí poctivě.Jsem komunista a volím KSČ, a když Jirka Paroubek, Zaorálek,Škromach, a troufám si říct další feroví soudruzí se dáme dohromady a budete volit KSČ A ČSSD tak budeme mít i 13 a možná trošku když počkáme i 14 důchody.
7. Září 2009 - 23:15
Pišta (anonym)
Vlaďko moc děkuju. Já jdu...Pokud nemáš vůli, nepouštěj se do toho! Bicom ti dokáže zrušit chuť na cígo i kafe, ale zbytek je na tobě! Já to před pěti lety zkusil taky, ze dne na den jsem šel z 80 na 0, a tak to zůstalo, jen ještě půl roku poté jsem se šacoval, a hledal po kapsách cíga, ne, že by byla chuť, ale vžité reflexy.
13. Září 2009 - 9:24
Pišta (anonym)
Necelý rok a půl nekouřím...Ludvíku, Antinik je fakt špatná firma, zapoměla, že ti má při terapii vypnout jen chuť na nikotin, a ne celý mozek! Pokud jde o prachy, přepočítej si cenu terapie na cíga, za jak dlouho by je Tvá rodina prohulila, a pokud jde o politiku, to je čistě Tvůj problém, který ventiluj na jiných fórech, tady se řeší účinky a zdravotní dopady přístroje Bicom, a ne jestlli jsi modrý, zelený, oranžový nebo fialový!
13. Září 2009 - 9:32
Robo (anonym)
Cuz, 26.9. jsem byl v www.gwstudio.cz za litr a od te doby nehulim a dokonce tak nejak mimovolne jsem snizil kafe z asi 20-25 tydne na 2-4.. :-) Neco na tom bude. Kdyz si vzomenu jakou chut jsem mel na cigo kdyz jsem se o to pokousel sam jen tak napul oproti chuti kterou mam ted tak je to nesrovnatelne. Protoze ted kdyz na ni dostanu chut a to je fakt malokdy, hned to hodim za hlavu a nemyslim na to.Ale davam za pravdu ze clovek to musi hlavne sam chtit a pak teprve na to jit. Hodne stesti!
20. Říjen 2009 - 9:08
kalimerko (anonym)
Fajčím ďalej iba klamú je to len psychické zavádzanie a reťazová pyramída spoliehajte len na svoju pevnú volu nie na pristroj ktorý je len kábloví efekt ,,,
14. Listopad 2009 - 15:26
Rujrer (anonym)
Necelý rok a půl nekouřím...Beznadějný případ hňupa.
2. Prosinec 2009 - 13:50
Lena (anonym)
Byla jsem na "odvykání" před pěti lety a musím pět samou chválu. Kouřila jsem 20 let, max. 10 cigaret denně, takže žádný silný kuřák,za to vytrvalý :-) Po proceduře opravdu zmizela chuť na cigaretu a od té doby jsem si nezapálila.Občas se zadívám na kouřícího člověka- prostě v podvědomí ten obraz neustále něco signalizuje.Ale vztah k cigaretě je silně negativní. Opravdu,lidi doporučuji!!!
5. Leden 2010 - 9:07
Hana (anonym)
Byla jsem na "odvykání" před...Pomohlo mi to asi na půl dne. Byly to vyhozené peníze.
5. Leden 2010 - 9:10
Jana (anonym)
Byla jsem na odvykačce před rokem 3.1.v 17 hodin,kouřila jsem 20-30 cigaret, šla jsem spát asi kolem 11 hodin, do té doby jsem se citila nějak divně, možná to bylo tím že jsem nekouřila, nevím. Druhy den jsem si na cigarety vzpomněla asi tak kolem 18 hodin co jsem přišla z práce, vybalila jsem nákup a dala jsem si kávu.Dnes je to rok co nekouřím po 25 letech kouření a to se přiznam že jsem kouřila i v těhotenství, sice jenom 2až 5cigaret a to přesto že jsem strašně snařila nekouřit.Před rokem mě kamarádka namluvila abych šla na ten počítač s ní,že sama nepůjde a doktor jí to doporučil aby jí mohl dát lepší léky,(léči se na plíce).Nabídla se, že mi to zaplatí, což jsem odmitla a byla jsem přesvědčena že jsem vyhodila 1300kč. Tak jsem se rozhodla a šla s ní. Dnes možná můžu bilancovat: Nekouřím já,nekouří ona. Tím že jsme přestali kouřit, můžeme poděkovat terapii kterou jsme podstopili. Je to jenom rok, možná že začnu kouřit, nevím, ale i za ten rok co nekouřím jsem vděčná a připada mi to jako sen že nekouřím,a pokuď se mi to zdá tak je to krásny sen a ten přejí všem lidem, kteří se potýkají s tímto problémem. Jana.
6. Leden 2010 - 1:18

Stránky

Přidat komentář