1593 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bezplatné psychologické poradny

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Dobrý den, sama si vůbec nevím rady, a tak se obracím na Vás. Za posledního půlroku se v mém životě odehrálo tolik ne zrovna příznivých situacích, že si v poslední době začínám všímat, že se mi to podepisuje na psychice víc než je zdrávo. Uvědomuji si, že se mi mění povaha, jsem uzavřenější, mám sklony k depresím, straním se lidem, uvnitř mne je ohromný vztek na život, tak lidi kolem mne a potažmo cítím, že začínám mít silnou averzi vůči sobě samé (což úplně nechápu, protože situaci, ve které se v současné době nacházím, jsem sama nepřičinala jediným dílem), pociťuji občas až sklony k sebedesktrukci, cítím nenávist vůči sobě samé, vůči vlastnímu životu. Mám v sobě strašně moc nedořešených zálěžitostí. V poslední době se už nejsem schopná na nic normálně soustředit, mám plnou hlavu jen myšlenek nad vlastními problémy, občas mne přepadají naprosto černé myšlenky. Jelikož jsem ještě studentka (je mi osmnáct let), nemůžu si dovolit platit psychologa - k psychiatrovi "ještě" jít nechci, nechci se takhle odmlada ládovat prášky...Rodinu do těchto svých stavů zainteresovávat nechci, už proto, že problémy se vlastně týkají především jich, nevěřím jim a nechci se jím se svým psychickým stavem svěřovat. Neznáte prosím někdo nějaké bezplatné psychologické poradny, psychology - oblast Hradec Králové?...Popřípadě pokud byste byli schopni dát mi i jinou radu, za vše budu vděčná. Uvědomuji si, že toto, co se se mnou teď děje, není normální a ráda bych to začala řešit.
8. Říjen 2012 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Karolíno,napiš zde na doktorce do psychologické poradny,je zde více odborníků a vybereš si podle problémů.Odpoví ti.Také jsem to udělala a s odpovědí jsem byla moc spokojená,pomohla mi a hlavně poradila co s mým problémem dělat.Je to samozřejmě zdarma.
14. Říjen 2012 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A kde se tedy najdou ty bezplatné psychologické poradny? Díky?
14. Říjen 2012 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tady na Doktorce.V záhlaví má oranžovou lištu a vedle diskusí,kde píšeš jsou i poradny.Je tam pár odborníků,někteří jsou online na telefonu,ale můžeš jim i napsat.A nebo přímo je odkaz na diskusi Psychologické potíže.Je to první poradna na internetu,kde mi na můj dotaz odpověděli.
15. Říjen 2012 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Teď se objevila i tady,zkus to a uvidíš
15. Říjen 2012 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
sledujte ale 4 a 5 číslici v telefonním čísle.Udávájí kolik zaplatíte za minutu.
15. Říjen 2012 - 11:41
Obrázek uživatele emontily2
emontily2
Mně nejvíce vyhovavala Green Love poradna: http://www.poradna-greenlove.cz Zkus a uvidíš.
29. Listopad 2012 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Bíí (anonym)
Dobrý večer chtěla bych poradit. Jsem druhým rokem na Střední škole a nebaví mně to tam. Je to z takového důvodu, že týden jsem nešla do školy a přestali se semnou bavit kamarádky a už ani učivo mi nejde a nic mě nebaví. Jsem na tohle strašně citlivá když se semnou nikdo nebaví. Tím pádem chodím za školu a každý večer brečívám. Nevím jak to říct matce, že už na tu školu nechci chodit. Prosím poraďte co mám dělat. Děkuji
9. Duben 2013 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
vlk (anonym)
Dobrý večer chtěla bych...sekat latinu a chodit do školy
9. Duben 2013 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Hitokage (anonym)
Dobrý den, sama si vůbec...Hlavní je se podívat na vše s odstupem. Ono většinou ty problémy nejsou vůbec, ani zdaleka tak závažné. Často pomáhá se zamyslet nad sebou. Zamyslet se nad tím vším, co se děje. Jak já rád říkám, snažit se najít smysl života. Najít to světlo, za kterým jít. Ono tam je, jen člověk se často nedívá.
9. Duben 2013 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Hitokage (anonym)
Hlavní je se podívat na... ta holčina tvé hluboké moudro asi nepotřebuje ty tam něco ONO máš.. už tě znám ..ty tvoje moudra, všude cpeč.. Biíííí ... Tobě radim ... RYCHLE řekni pravdu doma , než z toho budeš mít větší mazec .. než je ... nic neni tak horký .. jestli se bojíš , tak dej mámě prostě přečíst to co jsi sem napsala ... ale hlavně to neodkládej ... jako malá jsem byla taky cíťa ... chápu tě ale nelhala jsem , vždy jsem se napráskala sama a proto mi máma věřila a chápala mně ... vždy jsem se svěřila nic v sobě nedus ... řekni doma ahoj mami asi si nevim rady mohla by sis něco přečíst .. a máma to pochopí , protože v dnešní době by to mohl někdo i ublížit , když se svěřuješ na veřejným vebu... Řekne ti že se s tebou sejde i jako kamarádka a probere to .. a Bůh ví co a kdo , děti se pořád ztrácej ... Hlavně se neboj a řeš vše jen a jen doma.
10. Duben 2013 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Hitokage (anonym)
ta holčina tvé hluboké...Žádné moudra nikam necpu. Radím jí stejně jako ty, jen jiným způsobem. Ať si vezme co potřebuje. Neobtěžujme zde zbytečným odbíháním od tématu.
10. Duben 2013 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
H.. (anonym)
ok hlavní je ona ... ne my 2
11. Duben 2013 - 0:41
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Dobrý den,potřebovala bych poradit. Mám zánět močového měchýře a beru na to Nitrofurantoin, zároveň beru i antikoncepci Janine, beru ji pravidelně ale i tak jsem dostala menstruaci,v braní prášků pokračuju.Menstruaci jsem dostala předevčírem,a včera jsem zase neměla a dnes ji zase mám.A přitom beru prášky včas. Do dobrání plata mi chybí tři prášky, pak bych měla dostat teprv menstruaci. Nevím tedy jesi mám potom normálně udělat 7mi denní pauzu a nebo v práškách pokračovat??:( Prosím poraďte. Děkuji
24. Duben 2013 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ad petra (anonym)
To sis snad spletla diskusní fórum, ne? Ty nemáš číslo na svého gynekologa? Boha jeho...
24. Duben 2013 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ach jo (anonym)
Tolik lidí trpí psychicky v těchto časech, kterých jsme se dočkali.
25. Duben 2013 - 6:49
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
mam problemy s dcerou udala dluhy ktere sineplati stale nam lze a je pod vlivem sveho pritele takze se s ni neda domluvit snažila jsem se tomu celit ale v posledni době nemužu spat mam hrozne sny budim se s křikem nebo začnu brečet a nemužu přestat klepou se mi ruce vše mě hrozně vyvadi zmiry nevim jak si mam pomoct jestli mam navštivit psychologa prosim o radu
30. Duben 2013 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Vochomůrka (anonym)
Dobrý den, mám psychický problém... půl roku po porodu dcery jsem nechtěně otěhotněla, měla jsem zpočátku rozporuplné pocity, strach i radost v jednom, bohužel mi hned začali strašné nevolnosti, kdy jsem jen zvracela, takže jsem si jako matka připadala absolutně neschopná proto, že kvuli dalšímu dítěti zanedbávám své první... do toho mi to začlo šrotovat v hlavě, já si začala vybavovat svůj porod, kdy jsem absolutně ztratila důvěru k lékařům a byla svědkem toho, jak jsou neochotní a místo zdraví rodiček a jejich miminek jim bylo přednější si ulehčovat svou práci...A já si začala propadat depresi a vsugerovala si, že kdyby se cokoli dělo, tak zemřu chybou lékařů a budu pro ně pouhé číslo a své děti a přítele tu nechám na pospas osudu, moje dcera je pro mě vším a nezaslouží si, abych ji náhodou opustila kvuli dalšímu potomkovi.... jen jsem brečela, zvracela a byla totálně zoufalá a bezradná, sdělila jsem to své gynekožce, která se mi jen vysmála a řekla, že to zvládnu, kdybych chtěla, ale s podtonem "jaký sis to udělala, takový to máš"... moji depresi nebrala absolutně vážně a já neměla sílu vyhledat odbornou pomoc psychologa... začla jsem se nenávidět, že jsem vůbec něco takového dopustila a šla na potrat, nelituju toho, vím, že bych to těhotenství psychicky neunesla a trpěla by celý rodina... lituji toho, že jsem něčeho takového dopustila a musela se v takové situaci vůbec vyskytnout... zároveň ale miluji děti, chtěla vždy děti narozené brzo po sobě.. ale můj mozek mi to nedovolil... Chci v budoucnu ještě miminko, ale bojím se, že už toho nikdy nebudu schopná, zasloužím si vůbec ještě další takovou šanci, když jsem už jeden život zavrhla ? A za další můj strach z toho, že při porodu umřu stále trvá... to je to, co mě děsí nejvíc, že to nepřekonám, nikdomu mi jistotu na život nedá, toho jsem si vědoma, ale já nevěřím lékařům, že kdyby se něco přihodilo, tak se o to postarají, berou to jak monotonní práci někde u pasu a když někdo dělá něco dlouho, hrozí zranění z nepozornosti, víte, co tím myslím...... Vím, že mi napíšete, ať se obrátím na psychologa, ale nevím, jestli někdu najdu odvahu tam zajít... Neexistuje zatím něco, co bych mohla udělat sama pro sebe, nějaký první krok, od kterého se odrazit a časem tu odvahu najít ?
2. Květen 2013 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
určitě (anonym)
to nemáš lehký ... vše je " pouze " o lidech ... přála bych ti najít doktora který by ti terapií pomohl ... já děti nemám tak to nemohu posoudit... ale to hlavná sis už vyřešila když jsi šla na zákrok .... teď už bude líp .... zkus Riaps musíš .. se tam objednat ... jsou tam odborníci a profíci ... moji kamarádce tam dost pomohly.... držím palce
3. Květen 2013 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Dobrý den, mám takový problém s mou sestrou, je jí 17 let a nastoupila 1. rokem na učňák, obor: kuchař-číšník .. do teď bylo vše v pořádku, ale změnili ji praxi a v tu ránu tam nechce chodit, pořád je jí špatně atd., myslím si že má nějaké psychické problémy. Byla bych velmi ráda za nějaké řešení, nebo radu. Předem děkuji :)
15. Květen 2013 - 7:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Dobrý den, mám takový...V prvé řadě je třeba promluvit si s ní. Řešení bez její snahy není. Nemůžeš ji donutit řešit něco, co jako problém třeba ani nevidí. Nemůžeš se jí normálně zeptat? Domluvit se s ní?
15. Květen 2013 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
V prvé řadě je třeba...Právě, že jako problém to vidí. Jen tam má jít a brečí, je jí zle. Ale mluvit o tom nechce.
15. Květen 2013 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna Prochá (anonym)
Dobrý den, zhruba půl roku užívám antidepresiva ..předtím jsem užívala léky na uklidnění ale nedělaly mi dobře. Nejprve jsem cítila pocit euforie a potom nastala deprese. Antidepresiva mně začali účinkovat zhruba po 4 týdnech. A od té doby mám větší chuť k jídlu a nabírám na váze. Je možné , že je to způsobené těmi léky?? Děkuji za odpověď
5. Červenec 2013 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
DAGMAR (anonym)
DOBRY DEN JSEM UŽ DELŠÍ DOBU ZAHLENENA Z ČEHO VŠEHO TO MUZE BYT PROSIM PORADTE MI I PSYCHIKA SPATNE TRAVENI ŽALUDEK STREVA JESTE MI NIKDO NEPORADIL A CO BY MI POMOHLO CO SI MAM KOUPIT NEMUZU SE Z TOHO ZBAVIT MAM TO CHRONICKE DEKUJI ZA RYCHLOU ODPOVED PISTE PROSIM NA EMAIL d.a.s.e.nka@seznam.cz
29. Srpen 2013 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni144 (anonym)
Dobrý den, potřebuji poradit. Mám syna v zimě mu bude 6 let trpí těžkou formou syndromu ADHD, od jeho 3 let s ním docházím k místní dětské psycholožce a psychiatričce, ale tam mi to přijde bezvýsledné, dodržuji vše, co mi řeknou a zdá se jim oběma nezávisle na sobě, že se syn lepší, ale není tomu tak, přerůstá mi přes hlavu. Dělá si co chce, když něco vyvede nebo rozbije ještě se mi vysměje. Porušuje veškerá pravidla, která mu stanovím. Vím, že jsem nkde, někdy udělala zásadní chybu, ale nejsem si vědoma toho kde a kdy. Musím se přiznat, že jsem to už chtěla někdy vzdát a dát ho pryč, strrašně se za to stydím. Každý večer potají, když spím pláču do polštáře a hrozím se každého nového dne, za ty tři roky jsem zestárla alespoň o deset. Prosím poraďte mi někdo.
4. Září 2013 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
p (anonym)
Dobrý den. Za dva týdny odjíždějí moji rodiče na 4 dny do Dánska a jámám hrozný vnitřní strach z jejich odjezdu. Hrozně se bojím a brečím. Ve škole je to dobrý, ale doma už pak zase ne. Mám pocit že to nezvládnu, pocit ze ztraceného dne. Už jednou odjeli a byl jsem u babičky. Potom měli odjet znovu, ale mamka se mnou zůstala doma. Jde mi o to, aby alespoň jeden z nich byl se mnou přes noc. Normálně se vracejí asi v sedm večer, ale to je dobrý - jde o noc. Také trpím tím, že neustále musím např. jít na záchod, dotknout se pohovky, zkontrolovat okna, vysmrkat se atd. Děkuji moc za odpověď a radu.
9. Říjen 2013 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
hucht (anonym)
Dobrý den, je mi patnáct let a myslím, že se mnou něco není v pořádku. Mívám iracionální deprese, přepadají mě návaly strachu, a mám další problémy. Problém je v tom, že rodiče si myslí, že to jen předstírám, abych měl méně povinností. Můžu se sám obrátit na psychologa s jistotou, že nekontaktuje mé rodiče? Protože to by celou situaci jen zhoršilo. Předem díky.
18. Listopad 2013 - 0:23
Obrázek uživatele Návštěvník
bbb (anonym)
Pár sráčů co se vyžívají v takových prasárnách, že to ani v reálu nemůžou dát lidem tušit jinak by je ušlapali.Pár dementních kryplů co se rozhodlo pronásledovat slušné lidi a nakydat na ně hovna. Doktorka je opravdu už jen stoka a divím se, že to doktorka co to tu vede snese a nevadí ji, že tento server zahltili úchylové, podrazáci a prasácký humáči!Celou doktorku bych bloknul a smazal. Dementy bych nahlásil polišům a nechal je zavřít kam patřej.
18. Listopad 2013 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
bbb (anonym)
Pár sráčů co se vyžívají v takových prasárnách, že to ani v reálu nemůžou dát lidem tušit jinak by je ušlapali.Pár dementních kryplů co se rozhodlo pronásledovat slušné lidi a nakydat na ně hovna. Doktorka je opravdu už jen stoka a divím se, že to doktorka co to tu vede snese a nevadí ji, že tento server zahltili úchylové, podrazáci a prasácký humáči!Celou doktorku bych bloknul a smazal. Dementy bych nahlásil polišům a nechal je zavřít kam patřej.
18. Listopad 2013 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
bbb (anonym)
Pár sráčů co se vyžívají v takových prasárnách, že to ani v reálu nemůžou dát lidem tušit jinak by je ušlapali.Pár dementních kryplů co se rozhodlo pronásledovat slušné lidi a nakydat na ně hovna. Doktorka je opravdu už jen stoka a divím se, že to doktorka co to tu vede snese a nevadí ji, že tento server zahltili úchylové, podrazáci a prasácký humáči!Celou doktorku bych bloknul a smazal. Dementy bych nahlásil polišům a nechal je zavřít kam patřej.
18. Listopad 2013 - 0:56

Stránky

Přidat komentář