6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bezovocná dieta je protizánětlivá

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřiška (anonym)
Měla jsem zánět vaječníků a kamarádka mi doporučila tzv. bezovocnou dietu. Přibližně za měsíc jsem se úplně vyléčila. Cukr z ovoce (fruktóza) je při jakémkoliv zánětu velmi škodlivý, dokonce horší, než řepný cukr!!!
9. Únor 2015 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
L.H. (anonym)
Ovoce je velmi škodlivé nejen pro pacienty se zánětlivým onemocněním, ale také při kvasinkovém onemocnění (kandidóza). Mám zkušenost, že v době kdy jsem na kvasinky trpěla, mi malinký kousek ovoce dokázal neskutečně zhoršit příznaky. Proto už 5 let vůbec žádné ovoce nejím a je mi dobře.
13. Únor 2015 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Ovoce není nezdravé, ba právě naopak - obsahuje plno vitamínů, minerálů a dalších látek , které jsou prospěšné našemu zdraví. Problém není v ovoci, ale v nás. Právě proto, že máme v organismu pomnoženy kvasinky a plísně, tak nám ovocný cukr (fruktóza) přitěžuje, protože dodává plísním a kvasinkám potravu stejně jako bílý cukr. Plno lidí, kteří žijí na živé stravě a jí převážně syrovou zeleninu a ovoce ve formě šťáv se těší vynikajícímu zdravotnímu stavu a kondici. Není to však v žádném případě vhodné pro všechny, mnohým syrová strava a ovoce může opravdu ublížit, ale ne proto, že by ovoce (mluvím o ovoci nezatíženém pesticidy) bylo nezdravé, to je nesmysl.
13. Únor 2015 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Spořilka (anonym)
Ano, fruktóza může způsobovat záněty, sama s tím mám zkušenost.
28. Březen 2016 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Blbečci (anonym)
Záněty způsobují baktérie a viry.
28. Březen 2016 - 10:32

Přidat komentář