136 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bez sexu je konec!?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jerry (anonym)
Je mi 30,partnerce 21let.Bydlíme spolu třetí rok,po delším zamyšlení zjišťuji,že jí v sexu již nestačím.Tuším,že takhle to nebude fungovat dlouho,ale nejsem zkrátka schopen častého sexu.(19.5.07,mám účast na téma:exist.muži co nevyžadují sex denně.jsem jerry).No a já se ptám:existuje dívka,žena,která má sex až tak na "5"místě??A co vy kluci,máte to někdo podobně?Nečekám rady protože ty jsem hledal u odborníků,ale zajímají mě názory a podobné situace.Děkuji všem.
31. Květen 2007 - 0:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
jsi ideální partner pro spoustu žen
31. Květen 2007 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jerry, tak tebe bych brala všema deseti. :-)
31. Květen 2007 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
možná kdyby sis našel starší partnerku, tak by to mohlo fungovat. mě je taky 21 a myslím, že mě by taky vadilo, kdyby to nebylo často. ale jak vidím starší ženy to asi mají naopak. Ale asi to neplatí obecně.
31. Květen 2007 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Mně je taky 21 a spíš než častost je pro mě důležitá kvalita. Chodím už rok s klukem, který mě v sexu neuspokoju, ale jinak je naprosto úžasný. Nejdřív jsem si řekla, že nic není dokonalé a smířila jsem se s tím, že lepší to už nebude, ale poslední dobou jsem začala uvažovat, že ho opustím. Pak jsem se ale rozhodla pro lepší variantu a to, že s partnerem o sexu víc mluvím a taky jsem mu předvedla, jak bych si to představovala a pomohlo to:)Nejde ani tak o to, na kolikátém místě je pro ženu sex, ale jak se k těm problémům postaví.
31. Květen 2007 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
AB (anonym)
TO: jerry - Ta Tvoje sexuchtivá partnerka Tě vlastně používá jako robertka. Určitě ji vzrušuje zájem jinejch mužů s kterými nemůže nebo netroufá si nic mít a antřásá se před nima a na tobě se ukájí. Je to prostě taková hérečka.Věk v tom roli určitě nehraje. Jerry hlavně si to neber osobně, že je problém v tobě. Ten problém je v ní a je jen na vás, pokud spolu chcete být aby jste si o tom promluvili a našli nějaké řešení.
1. Červen 2007 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
AB: co to meleš za nesmysly prosim tě, problém je vždycky u obou, když má každý z nich jiné požadavky. To Jerry: neodhadneš, jestli bude její chuť na sex stoupat nebo klesat, já jsem ve dvaceti byla průměr a teď mám na sex čím dál tím větší chuť, ale u některé jiné ženy to může být i opačně, vybouří se v mládí a pak je to v pohodě. Jiná zase nastupuje do sexuálního života pomalu a ve čtyřiceti by utahala fotbalový mančaft. Na druhou stranu vždycky existuje řešení v podobě jejího jiného uspokojení, než klasickou souloží, chce to hlavně komunikovat o svých potřebách a pokusit se vzájemně vyjít vstříc. Tak ti přeju hodně štěstí...
1. Červen 2007 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Tx. (anonym)
Sex je jako déšť, když ho máme moc, nadáváme, když není, nadáváme taky - nejlepší by bylo ignorovat ho :)))
1. Červen 2007 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ignorovat ho? To by byla škoda... Spíš je zbytečný, aby třicetiletej ( a starší) chlap balil dvacítky, riskuje pak nesoulad nejenom v sexu...
1. Červen 2007 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jack_Talking (anonym)
Moje přítelka pochází z Thajska a sex tak 2x - 3x denně je v normě. Někdy se mi už zdá, že je toho v mých 30 letech na mě trochu moc. Někdy si holka dělá srandu a když už nemůžu víc jak 1x, tak říká, že jsem jak 50 letej :-) Mám to prostě těžký... Jednou jsem říkal "a co když mi dojdou síly"? No a ona se smála a řekla, že dokud budu mít pusu a jazyk, tak je to v pohodě :-). No asi je to tím pálivým jídlem, že má takovou zvířecí chuť :-) Ale upřímně řečeno jsem radši, když mám doma smyslnou a náruživou ženu, než nějakou chladnou a komplikovanou řešičku problémů s častými bolestmi hlavy a velkou chutí na dorty :-)......
1. Červen 2007 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (52) (anonym)
Jacku, ještě jseš mladej. Počkej za pár let, nevím, k čemu ti bude ,,smyslná a náruživá žena", až budeš řešit problémy s vysokým tlakem a prostatou... Vím, o čem mluvím.
1. Červen 2007 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jack_Talking (anonym)
Tak snad ještě budu schopen používat jazyk :-)) Každý jednou zestárne. A žena, která třeba opustí muže jen proto, že jí není schopen v 50 letech uspokojit podle jejích dokonalých představ musí být naprostá kráva, protože ve svých 50 už jí také musí být naprosto jasné, že ani ona už není zrovna extra přitažlivá pro mladší (pokud v tom nejsou prachy :-).
1. Červen 2007 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Je mi 48, mám druhou manželku, jí je 32, jsme spolu 6 let a sex máme denně ráno i večer, s bývalou ženou to bylo obden a musel jsem jí pokaždé přemlouvat. Současná žena je divoška a je to ráno moc příjemné se probudit a cítit, že mi masíruje varlata. Menší chuť s věkem nepozoruju, s bývalou ženou jsem spíš měl menší, tím, že jsem se jí musel neustále doprošovat.
1. Červen 2007 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Aha, tak to máte, pánové , dobrý... Přeju vám, ať je to takhle super pořád.
1. Červen 2007 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Fanda (anonym)
A není lepší si takovýhle temperamentní ženský, o kterých tu mluvíte, dopřát jen občas? Mně by připadalo zbytečný tahat to domů...
1. Červen 2007 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Jacku, málokterá ženská opouští chlapa proto, že jim to neklape v sexu ( a komu to pořád klape na 100%?). To dělá snad jen pár krav a nymfomanek, kterých naštěstí moc není...
1. Červen 2007 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mně je 23, příteli 26, popravdě mi moc sex s ním nevyhovuje,rozhovor nepomohl. Uvažovala jsem i o rozchodu, ale není to pro mě zkrátka ten hlavní důvod. Zůstanu s ním a jestli se rozejdeme, tak kvůli plně jiným věcem...
1. Červen 2007 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Fando, o tom, že si k bývalé ženě najdu milenku, jsem přemýšlel taky. Ovšem nezadařilo se, s málokterou ženskou se jde dohodnout na nezávazném sexu. A když, tak jsou to takové, co se od nich dá něco chytit. A současná žena mi dala nůž na krk, buď se rozvedu anebo konec našeho vztahu. Někdo mě může, zejména ženy, odsoudit. Ale mě to doprošování o sex už ponižovalo. Celá léta jsem to bývalé ženě trpělivě vysvětloval, že její odmítání může vyústit v nalezení nové partnerky. Bylo jí to k smíchu, že by mě po čtyříctce nějaká mladší žena chtěla. Taky nepochopila, že někoho to může bavit ráno i večer. Ona se miluje se svým současným přítelem jednou za týden nebo i za 10 dní a jsou oba spokojení. To zas nechápeme my.
1. Červen 2007 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Fanda (anonym)
To zas já chápu, já do toho taky nemusím bušit každej den...(dámy prominou). Řek bych, že je to prostě o tom, že každej z nás má tu potřebu jinou, a je zbytečný řešit, kdo ,,je v normě". Asi by se měli hledat lidi, který jsou na tom podobně, ne?
1. Červen 2007 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Jano, a jak to budeš do budoucna řešit?
1. Červen 2007 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
budlikybubu (anonym)
já to teda nechápu-je mi 21 s přítelem(29) chodím 3,5 roku z toho se mnou pořádně spal tak první rok a půl pak se to nějak celý zvrtlo, rozhovory, výmluvy i malej rozchod, pak návrat , ale niky mi pořádně nevysvětlil proč to, a řím víc jsem se vtom rejpala tak byl nevrlejší, a teď se v tom už 2 roky plácám a nevím co s tím, a jsem si naprosto jistá že nikoho jinýho nemá, jerry vlastně taky nevysvětlil proč vlastně? neříkám že pořád ale jak to někoho přejde tak nějak naráz?
27. Červenec 2007 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
dneska se o tom moc nemluvi /prave naopak, muzi se chlubi, ale skutek utek/, ale panove maji proste mensi apetit, mnozi skoro zadnej. Jde to dobou, mnoho stresu, na houby vyziva /pivo :)/ a ubytek testosteronu. Penis je sval, ktery potrebuje telocvik a kdyz se nedostava, atrofuje. Neni za vsim nevera, nebojte se. Proste, citlivy tema.
28. Červenec 2007 - 0:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Haha penis je sval, dobry vtip! Mozna jsi Michale spokojen se svoji velikosti ale stejne bys asi neodolal a "posiloval" jako stamiliony jinejch chlapu aby si ten "sval" posilovanim nevypumpovali na maximum, kdyby to bylo mozny:))) Tady se najdou opravdovy perly.
28. Červenec 2007 - 1:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Maria Viann (anonym)
Potraty jsou svinstvo. Pokud je žena znásilněná, jistě, je to neštěstí, ale to dítě za to nemůže, takže žena, byť znásilněná prostě právo na potrat nemá, a pokud byla na umělém potratu, tak je vrahem vlastního dítěte. Co se týče vrozené vady, ta se nedá lékařsky stoprocentně odhadnout, znám člověka, kterému prorokovali dokroři, že se narodí hluchý a slepý a narodil se úplně v pořádku a žije v pořádku dodnes.
28. Červenec 2007 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
A co to má společného s tímto tématem?
28. Červenec 2007 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
ajaj (anonym)
Budliku, jestli to máte jak popisuješ, tak váš vztah nemá žádnou budoucnost - tedy pokud se nedohodnete na tom, že to co ti chybí si užiješ jinde. Ale mít pak děti,čí budou? To se nedá udržet. Ukonči to a neztrácej čas, není jedinej na světě.Napiš jak to dopadlo.
28. Červenec 2007 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Nadržená (anonym)
Bez sexu nefunguje absolutně nic!
28. Červenec 2007 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jerry (anonym)
Co to tam cpe nějaké Jan Maria Vianney.Vůbec nemele k tématu,asi nějakej ortodoxní katolík.Žena má samozřejmně právo o svém těle rozhodovat,nemluvě o potratu po znásilnění, tam má absolutní právo. Jinak jsem na tom podobně jako ten jerry předchozí,skoro jsem se lekl ,že jsem to psal já ,akorát si na to nepamatuji.Nemluvě o stáří, tam se lišíme o + - 4 roky.Taky to zrovna nepotřebuju často.
28. Červenec 2007 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Každá žena potřebuje orgasmus denodenně,otázkou je spíš to,jestli ten,vedle kteréhož se nachází jí přitahuje,či je ochoten jí toto poskytnout...Jistojistě to i muži pociťují stejně.
29. Červenec 2007 - 2:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Kytka (anonym)
Nazdar,mam skoro opacnej problem, sme s partnerem 2 a pul roku, ze zacatku sme spolu spali 3x denne, bylo to super - Ok, na zacatku to dycky tak bejva, ale asi este pred pul rokem to bylo podobne. Este sem litovala kamosky, ktery mi rikaly, ze maj doma ,,frigidu,, a nechapala to. A ejhle. Najednou on nema chut,je unavenej, staci mu me drzet... Sem z toho silena - milovani pro me neni jen sex,ale i nejtesnejsi spojeni obou, doda to vztahu kouzlo, prenesete se pres stupidni denodenni dohadovani o domacnosti ect,ect, je to kouzlo - no, respektive neni. Myslim, ze sem celkem pekna, nosim ted kuli nemu i super sexy pradlo - no, stejne skoro nic. Ze me miluje, ale staci mu me drzet atd. No, vyborne. Me ne. Sem silena,frustrovana, vydeptana a nostalgicka. Rikam si, co se sakra stalo. Driv sme ,,pichali,, snad vsude - ted s bidou - obcas rano, obcas vecer v posteli. Ach jo...Milovani mi tak chybi
6. Září 2007 - 16:40

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama