12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bez dluhů, bez ostudy

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Plzeňská Finanč (anonym)
Splnili jste si svůj sen v podobě vlastního rodinného domku či nového vybavení domácnosti a nyní si musíte každý měsíc půjčovat, abyste vše splatili? Podobným způsobem řeší situaci mnoho domácností, dokud se nedostanou do insolvence, neboli situace, kdy již nejsou schopny splácet. Překročily Vaše měsíční výdaje hranici platu? Nejste schopni vše zaplatit, navzdory svým snahám? Domáhají se věřitelé exekuce? Neplaťte již půjčku půjčkou! Upadli-li jste do úvěrové pasti, nejste rozhodně první ani poslední. Již mnozí před Vámi se přesvědčili, jak těžko se podobná situace řeší. Raději se na chvíli zamyslete, jaké možnosti ještě máte. Pokud Vám jako jediné další východisko připadá zázrak, vězte, že je jím sám právní řád! Řeč je o takzvaném insolvenčním zákonu. Požádejte lidi z Plzeňské finanční o pomoc. Se svými zkušenostmi Vaší situaci rozumí a podají Vám pomocnou ruku. Získejte uznání osobního bankrotu. Navzdory odrazujícímu názvu nejde o pranýřování za neschopnost splácet. Právě naopak! Osobní bankrot je legální způsob, jak doslova vyfouknout Váš majetek exekutorům před nosem. Zachrání Vaši čest před ostudou vyvolanou jejich příchodem. Plzeňská finanční za vás vyřídí i veškeré právní formality, jednání se soudem a exekutory. Po započetí insolvenčního řízení a podání návrhu na povolení o oddlužení k Vám již nemohou. Nárůst Vašich dluhů se zastaví a Vy se konečně zase vyspíte bez obav! Budete-li správně plnit soudem určené podmínky, budou Vám zbylé dluhy po pěti letech odpuštěny. Svěřte se do rukou Plzeňské finanční. Svým profesionálním přístupem pomohla již mnoha rodinám i jednotlivcům z celé ČR. Doslova za pět minut dvanáct je zachránila před exekucí a životem na ulici. Pamatujte. Osobní bankrot není ostuda! Je to nejlepší a zákonná cesta, jak se dostat z potíží.
24. Listopad 2013 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
scorpion (anonym)
Když něco potřebuji tak si na to našetřím a nekupuji zbytečnosti. Mobil mám starý a nepotřebuji další. Topím dřevem a uhlím, brambory mám své, pěstuji dobytek a jsem zabezpečen.
28. Listopad 2013 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Fiona (anonym)
Tady nejde o to ,že by člověk nešetřil ale někdo třeba příjde o práci a už v tom líta..
28. Listopad 2013 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Dragon (anonym)
Když něco potřebuji tak si...Dobrá rada nad zlato... vezměte si všichni příklad - chovejte dobytek, brambory si pěstujte sami... (na sídlišti)...
28. Listopad 2013 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Dobrá rada nad...Tz chovas dobytek a pestujes brambory na sidlisti?
29. Listopad 2013 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
nicka (anonym)
Tz chovas dobytek a pestujes...moje zkušenost - 12000,- v pr... a výsledek žádný, pani Svobodové z Malhostovic ani nevadilo, že jsem na ÚP - oddlužení - ne ! v jejím případě okradení, opravdu vyškolená pracovnice, vzala mi poslední peníze, tak před ní pozor !
13. Leden 2014 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Prosím nevíte, jestli se dá nějak zvrátit exekuce domu? Dá se prodat dům před exekucí?
1. Březen 2019 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na Prosím nevíte, jestli se dá
Mělo by to jít, jen je těžké najít kupce, protože se musí prodat bez hypotéky. Na dům v exekuci žádná banka kupci hypotéku nedá. Budeš muset jít s cenou dolu, aby to byla pro někoho atraktivní koupě. Pak se ta částka použije na umoření exekuce, prodávajícímu většinou nic nezbude, ale aspoň se zbaví dluhu. Před exekucí (pokud ta hrozí) by to mělo jít snáz )lidi se někdy bojí kupvat dům v exekuci), ale pro rychlý prodej bude rozhodující cena.
1. Březen 2019 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Já jsem měl dům už v exekuci, a domluvil jsem se s realitní kanceláří v Praze, která mi dům z exekuce vyplatila, a následně ho prodala, takže se neprodával formou dražby.
3. Březen 2019 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Opravdu se vám tohle povedlo domluvit? se kterou realitní kanceláří?
5. Březen 2019 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ano opravdu to takhle šlo s realitní kanceláří Edoxreality, doporučuji do realitní kanceláře zavolat, určitě se domluvíte.
6. Březen 2019 - 12:41

Přidat komentář