53 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Betaloc a alkohol

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Efik (anonym)
Dobrý den. Je mi 22 let a lékař mi předepsal na snížení TK Betalok SR 200mg a Prestarium Neo. Chtěla jsem se zeptat, jestli nevadí občasná konzumace alkoholu. Nejsem alkoholik, ale léčba tlaku je běh na dlouhou trať a vzhledem k mému věku se dá předpokládat, že nechci doživotně abstinovat. Máte s tím nějaké zkušenosti??
5. Únor 2008 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirous (anonym)
Zdravim je mi 29 betaloc mi predepsali pred 2 mesici , musim rict ze po prvotnich unavach se to po mesici celkem srovnalo a jak pises nevydrzel jsem a jei nekolikrate popil cca 0,7 vina ci 4 pivka a nepozoruji zadny problem , TK si pravidelne merim domacim manzetovym Omronem a po pocatecnich 200/100 pohoda prumerne 130/90 :-)
3. Duben 2008 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Betaloc beru skoro rok, ale jen 25 mg. Nemám ho na snížení tlaku ale na občasné problémy s bušením srdce. Dlouho jsem se také bála dát si alkohol, ale zjistila jsem, že sklenička mi nic neudělá. Když vím ,že bude nějaká oslava, tak prášek vynechám. Také jsem se někde snažila zjistit, co udělá trocha alkoholu v kombinaci s těmito prášky, nebo s jakými jinými léky by se to nemělo kombinovat, ale informace nikde nejsou. Zkoušela jsem to i přes Doktorka cz. ale ňák mi to nejde.
31. Říjen 2008 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Betaloc jsem začala brát před dvěma týdny. Jsem alergička, mám problémy s kolísavým krevním tlakem a tachykardii. Zatím jsem absolutně k nepotřebě - obrovská únava.Po propuštění z nemocnice jsem se podívala do příbalového letáku a chtěla jsem tento přípravek přestat užívat, po přečtení předešlých příspěvků se budu snažit vydržet.
13. Listopad 2008 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
kiri (anonym)
Můžete mi více popsat jak vám je, když jste Betaloc začali brát? Já dostala teď krabičku 25mg, ale také po přečtení vedlejších účinků se bojím ho začít brát. Díky moc. Jo a jak moc jste unavení? Doktor mi říkal, že ani nevyjdu schody??
2. Prosinec 2008 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Danka (anonym)
Kiri,beru ho 9 let,100 mg SR ráno.Unavená jsem strašně, ale je otázka,jestli to je lékem nebo nemocí srdce.Nemám chuť experimentovat a vynechat, abych to zjistila. Naučila jsem se žít s tím, že musím spát aspoň 10 hodin.Přestala jsem sportovat a přibrala jsem. Co se týká alkoholu, když už jdu na pivo, předem odmávnu druhý den. Nemám kocovinu, jen únava je 10x větší.Takže alkohol jen příležitostně a s citem :).
3. Prosinec 2008 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
kiri (anonym)
Díky Danka, já se bojím té únavy, protože už teď bez něj jsem často unavená, tak to jsem zvědavá. Alkohol u mne není problém, nepiju, nechutná mi :-) Tak hodně zdraví všem!
8. Prosinec 2008 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Já beru betaloc už přes rok a problémy s únavou jsem nikdy neměla a ani žádné další z vedlejších účinků co píší na letáku.
16. Leden 2009 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jannis (anonym)
dobrý den,kardioložka mi předepsala tablety Betaloc 200mg na měsíc,chci se jen zeptat jestli nevíte zda tyto prášky mají vliv na hormonální antikoncepci Cilest,děkuji
20. Leden 2009 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, já beru Betaloc už 1 rok a Váš pan doktor má pravdu - nevyjdu bez zadýchání ani jedno patro. Navíc se únava zvyšuje místo, aby se snížila nebo ustálila na nějaké rozumné míře. Tlak mi kolísá, ale na bušení srdce mi to pomáhá výborně. Slávka
15. Březen 2009 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Betaloc beru skoro rok. Před ním Prestarium, po kterém mi nebylo dobře. Je mi 45. Potíže jsem měla s bušením srdce a vyšším tlakem. Tlak OK, bušení občas v návaznosti na přetížení. Únava odpoledne kolem páté hodiny, ale nemyslím si, že by to bylo z léku, spíše z nedostatku spánku. Včera jsem zpozorovala lehce oteklé kotníky.
8. Červen 2009 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
užívám už 3 měsíce,nohy mě spíše otékat přestaly a vystouplá žíla se zatáhla.Ustaly migrénové bolesti hlavy při změně počasí,dýchavičnost a bušení ve spáncích.Tlak ze 160/90 klesl na mé hodnoty v mládí 100 až 120 / 60. To saturuju jedním kafem za druhým,protože zvlášť po jídle jsem ospalá. Je mi 58 ,celý den fyzicky pracuju i sportuju.Je mi teď skvěle a teprve teď mi došlo,jak mizerně mi bylo bez léčby,člověk si pomalé zhoršování ani neuvědomuje.Nechce se mi ani věřit,že hned první zvolený lék mi tak sedí.
24. Červenec 2009 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
piju s ním 2 až 3 piva denně v pohodě
24. Červenec 2009 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Beru tento lék už přez rok, že by se neměl kombinovat s alkoholem mě nikdy ani nenapadlo, piju jako normálně před tím (každá týden o víkendu několik piv), cca. ob den piju víno (1-2skleničky). Nidky jsem problémy neměl, jen jsem často unavený.
11. Srpen 2009 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Je mi 25. Taky beru Betaloc ZOC 25mg a chlastám na to, jako dřív (tj. ne často, ale zato docela dost). Žádného rozdílu ani únavy jsem si nevšiml.
6. Listopad 2009 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Můžete mi více popsat jak vám...Užívam Betalock druhý mesiac a je mi po ňom dosť blbo. Lekár síce hovorí,že sa to upraví keď si telo zvykne na lie a na nový tlak ale mám toho dosť. Som stále unavená, mám pocity úzkosti, vnútorné chvenie a pocit, že sa nemôžem zhlboka nadýchnuť. Nie je to vždy ale opakuje sa to často. Najhoršie je to vtedy keď sa niekam ponáhľam,alebo keď potrebujem niečo rýchlo urobiť. Tlak sa mi však upravil.
27. Únor 2010 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel z rokycan (anonym)
Užívam Betalock druhý...po infarktu pred dvema roky beru beteloc chtel bych vedet jak skodi tyto leky na jatra a vubec nezadouci ucinky dekuji
15. Duben 2010 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ana (anonym)
Je mi 25, jim betalocy skoro rok. mám kombinovanou srdeční vadu, čekaj mě operace chlopní. Nejdřív mi po něm bylo fakt blbě, nikdo mě nevaroval, takže až po čase jsem se dočetla, že nejsem žádná troska. Pořád se mi chtělo jenom spát, nemohla jsem se na nic soustředit a taky jsem začala bezdůvodně tloustnout...Tak jsem s tím sekla. A všechno bylo zase príma. Jenže pak přišlo jedno dost náročný pracovní období a to způsobilo, že mi pořád strašně bušilo srdce a hučelo v uších, jedna migréna za druhou, no děs, tak jsem si zas dala betaloc a opravdu moc to pomohlo, všechno ve mě se uklidnilo, zpomalilo a znormálnilo. Od té doby ho beru pokorně a mám jen radost, můžu vyjít spousty schodů, i lízt na skálu, aniž bych u toho funěla jako hroch, nanejvíš hrošík. Alkohol popíjím tak normálně, pár vín týdně, nicmi po tom není. Nezkouším ten lék zapíjet alkoholem, ale protože se bere u snídaně, není to problémová situace.
17. Duben 2010 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Je mi 25, jim betalocy skoro...Ana: to tě jako nekontrolují lékaři? Přeci oni by měli určit, zda je nevyhnutelné Betaloc brát či nikoli. Takhle mi to připadá jen jako hazard s vlastním životem. Od čeho tu lékaři jsou, když si pacient s vrozenou srdeční vadou sám ordinuje léky?
17. Duben 2010 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Mému synovi nasadil lékař v nemocnici betalog zoc nevím proc,měl normální tlak žádné potíže se srdcem a syn stále jen spal a byl jako omámený,Když jsem se zeptala po čem je tak bez sebe...lékař se urazil a okamžitě syna propustil z nemocnice.Naše obvodní lékařka jen kroutila hlavou co lékaře vedlo k tomu,že tento lék nasadil.Nejlépe je se lékařům vyhnout..jsou to ambiciozní a ješitní blbci.Hlavně v Thomayerové nemocnici!!!
27. Duben 2011 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Zdravim je mi 29 betaloc mi...nebrat!!!
27. Duben 2011 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mému synovi nasadil lékař...Daso, a jaké měl Tvvůj syn potíže, že jste byli v nemocnici? Ač jsem ještě "mladá" - 32 let, tak mi Betaloc pomáhá na výkyvy tlaku. Jeden den nízký, druhý den vysoký - kolotoč. Právě Betaloc SR, mi pomáhá existovat. Srovnal mi to na normální hranici. Ale alkohol nepiju, což Tvůj syn asi také ne.
27. Duben 2011 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kris (anonym)
Ahoojte, ja beru Betaloc SR 200 mg uz 5 let, od 22 let a musim rict, ze bez nej ani ranu, chtela jsem jej vysadit, ale po vysazeni techto leku, ktere se vysazovat musi pozvolna, katastrofa. Pribrala jsem sice 15 kilo, ale tak za to, ze muzu dychat a vylist schody, tak to stoji za to. Nemluvne o tom, ze jsem ve 27 letech na 6ti kombinaci ,o) na doktory nenadavejte, delaji co mohou a v kazdem oboru se najde vul, kazdy se spatne vyspi, taky mi posrali spoustu veci, ale taky jsem jim za spoustu veci vdecna, takze good luck ;o)
7. Červen 2012 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Eric Cartman (anonym)
Dobrý den. Je mi 22 let a...Ahoj Efíku, Betaloc užívám též a před nedavnem jsem dosahl tveho veku. Alkohol piji bujně a o víkendu po kvantech, lehké drogy občasně. Tlak se mi snížil a léčba uspěšně pokračuje. S pozdravem Eric
31. Leden 2013 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Betaloc SR 200 beru 12 roků + tabletu ráno. Jednou jsem neměl léky, tak jsem si 4 dny bral ráno 1/2 tablety. Po těchto 4 dnech mně vyskčil tep na 120/min. Už jsem frčel do nemocnice, kde mně tro kapačkou srovnali na těch mých normálních 55/min. A teď už si zase beru tu svoji dávku, 1tabletu/den a je vše v pořádku.
26. Únor 2013 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza... (anonym)
Dobrý den. Je mi 22 let a...Vážený BETALOC beru asi 8 let a piju alkohol normálně..pivo,víno i kořalka někdy..
13. Březen 2013 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Flair (anonym)
Dobrý den. Je mi 22 let a...Ahoj, beru Betaloc 50 + Prestarium Neo forte už rok (předtím jsem bral asi 3 roky Tenormin 50 + Prestariun Neo forte). Je mi 22 let. Alkoholu se nevyhýbám, žekl bych, že tak obden se něčeho napiju (hlavně pivo). Občas se člověku dokonce stane, že se holt opije šílenym způsobem, ale nikdy to nemělo žádný nežádoucí reakce. Jen klasická kocovina. Jsou to naprosto bezproblémový prášky, v mym případě s žádnejma nežádoucíma vedlejšíma účinkama.
26. Květen 2013 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Dobrý den.Užívám betaloc 50mg 5 let a stále se nemohu zbavit "zvláštnch" pocitů jako je občasná úzkost a mdloby hlavně při větší zátěži a to jak fyzické tak psychické.Máte prosím vás někdo taky takové pocity? Jinak alkohol piji raději jen vyjímečně a malé množství a to mi nic nedělá.
28. Květen 2013 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
majka (anonym)
beriem Betaloc spolu s Micardis plus a tlak sa drží, možno je to tým, že takmer vôbec nepijem alkohol,na vysoký krvný tlak nie je vhodný, sami sa ničíte,ahoj.
29. Červenec 2013 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Ráda bych se zeptala, jak dlouho vám trvalo, než si Betaloc "sedl"? Trpím zrychleným tepem a zvýšeným tlakem, taky občas pociťuju lehké arytmie. Praktická mi napsala Lokren, ale protože jsem brala jen 1/4 tablety, což se hodně špatně dělilo, změnila mi kardioložka léky na Betaloc ZOK 25, abych mohla brát celou tabletu. Když jsem začínala tím Lokrenem, trvalo asi 3 dny, než mi začalo být relativně dobře, tlak mi klesl i po té čtvrttabletě možná až moc (106/72 nebyla výjimka), tep se ustálil na průměrných 65. Ale Betaloc už beru týden a je mi pořád blbě (únava, ledové ruce a nohy, bolesti hlavy), navíc tlak - po tom, co po třech dnech definitivně odezněly účinky Lokrenu - začal zase stoupat, tepovka rovněž, pod 80 teď klesá málokdy. Jediné, co je zatím na Betalocu super, že úplně vymizely ty arytmie. Ale to ostatní mě celkem štve. Mám ještě počkat, jestli si to sedne, nebo raději vyrazit ke kardioložce? Díky:)
13. Leden 2014 - 14:52

Stránky

Přidat komentář