20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Betaferon

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Máte někdo zkušenosti s injekcema Betaferonu?Jak se po nich cítíte.Děkuji Petra
9. Únor 2006 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
klikni si tady na roztroušená skleróza
30. Září 2008 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
nebrat
1. Říjen 2008 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
šárka (anonym)
já tam nekliknu, nesnáším když to někdo vysloví a když to čtu, je mě špatně
2. Říjen 2008 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Deyf (anonym)
Ahoj pícham si to asi tak druhej měsíc :-)Ze začátku mě strašně bolely klouby a měl sem horečku přes 39.Teď je to lepší ale když si nevezmu IBUPROFEN 200 tak mě vzbudí šílená zima (nevím jestli to není horečka)Takže.....doufám že to helpne :-)
9. Leden 2009 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
šárka (anonym)
ahoj, já sí píchám už třetí tok, ty zimnice přejdou, čím déle budeš si budeš betaferon píchat budou ustávat. Doufám, že zrovna dnes mě zimnice neprobudí, strašně málo, se totiž k RS vyjadřuji. Jsem ráda za anonymitu, jinak všechny zdravím a přeji zdraví, zdraví a zdravíčko.
14. Leden 2009 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
to Šárka tady anonymitu máš, pokud chceš. Ale nezdá se mně právě fér vzhledem k ostatním psát, že je ti špatně, když někdo napíše RS. Nikdo to nemá napsané na čele a ani to o sobě nerozhlašuje na veřejnosti, pokud vím. Nebo by se jako měli držet doma, aby z toho někomu nebylo špatně?
14. Leden 2009 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
šárka (anonym)
já vůbec nejsem pro to, aby se lidé s RS drželi doma, to sis asi špatně vysvětlila. Jsem normální pracující člověk, na mě totiž nikdo nepozná, že mám nějakou nemoc. A hlavně nikomu nic neříkám, soukromí si chráním,v rodině to ví jenom tři lidé. čau
14. Leden 2009 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
zimnice nebudeš mít, když si chvíli před injekcí vezmeš dva paraleny nebo brufeny, budeš mít klid, injekce si píchám asi dva roky, nemůžu si stěžovat, jenom občas druhý den velká únava jinak poho..
18. Březen 2009 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
ewicka (anonym)
Mám RS 1,5 roku a až ted jsem dostala injekce betaferonu, zkušenost tedy týdenní :-), jen pocituji vetsi unavu, ale dělám všechno co do ted, plavu, cvicim a vedi to vsichni v praci, okoli jen nejznamejsi. Nebojim se RS.
2. Únor 2010 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
ahojky prosím o radu pícham si betaferon druhy měsíc už mam aji autoinjektor a stale mam velke otoky zarudle fleky a bolest v místě vpichu mužete mi prosím někdo poradit jak tomu předejít,také mě děla problem vpich do zadku jinak sem rada že lečbu mám a budu bojovat moc děkuji za váš názor s pozdravem katka
1. Březen 2010 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj pícham si to asi tak... Ahoj. To bude v pořádku. Léčím se 8 let. Teď jsem na betaferonu zase po 4 letech. Je pravda, že to se mnou ze začátku také cvičilo. Zimnice, studený pot, vzteklost. Ale už jsem O.K.Hodně štěstí!
1. Duben 2010 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
edy (anonym)
Máte někdo zkušenosti s...ahoj,ja mám rs už 12let.nejdřív jsem si pichala asi dva roky AVONEX-to bylo maso"!pak mi ho vzali,neboť jsem po něm měla šílený psychický stavy a deprese.pak mi daly COPAXONEa ten mi po roku taky vzaly ,nebo´t mám astma a to mi to strašně zhoršovalo..no a ted už 3rok beru BETAFERON,doted dobrý i když jsem nadále sledována psychiatrem,ale posledni dobou se mi to tak strašně zhoršílo,že mi ho zase museli vzit....jinak bych si to asi hodila..a vzhledem k tomu,že mám dvě celkem malé děti,tak to berou docela vážně... ted mi nasadili REBIF a to je ten posledni co mi mužou dát...jestli mi bude dělat něco i tento,tak jsem bez léku... O chřipkových příznacich,zimnici,horečce,bolesti kloubů a unavě o tom ani nemá cenu mluvit-to k tomu bohužel patří.takže žádný med...ale furt lepší než sebevražda. ...
31. Květen 2010 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Pískavka (anonym)
Jsem již 10 let nemocná a 8let na Betaferonu. Začátky byly krušné - bolení kloubu, horečky, zimnice na to pomůže ibalgin nebo něco tomu podobného :-). Zimnice a bolesti kloubu se mi vrací, když ten den jsem hodně fyzicky i jinak unavená a večer si píchnu, tak to je pak mazec. Takže se snažím unavovat obden, ale to není legrace je to fakt. Musím k tomu, ale dodat, že nechodím do práce( zatím jsem ještě na inv. důchodě, než mi ho vezmou a to se asi blíží, to pak nevím co bude, protože to tak zvládám bídně, no ale to je jiná ...) Pro mě, ale určitě i pro Vás je důležitý ukazatel psychika, no ale to už je kapitola sama pro sebe, protože psychika a RS jdou spolu víc jak ruka k ruce. Vyhlížejte sluníčko a mějte se krásně! :-)
2. Červen 2010 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Kostik (anonym)
ahojky prosím o radu pícham...Ahoj, píchám si druhým rokem aje to jako na houpačce.Fleky mazej konopnou mastí
3. Listopad 2010 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ahoj :) od listopadu si píchám Betaferon :) , ale bohužel mám šílené fleky :/ nejmenší velikost je golfového míčku( nejdříve rudé a postupem času zfialový). Zkoušela jsem hodně mastiček a nic nepomáhá, hloubky vpichu jsem také měnila a nic :( už začínám být malinko zoufalá jelikož mám za měsíc maturitní ples a vlastně mi nezmizel na ruce ani můj úplně první flek ( z listopadu).Nemáte s tím někdo zkušenosti?
1. Únor 2013 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kostík (anonym)
Ahoj :) od listopadu si...Ahoj Lucie, myslím, že všechno je hodně individuální a taky hodně záleží na stavu, v jakém jsi, když si aplikuješ. Osobně si do rukou nepíchám, střídám jenom nohy, zadek a břicho. Zadek je úplně v pohodě, na stehnech občas i boule, ale do týden zmizí. Nejhorší je břicho, ted jsme našel po 3 letech chladící sáček, tak ho vyzkouším, co to bude dělat, budu-li chladit před píchnutím. Někdy dřív jsem psal o konopné masti, ale ta zabírala jen ze začátku, ted tomu nechávám volný průběh.Prostě musíš najít, co Ti bude nejvíc vyhovovat. Ale jinak doporučuji píchat si v naprostém klidu a pohodičce, nejlépe po sprše, to je všechno uvolněné. je mi jasné, že to pokaždé nejde :-) Tak hodně štěstí....a ať si tělo rychle zvykne
11. Únor 2013 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jozef (anonym)
já tam nekliknu, nesnáším...Ja som bral Betaferon 2 roky a nemal som žiadne príznaky chrípky. Jedine po prvej dávke, ale potom už vôbec nič. Asi som bol jeden z tých šťastnejších ... Ale keďže sa mi zhoršili výsledky odteraz budem brať Copaxone, som zvedavý čo to bude zač ...
5. Březen 2013 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Dobry vecer, prosim, po jakem case vam zacal Betaferon zabirat a stav se lepsit? Dekuji
9. Leden 2017 - 22:14

Přidat komentář