6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Beřkovice nebo Sadská

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Ahojte, měla bych jeden dotaz, po 3měsíčním pobytu v Bohnicích na uzavřených odděleních uvažujeme s doktorkou o otevřeném psychoterapeutickém oddělení, jako nejadekvátnější jsem našla Beřkovice a Sadskou a tak by mě zajímalo, co je podle vás lepší, kde je lepší přístup k pacientům, lepší program, ... . Koukala jsem, že Beřkovice mají 6ti týdenní pobyty na otevřeném psychoterapeutickém oddělení a Sadská že má taky otevřené oddělení na 4-6 týdnů. Jinak by mě zajímalo, jaké diagnózy se tam nejčastěji léčí a kam můžu s HPO a PPP (MA). Díky.
23. Květen 2010 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Opět se vracím k tomuto tématu, tentokrát mě zajímá už jen Sadská, byl jste někdo? Jaké dg tam hlavně léčí? Jaké to tam je? Jaký je denní program? Děkuji za jakékoliv info, na netu nemůžu nic najít. Jen že jsou tam 2 stanice - šla bych na tu první, pro mladší pacienty, na 4-6 týdnů.
15. Červen 2015 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
ťuk ťuk (anonym)
Opět se vracím k tomuto...Tak si tam zavolej. 5 let čekáš, než ti tu někdo poradí.
15. Červen 2015 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky asi budeš (anonym)
to je téma, to by se jeden posral. Ale vůbec se nedivím. Takových vymaštěnců na Doktorku píše a ještě blbější témata. Nebylo by o věci napsat že Sadská je dobrá, ale já tam nikdy nebyl, pouze projížděl.
15. Červen 2015 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Nečekám 5 let, než mi někdo poradí, tehdy jsem to vyřešila jinak, místo psychoterapeutického oddělení jsem opět skončila na neklidu a moje hospitalizace se vlekly několik let, i v těch Beřkovicích jsem byla. Do Sadské jsem pochopitelně volala, ale mě více zajímají názory lidí, kteří tam byli a prožili to "na vlastní kůži", než to, co ti k tomu řekne personál.
15. Červen 2015 - 17:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama