103 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Běh světa řídí ilumináti

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Co se to se světem děje? Proč je z ničeho nic krize? Copak lidi méně pracují? Méně konzumují? slyšíme kolem sebe. Nabízí se jednoduchá odpověď: "Novinář Daniel Estulin se Bilderbergem zabývá dvacet let a jako jediný publikoval řadu informací, které se tohoto spolku týkají. Sám s úsměvem říká, že díky svému dědečkovi, který pracoval v 50. letech pro KGB, má velmi dobrý přístup k tajným informacím. V roce 2005 vydal knihu "Pravdivý příběh klubu Bilderberg," ve které odhalil řadu podrobností o tomto tajemstvím oplývajícím uskupení. Řada Estulinových informací, ať už se původně jevily jako neuvěřitelné, se nakonec ukázaly jako pravdivé – například válka v Iráku, v roce 2006 také předpověděl hypoteční a ekonomickou krizi, ke které došlo o dva roky později...." Jsme skutečně jako mravenci, nad jejichž příbytkem „bdí“ okovaná bota, která je připravena v případě, že by se někdo z mraveniště pokusil uhnout z vytyčené trasy, tvrdě dopadnout? Podle Estulina je současná ekonomická krize řízenou akcí, kterou připravila právě skupina Bilderberg. Planeta má kolem sedmi miliard lidí, ale přírodní zdroje jsou značně omezeny. Nemůžou vystačit pro všechny lidi, takže se musí snížit populace. To provedete tak, že zničíte světovou ekonomiku – když ekonomika roste, roste i populace. Naopak v době krize, populace klesá, a to se děje zrovna teď. Současná ekonomická krize je rozhodně zcela řízená a vykonstruovaná, ujišťuje novinář. Následuje otázka, pokud se zprávy zakládají na skutečnosti, jestli to naše mravenčí plahočení má vůbec nějaký význam. Jestli není zbytečné psát, chodit k volbám, které stejně vždy dopadnou úplně jinak než chtějí voliči. „Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší, jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace,“ Napsáno ppro blog iDNES
15. Červenec 2012 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Boryš (anonym)
Nojo, zas další spiklenecká teorie. Janičko, jestli fakt tomuhle věříš, tak jseš vážně cvok.
15. Červenec 2012 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prej: Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace. Kdepak, omyl, běh světa řídí starej Kabourek! Však proto mu tu nikdo neřekne jinak než Ředitel Zeměkoule!
15. Červenec 2012 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Dávám janě za pravdu,respektive Danielovi Estulinovi,či jeho dědečkovi.Stačí trochu více přemýšlet o dění ve světě a kolem nás a srovnávat s historií.Já se snažím si tyto skutečnosti raději moc nepřipouštět,protože mé závěry jsou hodně deprimující.
16. Červenec 2012 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Dávám janě za...Je to krásně jednoduché - všechno je řízeno spiknutím. A kdo řídí spiklence? :-(( Takže jen další šidítko prostoduchých myslí. Připomenul bych tu jeden ze základních zákonů tohoto světa: Každý problém má své jasné, snadno pochopitelné a zcela samozřejmé NESPRÁVNÉ vysvětlení. Tak se jen dál rochněte v těch estulinských pohádkách...
16. Červenec 2012 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Co se to se světem děje?...Suhlasim mas recht.
20. Září 2012 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
carl (anonym)
Co se to se světem děje?...Ahoj je to sice starší článek , ale vy co ste tu psali že se paní Jana plete si to už bohužel nepřečtete. Bohužel paní Jana má pravdu a je hodně smutné , že si to spousta lidí neuvědomuje illumináti byli , jsou a budou. Celé to řídí rod rotchildů kteří žijí do ted pod jiným jménem vyskytují se ve vládě a v národních bankách , myslím že 2 národní banky z jejich doby sou stále aktyvní . Je mi jasné , že mě budete považovat za idiota , ale doufám že to spoustu lidem otevře oči , protože lid je neinformovaný veškerá media patří illuminátům vlády vedou illumináti , protože vše se točí kolem peněz.
5. Prosinec 2012 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
kdo? (anonym)
Je to krásně jednoduché -...Karel Gott
5. Prosinec 2012 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
kdo (anonym)
Co se to se světem děje?...milovnice jednoduchých odpovědí
5. Prosinec 2012 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Řehoř (anonym)
No, ilumináti asi ne, ale věřil bych tomu, že prezidenti a vlády jsou jen loutkami a jejich vodiči jsou před publikem skryti, anebo alespoň vypadají tak, že nemají větší vliv. Těmi vodiči myslím např. mafii, zbrojařské koncerny, ropné a mediální magnáty, miliardářské rodiny vlastnící největší banky atd.
15. Březen 2016 - 11:34
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Prý existuje video, na kterém je, že illumináti chtějí celému světu vnutit obřízku.
15. Březen 2016 - 12:43
Obrázek uživatele merry39
merry39
Prý existuje video, na...Seš na řadě :-)
15. Březen 2016 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Řehoř (anonym)
Prý existuje video, na...Co furt máte s tou obřízkou? Ta snad může za všechny katastrofy :-)
15. Březen 2016 - 14:14
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Co furt máte s tou...Podívej se, jak se hnusně muslímáci chovají k ženám. Co za to může? Obřízka!!!
15. Březen 2016 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Řehoř (anonym)
Podívej se, jak se hnusně...A co Židi? Ne, za to může Korán.
15. Březen 2016 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Řehoř (anonym)
Ale to už jsme odbočili od tématu. Kdo tedy tahá za nitky? Ale hlavně nepiš, že je to spolek obřízkářů...
15. Březen 2016 - 15:16
Obrázek uživatele merry39
merry39
Ale to už jsme odbočili od...Právě naopak , ti to gómou a vopižlat se nedají . Ale jak psal gin , z ostatních chcou udělat tvárnou masu tupých opižlanců ;-(
15. Březen 2016 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Řehoř (anonym)
Právě naopak , ti to gómou...Kraviny do kravína :-)
15. Březen 2016 - 15:50
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Jedno takové video, že za tu vnucenou obřízku v USA mohou illumináti jsem viděl, jen ho nemohu nalézt. Abych ho nehledal jako Zeman ten článek, v němž Peroutka velebí Hitlera.
15. Březen 2016 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ale to už jsme odbočili od...https://youtu.be/DaWCfVReppA cca 8 let mi trvalo, nez jsem prisla na to, kdo za tim je
18. Březen 2016 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ale to už jsme odbočili od...Koho to zajima, muze me napsat na mostkova.k@seznam.cz , muzu se podelit o dalsi poznatky
18. Březen 2016 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
cestovatel (anonym)
Ilumináti byli vždycky osvícení. Tak věděli co mají dělat, aby naplnili plány šéfa iluminátů - Světlonoše. Proto jde svět do sraček.
18. Březen 2016 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Jde mi spíš o jakousi anketu, nemusím nikomu oponovat. Věříte, nebo spíš do jaké míry nevěříte tomu, čím vás krmí média, dříve škola, popř. církev a jiné autority o tom, jak svět funguje, kdo ho řídí atd. Kam až dle vašeho názoru sahají možné konspirace a alternativní vysvětlení světového dění, popř. obecně veškerého dění ve vesmíru? Do jaké míry na něj máme reálný vliv jakožto jednotlivci - lidé, občané, "ovčané"? Napadlo mě to i v souvislosti s výročím 9/11. Žijeme v diktatuře židovských bankéřských rodin či dokonce ještěrů měnících formu anebo je třeba všechno jen Matrix, simulace stvořená mimozemskou civilizací? Už jsem četl opravdu mnoho teorií a výkladů typu "jak je všechno jinak" (Země je placatá, nacisté se stali Třetí mocností operující po válce z Jižní Ameriky a Antarktidy, návštěvy mimozemšťanů v průběhu historie atd.). Snad jsem to vyjádřil aspoň trošku srozumitelně, nechtělo se mi to víc rozepisovat a tak pářím víc věcí dohromady. Zkrátka, do jaké míry jste ochotni věřit konspiračním teoriím? Kde je hranice, přes kterou už byste nepřešli a řekli si ne, tohle už je blbost, takhle to fungovat nemůže? Až do jaké vrstvy či hloubky alternativního výkladu světa byste se byli ochotni ponořit? Já osobně třeba věřím tomu, že dle vědců můžeme žít v multiverzu, kde existuje mnoho paralelních vesmírů, pokud to omezím na Zemi, věřím, že žijeme v možné diktatuře sítě nadnárodních korporací a multimiliardářských rodin bankéřů, šejků a magnátů. A když to zúžím na naši republiku, věřím, že převrat byl už zřejmě naplánovaný a komunisté si jen před sebou zametli cestičku. Věří někdo třeba i v něco "neuvěřitelnějšího" :-)? Možná by to vydalo na samostatnou diskuzi, ale nechme to už takhle.
10. Září 2016 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hab (anonym)
Internet se ilumináty jen hemží,podle mne zvěsti o nich šíří spíš jiné kanály...
10. Září 2016 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ouha (anonym)
Jde mi spíš o jakousi...sdfg píše: Já osobně třeba věřím tomu, že dle vědců můžeme žít v multiverzu, kde existuje mnoho paralelních vesmírů, pokud to omezím na Zemi, věřím, že žijeme v možné diktatuře sítě nadnárodních korporací a multimiliardářských rodin bankéřů, šejků a magnátů. A když to zúžím na naši republiku, věřím, že převrat byl už zřejmě naplánovaný a komunisté si jen před sebou zametli cestičku. Už jsem se k tvému příspěvku vyjadřovala na Cinkání, tak jen k tomuto názoru. Asi bych polemizovala v první řadě se slovem "věřím", to by znamenalo, že věříš v nějaké dogma a tak jsi to jistě nemyslel. Vhodnější by bylo dle mého názoru, na základě dostupných info z prověřených nebo solidních zdrojů se domnívám.... S těmi paralelními světy, to je něco, co není dnešní věda schopna pořešit a ani to neřeší, to snad ani není spekulace, ale pocit Nadnárodní korporace, boháči šejkové tento svět jistě ovládají, ale nepotřebují k tomu žádné spiknutí. Naše politika. Nevím, jestli jsi jako dospělý zažil sedmdesátá a osmdesátá léta, ale je mezi nimi velký rozdíl. Osmdesátá léta se vyznačovala, blbé slovo, tím, že se situace ve státě uvolňovala. Po nástupu Gorbačeva se začalo vše měnit rok po roku. Nemyslím si, že Západ nějak usiloval, aby komunistický režim u nás padl. Stejně jako nás neřešili v 68, neřešili nás nějak aktivně v letech sedmdesátých a osmdesátých. Ani nemuseli. Ten režim se vlastně přivedl sám na mizinu (nedej na názory o tehdejším HDP, ta čísla jsou pochopitelně relativní a nepřesná). A na mizinu, jak jsem psala se přivedl nejen ekonomicky tím jak to vedl a už neměl z čeho brát. Ale i morálně. Pochopitelně, že 17.listopad nebyla žádná jednorázová záležitost...A to, že nás komunisti nerozstříleli bylo také pochopitelné. I oni byli rádi, že už mají od všeho pokoj. Teď jsou ještě rozlezlí v jiných stranách nebo mafiích a žijí ze svých kontaktů a po listopadu získaných majetků. Na rozdíl od obyčejného člověka, který prostě tyto startovací výhody neměl Omluva, pokud jsem se dostala OT
10. Září 2016 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Na tohle neumím říct svůj názor,jen vím,že mám spíš tendenci tomu věřit.Až naivně.
10. Září 2016 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
sdfg píše: Já osobně...Ano, věřím ve smyslu "domnívám se". V pravé víře je vždy zaseto větší či menší zrnko pochybnosti. Víra v dogma je pro mě už fanatismus. Co se týče paralelních světů, to je skutečně alespoň dnešními prostředky nedokazatelné, prosazují to jen někteří vědci jakožto jednu z možných interpretací kvantové mechaniky a mně se to celkem líbí :-) Ano, ovládají, ovšem nějaké megalomanské spiknutí a vize typu Blofeld z Jamese Bonda to opravdu zřejmě nebude, nevím, do jaké míry spolu kooperují či souteží, jak dalekosáhlé mají cíle atd., ale zkrátka peníze a moc hýbou světem po tisíce let, to je jisté. Jsem mladý, nebudu psát přesný věk, ta diskuze by už neměla ono kouzlo takřka totální anonymity. V jedné středoškolské učebnici historie jsem narazil na zajímavou myšlenku, že komunistické režimy (no, spíše diktatury kom. stran, komunismus jako takový nikdy nikde doopravdy nebyl) padly proto, že byly zkostnatělé a kapitalistické státy přetrvaly i proto, že dokázaly část z filosofie kom. a socialismu vcelku efektivně integrovat do svého politicko-ekonomického uvažování a praxe, ne tak pružný Východ to samé v opačném gardu nedokázal a tak musel padnout. Je otázkou, jak dalece a intenzivně ovlivňovaly ony korporace a rodiny např. tyto události. Běžný člověk se totiž drtivou většinu věcí dozvídá právě z médií či tisku, kde se ovšem může jednat jen o povrchní náhled na věc a to pozadí za oponou zůstává skryté. Stačí mi, jak se různě manipuluje se současnými událostmi dle převažujícího názoru toho či onoho tábora, jak mám pak naložit s dějinami starými stovky, tisíce let?
10. Září 2016 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Hmm (anonym)
sdfg píše: Já osobně...Naši komunisté byli tak vyspělí,že ještě 26 let po revoluci nám vrtá hlavou jakto ,že se stali úspěšnými právníky,majiteli hotelů,restaurací,podnikateli všeho druhu,zatímco řadovým občanům ,kteří lamentují dnes na komunisty se jejich živ.úroveň oproti tomu co pamatují z komunismu nijak výrazně nezměnila...
10. Září 2016 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Naši komunisté byli tak...Havel a spol. po nich zkrátka nešli. Bylo zřejmě dohodnuto, že bývalí straníci získají ekonomickou moc výměnou za povrchní lesk moci politické. Jo a krom bohatých rodin a megakorporací má alespoň regionálně značný vliv jistě i mafie. Okupace vojenská zde byla vlastně do jisté míry vystřídána okupací civilně-kriminální. O prorůstání moci org. zločinu do státní správy se už toho navykládalo dost. Zajímavý je např. tento dokument, kde např. tvrdí, že dnes už se poněkud smazává rozdíl mezi zločinem a jeho potíráním, někdy jsou to už skoro jen dvě strany jedné mince. https://www.youtube.com/watch?v=_e9PidZlatA
10. Září 2016 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
No a pro ty, kteří si tykají s angličtinou a nevadí jim vyslechnout si i mnohem odvážnější teorie a teze, doporučuji např. tuto přednášku Davida Icka :-) https://www.youtube.com/watch?v=IgP88z6h-Zk
10. Září 2016 - 18:57

Stránky

Přidat komentář