467 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

BÁSNIČKY PRO VŠECHNY LIDIČKY

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Každý kdo si píše verše do šuplíku ať se podělí s ostatními.Tři anděléTři andělé stojí,do hlubin hledí.Je tam temno,chlada láska tam má hlad.Vezmi tu lásku do dlaně,spusť se tam ve snu po laně.Tři andělé stojí,do hlubin hledí.SENVe snech jsme se ztratili,to jsme,ale nechtěli.Ruku Ti podávám,nic od Tebe nežádám.Klepu na Tvůj sen,Tobě se však nechce ven.Nemohu Tvůj sen snít,ale nechci tady sama žít.TÁTONé.....já nepláču,žít se musí dál,tak jsi to říkával.Uteklo šest časů,dávno Tě na ulici nehledám.Vím,že už Tě nepotkám.Né.....já nepláču,tomu neutečua tak žiji dál.Křičím však ze všech sil,táto,proč jsi se upila mě opustil.
5. Únor 2005 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
andreo,jsou krásný.Oslovila mě ta o tátovi,mám něco podobného.
7. Únor 2005 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Poeta (anonym)
Jedna Anka, dvě Anky, vychcali se do jamky. :-))
9. Únor 2005 - 5:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Je-li tvůj život kyselen jak okurkový lák, pomoc ti vždy nabízí - slavný - nuselák!! :-)))
17. Květen 2005 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Milovat neznamená mít někoho rád. Milovat znamená jen šidit - a sladce lhát. Milovat znamená mrdat do sytosti. A manželství? To je jen - obchodní záležitostí!! :-)))))
17. Květen 2005 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
K lásce už přece přísluší - zamilovat se až po uši. Srdíčko se tím rozbuší, oběma je pak blaze na duši... :o)))
17. Květen 2005 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
bbb (anonym)
Katae,ta ráda mrdae!
17. Květen 2005 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Bolek (anonym)
Hovno, prdel sračka,to je naše značka!
17. Květen 2005 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
básník (anonym)
Balada o prduJiž jedenáctá odbila a společnost seděla, při víně družném hovoru v hospůdce malém prostoru. Na podnět pana Vocáska přišla všetečná otázka. Kdo prdět smí a kdo ne!Je slyšet pana Nerudu jak vážně mluví o prdu. Směle v tvář všem tvrdí, že každý člověk prdí. Někdo málo, někdo více, do sukně i nohavice. Uprdne si starý, mladý, prdne i vznešená lady. I ten žebrák bídou štván, prdí si jak nóbl pán. Každý v družné pohodě uprdne také v hospodě, při pivě i při víně prd nikoho nemine. I v kostele smí se prdět, nesmí to však tuze smrdět. Kdo to šeptem pustí, tomu Pán Bůh snad odpustí. Vždyť i lékař prdu praví, že kdo prdí, ten je zdravý. Kdo se na prd nezmůže, těžko lék mu pomůže. Prdí Petr, prdí Pavel, prdí jistě každý z nás. Prdělo se vždy a všude a prdět se bude dále. Prděl Baťa ve Zlíně, prdí mlynář ve mlýně. I baletka na jevišti uprdne si ke hledišti. Každý dělník v továrně, uprdne si totálně. I ten sedlák na poli prdí jen to hlaholí. V parku večer při měsíčku prdne panna při randíčku, potichounku v zátiší prd ten nikdo neslyší. Přisvědčuje rada Ruprd, jenž si právě nahlas uprd, a sděluje s jasnou tváří, jak se prdí v kanceláři. Staré baby prdí lehce, už jim klapka držet nechce, dělá jim to ple, ple, ple, jako když vaří erteple. Uředníkům v kanceláři prdět se vždy dobře daří, na hodnost se nekouká, každý si rád zafouká. Prdí písař, prdí rada, šéfové i morousi také svůj prd utrousí. Občas prdí sportovec, mužně hájí svoji věc, prdy bují ve sportu, každý prd má svou sortu. Jinak prdí fotbalista, cyklista i hokejista. Jinak rybář ve střehu uprdne si na břehu . Turistovi po túře prdy jdou jak po šňůře. Pilot když je v povětří, také prdy nešetří. Houbař když se houštím dere, prdí div se neposere. Tramp za každé pohody prdět jde do přírody. Zachechtá se mistr Halíř, umí prdět mistr malíř! Prdí také mistr švec? To je přece známá věc! Prdí také milý bratře pan domácí v prvním patře. Domovnice u schodů prdí až do důchodu. Pozvedl se starý Kyndal uprd si a fajfku vyndal. Novou dále spřádá nit, prdí každý kdo má řiť. Praví on, že prdí lehce, prdí mu to i když nechce. Každý mu to potvrdí, že písničku vyprdí. Až on jednou chudák ztvrdne, vícekrát si neuprdne. Bude v hrobu doliny, prdět jenom do hlíny.Pan učitel v letním vedru uprdl si pod katedru, aby tolik nesmrděl dal si piják pod prdel . Abatyše prdí tiše, a prd každý si zapíše!Tisíc prdů do roka, osvobodí otroka. Uprdli si mniši sborem, neslo se to celým chórem. Od prdele kaštany roztřískaly varhany. Uprdli si čtyři chlapi, vyfouklo to oknem z chaty, když se větry vydaří, prdí také chataři!Tím již končím svoji ódu, že jsem básník netvrdím, na všechno se vyprdím. Nakonec však říkám jasně, těžko dělat na prd básně. Hlavou nad tím nevrťte, na mé verše neprďte. Ukončíme tuto báseň ať nedělá ostudu, vždyť jsem jak živ tolik prdů nečet a číst nebudu!
17. Květen 2005 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Linda, miluje Inda,ten když ho vyndá, tak mu žgryndá!!!!
17. Květen 2005 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Linda, miluje Inda,ten když ho vyndá, tak mu žgryndá!!!!
17. Květen 2005 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Pavelka (anonym)
Nemůže-li být ukojena tvoje touha, pak pomůže ti šňůra pevná - a dlouhá!
20. Květen 2005 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela.Tvrda (anonym)
Ja jsem tady,delam vrbu a pritm si kundu drbu.Delam si to krasne,skladam pri tom basne.Postevak mam malicky ,zato velky basnicky.
20. Květen 2005 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaromir.D. (anonym)
Zdraví.Když budemé šetrít zdraví,nebudeme též bolaví.Jedno zdraví, jenom máme,kolikrát, ho zanedbáme.Hledáme si vymluvů,Já, nemocný nebudů.já to všechno dobře znám,ale časů, málo mám.Když se našé zdraví strati,Možná? Že se záse vráti.Kolik časů nám to veme?Jestli vůbec ho najdeme.Musimé se rozhodlát,čemů máme přednost dát.Jestli zdraví milejší,nebo čas, je přednější.Když my si čas uděláme,Knihy, články, všude máme,Jak nemocem předejít,Naše zdraví ušetřít.
30. Květen 2005 - 7:24
Obrázek uživatele Návštěvník
poetka (anonym)
Vašeho talentu je tady škoda,doporučuji jít na www.Totem.cz,nebo www.Písmák.cz.,tam můžete publikovat.
30. Květen 2005 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
bigoš (anonym)
Až tě život omrzí a stane se peklem, vstrč hlavu do hajzlu a zaklop se deklem!
30. Květen 2005 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
aaa (anonym)
Pro ..sátníky:Až se život nachýlía my budem už bez sílyvzpomínky duši pohladíjako křídla motýlí
7. Říjen 2005 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Život letí jako jelen,když je do prdele střelen.Jenom zbavíš holku věnce už se blíží impotence.
25. Leden 2006 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Alen (anonym)
Andrea si rada pise basnicky, protoze ma rada basnickya tak si pise basnicky, protoze ma rada basnicky a co vyklada jsou take jen basnickya tak se mej hezky.
5. Únor 2006 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
mrkněte se na www.Qenda.bloguje.cz
7. Únor 2006 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Maura (anonym)
Čtu Tvoji stránku téměř denně. Moc se mi líbí. Podívej se na mou : www.basnicky.pise.cz
13. Leden 2007 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Jednou dvakrát, krásně jsem si nakrad. Dvakrát třikrát, zase jsem si přikrad. Nestálo to ani krejcar, asi ze mně bude švejcar. Malíř zabývá se malbou, kulomet ho kryje palbou. Až tu malbu dodělá, tak ho taky voddělá. Včera na ostrově Bali, s domorodcem vyjebali. Řekl kobyl kobyle, budem bydlet ve vile. Řekl ji to ve stáji, ještě teď tam chlastaji. Jsem přespolní žák, nejezdí k nám vlak. Nediv se vole, zválel by pole. Lehl jsem si na koleje, dobytčí vlak stále nejel. Přijela však lokotka, ujela mi kokotka. Navšťívil jsen saunu, v chlupech mám teď faunu. V té naší aleji, lidi se váleji. Zavinil to mysliveček, v tý lahvince zelený. V Sixtinské kapli, poldové mně drapli. Pistoli mně vzali, do basy mně dali. Z Příbramska: Ryju, vrtám, kopu, hledám v zemi ropu. Dřu se jako buran, všude samej uran. Hladový průvodčí: Na odpolední šichtu, v kastrůlku jsem mněl šlichtu. Nadávám si starý vole, zapomněl jsem ji na stole. Nelámu si však hlavu, nažeru se od pasažerů. Byly nebyly, štyry kobyly. Sežraly vobilí, pak se poblily. Pila jsem vínka, kakala hovínka. Lákal dívku do žita, ač nebyla opita. Říká já si nehajnu, obávám se kombajnu. V tramvaji pes štěk, kdekdo se ho lek. A tak nyní do vozovny, míří vagón poset hovny. Naložím si do kočárku, bednu piva, kilo párků. Nechci syna, nechci dceru, místo dětí radši žeru. Blilo káně z příkré stráně, nechce více vidět sáně. Viděli jsme pudla, čouhala z něj kudla. Za ním zněly výstřely, asi už ho nechtěli. Zabiju tě hajzle oteklý, jen tak aby lidi neřekli. Sračkama tvou rakev zasypu, a to všechno hajzle z princypu. Vidím město rudé, z jeho slávy hovno bude. Nad ním hvězda pěticípá, pod ní národ hlady chcípá. Mraveneček v lese kácel, seknul se a vykrvácel. Marně svíral pěstičky, neměl krevní destičky. Sedí myška v rohu, v pastičce má nohu. Sedí tiše, občas pípne, asi hodně brzy chcípne. Když někdo nemůže, pervitin pomůže. Nesmí se ho dát však moc, tak milé děti dobrou noc. Richard měl rád poutě, měl rád houpačky. Teď tu leží v koutě, rozmlácenej nasračky. Měl jsem já fenku, strašně moc mně zlobila. Narval jsem ji do kafemlejnku, ta čubka mi ho rozbila. Ententiky dva hřebíky, strčím je do elektriky. Bez klobouku bos, zčernám jako kos. Jede Adam vlakem, pohrává si s prakem. Vtom najednou guma praskla, Adamovi v oku mlaskla. Jede Adam vlakem, v kapse oko s prakem.
13. Leden 2007 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza_X (anonym)
Na zahrádce máme jamku, v jamce jebe taťka mamku. A já stojím u rýče, kurva, to mám rodiče. Znám atomovou studánku, kde nejhustší je les. Tam stačí škrtnout zápalkou a vše jde do nebes.
13. Leden 2007 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mařka Y (anonym)
Dostal jsem od tety trumpetu, takže teď troubim jen pro tetu. V kuchyni mám celou kapelu, buben a dva páry činelůů Pokličky, hrnce , vály Však si to teta chválí.....
13. Leden 2007 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
terina (anonym)
KOČÍ Kočí kudy chodí, tudy močí. Nastydly mu ledviny, zima není bez viny. Vysedával na kozlíku, v neštěstí má ještě kliku, že mu skrnaskrz piňda neumrz.
13. Leden 2007 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
afra (anonym)
Lože si ustel prostorné. Ustel je sobě v úžasu a vyčkej a na soudný den, jenž přijde nádherný a čistý. Slamník ať v něm tě netlačí a na polštáři oblém skryt lež vzdálen vřavě světa v zemi, kde nezní slunce žlutý svit.
14. Leden 2007 - 3:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza_X (anonym)
Ležela jsi v trávě, když jsem přišel právě, na Tvá holá ňadra malina ti spadla. K Tobě sklonil jsem se a rty dotkl lehce, malinu jsem vsál a druhou Ti dal. Líbat jsi však dále chtěla, celá jsi se rozechvěla. stále více vzrušená, líbat, hladit jsi chtěla. A pak se to náhle stalo, snad se mi to jenom zdálo. překážky nebylo již a byli jsme v nebesích.
14. Leden 2007 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Vítěslav Nesval (anonym)
Včera večer v parku, omrdal jsem Klárku. Točil se se mnou celý svět, je mi 30 a jí 5.
15. Leden 2007 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamelie (anonym)
Ruce se již neklepou svinstvo jest ten alkohol! Pomoci si hochu musíš sám víc si,můžeme jen přát. Nechci házet perly sviním, leč na krku je vidím. Ten nejlepší,věř,v oboru si svém tak neházej um s obráceným dnem! Velký dar v tvých rukou byl ti dán tvojí vinou by ti mohl však být odebrán. Chytrý muž by viděl zlatý důl jsi pravý muž,né starý vůl. Přeji ti můj milý mnohem více mám tě ráda,převelice. To nejlepší nakonec mnoho zdraví,štěstí,lásky vzpomeneš jak starý kmet co na čele má vrásky. Prožiješ vše bez nadsázky co druzí budou tiše závidet
15. Leden 2007 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamelie (anonym)
Ač zdá se to být pouhým snem klam mužům poskytujíc těchto žen. Andělská tvář však s okem hadím, pouhý záblesk,začíná být zajímavým. Povrchností pohlcen jen ten,kdo věří navždy bude okouzlen,vně štvanou zvěří!
15. Leden 2007 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Lado,jsi nejlepsi!!!
15. Leden 2007 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamélie (anonym)
I dnes jsem se vypsala z mých pocitů...patří mému Otci,který již 12let není mazi živými,ale stále je se mnou!!Je to můj anděl Odpuštění Otče,milý otče otoč se ,prosím,ještě ikaž mi cestu dlouho trnitou,odvážnou i prostou u hymny pláču již otevři oči,stále spíš zpomalým tempo,to si piš ...chybíš mi stále již Ve dvou se to lépe táhne jeden to však neutáhne naději tu stále mám leč sílu více postrádám zpomalým tempo,to si piš jen stále chybíš mi víc a víc prosím,odpus´t mi otče že nepoznalajsem tě jako malé děvče teď už žena zralá říci mohu,mám tě ráda nebojím se opět říci vážně jsem tě milovala
18. Leden 2007 - 0:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Léňa (anonym)
Lásko .... Sbohem lásko ... Byly to krásné chvíle s Tebou,jen škoda, že tak rychle uprchly. Usměj se lásko ... Pak celý svět roztaje Ti u nohou, pod tím závojem krásy, tak jako já. Neplač lásko ... Já vím, nebudeš. To jen já pláču, víš mě to bolí. Žij šťastně lásko ... Alespoň Ty, když ne já. Žít a milovat toho, kdo nechce, toť krutější nežli smrt. Nemrač se lásko ... To Ti nesluší, já pravdu mám.Ty nechceš kráčet se mnou světu vstříc, jdi tedy sám. Podívej lásko ... Kolem je plno kvítí, proč utrhl jsi právě mne, když jsi mě nechal uvadnout. Vzpomínej lásko ... Na krásné chvíle které jsme prožili, které ztratili jsme, které nenalezneme. Utop se lásko ... V mých slzách, jež po nocích jsem vyplakala.Až obejme Tě jejich tíha a žal, tak snad poznáš, jak mnoho jsem Tě milovala. Sbohem lásko ...
18. Leden 2007 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Miluji i když nedotýkám se tvých úst, držím půst a miluji, i když city žalují, vodopád slz valí se ti do klína i když těžce se vzpomíná, proč??? nemohu přez tebe hvězdného nebe dotýkat se, v lásce vykoupat se?
23. Leden 2007 - 7:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Když jsem byla malá, ráda jsem si hrála hrála na vojáky, hrála na piráty, na doktory taky Kluci byli léčitelé, hladili mě po celém těle sluníčko svítilo, mě se to líbilo Potom řekli, už je to tak, teď budeme operovat v ruce měli sirku a hledali do těla dírku Šťourali mě do ucha, dodneska jsem hluchá to mi nedělejte, jinou dírku vyhledejte ! A pak někdo vytáhl svíčku, prej, budem si hrát na hasičku svíčku zapálili, hasičáky vybalili A já jsem jim záviděla, já bych taky hasit chtěla jenže to nešlo Zdenku, nemám hydrant, mám kačenku Pak do potoka mě hodili, spoustu raků vylovili a taky chytali jsme rybku, nachladila jsem si pipku
23. Leden 2007 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Všichni jste šikovní a Zdeněk mě moc pobavil, posléze přidám veršovánky pro sebe a pro Vás taky:) Více někdy příště, teď volá mě v kuchyni "ženské hřiště".
28. Leden 2007 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Pro Martinu Když jsem měla přijít na svět, cáryja hopla máma courá po Přerově, no tak jsem jí kopla A já tě slyším, ty můj andílku, já už sháním sanitku, vydrž ještě chvilku ! A sanitka nikde žádná, tak aspoň něco s volantem jé to máme štěstí, už řítíme se trabantem V porodnici pohoda, znáš to milej Zdenku do hekárny a pak na sál, no a už jsem venku ! Když mě na svět vytáhli, tichá jsem a malá pak mě plácli po prcině, no a už jsem řvala Jó kamarádi, tak to v světě chodí někdy stačí málo a už holka rodí Mí rodiče, táta s mámou, ti se k sobě mají s postýlky se koukám, copak to dělají ? Marně já křičím, jak Rusalka bledá já jsem přece dávno venku, co tam táta hledá ?! Podle skutečné události
28. Leden 2007 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
žabža (anonym)
TVE NADRA JSO JAKO OBLE KOPCE,VIDEL JSEM JE NA TVE FOTCE KDYZ JE VIDIM PRES TRICKO,CHCI SI SAHNOUT MALIČKO!!!
11. Únor 2007 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
ŽABŽA (anonym)
CITIT TVUJ DECH TO JE MUJ SEN LIBAT SE S TEBOU KAZDICKY DEN V NOCI SE TOULAT ZA RUKU JIT JEDINE PRANI MAM CHCI S TEBOU BYT!
11. Únor 2007 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Vejda (anonym)
Pěkný Žabžo:)
12. Únor 2007 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Pojď za mnou moje maličká, citím, jak Ti voní kundička. Na mém klacku kvete kapička, pojď blíž, ať ji může slíznout Tvá tlamička, která je mlsná ... moc, moc ... už od malička. Pojď, zapícháme ... ale tiše, ať se nevzbudí Tvá babička ... za mlada také sexy kundička ...
12. Únor 2007 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
tvá maličká (anonym)
a máš klacíčka macíčka?
12. Únor 2007 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
:-)))skvělý dovětek..
12. Únor 2007 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
tvá maličká (anonym)
:-( žádné pokračování..
13. Únor 2007 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
PRASATA-.-.JE MI Z VAS NA BLITI...JSTE VYPLOD HNUSU A VASI RODICE VAS MELI UTOPIT NEZ PORODIT ZA TY VASE CHLIPLY KECY PRAZDNY...
13. Únor 2007 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
veršotepkyně (anonym)
Po doktorce si tu courám, očima už sotva mžourám, ale přece mi to nedá - napsat sem je velká věda! V posteli už vidím Pepu, přesto tady verše tepu, ale chci Vám moc popřát DOBROU NOC!!!!!!
13. Únor 2007 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
syslik (anonym)
Omluva Omlouvám se, že tehdy, když hodina vprostřed půli svého začátku se nachýlila, Já neudržev dostatečně své bytí chopil se pera Bych vyhřezl, či snad sepsal co bez vědomí mého zrodilo se v dutině lebeční A jak lapené zvíře bije tělem o svou klec, Má ruka svěřovala se řádkům na neposkvrněném listu. Já nejsem básník a nemohu psát když chci. Avšak když mohu a píši tak musím, Nevěda zda múza našla ve mně zalíbení A bez otázání počala své rejdy na mé nic netušící duši. Vinen vskutku jsem, že nebráním myšlenek stáda svá Slibuji ale, že napříště krotiti ideje, Jak dívka neodbytného studenta, budu. Ubráním-li své državy, to těžko říci, Ježto rozum nad srdcem vítězí pomalu A hodina není víc než pár párů minut.
15. Únor 2007 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
italka (anonym)
Čas Čas,ten doktor duší, je tu s tebou napořád. Čas,ten mlčenlivost neporuší i kdybys chtěl nastokrát. Čas je po tvém boku, neúprosný soudce designu tvé tváře. Neutečeš,neschováš se,zůstává... napořád...jako v tvých očích malá záře. Odbíjí,nepřestane,vstříc tvé smrti. Kolik zbývá,OSUDE? Mlčí.Bát se nepřestaneš. Čas i já jsme stejně krutí.
16. Únor 2007 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
neznámý autor (anonym)
Hlavu má zvrácenou, zmáčené vlasy, za dveřmi slyší ty zmatené hlasy, je pozdě spílat jí, prosit a křičet, teď už vám zbyde jen nad hrobem brečet. Vzala si poslední kapičku života, nad jejím tělem se světýlko mihotá... Nechala po sobě poslední psaní, je hrozně nešťastná pohleďte na ní... V listě co nechala bylo jen psáno, to co se stalo prý bylo už dáno.. Strašně se trápila nemohla dál, někdo ji naději na štěstí vzal. Ten kdo to způsobil, vůbec nic netuší, sladce si usíná, spánek nic neruší... Ona je v rakvi na prsou hlínu, kdo za to může, kdo nese tu vinu??? Byla tak šťastná když prvně s ním tančila, studená žiletka to všechno zkončila... Pro mně je hrdinkou, vzdala se života, to já jsem srab a ničí mně samota...
22. Únor 2007 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Ema (anonym)
Pro to dobré, co mi všechno zlé dalo.. Pro vousatý úsměv v ústraní tam někde v zadu, pro toho, kdo nechce být jen jedním z davu. Pro Tvou skromnost a laskavost, zbylo mi lásky ještě dost. Podobné lidi to táhne k podobným, aby tak zůstalo, se raději pomodlím. Za radost a potěšení, za bolest a odpuštění.. Dnes vzdala jsem se svého jména a je ze mne pouze Ema pro přítele .. a pro všechny lidičky, co mají rádi básničky:)
5. Březen 2007 - 16:52

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama