38 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
profesor (anonym)
Porucha barvocitu nemá žádný vliv na řízení auta.Každý blbec přece ví,žě zelená je na semaforu dole.Při řízení vlaku to asi problém bude,hlavně v noci,tak to při poruše barvocitu se asi na mašinfíru nechytáš.Není žadný rozdíl,zda řídíš malé auto,nebo velké,čumět na silnici musíš stejně.
17. Květen 2014 - 18:07
Petr (anonym)
Dobrý den. Je mi 15 let a přemýšlel jsem o tom ,že bych si udělal řidičský průkaz na motorku do 50ccm (do 45Km/h), ale mám snížený barvocit. Barvy na semaforu vidím bez problému, ale když jsem si zkoušel takový ty testy (třeba tohle http://www.ocnioptik.eu/content/images/album/Album_Model_Album/7/Tabulka_1.jpg)...tak jsem většinou viděl tak polovinu, nebo méně..... jak už jsem říkal barvy jako takové rozeznám, ale s tímhle mám docela problém. Myslíte, že mi řidičák na motorku řady AM povolí?? Popřípadě nevíte jak přímo toto vyšetření probíhá?? Děkuji mnohokrát....:)
28. Leden 2015 - 17:29
! (anonym)
Dobrý den. Je mi 15 let a...Pri odvodu se zkousel barvocit. Kvuli nemu mne nezaradili k pruzkumakum, ale mam bezproblemu ridicak. Dulezite jsou zakladni barvy.
29. Leden 2015 - 9:58
Petr (anonym)
Pri odvodu se zkousel...Dobře děkuji ti za odpověď :)
29. Leden 2015 - 17:35
Markon (anonym)
Dobře děkuji ti za...Mám poruchu barvocitu na zelenou a červenou. Mám řp: A,B,C,E,T a žívím se jako řidič. důležité je, jestli rozeznáte základní barevné signály.
11. Únor 2015 - 19:50
Honza (anonym)
Také jsem před třemi roky řešil stejný problémy. Mám poruchu barvocitu na zelenou barvu a barevné signáli rozeznám. Jeden očař mi řidičák nenapsal, tak jsem zašel za jiným a ten mi ho bez problému doporučil, takže záleži trochu i na očním lékaři :-) A teď vlastním ŘP: B, C a T.
23. Březen 2015 - 19:43
jiřícek (anonym)
Já mám poruchu barvocitu a...zdravím všechny chci se zeptat moje lékařka mi našla že mám poruchy barvocitu a mám iít na podrobné vyšetření k očnímu nevíte jak takové vyšetření probíhá a jestli mám mít obavy u zaměstnání dělám poštovního balikového doručovatele tak mám strach mám rodinu a dvě malé děti děkuji moc za odpověd
12. Duben 2016 - 5:15

Stránky

Přidat komentář