22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Barvení vlasů v těhotenství

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Jsem v 1.měsíci těhotenství a právě jsem se dozvěděla od kamarádky, že by si prý žena neměla v těhotenství barvit vlasy, že je to pro dítě škodlivé. Je to pravda? Myslíte, že když mám teď nový dvojbarevný melír - že to opravdu mohlo miminku uškodit?Díky za názory!
31. Říjen 2005 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
To je snad blbost, ne? Jak by mohly nabarvené vlasy uškodit plodu?
31. Říjen 2005 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
no ja nevim, taky mi to prijde jako kravina. Prasky ano, ale u barveni vlasu jde jen o vlasy a pokozku hlavy..
31. Říjen 2005 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Kláro, já si barvila vlasy celé těhotenství, stejně jako moje kamarádky a sestra a všechny máme hezké, zdravé děti.V těhotenství škodí kromě léků hlavně psychická nepohoda a stres.Vlasy si obarvi, ale pak nepřemýšlej nad tím, jestli si dítěti neuškodila.
1. Listopad 2005 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
misa (anonym)
je pravda,že porod se platí
9. Říjen 2006 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
peta (anonym)
já si taky normálně barvila vlasy a v poho, nedoporučujou to jen z toho důvodu, že těma všema hormonama jsou ty vlasy takový slabší, někomu víc vypadávaj a ta cheme na to není nic moc, a někomu ta barva prý nechytne tak dobře.....ale miminku to neškodí
25. Duben 2007 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
mlha (anonym)
mně gynekoložka nedoporučila v prvních měsících těhu barvení vlasů, protože se chemikálie dostávají k mimi - placenta se teprve vyvíjí
1. Září 2007 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Mummie (anonym)
Určitě nebarvit, alespoň ne na začátku těhotenství. Víte, co je v barvě chemikálií, co je to za dryák? A pokožkou hlavy se dostávají do krevního oběhu a krevním oběhem k dítěti. Je celkem jedno, jestli si chemikálie napatláte na vlasy, nebo je vypijete. Kdyby je těhotná žena pila, tak si budete ťukat na čelo. Barvení vám ale nevadí. Začněte trochu přemýšlet a ne se ohánět argumenty, že "paní xxx si barvila vlasy a má zdravý miminko".
1. Září 2007 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Mummie (anonym)
A pokud se chcete mermomocí během těch 9 měsíců barvit, tak sáhněte po heně - tahle barva je stoprocentně přírodní a vlásky vám zároveň vyživí.
1. Září 2007 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No právě,že přes tu pokožku hlavy se ty chemikálie z barvy dostávají do krve a tím pádem i k dítěti.
23. Říjen 2007 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenda (anonym)
A pokud se chcete mermomocí...No ale to bychom se my těhotné nesměly ani mazat krémy,ani různými mléky,ani si vydesinfikovat ránu,třeba když se fiknem,protože to všechno jsou chemikálie.I když napíšou na obal,že výrobek je přírodní,většinou vždy se najde něco,co by tam nemělo být,aby to bylo fakt jen příroda.A i přírodní výrobek může způsobit víc škody,než užitku,když se ukáže,že máme alergii.No nevím no,to je asi na každé,co si o tom myslí.Ahoj.
15. Říjen 2009 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
hena-blbost (anonym)
A pokud se chcete mermomocí...ahoj holky, jsem těhotná a jsem kadeřnice. Henou bych si vživotě vlasy neobarvila. je to barva přírodní,ale jestli nechcete zelené vlasy tak se heně vyhněte:) jelikož hena třeba s chlorem působí - půjdete do bazenu a vyjdete zelená:) a myslím, že melír - ten se dává pouze na vlasy a né až k hlavě by ani tak škodit neměl.
27. Říjen 2009 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Karča (anonym)
ahoj mám snachu kadeřnici,jsem ve 24tt a vlasy si byrvím,pokud vím jde jen o to nevdechovat ty vípary a čpavek,to je nejhorší,takže roušku ,nebo ucpat nosí,pokud o tom kadeřnici upozorníte,že jste těhotná ,dá si pozor a nebude vám barvičky strkat pod nosík,jiné riziko není jen to ,že hormony pracují a barva nemusí chytit tak jak bychom si přáli.
12. Listopad 2009 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Jsem v 1.měsíci...Není to pravda..barvení, odbarvování, trvalá nebo třeba gelové nehty..všechno dítěti škodí..při chemickými úkony s vlasy se vám dostává chemikálie do pokožky a tím to proudí do vašeho těla a samozřejmě že k plodu..nejlepší jsou melíry..ty se nedávají až k hlavě takže kontakt s pokožkou není..ae třeba i odlakovávání nehtů..aceton taky proudí do těla..nestává se to pokoždé že se vám narodí nemocné dítě ale stát se to může..narodí se vám třeba postižené dítě a vy vlastně ani nebudete vědět proč..jsou to všechno chemické vlivy na tělo..jsem kadeřnice a všechno o mateřství jsme se učili ve škole..třeba vám to přijde jako hloupost že s barvení vlasů můžete mít nemocné dítě taky jsem tomu nechtěla věřit..ale bohužel je to tak..
7. Listopad 2010 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Jsem v 1.měsíci...Kazde barveni skodi mate to i v pribalovich letacich ze zeny v teh. by se nemely barvit!
29. Srpen 2011 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
werunqa (anonym)
Zdravím, jsem na začátku těhotenství..moje sestra po mě chce,abych jí nabarvila vlasy.Ale nevím,jestli to nemůže uškodit dítěti....já sama si taky vlasy barvím..i když teď je mám tak oslabené kvůli hypothyreoze a těhotenství,že na barvení ani nepomýšlím..ale nevím, zda sestře můžu vlasy obarvit...
20. Září 2011 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Budeš dýchat čpavek z barvy a ten je škodlivý,ale myslím,že v tak malém množství ti to neuškodí.
20. Září 2011 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Není to pravda..barvení,...myslím si že vydržet se to v pohodě dá a určitě to stojí za to , že máte pak zdravé dítě, nebo že alespon maximálně přispějete k tomu aby bylo, ale je to každého volba a každá chceme být krásná,no a já mám odrostlé melíry a popravdě mě to netrápí.
2. Říjen 2011 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Dada (anonym)
ahoj holky, jsem těhotná a...Sestra si barví vlasy henou už henou 7 let a nedá na ní dopustit... do bazénu chodí často a ráda a jěště se nám zelená nevrátila...
3. Říjen 2011 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikk (anonym)
Ježiš ženské vždyť je to pěkná kravina,barvit se může přece každá těhotná žena.;)Já jsem ve 4.měsíci a vše sem si už zjišťovala,barvit se může,ale některým ženám to v těhotenství kolikrát nechytí,nejlepší je si dávat přelivy,ty nevadí ničemu!:)Kdyby jsme měly dodržovat všechno co nesmíme,tak už tu nejsme.Člověk nemá pít alkohol a přesto si v tom většina populace frčí,člověk by neměl kouřit a kolik je tu na zemi kuřáku,nesmíme jíst nezdravě a každý jí co chce a co mu chutná!Tak se nad tím některé pozastavte a přemýšlejte!Nemusí vám hned všechno škodit,kolikrát to co máme jíst nebo dělat škodí víc,jak kdyby jste to dělali tak jak většina,prostě na to kašlaly.V dávných dobách nebylo nikde napsané co těhotným škodí a co naopak ne,ženy jedli co chtěly a děti měly krásné a zdravé.Bože bože..jak bych se ráda do té doby vrátila.:)
20. Únor 2012 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
n (anonym)
To je snad blbost, ne? Jak by...nabarvene vlasy ne ale latky obsazene v barve.
5. Červen 2012 - 14:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama