7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Barbituráty

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Bohuslav (anonym)
Zdravím všechny. Máte někdo zkušenost s barbituráty, třeba jednorázovou? Vaše pocity po požití, jak to na vás působilo?
4. Leden 2010 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Barbituráty se v současné době již téměř nepoužívají, jen velmi omezeně při léčbě epilepsie.
5. Leden 2010 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
hanz (anonym)
Zrovna jsem užil kombinaci 200 mg tramadolu, ms marihuany a 15 mg fenobarbitalu. Výrazně ti zesiluje učinky všeho... euforie, utlum
21. Červenec 2012 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Vy volové! Mrzí vás už život, a tak se chcete zabít? Hanzi, fenobarbital Ti způsobí několikaminutové halucinace, nebo věčný spánek, tedy smrt! Nic mezi tím! Nízká dávka tě uspí maximálně na 10-15 minut! Upadneš do kómatu, budeš mít halucinace! Vyšší dávka, ta tě uspí navždy! Žádná euforie, žádný několika hodinový spánek! Zabijácká droga jenom!!! Neurol v nízkých dávek je v tomto relativně hodně bezpečný! Patří mezi BZD! Po jedné, maximálně 2 tabltách denně, se ti nic nestane! Uklidní tě přes den a zaručí několika hodinový noční spánek! Tohle vůbec nežer!!! Kdes k tomu přišel? Na veterině snad? Tak se toho vůbec nevšímej, nebo skončíš hodně moc blbě!!! Ani se toho netkni! Je to opravdu strašně nebezpečné! Jinak skončíš v léčebně, jako schizák, nebo rovnou na krchově!!! A to myslím smrtelně vážně!!!
31. Leden 2017 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Varování! (anonym)
Fenobarbital se nesmí používat ani v anesteziologii! Má ultrakrátký poločas rozpadu! Navozuje spánek na 15 minut, pokud se ovšem použije v nižších dávkách! Pacient by se během operace po 15 minutách probudil! Ve vyšší dávce už by se neprobudil totiž vůbec! Dochází k selhání kardiovaskulárního a respiračního systému!!!!!!! K léčbě epilepsie jsou daleko bezpečnější léky, i když návykové! Fenobarbital je určen pouze k eutanazii, nikdy k ničemu jinému, šílenci!!! K žádné celkové anestezii, nikdy, ani u zvířat! U lidí teprve ne!!! Kdo si myslí, že se s ním dá pomoct při epilepsii, má podle mne IQ tykve!!!! To si může myslet jen úplný magor! Neměl by na světě vůbec existovat! Do humánního lékařství rozhodně nepatří!!! Vraždění lidí a zvířat?! Kam jsme se to dostali!!! Zkáza! Sodoma - Gomora!
31. Leden 2017 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Realista (anonym)
Všichni, kdo PENTOBARBITAL vyzkoušeli, jsou už nejspíš pod drnem, nebo v psychiatrických léčebnách, jako schizofrenici! Já typuji, spíš to první! Na léčbu epilepsie se užívají v současnosti antiepileptika, případně BZD! Nejznámější antiepileptikum je GABAPENTIN. Z BZD Rivotril a Diazepam. Rozhodně nic z toho nedoporučuji! Pouze používat zdravý selský rozum!
1. Únor 2017 - 23:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama