73 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bachova květová terapie

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Máte s tím nějaké zkušenosti? Jak dlouho to trvalo, než vám kapičky "zabrali"? Je možné sestavit si kapky sám a požádat o jejich namíchání, nebo je nutná osobní konzultace s terapeutem? Můžete případně doporučit nějaký kontakt? Děkuji M.
21. Únor 2002 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Podívejte se na web www.bachovy-esence.czNavíc ted vysla knizka od Methild Scheufler, Bachova květová terapie.
22. Únor 2002 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
LENKA (anonym)
Zpravidla je to tak, ze si objednate lahvicky esenci, ze kterych si michate lecebne lahviky sama. Kniha od Methild Scheufler je hodne navodna, uci, jak pracovat s esencemi. Pripadne se podivejte na www.ezotera.cz a najdete si poradce Bachovych esenci co nejblize mistu, kde bydlite, at se za nim muzete bez problemu stavit na poradu.
22. Únor 2002 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.
26. Listopad 2002 - 22:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina H. (anonym)
Mně pomohly už před lety, teď jsem je pro sebe i blízké objednala na výše napsané net. stránce. Doporučuji je, jsou výtečné, ale nečekejte zázraky hned. M.
13. Červenec 2003 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Mně Krizova esence pomohla po 3 dnech a z Anglie znam lidi, kteri pomoci Bachovych esenci lecili (ci zmirnovali) agresivni nalady sveho ditete.
20. Srpen 2003 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Mám lepší zkušenosti s tím, jít k někomu, kdo se tím zabývá profesionálně, kdo má "zkoušky" a stále se ještě vzdělává. A to z toho důvodu, že součástí terapie je i jakési povídání, které nějaké záležitosti objasní - uvědomte si, že každý z nás se vidí trochu jinak bez odstupu a ně¨co proto může být zkreslené.Chodíla jsem k jedné paní, která jezdí stále do Prahy se vzdělávat, má k tomu spoustu literatury a ví věci, které v běžných knihách nelze objevit - za hodinové sezení + namíchání kapiček z 5ti esencí jsem platila 280 Kč. Také je dost důležité kolik kapek, jestli pod, nebo na jazyk atd. Proto si myslím,¨že takový postup je lepší. pěkný den D.
20. Srpen 2003 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenčí Samková (anonym)
Dobrý den. Bachovy esence opravdu fungují, což můžu potvrdit, neboť s nimi již 11 let pracuji a jsem u nás jedinou praktičkou Bachových květových esencí, která je registrovaná přímo v Bachově centru v Anglii. Obecně platí, že čím je problém akutnější, tím rychleji zaberou. V případě Krizové esence to může být i jen otázka minut.Esence jsou 100% bezpečné, takže si s nimi člověk může "hrát" sám bez obav,že si ublíží. Nicméně, pokud je neznáte, asi bude lepší jít na konzultaci k někomu, kdo tuto metodu zná a pracuje s ní.
24. Únor 2004 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Rada bych se zeptala, jestli ma nekdo zkusenosti s kartami Bachova kvetova terapie, rada bych vymenila nazory.Hezky den!
17. Duben 2004 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kelly (anonym)
Ahojky chtěla bych se vás zeptat,jestli máte někdo zkušenosti s těmito esencemi.Já jsem si je těd objednala přes shop a nevím,jestli né zase zbytečně.Také nevím kolikrát denně je kapat pod jazyk.Předem vám děkuji za odpovědi.Kelly
25. Červen 2004 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanes (anonym)
Ahoj Kelly, já jsem se po chvíli váhání rozhodla přes shop 1 esenci zkusit a ačkoliv jsem v její účinky věřila tak z 50%, mám pocit, že zabrala. Určitě se něco změnilo a to směrem k lepšímu. Z této mé zkušenosti plyne větší důvěra v esence a chuť pořídit si další:) Ráda bych ale zašla k nějaké odbornici (odborníkovi) a spojila to aj s konzultací. Takhle vlastně ani přesně nevím, zda e.užívám správně. (dávám si cca 3 kapky do nápoje - zpočátku pravidelně, tj denně - nyní již jen příležitostně)
14. Říjen 2004 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
FFranka (anonym)
Bachovky určitě stojí minimálně za vyzkoušení, pokud se k vám "už dostanou". Já je beru asi už dva roky, pokaždé si podle knížky co mám ofocenou z knihovny udělám "momentální diagnozu" svých stavů, co zrovna "řeším" či na sobě objevím a nechám si namíchat od paní přes internet svoji "vyrovnávací kombinaci". Cítím jejich pozitivní účinek na mé extrémní emoce:) a vřele je lidem jako já, těm silně emotivním, doporučuji. Dokonce si troufám vyslovit "bůh ví, kde bych dneska byla, nebýt bachovek", i když to je jen domněnka, jen podle toho, jak se znám, a vím, co by se všecko mohlo dít. Snad i proto je beru vědomně a nečekám na to až... mě to semele. Věci, které by mě dřív naprosto odrovnali zvládám dneska mnohem klidněji a nepřipoutaněji, cítím se svobodnější. Bachovky na tom mají jistě svůj podíl.
15. Říjen 2004 - 9:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanes (anonym)
ahooj FFranko, mohla bys mi prosím dát kontakt na tu paní z internetu, co ti namíchá Bachovky dle tvého přání? dík Vanes
15. Říjen 2004 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
FFranka (anonym)
Jo, Vanes, není problém, akorát nevím, jestli se to bez jejího vědomí může, safrafra, zveřejňovat. Bude lepší když ti to mailnu, ok? Ozvi se, dík FF
15. Říjen 2004 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
daska (anonym)
Zdravím!A čo takto namiešať kvapky alkoholikovi, aby sa pitia už nikdy nedotkol? Niečo na sposob Antabusu. Nech mu je zle, nech zvracia pred ?uďmi, nech sa strápni,nech sa hanbí za svoju závislosť, ale nech konečne prestane piť, lebo ja mu nasypem jed!Ale predsa by som ešte vyskúšala aj iné metódy, nech sa na chví?u preberie z opice a vidí, čo všetko pitím stratil. Ja sama som v prechode, som v depresii z pijana, prišla som o prácu, a neviem ako ďalej. Plačem, zúrim, vyhrážam sa, nič nezaberá, on v 50-tke prišiel pitím o rozum a chce nás s deťmi zbedačiť dlhmi. Ja som v podstate veselá, mám rada ?udí, no v poslednom roku sa im vyhýbam, hanbím sa za muža, a neviem, ako pomocť deťom. Tie sú z jeho pitia tak dezorientované, že strácajú súdnosť a triezvu myse?. Dokonalý blázinec. Poraďte, prosím, čo platí na ožrana, budem mu to hoci aj s láskou kvapkať do piva, ale ak nič, tak mu s ešte vaščou láskou nakvapkám jed. Ďakujem.
15. Říjen 2004 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanes (anonym)
čao FFranko - tak přikládám muj mejlík: dita.studecka"seznam.czdíky moc, už se těším na další Bachovky a mou proměnu :)
18. Říjen 2004 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Clea (anonym)
Hledam kontakty na nekoho,kdo se zabyva bachovou kvetovou terapii v Olomouci.Muze mi nekdo poradit?
28. Říjen 2004 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
JARKA (anonym)
Slyšela jsem, že i Bachovy květy jsou pro alkoholiky. Já jsem se s Bachovkami seznámila náhodou. Taky jsem byla na dně. Ale já nechtěla změnit jiného, to nejde, chtěla jsem změnit sebe! A to jde. Začala jsem chodit k jedné paní na sezení KINEZIOLOGIE. To hodně pomohlo a po dvou měsících jsem dostala Bachovy kapky jako doplňkovou léčbu. Teď to střídám, nechávám tak 2 měsíce působit jedno a pak si nechám namíchat podle momentální situace kapky. Myslím, že jsem se hodně změnila, to s čím jsem se trápila je sice ještě tady, ale mě už to tak netrápí. A vím, že to už bude jen lepší. Tak se ničeho nebojte, hledáte pomoc a to je dobře.Zkusit můžete i inzeráty v časopisech REGENA a REGENERACE. A brouka nechte žít, ono mu asi taky není nejlíp. Lepší Nový rok.
3. Leden 2005 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
naty (anonym)
Pro "Daska" : Jarka má pravdu,nemůžeš změnit druhýho,on musí chtít sám...A taky jsem přesvědčená,že samotný bachovky by byly asi moc slabý,Jarce pomohla hlavně kineziologie-ale nezoufej,bachovky ti přesto mohou pomoci-najít sílu pro správné rozhodnutí a pak ještě větší sílu pro uskutečnění toho rozhodnutí.Potřebuješ pomoc a tak ji hledej,v bachovkách nebo jinde.Hlavně se nelituj a neobviňuj druhýho-to ti nepomůže!Nezlob se za moji upřímnost,vím,že to zní tvrdě,ale je to tak-změnit můžeš jenom svůj život,ne život někoho jinýho...Prošla jsem si svý a tak VÍM.Držím ti palce a hodně odvahy ;o)
1. Březen 2005 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
zašlete mi prosím kontakt kde se dají sehnat karty s obrázky bachových květin děkuji Lída
1. Červen 2005 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Kartičky neznám, ale rostliny jsou k vidění na www.bachovy-esence.cz. Já sama si půjčuji knížku od M.Scheffera, Bachova květová esence. Je tam popis všech rostlin a navíc doporučení k užívání esencí. Zrovna dnes jsem si objednala nové kapky, zítra si je mám vyzvednout a jsem moc zvědavá, jaké to budou. Sama bych si je nevybírala, ale ničemu by to nemělo vadit. Taky jsem někde četla, že se dá koupit všech 39 esencí za 3500 Kč.
2. Červen 2005 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ja som uzivala Bachove kvety este pred dvoma rokmi a bolo to super, citila som sa uvolnena spokojna, a teraz uz ich neuzivam, prestala som kvoli tomu ze vzdy ked som prisla k liecitelke som vysolila peknu sumu, a to uz sa nedalo, tak som presla k antidepresivam, cim sa citim stabilnejsia, ale strach vzdy ostal, tak sa pytam vratit sa k tym bylinkam,?keby nie toho neviem vtedy kde by som skoncila, naozaj mi vtedy pomohli, ale ta liecitelka uz nechodi tam kde chodila k nam, je z ineho mesta, neviem pocula som o tom ze to skodi, otvara podvedomie, a to nemusim, a vraj to vyliecenie nie je od Boha, ale od Zleho, tak neviem, viem ze vtedy som bola aj otvorena, ale aj velmi nepokojna, velmi ziva, co nebolo nejak ono...teraz som kludnejsia, tak poradte vdaka
9. Červenec 2005 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Skvělé a levnější jsou také Moravské květy, více na www.moravskekvety.cz
9. Červenec 2005 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Bachovy nebo Moravské esence, to je energie z rostlinek z přírody, co by na tom mělo být od Zlého?Pomáhají nám vyladit dušičku, vypořádat se se špatnými vlastnosti, posílit dobré.Z jakého jste města?
9. Červenec 2005 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ja som zo Slovenska z Kosic:) od Zleho sa mysli, ze clovek je nepokojny, a ze plati za to ked je nieco od Boha by sa zato nemalo platit:)a pouzivala pritom kyvadlo, a tak...
10. Červenec 2005 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
hmm aj tie moravske kvety mozu byt fajn...to je nieco podobne ako Baachovky?tak som myslela ze je to zle ked otvaraju podvedomie, to suvisi aj s ezoterikou, preto to moze byt skodlive, lebo su veci ktore by mali byt zatvorene v podvedomi, to je trosku take citova manipulacia, viem o com hovorim ale mozno to este skusim...ludia skor ci nie mozu ako pri vsetkych tych veciach skoncit na psychiatrii.
10. Červenec 2005 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Tak do Košic taky občas jezdí p. Soldán, který vyvinul Moravské květy, možná, že je tam i někdo z Košic míchá.To kyvadlo není nic moc, to je fakt.Dost lidí si tím sice zjišťuje různé věci, ale může to být zavádějící.Co je od Boha, že by se za to nemělo platit? Třeba dar krásně malovat, skládat hudbu, péct dobré pečivo :-) a všechno krásné je dar od Boha. Ale tento svět je nyní zařízen tak, že potřebujeme peníze na živobytí, zaplatit nájem, jídlo, a ten, kdo by byl např. léčitel a pomáhal lidem většinu denního času, kde by pak vzal na živobytí? Ale s cenami přehánět by se to nemělo. Užívací lahvička např. těch moravských květů stojí tak 60 -80 Kč. Ano, Moravské květy jsou podobné jako Bachovy, ale jsou z bylinek tady od nás, z Moravy a Slovenska, takže je to pro nás bližší než Británie. Jsou fajn, užívám je :-) Souhlasím, že třeba taková hypnoza a i regrese, že to jsou věci nebezpečné, a vůbec takové násilné otvírání dobré myslím není. Co se má otevřít člověku (přijít mu, např. nějaké schopnosti), tak se otevře samo, až je k tomu připravený.Taky jsem slyšela o případech hodně lidí, co např. po několika stupních reiky skončili na psychiatrii. Tak pá :-)
10. Červenec 2005 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
prosím vás mám od léčitelky brát bach. esenci č.29 nevíte můžu ktomu normální léky od lékaře??
12. Leden 2006 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
hana chaluš (anonym)
WWW.ABSOLVO.CZ
6. Duben 2006 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
helca (anonym)
Ahoj, taky jsem po 3 stupnich reiky a 5 sezenich holotropniho dychani malem skoncila na psychiatrii. Je tu nekdo, kdo mi ma podobne zkusenosti nebo zna nekoho, kdo je taky takovy pripad? Uz jsem v poho. Svet se mi ale presto zda od te doby ponekud podivny... helca.pavlic"centrum.cz Napiste!!!
12. Říjen 2006 - 10:56

Stránky

Přidat komentář