16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

autoimunitní nemoc

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
Jakým typem autoimunitní nemoci trpíte? Podělte se o zkušenosti v léčbě, apod. Jaké u vás byly příznaky, než jste se dozvěděli diagnozu?
20. Listopad 2008 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
mam autoiminitní onemocnění systémové onemocnění pojivové tkáně Lupus Raynauduv syndrom chron.zánět štítné žlázy...už to trvá 5 let a žádné zlepšení ba naopak baštím kortikoidy.
21. Listopad 2008 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Zjistili mi autoimutu štítné žlázy.Zatím mi jen sledují krevní obraz.Měla jsem ostré bolesti v krku,malátnost, únava,motání hlavy zvýšená teplota.Zatím mě nijak neléčí.Nevím co mě čeká.Podělte se o své zkušenosti.Díky
21. Listopad 2008 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
HANA (anonym)
jak jsem psala mám taky nemocnou štítnou žlázu a doktor hned jednal vyšetření z krve ultrazvuk a nasazení hormonu v tabletách a každé3mesíce na kontrolu to se divím nač lékaři u tebe čekají když štítná žláza je regulátorem celého těla a ovlivnuje nemoci v celém těle nečekej na nic než se ti něco rozjede jiného! v dnešní době můžeš jít i jinam já určitě bych to udělala!a na nic nečekala
21. Listopad 2008 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Před 4 lety mi zjistili autoimunitní hepatitis -cholangoitis. Měla jsem asi 10 let potíže se žlučníkem, po operaci pak s játry a pořád nevěděli, proč to je. Byla jse i pozitivní na EBV virus. Teď mám léky na vylučování žlutého barviva a je mi dobře.Prý to má ale ještě nějaké stádia, kdy budu užívat i kortikoidy, vyléčit se to ale nedá....Do toho autoimunitní zánět štítné žlazy, před 2 lety tam našli 2 mikrokarcinomy, tak mi ji vzali. Užívam 175 Letrox, a zdá se, že už je to ta správná dávka. Ony pravidelné kontroly je to nejlepší co můžeš pro sebe udělat. Včasné zjištění čehokoliv toho může hodně změnit a taky předejít. Jo, a já neměla příznaky žádné, jen jsem dostala radu nechat se vyšetřit, protože je to dědičné...
8. Prosinec 2008 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana /30/ (anonym)
Kačko, mě diagnostikovali autoimunitní hepatitidu v červnu 2008, kortikoidy jsem brala asi 4 měsíce, teď jsem měsíc bez nich a čekám jestli se játra chytnou . K tomu užívám imunosupresivum a to mi asi zůstane, ns podporu funkce jater beru esentiale a ostropestřec v tbl.Byla jsem lékařem upozorněna že se mi může rozjet štítná žláza, klouby nebo střeva.Je pravda že mě bolí velké klouby,ale není to nic hrozného.Měla jste nějaké problémy s tou štítnou žlázou?
6. Únor 2009 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj Hanko, se štítnou jsem problémy neměla žádné, jen mamka byla na operaci a doktor jí řekl, že to bývá dědičné a že by jsme se měli dát prohlídnout. Tak jsem šla, a zjistili mi autoimunitní zánět, a do 2 let se tam objevil karcinom. Byla to více méně náhoda, ale zachránila mě od potíží. Ségra pak teda šla taky, a má to samé, zatím bez nálezu. Ale zato teď mám návaly jak v přechodu. Pokud máš potíže s polykáním, nebo nesneseš nic ke krku, nech si raději vzít krev, za to nic. Ještě k těm játrům- asi 6 let jsem brala Ostropestřec, Flavobion, pak Esentiale, ale nepomohlo mi to. Jen díky štítné žláze jsem se dostala do rukou internisty, kterému se to nezdálo být normální a začal mi dělat několik vyšetření. Jo , a játra prý mám jako "hvězdné nebe". Tak to asi musí být něco.
11. Únor 2009 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
vladena (anonym)
stitnou zlazu muzou nicit i ruzne bakterie typu chlamydie, mykoplazma, borelie a x dalsich veci.KDYBY LeciLI TY BAKTERIE, UDELALI BY LEpe nez jen lidem dodavat chybejici hormony, tim tu zlazu nevyleci a jeste ji oslabi uplne.jenze oni vam proste reknou, ze se s tim nic neda delat a hotovo.Ale ja s tim nic nedelam, nic nelecim, jen ty bakterie a zlaza se mi zlepsuje sama od sebe, aniz bych na ni brala euthyrox, mam snizenou funkci.
1. Leden 2010 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
Vlaďko jak léčíš ty bakterie?
2. Leden 2010 - 6:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Tak mi neustále pouze berou krev,doktorka mi řekla,že kvůli mě i volala endokrinoložce a ona ji prý odpověděla,že jednou to tam je a nic se s tím nedá dělat,tak nevím.Není mi často dobře,otékám,hlavně oči,mám stěhovavé bolesti,pachut krve v ústch.Poradte kam mám jít.
10. Leden 2010 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Tak změn praktického lékaře a jdi k jinému. Podle mě bys taky měla brát hormony a ne být bez léčby. Nebo řekni tomu momentálnímu, ať ti napíše žádanku na vyš. na endokrinologii, ať máš jistotu.
10. Leden 2010 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
Jakým typem autoimunitní...Ahoj, chtela bych poprosit o radu. Kamaradce zjistili, za ma autoimunitni nemoc, ktera ji napada klouby. Muzete mi nekdo vysvetlit co presne ta nemoc obnasi a co to vlastne je? Dekuji predem
12. Duben 2010 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Ahoj, chtela bych poprosit o...Nemá kamarádka náhodou revmatoidní artritidu? Zadej si ten název do vyhledávače a můžeš si o tom přečíst naprosto všechno.
13. Duben 2010 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Agnes (anonym)
Dobrý den, můžete mi někdo prosím poradit, co to jsou bakteriální deriváty a jakou mají funkci?
10. Prosinec 2010 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
axona (anonym)
Ahoj, lidičky máte někdo skušenost s 10 letém užívaní Prednisonu ? Ztenčuje se mi kůže. A kazí se mi zuby. Mam s něma velke problemy. Mustky apod. Uvažovala jsem už i nad protézou. Jsou jako papír. Chtěla bych se zeptat jestli je to tím užíváním prednisonu.
21. Srpen 2014 - 10:45

Přidat komentář