16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Aupair je ponižování Ano nebo Ne

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
aaa (anonym)
Byla jsem Aupair ve 4 rodinách, a chci rozjet diskusí, Aupair je ponižování nebo ne!!!! Pro mě rozhodně JEE!!! A co ostatní!!! Když Aupair tak jenom Aupair pro děti, a ne 90 procent uklízení a žehlení...za pár kaček.
27. Červen 2008 - 2:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahojky, byla jsem jako aupair ve Velké Británii, od r.1999-2001, chytla jsem hnedka napoprvý super rodinu-tedy single mamku se dvěma dětma. Děti jsem měla na starosti jedině ráno-připravila jsem je do školy, udělala jsem jim svačinu a odvedla je do školy-cca 500 m od baráku. Pak jsem se vrátila, mírně poklidila, dala prádlo do pračky, nádobí do myčky, najíst kočkám a jela jsem sama do města do školy(bydlela jsem na venkově, jižní Ang.), po škole s kamarádama ven, do knihovny, nebo za zábavou:)Velký úklid jsem dělala 1x týdně ale dalo se to zmáknout:) Děti ze školy vyzvedávala zase jiná paní-angličanka, která je pak vozila i na různé kroužky a byla s nima do večera, kolem 19 hod.se vracela maminka. Cca 2x týdně jsem měla hlídání večer, ovšem vždy jsem to věděla min.týden dopředu. Víkendy byly samozřejmě volné a tehdejší týdenní kapesné asi +-60 liber, podle toho co jsem dělala navíc-např.mimořádné hlídání večer o víkendu. Bylo to super a nejkrásnější roky mýho života. s rodinou jsem stále v kontaktu i když dětem už je teď 16 a 14:) Teďka tam jedu v srpnu. Mějte se všichni co nejlíp, M.
30. Červen 2008 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
M
30. Červen 2008 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já jsem dělala au-pair ve třech zemích a ve všech jsem se měla super. Pokaždé jsem zůstala u jedné rodiny a se všema jsem v kontaktu dodnes. Ty roky bych nevyměnila ani za nic... Vím, je to asi i o stěstí a taky o tom, že ne každej na to má, být aupair. Znám holky, co byly věčně nespokojený, nevážily si ničeho, pro rodinu neudělaly nic navíc a braly ji jenom jako "levné ubytování". Nejvíce se mi líbilo v USA a to i vřele doporučuji!
19. Říjen 2008 - 7:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Díky za sdělení z 30.6.2008 - M
19. Říjen 2008 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kitka (anonym)
Ponižování by to být nemělo. Jedeš tam sama za sebe naučit se řeč a třeba i studovat. Jsou stanovené podmínky (lidské a vymakané), tak s tím se to dá. Doma by jsi taky pomáhala s domácností nebo dětmi a zadara. Tak to zvaž - kde je přínos. Jezdit tam nemusíš, ale když vidíš, že pomáháš rodině k pohodě, studuješ si a ještě nějaká ta kačka padne - myslím, že v určité situaci to jde. Co Ty na to?
19. Říjen 2008 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tom Díky,už jsem se dlouho nezasmála tak jako teď:-)))
19. Říjen 2008 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tobe staci malo vid janicko
19. Říjen 2008 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tobě taky k rýpání, chudinko malá, nemocná.:))
19. Říjen 2008 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
vladka (anonym)
http://lochneska.cz/aupair - web důkladně popisuje, jak si najít rodinu aupair v Anglii přes internet. Obsahuje návody a témata jako je dopis rodině, jazykové požadavky, kapesné, letenky, podvody, pojištění, požadavky, reference a další.
29. Srpen 2010 - 2:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Statisíce lidí jsou denně ponižovány v práci, která je nebaví, stresuje, zažijí si buzeraci od šéfů, a přesto v ní zůstávají. Au pair se svobodně rozhodnou u rodiny zůstat nebo odejít jinam. Zaměstnanci jsou svázanější.
30. Září 2010 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Ahoj. jsem treti tyden v anglii jako au pair. rodina je moc mila a zatim nemame problemy. Deti jsou rozmazlene, ale tak to jsou v anglii asi vsechny. problem je ve me. za prve se spise nudim nez abych neco delala, to znamena radeji porad uklizim abychse zabavila. matka je v domacnosti, takze o deti se stara spise ona sama.potrebuje me pouze 2x tydne na hlidani 6 mesicniho prcka, kterej jen sedi a kouka na hracky. jsem daleko od civilizace, takze nemuzu ani vypadnout do mesta. za druhe mam doma pritele s kterym bydlim a neskutecne mi chybi a nejradeji by byl kdybych hned prijela domu. poradte mi co mam delat? dekuji
29. Leden 2013 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
Sbal si pět švěstek a vrat se domů Barboro. Proč tam takhle ztrácíš čas? Doma na Tebe čeká přítel.
30. Leden 2013 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Te (anonym)
Ahooj, chtěla bych se zetat jestli máte někdo zkušenost s prací v páru?.. Našla jsem nabídku kde hledají pár a já bych chtěla vědět co to obnáší Díky za odpověd :)
24. Únor 2013 - 22:27
Obrázek uživatele MarieDMama
MarieDMama
Byla jsem Aupair ve 4...Ahoji, já jsem byla dříve taky au pair. Měla jsem moc sympatickou rodinu se dvěma dětmi. Děti byly sice rozmazlené ale musím říct, že jsem se z toho dost naučila. Teď jsem maminkou sama a přiznávám, že by se mi sem tam nějaká ta pomoc hodila. Manžel je stále na služebních cestách, takže nad tím velmi uvažuji, že bych si vzala aupairku. Moje otázka je spíš: agentura nebo online platforma? (jako např. http://www.aupair-village.com ) Moje dřívější aupair agentura byla celkem dost drahá a ani jsem se nemohla podílet na výběru rodiny :( Každopádně ...moje rada - informuj se a seznam se s pravidly rodiny. Pak se jako aupair nestaneš služkou nebo uklízečkou ale části rodiny. Pac a pusu Marie
22. Říjen 2013 - 12:16

Přidat komentář