4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Audiometrické vyšetření

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Zajímalo by mě, jaký by měl být frekvenční rozsah zařízení, které je používáno k audiometrickému vyšetření. Myslím totiž, že by měl být totožný s frekvenčním rozsahem slyšitelnosti, tedy 16 Hz až 20 kHz. Já jsem měl na vyšetření nejvyšší frekvenci 8 kHz. Není to málo? Jak je tomu na jiných ordinací ORL? Také by mě zajímalo, jaká intenzita zvuku je oficiálně stanovena pro toto vyšetření. Děkuji
5. Listopad 2003 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Standa (anonym)
Prosím o informaci, zda je možné na audiometru provést kontrolu funkce závěsného sluchadla na uživateli. Při kontrole v ordinaci s ženským hlasm relativně slyší. V denní praxi některé rozsahy např. střední mužské hlasy slyží rozmazane, vyšší ženské hlasy slyší příliž hlasitě. Děkuji předem za odpověď.
6. Říjen 2014 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
99999 (anonym)
Prosím o informaci, zda je...Naslúchadlo sa nadstavuje podla audiogramu.Teraz sú naslúchadlá prevažne digitálne a foniater vám ho nadstaví tak,že pridá príslušným frekvenciam hlasitosť.Len treba viackrát dať si ho doladiť a malo by fungovať.Ak to nebude fungovať,treba vyskúšať iný typ alebo vymeniť foniatra.
6. Říjen 2014 - 21:21

Přidat komentář