4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Au-pair v Turecku

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Zdravím:) Mám zájem vycestovat na 2-3 měsíce jako au-pair. Původně jsem měla v plánu Anglii-klasika. Jenže, moc mě láká Turecko, ne na výlet, ale chci tam jednou žít. No a dostala jsem nabídku od rodiny v Istanbulu. Mám z toho trochu strach, chtějí si zlepšit angličtinu tak bychom doma mluvili anglicky (průměr), ale i tak, v turečtině ovládám jen ty nejzákladnější základy :D Takže zaprvé - co vše mě čeká za vyřizování když jedu mimo EU? (Důležitá poznámka: je mi 17 let, do Anglie můžu v 17ti, o Turecku žádné info nikde není). Za druhé - Je tu někdo jako au-pair v Istanbulu?? Zážitky, prožitky, zkušenosti, rady + zda máte zájem se tam se mnou sejít? :D Děkuji
8. Březen 2014 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jzf (anonym)
Zdravím:) Mám zájem...Tak předně, dokud ti nebude 18, tj. nebudeš plnoletá, tak zapomeň. Dále, znáš vůbec tamní kulturu, zvyky? Nebo jen zprostředkovaně- což je rozdíl. Byla jsi někdy v Turecku, např. na návštěvě v rodině? Aby to pro tebe nebyl dost kulturní šok, tak si zkrátka něco dovolit nebudeš moci a dost holek proávě tohle dost štve a nemohou to skousnout.
10. Březen 2014 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Diana (anonym)
Predpoklady jako aupair splnovat musis: věk: 18 let (výjimka v Anglii 17 let)az 26-30 let svobodný a bezdětný zkušenosti s dětmi Dostatečné jazykové znalosti hostitelské země nebo základní znalosti aj Platný občanský průkaz nebo cestovní pas (s platností delší než jeden rok) Zdravotní osvědčení (fyzické i psychické zdraví) Víc tady:http://www.aupair-village.com/cz/aupair/chces-se-stat-au-pair/predpoklady-au-pair At uz vyjedes kamkoli, tak to nejdulezitejsi je, aby si predem poznala tvou host.rodinu. Jestli najdes rodinku v Turecku, tak se ji zeptej na vsechny podrobnosti práce. Urcite si s nimi zavolej a to nejlépe pres skype. Pak uz budes vedet, jestli je to ta pravá :)
4. Duben 2014 - 11:15

Přidat komentář

Reklama

Reklama