11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Atrofické jizvy

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Nemáte někdo nějaký tip, či zkušenost, jak odstranit vpadlé jizvičky po akné na obličeji? Jsem z toho již docela nešťastná...
18. Únor 2007 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidka (anonym)
ZKUS SI KOUPIT V LÉKÁRNĚ GELOVOU MAST "CONTRACTUBEX GEL" - JE TO OBECNĚ NA VŠECHNY TYPY JIZEV.
19. Duben 2007 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
zz (anonym)
Mně do jisté míry pomohl biostimulační laser (biolampa). Zkoušela jsem také měsíčkovou a svízelovou mast, contratubex gel, pealingy - normální krémové, mazání švédskými kapkami (kombinace kapek a měsíčkové masti). Vše mi do jisté míry jizvy změkčilo, nyní je mám vidět jen na určitém světle a za určitého úhlu. Dále se mi celkově osvědčily ovocné kyseliny konkrétně používám přípravek CITROGREP. Nic z toho mi ale jizvy neodstranilo úplně, ale na druhou stranu mi te´dka skoro nejsou vidět. Kožní doktorka mi též předepsala diferine krém, který taktéž má jizvy zesvětlovat. Nejlepší je asi kombinace vícero druhů léčeb. Dobrý je také chemický pealing, který buď provádí kosmetické salony či specializovaní kožní doktoři, zatím s tím však nemám zkušenost - jen, to co jsem slyšela, někomu pomůže, někomu ne. Pak také mikrodermabraze, která mi taktéž jizvy změkčila, ale chce to podstoupit vícekrát, byla jsem jen jednou. Chce to ale vytrvat a zkoušet co se dá, u mě je to několik let, co s tím bojuju a rok od roku jsou možná jizvy lepší a lepší.
19. Duben 2007 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
mikrodermoabraze, colagen a biostimulační laser, kosmetika Dobřichovice
12. Červenec 2007 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Zdravím, také mám vpadlé atrofické jizvy po celém obličeji. nejhorší je že jsem žádný uraz neměl ani nějak zvláštní akne. Vystřidal jsem několik kožních lékařu a nikdo to neuměl vysvětlit. Paradox je že se mi to začalo utvářet po 18 roku a každý měsíc přibývají další.Ted je mi 25 a je to zoufalý boj když nevím z čeho to může být a jak to zastavit vyzkoušel jsem zda vše
11. Srpen 2010 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Zdravím, také mám vpadlé...Ahoj Martine, Já to mám úplně stejně zašlo to v 17 a nejhorší to bylo tak ve 23. Žádný státní kožař mi nebyl schopen nabídnout jedinný účinný lék differine který léčí akné bez jizev. Tak jsem si to byl nechat odstranit laserem smooth beam pomohlo ale ted je mi 27 a nějaké vpadlé jizvy zůstaly. Taky nevím co s tím.
1. Listopad 2010 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Malinova Limona (anonym)
Ahooj holky, je nějaký krém nebo zdravotní mastička na jizvyčky?
15. Srpen 2018 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Susana Zvonova (anonym)
Dobry den, určo to chce něco dermatologického
12. Září 2018 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Božka Stonožka (anonym)
Tak co zase nabídneš dealerko?
12. Září 2018 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
trefa (anonym)
Tak co zase nabídneš...Přesně! Každopádně, žádný krém jizvy neodstraní, jsou to jen reklamní taháky peněz. ta kůže je trvale narušená a na to je každá kosmetika krátká. Leda nějaký chirurgický zákrok, laser je myslím také nanic, pokud se to neozařuje hned.
12. Září 2018 - 14:59

Přidat komentář

Reklama

Reklama