16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

asi jsem hipochondr

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
dany (anonym)
už odmalička jsem hodně chytrej ale slabší povahy...když mi bylo asi 6 let tak jsem v televizi videl obrnu a celej večer jsem brečel a bál jsem se že dostanu obrnu.. nyní když je mi 15 tak jsem tak různě po internetu četl o psychických chorobách a bojím se že nejakou dostanu..že skončim jak blázen v bohnicích a ani o tom nebudu vědět... jsem nenormální, nebo se o sebe jenom přehnaně bojím?? mohu si svým chování nejakou nemoc přivodit??pořád o tom musím přemýšlet děkuji moc
25. Září 2006 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Noemi (anonym)
dany jsi abnormálně přecitlivělí,vzepři se tomu a neber sito tak osobně,jinak budeš pořád napozoru jestli nečíhá na tebe nemoc a pak se ohlédněš zpět a budeš nešťastný,že jsi tak místo života radosti,byl v neopodstatněném stresu.To už máš i zdědené ale všecno jde,když se chce.Psychikou si můžeš navodit slabou imunitu a pochytáš kde co.je to zbytečný.Nečti si o nemocích na internetu,dospíváš,to i hormonky cvičí někdy.Jez zdravě,sportuj,najdi si dobré kamarády,zkráka na co se člověk dívá v to se mění.Pokud věříš v Boha jsi na tom o hodně líp než ostatní,pokud ne,zkus po něm pátrat,každá domácnost by měla vlastnit Bibli.není pro staré kostelové bábi,ale pro všechny věkové kategorie.Ahoj a mysli pozitivně.
26. Září 2006 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Hypochondr nejsi, ale oba jste negramotní. Místo o pičovinách oba přemýšlejte o pravopisu.
26. Září 2006 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Noemi,všimla jsem si, že si nějaká rádobypsycholožka že????
26. Září 2006 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Přežvíkavetz (anonym)
Přecitlivělí hipochondr?!
26. Září 2006 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No tak, gramatická chybka se stát může. Dany podle mne by jsi měl mít v 15ti jiné starosti než jakou chorobu chytíš. Nevím jestli Bible pomůže. Spíše jít si ven zasportovat, bavit se s kamarády... Prostě si užívej života. Zajít k psychologovi by možná také nebylo úplně od věci. Obrátit se na odbornou pomoc neznamená, že jsi blázen (ovšem ani to, že blázen nejsi:-)
26. Září 2006 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroušek (anonym)
já nejsem na to opravovat někomu gramatické chyby,ale co je moc,to je moc,píšete hovadiny a kurvíte i řečtinu.To i já žák pomocné školy ,zde píše na doktorce bez chyb.Aspoň mám snahu,nějaký ten překlep,to se stane,ale hypochondr je HYPOchondr,kreténi.
26. Září 2006 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
dany (anonym)
tak prominte no...že sem se spletl
26. Září 2006 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
pro danyho (anonym)
Hypochondr je člověk,který si vymýšlí nebo někde ho píchne a už běží k doktorovi.Doktora obvykle zdržuje a přitom mu nic není.Někdy si to říkáme mezi sebou,,Ty si hypochondr" to když někdo mluví o nemocech,ale to je jen z legrace nebo ,když chceme někoho popíchnout.Mě to říká manželka,každou chvíli.Trpím na bolesti zad,někdy mě to bere po ránu,ale k doktorovi se s tím neženu.Naposledy jsem byl se zády,když jsem měl ústřel a to je 3 roky.Hypochondr má obvykle víc nemocí,dovede s nimi obtěžovat okolí a hlavně je často u lékaře.snad jsem to vysvětlil dobře.
26. Září 2006 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendy (anonym)
Ahoj Dany, hypochondr je asi příliš silné slovo, souhlasím s tím, že jsi pravděpodobně hodně citlivý. Díky tomu ale možná máš nebo budeš mít časem větší problém se s některými věcmi v životě vyrovnat. Zašla bych za psychologem, aby Ti pomohl najít příčinu Tvých obav a pomohl Ti "obrnit se". Věřím tomu, že čím je člověk mladší, je tvárnější, čím dříve se dozví možnosti, jak něco změnit, tím lépe to jde. Také jsem byla v tvém věku "přecitlivělá" - to jsem dodnes, ale neřešilo se to a už pár let se peru s úzkostnou poruchou. Vznikla jako obrana proti strachům, které jsem v sobě měla - a něřešila je. Hodně zdaru.
29. Září 2006 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Evelýna (anonym)
Dany,nedivím se ti,že jsi abnormálně přecitlivělý a to zvláště v dnešní době,kdy je kolem nás spousta černých zpráv na jdné straně a na druhé straně laciná zábava.To,že nejsi povrchní a zajimáš se otevřeně o něco,co cítíš,že není normální je vpořádku.Ve tvém věku jsem neměla ani zdání o něčem takovém jako je slovíčko hypochondr.Musíš opravdu přemýšlet,jestli žiješ spokojeně,jinak tě chytnou pozprovací rituály a těžko z toho vyjdeš bez pomoci psychologů.Věnuj se práci,která jiným pomůže a tebe obohatí,zahálka vede k lenivé mysli a soustředění na nemoci a někdo opačný extrém,kdy musí vyvýjet kolikrát i špatnou zábavu,promiskuita,drogy,obžerství apod!Choď do přírody,hodně vypij vody obyčejné,jez do polosyta,a vyhýbej se etresovým situavím,jelikož si přecitlivělý,tak nesleduj černou kroniku apod.A nějaká dobrá kniha může pomoci,třeba jak o ní píše Noemi,většina tím opovrhuje,ale z toho si nedělej hlavu,nikdo z nich není ve tvé kůži.Co se týče pravopisu jak si napsal slovo h...to neřeš,byl jsi v napětí,tak si přehlédl písmenko,počítej i stím,že do diskuze se zapojí opravdu nefalšovaní psychicky nemocní lidi,ti hlavně mluví sprostě a nejlíp se druhým vysmívají.
1. Říjen 2006 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Hypochodrie je psychicka nemoc..... A ti lide, kteri se hypochondrum posmivaji asi v zivote zadnym problemem netrpeli, a na druhou stranu je jim co zavidet... ale nedava jim to pravo k tomu aby se lidem, kteri hypochondrii trpi nebo trpeli, smali a jejich problem zlehcovali. Ja sama mam s touto nemoci zkusenosti... a vim jake to je kdyz lide vas problem zlehcuji a mysli si o vas ze nejste normalni... hypochondr si sve nemoci nevymysli bezduvodne, ale vzdy je to dusledek nejakeho hlubsiho problemu,at uz jsou to negativni zazitky z detsvi, nebo momentalni uzkosti a psychicka nerovnvaha... a pokud si clovek nedokaze uvedomit nebo sam prijit na to co u nej hypochondrii vyvolava, doporucuji konzultaci s psychologem nebo psychiatrem. Neni se za co stydet, spise naopak, pokud by vam to melo pomoct, tim lip a moc vam to preji aby jste se techto pocitu dokazali zbavit, nebo aspon se je naucili ovladat.
22. Prosinec 2006 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
DOMINIKA017"SEZ (anonym)
JA TO MAM TAKY
3. Červen 2009 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Antonin (anonym)
Tak nevim, jestli taky nejsem hippochondr, mam v noze, hlavě a ruce 6 dratu, vpravo 2 srouby, 20 stehu na obou stranach ucha. Po sundani retezu na 5 tydnu modurit, vse bez doslapu. Upne mi odesly panty.Ani duchod mi nedaji, jsou tam ty kovy, cela Mendelejevova tabulka. Urcite je to po kafy.
3. Červenec 2010 - 1:28
Obrázek uživatele Návštěvník
hehehe! (anonym)
Hippo?
31. Prosinec 2014 - 23:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama