13377 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Paní matince je asi 75 let a
Mě syn představit tohle, jako jeho "děvče", tak budu zpytovat, kde jsme udělali jako rodiče chybu, že si náš syn musel najít zrovna tohle pometlo. A že je mrďoch šťastný? No proč ne, zásun má, keců ona má v zásobě dost, ale běda, kdyby se o něj musela starat, to zas pr...
22. Listopad 2020 - 15:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mě syn představit tohle, jako
Hlavní je, že se o ni staráš ty. A o posraný trencle :))
22. Listopad 2020 - 16:32
Návštěvník (anonym)
A proč by se o něj měla starat? Jsi blbá? Copak je mrďoch nesamostatné dítě nebo imbecil?? Ty máš něco takovýho doma, o co se staráš?
22. Listopad 2020 - 16:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je jim kolem 30 a žijou v
Tady zas někdo kecá, až se práší. Pokud je mrďoch stavební inženýr a je mu 50let jako Květě, tak by si ty 30leté dvě děti musel namrdat ještě za studií, což je dost nepravděpodobné. Navíc kolem roku 1990, kdy se otevřely hranice a mladí chtěli cestovat a ne hned zakládat rodinu.
22. Listopad 2020 - 16:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tady zas někdo kecá, až se
Mrďochovi je přes padesát a dětem kolem 30 let. Zase to tak nežer. Jeho ex si ho chtěla pojistit, sama nedostudovala, tak byly děti a cestovalo se až později. Ne každý mladý najel do módu "a teď procestuji svět". Hodně z nás založilo rodinu velmi brzy. Osobně jsem toho nelitovala. Ale ty se v tom tak šťouráš. Nejsi moc spokojená se svým životem.
22. Listopad 2020 - 17:06
Návštěvník (anonym)
Máš můj souhlas. Bude mi třicet a lidi nad pade jsou starý a hnusný.
22. Listopad 2020 - 17:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mrďochovi je přes padesát a
Pojistit si studenta? To by musela být padlá na hlavu. Ty jsi asi moc inteligence nepobrala co? Taky jsi nedostudovala?
22. Listopad 2020 - 19:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pojistit si studenta? To by
Hysterko, už se uklidni. Chodili spolu asi dva roky. Je to pěknej chlap. Takže jo, pojistila si ho. Jen se hodně změnila. Studená veganka křížená s generálem. Takže si hodně polepšil. Celá jeho rodina jsou rádi, že jsou s Květou šťastní, jen ty, cizí osoba, pořád nadáváš. Co s tebou. Rozloučit se. Tak nazdar.
22. Listopad 2020 - 20:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hysterko, už se uklidni.
To si teda polepšil...ty máš dost. Víš vůbec, co je to hysterka ty blbko? Vygoogli si to, nebo použij odborný slovník. Je skutečně vidět, že jsi nedostudovala, a vaření kašiček ti rozleptalo mozek.
22. Listopad 2020 - 20:22
Návštěvník (anonym)
Lžeš a nemáš argumenty ty realitní kundo. Tak tu paní nazýváš hysterkou. Jak ubohé.
22. Listopad 2020 - 21:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máš můj souhlas. Bude mi
No tak počkej, zda dvacet let budeš taky stará a hnusná.
22. Listopad 2020 - 21:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mrďochovi je přes padesát a
Založila jsi akorát hovno pomatená Ježková! Zase vymýšlíš pohádky a všichni to hned poznají . Rozteklou zarudlou Arianu nikdo nechce .
24. Listopad 2020 - 8:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je jim kolem 30 a žijou v
((((((: No to určitě. Květo, zalez ((((((:
24. Listopad 2020 - 10:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Založila jsi akorát hovno
Já bych jí chtěla!! Jako strašidlo v létě na zahrádku aby odháněla ptáky, co nám žerou ovoce....
25. Listopad 2020 - 18:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já bych jí chtěla!! Jako
To je nápad! Nám by se Květa zase hodila do sbírky mezi zahradní trpaslíky :-))))
25. Listopad 2020 - 19:12
Květa (anonym)
No tak se o mě poperte. Já půjdu na příští léto tam, kde mi postavíte větší bazén.
25. Listopad 2020 - 21:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já bych jí chtěla!! Jako
:-)))
26. Listopad 2020 - 9:45
Návštěvník (anonym)
šuk šuk Květuše
29. Listopad 2020 - 22:23
Návštěvník (anonym)
Pěknej chlap? ha ha to musí být krasavec, když se prasí s Květou :-)))))
30. Listopad 2020 - 12:03
Návštěvník (anonym)
To musí být zoufalec, určitě ho rafla na kartách. Chlap, co jde ke kartářce, je podle mě bačkora, co neví, jak naložit se životem. No a Květuš se mu nabídla, tak co by si nehodil hrbem že? Je to zadara, žádné závazky, tak co, ne? :-)
30. Listopad 2020 - 15:36
Návštěvník (anonym)
Znám jednoho ten šel ke kartářce ne ze zoufalství, ale ze srandy. Měl z toho bžundu a všude pak vykládal, co mu řekla. Kartářka byla samozřejmě úplně mimo.
30. Listopad 2020 - 16:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Znám jednoho ten šel ke
Ze srandy asi chodí lidi za Fénixem. Nedovedu si představit, že by ty její pindy mohl někdo brát vážně. Rok 2020 předpověděla, že bude velmi harmonický a vše bude dobré :-))))
30. Listopad 2020 - 23:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ze srandy asi chodí lidi za
Tak to jí asi ujela huba. Hlavně, že jí za to zaplatili. Takovej rok bych už nikdy nechtěla. Květáku, jak to bude napřesrok? Zase pohodička, co? :-( U ní asi jo, když jí lidi platí za takový mekty.
1. Prosinec 2020 - 8:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to jí asi ujela huba.
Ona to psala přímo na svém FB těsně před Silvestrem. Dala k tomu fotku dvou labutí, aby ukázala tu harmonii. Teď nedávno zase předpovídala drahou a neúčinnou vakcínu. Zase se netrefila. Vakcíny se prokázaly jako účinné a drahé taky nejsou.
1. Prosinec 2020 - 9:50
A (anonym)
Předpovídá to, co řeknou ve zprávách Květuše. Zatím se netrefila ani jednou. Lidé, kteří k ní chodí, volají, jsou stejní pomatenci jako ona. Kdo normální zaplatí za hodinu nesmyslů skoro 2000 Kč? Místo toho, by si měli raději zajít na večeři a dezert, než poslouchat její žvásty. Zoufalí lidé, dělají zoufalé věci.
2. Prosinec 2020 - 15:42
Návštěvník (anonym)
Až jí jorkšír přestane ochcávat byt, tak si prý pořídí bandoga, ale ne do bytu. Počítá s tím, že jí mrďoch přestěhuje do domu. No to by si dal! Necháme se překvapit.
2. Prosinec 2020 - 21:14

Stránky

Přidat komentář