9217 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nikdo se tu neptá a tebe
jj. My víme Květo...
26. Listopad 2019 - 21:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na OK. Až mi sem napíšeš moje
To ti řekne PČR.
26. Listopad 2019 - 21:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přesně. Také tu psala, že Ari
Květo to si musíš najít bohatýho nabíječe pokud máš nouzi.
26. Listopad 2019 - 21:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo a nějaký Adam tu psal, že
Já si taky myslím, že "Adam" byla zase Chcavka. Já se "Adama" ptala, jak to ví, zda na psychiatrii pracuje nebo tam Květu sám odvezl. No a "Adam" neodpověděl, vypařil se, a už se tu neukázal... takže ......
26. Listopad 2019 - 21:46
Návštěvník (anonym)
Jak si tu Chcanda píše sama se sebou :-))))
26. Listopad 2019 - 21:55
Jaká je doporuč... (anonym)
Odpovídá Mudr. Vladimír Tesař, nefrolog. Stačí vypít 1,5 litru denně, protože další tekutiny přijmeme v potravinách.............. Neexistují žádné doklady o tom, že by člověk profitoval z toho, když bude pít třeba tři litry denně. Podle mě dávka nad 1,5 litru, když není horko ani nedochází k větší fyzické zátěži, nemá u zdravého člověka smysl. Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/vladimir-tesar-nefrolog-dialyza-ledviny.A191111_171842_zdravi_nea
27. Listopad 2019 - 0:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Odpovídá Mudr. Vladimír Tesař
Vždyť to říkám pořád. Ale chcavka si nedá říct a pořád se nalejvá a chčije.
27. Listopad 2019 - 9:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ari je asi dobrá kartářka.
Tak v tomhle se Ari trefila. K usmíření došlo a láska mezi nimi jenom kvete.
27. Listopad 2019 - 12:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak v tomhle se Ari trefila.
Přála bych Ariance taky takovýho Ondru. Nějakýho pěknýho mladýho samečka. Ona si to zaslouží.
27. Listopad 2019 - 15:03
Jj (anonym)
Odpověď na Přála bych Ariance taky
Určitě si Ari najde, leda tak nějakého hloupého chlapa, který jí na chvíli uteší a pak adieé. Kdo by se chtěl dívat, hlavně po ránu na oteklou ropuchu
27. Listopad 2019 - 15:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Určitě si Ari najde, leda tak
Hele nebuď zlá. Arianka touží po lásce.
27. Listopad 2019 - 15:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hele nebuď zlá. Arianka touží
Žena po 50 už muže nepřitahuje, co budeme povídat. Marně přemýšlím, co by mu A. asi nabídla. Starší chlap chce mít doma klid, dobré jídlo a péči a mladší si chce jen ohřát kocoura v troubě a tradá za mladší ženou.
27. Listopad 2019 - 16:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Žena po 50 už muže
Tak to je. Navíc na hysterické záchvaty Květy nemá žádnej chlap náladu. Chlap chce pohodářku a to za všech okolností. Květa umí každou kamarádku nebo chlapa tak akorát nasrat.
27. Listopad 2019 - 22:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hele nebuď zlá. Arianka touží
Toužit může. Jí to nikdo nebere. Ale to je tak asi všechno.
27. Listopad 2019 - 22:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přála bych Ariance taky
Láska, partnerství. vztah není za žádné zásluhy. Každý má co mu jest.
27. Listopad 2019 - 22:52
Návštěvník (anonym)
Je vidět, že o vztazích víš úplný hovno. Kolik ti je? 15? A tohle vidíš doma u rodičů?
27. Listopad 2019 - 23:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je vidět, že o vztazích víš
To sem sice nepsala já, Já psala to pod tím. Mně je o něco méně než Ari a mám vztah už 19 let nádherný a nádhernou dceru, Člověk může mít vztah i po padesátce i šedesátce, ale Ari sem s prominutím vrtá tam kde obvykle žena dozrává tak ve 30 letech a má již dostatek zkušeností na to, aby povedený vztah měla. Jako třeba co tam sdílela to vrácení se ke starým vztahům, že fungují pokud se člověk sám změní. Milovala sem také až za hrob a vy určitě také. Za žádných okolností nefungují slepované vztahy, ani dávat druhou třetí šanci. Nakonec skončíte přesně tam kde se vztah rozpadl. Nekoukat zpět. Nechat si hezké vzpomínky. Jen city a sex vztah nevybudují.
27. Listopad 2019 - 23:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je vidět, že o vztazích víš
Zase agresívní výpad, ona to bába ani jinak neumí, názor druhé osoby netoleruje. Kdyby by mi bylo 15, jak předesílá, tak bych o vztazích nic nepsala a šoupala nohama. Nechce vidět realitu, o o lidských vztazích jen tlachá naučené řeči a podle toho její život i vypadá. Já jsem spokojený člověk, který si na nic nehraje, mám krásnou rodinu, nedělám ze sebe na fotkách mladé děvče a nelžu si do kapsy. Jaký si to uděláš, takový to máš, je to jednoduché.
28. Listopad 2019 - 8:21
Rozmarila. (anonym)
Ariano, bolavá záda jsou vztahy , špatný vztahy zpusobujou bolest zad ! Moje sousedka má za sebou celoživotně spáleniště a má důchod na záda. A mě zádíčka neboli, mně ne., Ťuky, ťuky.....
28. Listopad 2019 - 13:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ariano, bolavá záda jsou
Nebolí tě protože žádný vztahy nemáš Rozmarilo, jsi sama jako kůl v plotě. Jediněj tvůj vztah byl se psem, a toho jsi sežrala!!!
28. Listopad 2019 - 14:31
Návštěvník (anonym)
To píšeš o sobě, že žena po 50 už muže nepřitahuje? Aha. Nejspíš jsi je nepřitahovala ani před padesátkou protože jsi šereda šeredná.
28. Listopad 2019 - 14:33
A (anonym)
Myslím si, že paní Ariana je hodně dominantní žena. Většina jejích přátel je virtuálních. Nedá se jí upřít, že v určitých oblastech nějaké vědomosti má, ale to neplatí pro vztahy. V těch doslova plave a když si ona sama neví rady, jak dál, využívá k tomu svých pár známých. Život jí nenaučil pokory, jen agrese, kterou zdatně využívá ve svých vztazích a komentářích. Neumí přijmout negativní názory na její osobu, kope kolem sebe jak malá holčička. Asi neměla lehké dětství, ale to jí neomlouvá, proč se tak chová k ostatním...
28. Listopad 2019 - 16:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Myslím si, že paní Ariana je
Také si to myslím, na to, kolik jí je, by o životě už měla vědět víc. Nevím, v kterých oblastech života je vzdělaná a něco ví, ale její komenty tomu moc neodpovídají. Odlišný názor naprosto netoleruje a nemusí se ani týkat její osoby, diskutovat neumí, stále jen útoky a výpady. To se nelíbí nikomu, kamarádkám, ani partnerům a všichni dříve nebo později, jí utečou.
28. Listopad 2019 - 20:28
Návštěvník (anonym)
Hlavně už proboha nepište, že je to stará bába za zenitem. Jestli není atraktivní, tak to nebude věkem. Podívejte se na některé padesátileté celebrity. Jsou to kočky. A spousta jiných žen taky.
28. Listopad 2019 - 21:35
55 (anonym)
Odpověď na Hlavně už proboha nepište, že
:). Přesně tak
28. Listopad 2019 - 21:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hlavně už proboha nepište, že
Jestli je atraktivní, tak o tom by se dalo dost polemizovat. Podle mě je vždycky hezčí přirozená krása a ne všechno umělé. A bába to je, po 50 je každá bába, mladice to dávno není. A to nemyslím nijak hanlivě, jen některým dámám ušel věk jejich narození a zuby nehty se tomu brání. Na ženě po 50 se oceňuje její charakter, její zkušenosti a nadhled a to tu marně hledám. Ono je moc jednoduché dělat ze sebe 20 pomocí filtrů a řečiček, ale madam je to spíše ke škodě, jelikož realita je tomu na hony vzdálená a své "klienty" tak záměrně uvádí ve velký omyl.
29. Listopad 2019 - 8:36
Rozmarila. (anonym)
Odpověď na Jestli je atraktivní, tak o
Tak to je omyl, 50 léta sežene hravé mladyho.milence, v 50 jsem.mela 30 letyho přítele na cestování, víkendy, svátky , pořád spolu. Žena najde milence hravě u v 60 na společné aktivity, nejen sex . Oni chtějí sex a udělají proto cokoliv, třeba vylezou na vysokou horu. A taky už jsem měla celulitidu a spoustu nedostatku. Je vidět že s tímhle oborem nemáte zkušenosti
29. Listopad 2019 - 9:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli je atraktivní, tak o
Co to meleš?? Každá je po 50 bába? Jennifer Lopez je bába, Jennifer Anniston je bába a Cate Blanchet je taky bába? Ty máš teda dost. Kolik ti je? 13?
29. Listopad 2019 - 13:42
Návštěvník (anonym)
A celulitidu může mít klidně i 25letá. To není příznak stáří.
29. Listopad 2019 - 13:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to je omyl, 50 léta
Rozmarilo, a jak dlouho jsi byla s tím přítelem. A kolik ti je teď?
29. Listopad 2019 - 14:08

Stránky

Přidat komentář