6135 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ol. (anonym)
Odpověď na To by nevadilo. Spousta tech
Tahle mrcha by ho dokázala seřezat, že by se na p.del tejden neposadil, to se vsadím. Má to ráda natvrdo, tak by ho zmlátila a mazal by domů k ženušce. Ještě by ale musel poklidit, uvařit, aby madam nebyla za pí.u u plotny, na to pozor. To by byla pro ni cesta a mohla by mít opět "lásku".
18. Září 2019 - 14:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Všichni lidi s bipolarkou,
Nemusí mu platit, stačí aby ho nechala bydlet a najíst se toho, co sám uvaří.
18. Září 2019 - 15:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tahle mrcha by ho dokázala
Možná seřezat by uměla, ale otrok chce ženu dominantní, silnou a to Ariana není. Ale kdyby byla, tak by pro toho otroka byla skutečně bohyně v pravém slova smyslu.
18. Září 2019 - 15:13
... (anonym)
Odpověď na Možná seřezat by uměla, ale
Všichni se musíme stále učit, tak by se to naučila, třeba by jí to šlo dobře. :-) Ale musel by sypat domů, ona dlouho u sebe nikoho nesnese. Bot na podpatku má dost, nějaký to prádlo z lepších časů snad taky a to by v tom byl čert. Necháme se překvapit, čím nás Ari zase oslní a bude si myslet, že ji všichni a všechno závidíme.
18. Září 2019 - 15:32
Nazdar (anonym)
blběny. Zase kvokáte?
18. Září 2019 - 17:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na blběny. Zase kvokáte?
Co ti slíbila Květa? výklad karet zdarma nebo pořádnej výprask?
18. Září 2019 - 17:44
Nazdar (anonym)
Odpověď na Co ti slíbila Květa? výklad
Slíbila mi šuk šuk šuk
18. Září 2019 - 19:01
Rozmarila. (anonym)
Přesně jak jsem říkala, jen ho využila aby si zvýšila sebevědomí a ted z toho bude rok žít, že je žádoucí žena :))))Ona totiž vůbec netuší, že někteří muži vlezou na všechno , i na starou a tlustou, hlavně že může zadara zasunout. A může bejt klidně ošklivá , oteklá a zarudlá jako Ari. Jak furt tone v depkach, tak se v chlapech vůbec nevyzná. Běžné chodí muži ke starší ženě pro sex ,akorát u jiných žen za to musí platit a kupovat kabelky, tady to je gratis.....:)))))
19. Září 2019 - 15:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Slíbila mi šuk šuk šuk
Tak to je teda levná šukdíra :-)))
19. Září 2019 - 16:12
Návštěvník (anonym)
Ona "gazela" je úplně vylízaná. Píše že ostatní suplovali Ravena. Takhle to není. Nenajde stejnýho chlapa ani kdyby chtěla. Každej člověk je úplná jiná osobnost. A kreténa který bude spirituálně založen jako ona nebude po ní nikdy nic chtít ani večeři nenajde. Nejen s ohledem na věk vzhled a nemoc ale ona to má zažité tak že nebude nic dělat jen druhého stíhat přijímat drahé dárky večeře alá romantika. Bude s ní vést ty hovory o hovně a dělat jí žrádlo do postele. Navíc o tomhle chlápkovi psala že se k ní chová jako k Bohyni. Co ta píča vlastně chce?
19. Září 2019 - 16:49
Maji (anonym)
Tak to určitě,že ona ho poslala k vodě,ani náhodou tomu nevěřím.Zase ty její žvásty,jak je dokonalá.Tak co? chlap si ulevil a teď šel domů asi za manželkou.A jak píše o přítelkyni Toma,že je to babochlap. Proč o sobě nenapíše pravdu? Kdyby byla taková dokonalá a zdatná i v sexu,chlapi by při ní zůstali.Pokud se furt bude jen válet a hnít na posteli, tím se nic nezmění.Bude kynout a naříkat, jaké to má v životě těžké.
19. Září 2019 - 17:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ona "gazela" je úplně
Prosím?? Od kdy je spirituálně založený člověk kretén???
19. Září 2019 - 17:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prosím?? Od kdy je
Květo opět si to vytrhla z kontextu. A to je pokaždý když sem vlezeš. Chytíš se nějakýho slova a chceš vést komunikacil
19. Září 2019 - 18:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to určitě,že ona ho
To mě také překvapilo nooo vlastně nepřekvapilo, Jak může kritizovat ženu když sama je na tom ještě hůře?
19. Září 2019 - 18:37
Návštěvník (anonym)
Jestli tomu dobře rozumím tak baba šukala s prvním chlapem co ho potřeboval vyklepat a jí to zvedlo sebevědomí že je žádoucí? To mě poser. Mně tedy zvedá sebevědomí například když muži řeknouže si rádi se mnou povídají či ocení mé schopnosti nebo že se o sebe starám vzdělávám atd.. Do postele seženete chlapama na prvním rohu a bez problémů. Baba je vlastně levná rajda.
19. Září 2019 - 18:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Květo opět si to vytrhla z
Nejsem Květa. Jen jsem se podivovala nad tou formulací.
19. Září 2019 - 19:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli tomu dobře rozumím tak
"Do postele seženete chlapama na prvním rohu a bez problémů." To je sice pravda, ale pak sex většinou stojí za hovno... myslím, že to by ani Květa nechtěla.
19. Září 2019 - 19:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "Do postele seženete chlapama
Aha, Tak že bych to zkusila nanečisto a pak mi zvýšilo sebevědomí? ubohost. Co ty čokli zas?
19. Září 2019 - 21:52
Rozmarila. (anonym)
Odpověď na "Do postele seženete chlapama
Proč by měl stát za hovno, to je přece různý, ty se vyznas fakt. A ona může bejt ráda, že se najde úchyl, co má rád i starý rudý baby s dvouma bradama.....
19. Září 2019 - 22:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aha, Tak že bych to zkusila
Co to meleš??? Vždyť to vůbec nedává smysl. Copak se dá šukat na nečisto???
19. Září 2019 - 22:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč by měl stát za hovno, to
Za to ty se vyznáš, asi mrdáš s každým chlapem na každým rohu...
19. Září 2019 - 22:46
Návštěvník (anonym)
Tak jinak. Já jiný vztah hledala ve 30letech. Určitě ne tím že sem se lascivně nabízela a mohla bych. Měla malou dceru. Schůzky káva kino divadlo tak jak to chodí. Před sexem sem teprve zvažovala co a jak. Dnes je tomu 12 let. Je ryba chránitelská a pečující. Přizpůsobivá. Oba jsme jiní ale spiritualistické schopnosti patří k nám. Každý máme nějakou práci. A za dar se neplatí jen na uvážení klienta. Neboť dar byl dán z hůra. Tahle madam překročila vše i sama sebe.Nikdy nebude.....
19. Září 2019 - 23:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Za to ty se vyznáš, asi mrdáš
Ne. Já se miluji s muži. A s tím svým mi to drží úžasně zatím 12 let. nejsem rajda,
19. Září 2019 - 23:09
Návštěvník (anonym)
Ale jen tak mimochodem můžeme řešit peněženku. takové excelentní téma 50-leté ženské...
19. Září 2019 - 23:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne. Já se miluji s muži. A s
No vidíš, máš jednoho partnera 12 let, tak víš houby o tom jaký o je s nějakým vytřep pytlíkem, co se nabízí na každým rohu. Od holek co to zkusily vím, že nic moc.
20. Září 2019 - 11:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No vidíš, máš jednoho
Vždyť jo, tyhle týpkové si chtěj jenom ulevit a je jim jedno kam. Dřív za tohle museli platit prostitutkám, ale teď se kupodivu najdou ženy, které do toho s nima jdou zdarma, aby si samy užily. Většinou jsou ale pak zklamané.
20. Září 2019 - 11:14
Návštěvník (anonym)
A bude dávat už jen reálné fotky a reálný život když je po tý epizodě deprese?
20. Září 2019 - 16:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A bude dávat už jen reálné
Kdepak fotky jako když jí bylo 20. Žádná změna u gazely nikdy nebude. Možná klofne zpátky Ravena jak to tak vypadá.
20. Září 2019 - 18:12
Rozmarila. (anonym)
Oba prej vypadají o 20 let mladší :)))) cvrnkla jsem si smíchy do kalhotek, jako ta paní , co tu psala že chodi každých pět minut na záchod.....;))))
20. Září 2019 - 18:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Oba prej vypadají o 20 let
A kdo to psal?
20. Září 2019 - 19:48

Stránky

Přidat komentář