5192 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
L (anonym)
Květa má vystudovaný matematicko fyzikální gympl, nebo zase lze?
7. Únor 2019 - 22:28
Buddy (anonym)
Odpověď na Květa má vystudovaný
Ne, nelže.
7. Únor 2019 - 22:36
Caroline (anonym)
Někdy taky nelže :-D
8. Únor 2019 - 12:52
hm (anonym)
Odpověď na Někdy taky nelže :-D
Ale to fakt jen někdy..
8. Únor 2019 - 18:48
Tak (anonym)
Arson prý zablokoval svého pohanského muže a pak odblokoval.
11. Únor 2019 - 17:16
medy (anonym)
To už snad není normální co to je za ulhanýho hajzla. Před pár dny tvrdí, že nejí maso, jestli to může mít vliv na něco (na únavu? nevím) a jak má ráda zvířata a teď má salát s tuňákem. Tomu magorovi nejde věřit ani dobrý den.
11. Únor 2019 - 21:53
Tekla (anonym)
Nějak se nám to Arouškovi se.e, mladej zase vyhazuje kopytem, kašle na ni, to se dalo čekat. Kdoví, kde má zase zástoj a ona se kvůli němu trápí. Já jí to nepřeju, ale to se dalo odhadnout dopředu. Už s ním má své zkušenosti. Tak doufám, že se nám nebude zase kácet, už je dost stará na to, aby to ustála. On ji jen balamutí a ona mu to žere.
12. Únor 2019 - 8:46
Caroline (anonym)
Odpověď na To už snad není normální co
Tak ona se rozčilovala, že nemůže jís své kamarády, tak t řeba tuňák není kámoš :-D
12. Únor 2019 - 12:22
Peta (anonym)
Dává na fb zoufalé posty, pozdě v noci a ráno, počká na odpovědi a hned to celé smaže, ale je pěkně v řiti. Ten její mladý kanec ji má na háku, má ji za největší blbku a parohačku. Vsadím se, že si ostny brousí zase jinde a s ní si vytírá akorát zadek. On se jí prý neozve vůbec třeba týden, nebo i měsíc, už jí to prý udělal mockrát, no ten by jel.
12. Únor 2019 - 15:34
Návštěvník (anonym)
Ten Tom má dneska narozky, tak je slaví s někým jiným (:
12. Únor 2019 - 16:47
Návštěvník (anonym)
Jo tak proto je s nervama v prdeli ta nase Kvetus :D je ještě víc blba než jsem si myslela :D
12. Únor 2019 - 17:38
Maji (anonym)
Stará ochechule opět vystavuje svoje flakoty a je úplně mimo.Pro rozptýlení pořizuje kabelku a žere banány,že zhubne.Svata prostota
12. Únor 2019 - 19:53
P (anonym)
Odpověď na Stará ochechule opět
Kabelku od Vietnamců :-D :-D
12. Únor 2019 - 20:18
Návštěvník (anonym)
Jak Květa píše, ten její nema rad když utrácí:)))))) A ze mu ukáže účet. To je kráva, mu je to úplně jedno. To není z jeho penez :))))))))
12. Únor 2019 - 20:48
Anonym (anonym)
Ta kabelka není od Vietnamce, je pravá :-) z bibloo, koukala jsem se na ni taky. Ari nemá za potřebí kupovat si fejky. Má peněz dost. :-))
12. Únor 2019 - 22:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ta kabelka není od Vietnamce,
A k čemu jí ty peníze jsou, když má v makovici nas.áno.
12. Únor 2019 - 22:45
... (anonym)
...žádný prachy nemá, žije z ruky do huby ! a ta kabelka?.. Má zase nervy v prdeli, tak tak povzbuzuje sebevědomí
12. Únor 2019 - 23:18
No promiň (anonym)
:) Guess kabelka za dva tři tisíce není nic extra, to si může dovolit každá
13. Únor 2019 - 4:05
Souhlas (anonym)
Odpověď na :) Guess kabelka za dva tři
Až se vytasí s LV nebo Gucci, tak to bude jiná, ale guess :D
13. Únor 2019 - 8:59
Caroline (anonym)
Jestli má dost peněz, tak proč žebrala o peníze a finanční pomoc na fb?
13. Únor 2019 - 14:25
D (anonym)
Jestli bude dnes Květa sama, tak můžeme večer a v noci očekávat depresivní statusy. Bude veselo.
14. Únor 2019 - 8:45
O. (anonym)
Odpověď na Jestli bude dnes Květa sama,
To ano, "manžel " byl v tahu na své narozeniny, teď na Valentýna a Aruš je nadržená jak veverka. No, až ho jiná vykopne, tak za ní zase přileze a ona ho s láskou zase přijme.
14. Únor 2019 - 10:13
Peta (anonym)
A že prý je milovaná, ta jo, ta určitě jo! :-) :-) kuck
14. Únor 2019 - 10:34
Jenka (anonym)
Bába jede zapšklý bomby, to vypadá zase na nějaké zhroucení a vydíračku.
14. Únor 2019 - 14:23
T (anonym)
Květy včerejší Valentýnske čarování - na papirku na fotce, který hoří lze číst text :D “ať si Tom uvědomí, ze mě miluje” no mám dost :D :D :D :D
15. Únor 2019 - 10:45
... (anonym)
Odpověď na Květy včerejší Valentýnske
Tak to je už čiré zoufalství. Spíše ona by si měla uvědomit, komu dala svoji lásku, proč on od ní pořád utíká za jinýma. Investovala své city a co z toho má? Na to jí žádná kabelčička nepomůže. Měla by se sebrat a s velkým rozběhem ho nakopnout, protože takový si nic jiného ani nezaslouží, jen ji trápí a ona se svojí nemocí tohle rozhodně nepotřebuje.
15. Únor 2019 - 12:49
E. (anonym)
Už i jejím kamarádkám je jasné, že celý "manžel," co ji prý miluje, je jen v její hlavě a je v tahu. Jen si chlápek občas přijede ulevit, proto se jí více věnují, protože vědí co madam dovede, když i jí to docvakne. Neberme jí tu iluzi milované ženušky, ať čeká, až ho jiná vykopne, on pak zase zajede.
18. Únor 2019 - 19:49
P (anonym)
Všechny její kamarádky musí mít svatou trpělivost! Všechny totiž pomalu odkope. Zajímá mě, kdy přijde rada na Álu
19. Únor 2019 - 18:51
Peta (anonym)
Odpověď na Všechny její kamarádky musí
Ála je, bohužel, na řadě. Většinou to bývá tak, že se k nim ona zachová jako prase, všechny jí pomáhaly, jak jen to šlo a dočkají se hořkého poznání, co je to za prevíta nevděčného. Pořád jen já, já, já jsem ten chudák. Ale to moc plete, holčička. Všech těch jejích bývalých kámošek je mi líto, hraje si na celebritu, ale povahu má šílenou.
20. Únor 2019 - 8:28
A (anonym)
Odpověď na Ála je, bohužel, na řadě.
kdo je to ta Ala? Koukala jsem na FB a tu paní argoniovou našla a říkám si, jak to musí být hrozné uklízet byt s tolika věcmi, proč to tam má? Že jí nikdo neporadí
20. Únor 2019 - 15:02

Stránky

Přidat komentář