5211 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Květa je teda ale KRÁÁva ! zveřejnila vzpomínkové video z Egypta, kde jede na takovém malém koni... Milovnive zvířat si sedne na takového chudáka, PRASNICE JEDNA!! chudák kůň ! Hlavně že furt kecá jak nenávidí cirkusy, ale klidně si dřepne na takového chudáka !... Kadí si do huby lhářka prolhaná !! Prasnice odulá !!
24. Leden 2019 - 21:25
? (anonym)
I jak se tam nechala vozit po městě zapřaženým koněm, tak ona je tak tupá, že neví, že ty koně tam nedostanou celej den napít a musí vozit trapný turisty.A možná by si "milovnice" zvířat měla zjistit jak se zachází se psy mimo profláklá turistická místa.Bylo to dokonce v Blesku kam píše ty svoje vymyšlený sračky.Odkaz zde: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/571659/strychnin-a-podrezavani-primo-v-ulicich-v-dovolenkovem-raji-cechu-se-zbavuji-toulavych-psu-bestialnim-zpusobem.html Někdo by jí měl ten odkaz hodit na FB, ona si myslí jak bojuje za práva zvířat a přitom ví tak 1% hnusu, který se zvířatům děje.A je neuvěřitelně pokrytecká, mele tam o velkochovech, a pak jde péct kuřecí prsa a napíše k tomu "už je jim lépe" a dá k tomu smajlík, no není to imbecilka?
24. Leden 2019 - 23:06
Taky (anonym)
mi to přijde neuvěřitelné chlubit se takovými fotkami. Byla jsem v Gize na stejném místě jako ona, je to šílený turistický běs a poníci i velbloudi v zuboženém stavu
24. Leden 2019 - 23:17
o. (anonym)
Mě to přijde celé přitažené za vlasy, co kolem toho dokáže namlít. Zdá se mi, že by zase ráda s někým vyrazila na cesty, ale s Jankou si to podělala a ona není dobrá parťačka na cesty. Tak asi hledá, na koho by se přilepila. Vždyť ať s ní jede ta její "láska a manžílek", ne? Nebo, když je s tím Egyptem tak propojená vnitřně, jak píše, tak ať jede sama s cestovkou, ale to ona ne, ona se bude přece nikomu přizpůsobovat. Buďto bude po jejím, nebo nic.
25. Leden 2019 - 9:37
P (anonym)
Květa už je zase unavená, nevim tedy z čeho. Ona je neustále puberťačka, bohyně, amazonka a nevím co všechno, ale stěžuje si jako stará důchodkyně.
26. Leden 2019 - 10:28
Tom (anonym)
Květo, ... z tebe už nikdy amazonka nebude, ty sračkomete !
26. Leden 2019 - 16:05
Jú (anonym)
Odpověď na Květo, ... z tebe už nikdy
Pobavil jste mě, musí to být ale těžký přechod a trvá dlouho, od amazonky ke staré obtloustlé ropuše, co má všechno umělý. :-)
26. Leden 2019 - 17:06
tvl (anonym)
Ta Květa je tak nepoužitelnej člověk. Řekl bych maximálně na okrasu, ale to není pravda. Viděno naživo a to fakt nechcete.
27. Leden 2019 - 14:30
P (anonym)
Proboha vemte tu Květu někdo do toho Egypta, nebo s tím nepřestane otravovat. Ona na to úplně čeká.
31. Leden 2019 - 10:04
... (anonym)
Ta je s tím už fakt otravná. Vemte jí tam někdo, ať je klid. Opět jí někdo nahlásil za nějaký obrázek, píše, že by byla vlastně ráda, že jí na čas bloknou, že bude mít na sebe čas a vzápětí píše, jak se tomu zuby nehty bránila, aby jí to nedělali, tak tomu nerozumím, ona jde proti sobě, nebo jak?
31. Leden 2019 - 13:27
O. (anonym)
Neměla si to podělat s Jankou, u té má už uliš, tak honí, kdo by s ní jel. Já bych s ní tedy nejela, ani kdyby mi to zaplatila. Má "manžela", má, tak ať otravuje jeho, pořád musí někde courat, ať sedí doma na prdeli, každýmu lidi nenosí svý tisíce pomalu až do postele a ona pak neví, co roupama. Z bytu má už pomalu brloh, samý serepetičky, ale uklízet to neumí, pořádně uvařit také ne, ona umí jen ty svý vypindávky lidem nad kartama a to ještě blbě, nevychází jí to, vaří z vody.
31. Leden 2019 - 13:33
..? (anonym)
.. víte někdo proč si to podělala s tou Jankou ??
31. Leden 2019 - 18:46
P (anonym)
Odpověď na .. víte někdo proč si to
Taky by mě zajímalo..Janka je ta černovlasá, že?
1. Únor 2019 - 9:19
... (anonym)
Odpověď na Taky by mě zajímalo..Janka je
To se asi nedozvíme. Ale určitě to bylo kvůli dovolené v tramtárii. Měly už letět, ale A. to narychlo zrušila, že jím bolí zádíčka, nebo co.
1. Únor 2019 - 9:29
P (anonym)
Ariana opět perli, bloki blok
1. Únor 2019 - 21:17
O (anonym)
Odpověď na Ariana opět perli, bloki blok
Musí mít nudný život ze? Vidím, ze neustále prohlíží staré fotky a komentuje pod ne blbosti, záliv např před chvíli. Na fotku s Ravenem komentuje, ze Raven stále nosí oblečení od ni. Na nějakou slohovku z roku 2017, kde píše ze žádné fotky z tabletu s chlapem mazat nebude, ze spolu ještě stejně budou a teď tam přidala komentář - “jsme :-) “ tak nevím....
2. Únor 2019 - 9:40
Maji (anonym)
Bože,ta je švihla.Asi je opět sama, sdílí vzpomínky, píše,jak je krásná a inteligentní. Stará ochechule,nemá soudnost!
2. Únor 2019 - 10:04
... (anonym)
Ari to podle mě neměla jednoduché. Prošla si anorexii, depresemi, bipolární poruchou a maniodepresi, všichni se na ni vykaslali a ona se i přes to opět zvedla z popela :-)))) teď má sice i slabší chvilky, ale je to pořad krásná žena! Hodně výrazně zhubla. Cítí se líp. Je to vidět. A ze se chová jako pubertacka? No a :-)))))))
3. Únor 2019 - 8:40
hlavně nenápadně (anonym)
Odpověď na Ari to podle mě neměla
Ahoj Květo!! Už jsi tady dlouho nepsala. Jak se na ni všichni vykašlali? Nechápu! Měla víc lidí, co ji pomáhalo než běžný člověk, co nebyl mediálně známější. A kvůli své povaze to s ní nikdo nevydržel. Pomohlo ji spousta lidí. A´ť už finančně (na zuby) nebo s úklidem apod..
3. Únor 2019 - 9:53
* (anonym)
Spousta lidi řeší daleko závažnější problémy než Květa . Tudíž neřeší jen sami sebe, musí fungovat, nemají manžela, co by se o ně celoživotně staral. Tak co to je za kec. Ano psychické onemocnění je závažné, to nikdo nezpochybňuje. Krásná žena? Ano, dělá ze sebe krásnou ženu pomocí aplikací. Ale ve skutečnosti vypadá jinak a krásná určitě není. Sice tam byl poslední záchvěv snahy, umělý řasy, vlasy, zuby, nehty.. Ale to zlo z očí ji kouká pořád. Dělá ze sebe lepšího člověka milujícího zvířata, ale denně je žere. Prostě podvodnice ve všem.
3. Únor 2019 - 9:58
... (anonym)
Odpověď na Ahoj Květo!! Už jsi tady
Já nejsem Ari. Proč si myslíte, ze každý pozitivní komentář musí být Ari? Ach jo. I ona může mít příznivce. Ari zůstala jeden čas na vše sama. Krásná žena je bez pochyby. Filtry používá. Netají se tím. Ale kdykoli je fotka bez filtru, napíše to. Nemá potřebu si na nic hrát :-)))) před chvíli přidala fotku podprsenek. Protože si to muže dovolit. Tak už se přes to přeneste. :-))))
3. Únor 2019 - 10:24
Hm (anonym)
Odpověď na Já nejsem Ari. Proč si
Ty nejsi Ari, ty jsi Květa na 100%
3. Únor 2019 - 11:37
A (anonym)
Když nemá potřebu na nic si hrát, tak proč to dělá a proč neustále lže? Vy jste ji viděla naživo, tě tvrdite, že je krásná? Já ano a opravdu krásná není. Věřte mi. I když napíše, že je to bez filtru,btak stále jsou fota upravený a není si podobná.
3. Únor 2019 - 11:39
R (anonym)
Kdo se na ji vykašlal? Ona kašlala na lidi celý život, starala se jen k svoje dobro. A i Raven ji dělal blbce do poslední chvíle.
3. Únor 2019 - 11:41
P (anonym)
Nezlobte se na mě, na těch jejich vnadach ( abych to řekla slušně ) nic hezkého není. Nechápu proč má 50ti léta ženská potřebu se takhle vystavovat.
3. Únor 2019 - 12:25
Oli (anonym)
Jeden čas zůstala na vše sama :-D A to si jako myslíte, že se nikomu nestalo, že by zůstal na vše sám? Myslím, že tolik osamocených lidí, kterým nikdo nepomáhá, jsou mraky. Vezměte si domů nějakého bezdomovce, chudáci, zůstali sami a nikdo jim nepomohl.
3. Únor 2019 - 18:20
Ála (anonym)
Přesně tak, ona nikomu nikdy nepomáhala, jen pořád fňuká, fňukna jedna. Zařídila si od mlada zahálčivý život a kdyby ho snad neměla mít a neměla kolem sebe jednoho až dva poskoky, tak je zle. Je to už stará škatule, umí jen vystrkovat ty její visáky. Ta ví o životě starou belu, umí jen šustit kartama a pár průpovídek k tomu. Je to v každém případě marná ženská. A kdo se jí tu zastává, je taky dobře pošahanej.
3. Únor 2019 - 19:59
L (anonym)
Ahoj Květo, jsi vážně tak hloupá, aby jsi si myslela, ze ti úvěrové, ze výše nejsi ty? Kdo by se tebe zrovna zastával, stará, věcně nadržená a ošklivá zla ženská. Hraješ si na něco co nejsi, není ti trapně když se vidíš v zrcadle bez těch tvých filtru? Neustále mas potřebu se litovat, vždyť nic nedelas! Cely den se jen vális a buzerujes všechny kolem, chudák Tom. Zvedni tu svou velkou prdel a bez laskavě něco dělat.
6. Únor 2019 - 9:02
L (anonym)
Odpověď na Ahoj Květo, jsi vážně tak
*uvěříme
6. Únor 2019 - 9:03
Caroline (anonym)
Nechápu, proč by měl Květě někdo pomáhat nebo co? Je snad svéprávná a už dlouho zletilá. Jestli někdo chce ať si jí pomáhá, proti gustu. Ale jaksi může dovolit někomu nadávat, že jí nepomáhá? Nebo jsou nějaké pečovatelské domy, jestli na to má, ať si zaplatí.
7. Únor 2019 - 13:35

Stránky

Přidat komentář