14252 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ariana a Raven

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
dědek (anonym)
Vyjmenováním všech rizikových faktorů jsi si sama odpověděla NE.
10. Červen 2005 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Kdo to je? Nekdo z vas se tady zminil, ze byl u nich na "skoleni". Ja myslela, ze delaji nejake umelecke fotky. Ja totiz Arianu znam, z gymplu, tak me to jenom zajima, a priznam se ze je to docela sranda, videt Kvetu (pardon, Arianu) jak je ted "umelecky" zalozena.
12. Červen 2005 - 3:25
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Oni dělají fotky,nenazývala bych je umělecké,spolupracují snad taky s J.Saudkem.Pak se zabývají taky výkladem karet a různými okultními praktikami-nevím,na jaké úrovni a jak dalece to berou vážně,či je to jen kšeft.Uvítala bych zkušenosti těch,kdo u nich byl a co si o tom myslí.
12. Červen 2005 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Ariana & Raven ? Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama? Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))
13. Červen 2005 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Jestli to nechapete, jsou tyto stranky duchovna věnovány likvidaci konkurence. Konkurence mazané psycholožky, která obchoduje s krémy a preparáty, bojí se kritiky a vyhůedává falešná témata na odvedení pozornosti. Od čeho, od svých kšeftíků. Ty jí vynášejí mnohem více než všechny fotky argondiana, přednášky Nového a výklady kartářek. dohromady. Věřte dál a plaťte české drbně maskované bojem s pseudoguruy. Většinou těmi, kteří na guruovství kašlou. Paní doktorka však na svoje zlatokopectví nekašle.
14. Červen 2005 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Argoniové (anonym)
Ariana & Raven Argoni Kdo nahlédne do tajemství času, zjistí, že minulost, současnost a budoucnost se neustále navzájem prolíná a ovlivňuje. Naše Kniha času je inspirovaná prastarou čínskou Knihou proměn, zůstali jsme však pouze u základní inspirace a přizpůsobili se požadavkům dnešní doby. Proto je Kniha času srozumitelnější a z hlediska provádění věštby i jednodušší.Rozhodně ale doporučujeme přečíst si kapitolu Synchronicita aneb věřme na znamení z naší Magie života. Každá kapitolka Knihy času má svůj věštecký význam a navíc obsahuje i skryté poselství, představující kousek Ariadniny nitě v labyrintu života. Všech 64 principů Knihy času se navzájem prolíná, přičemž tvoří ucelenou filozofii, která se zjednodušeně dá vyjádřit v následujících bodech: Mysli pozitivně a ze všeho si vyber to lepší. Nikdy neříkej, že jsi na něco příliš starý. Nejdůležitější je vždy přítomnost. Závist je přípustná pouze jako motivace k práci. Obdivuj všechny podoby přírody. Stále se obklopuj krásou. Pokud chceš správně pochopit svět, nepoužívej slovo
8. Září 2005 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Byla jsem osobně u pana Ravena a musím říct,že na mne velmi zapůsobila jeho věštba.Já sama se duchovnem zabývám a hlavně-už jsem byla u lecjaké kartářky,kde jsem slyšela jen sam pozitiva...a přitom,očekávaný výsledek nikde.Jediný Raven byl upřímný.Sice to zabolelo,ale byla to pravda.Jeho tvrdá pravda mi pomohla pochopit a postupem času se vše,co jsem se dozvěděla o tehdejším partnerovi potvrdilo.Takže mu velmi děkuji a vím,že až přijde čas,navštívím ho s klidnou duší znova a nechám si poradit.Nejsem z těch,kteří berou všechny předpovědi jako dogma.Ale ukázaná cesta,kterou zkušený kartář nastíní je to,co mi pomohlo jít dál.
9. Září 2005 - 2:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Já mám podobnou zkušenost s Arianou ( Květou ), nemůžu si stěžovat, ať si říká, jak chce.
9. Září 2005 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
kel (anonym)
Na přečteném jsem se utvrdil, jak málo stačí sektám aby vznikaly a oblbovali lidi, do té doby docela normální. Je zajímavé, že se to týká hlavně žen. To je konstatování.
9. Září 2005 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Nikdo, kdo opravdu žije magickým životem a zabývá se okultními vědami se tím neprezentuje na veřejnosti. A už vůbec ne tak prvoplánově jako tato dvojice. Ať se na mě nezlobí, ale dle mého názoru jsou to jen pozéři, kterým jde o peníze - ale až v první řadě, samozřejmě.
15. Září 2005 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
bla bla bla... myslím, že jste trochu mimo i ten co píše o sektách i ta co píše o okultismu... prober se děvče žijeme v novém aeonu...:-)
16. Září 2005 - 6:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Omyl. Žijeme ve dvanáctém geonu padesátého šestého taonu, ve věku třináctého Avatara, jenž se zjeví v podobě jednorohého býka na golanských výšinách.
16. Září 2005 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
ne neznám nic extra.... jen říkám že penize jsou jednim z principů, který je zde přítomen a je nutné to akceptovat. Pokud berou peníze za výklad tarotových karet a za kurzy no problém, Crowley také veřejně předváděl rituály, mimo jiné Jozef Karika si také nechá platit za své znalosti a to je sakra velkej okultista...uvědom si že skutečná mysteria stejně vždy zůstanou skryta jen pro některý... jinak Ravena znám osobně a vím, že to za co si kdo platí je skutečně na úrovni...OK?
17. Září 2005 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Aleister Crowley skutečně předváděl rituály jako divadelní představení v období, kdy se velmi vážně potýkal s nedostatkem financí. Také si nechal platit od poměrně naivních a velmi bohatých, o okultní vědy se zabývajících lidí, za výuku (celá řada z nich pak skončila jako psychicky narušené osoby, nebo zemřeli), ale SKUTEČNÉ rituály a znalosti nenabízel veřejnosti jako housku na krámě. Nikoho nechci soudit, říkám jen, že tam kde je poptávka musí logicky existovat i nabídka a často se nejedná o košer záležitosti. Nebo si snad myslíš, že každý, kdo si nechá za své (dnes poměrně dost módní) "okultní" služby platit má nějaký punc kvality? Znám mnoho lidí, kteří mají úžasné znalosti i schopnosti a PRÁVĚ PROTO si za ně nikdy nenechají platit, ani je nikde nenabízejí, neboť to považují za zpronevěru. M.P.S. A jak to tedy je s tím novým Aeonem, co jsi tím chtěl říci, to mě vážně zajímá..
17. Září 2005 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Je jednoduché někoho odsoudit.Zkuste a uvidíte.Rozhodně nepatřím k lidem,kterí si něco nechají namluvit od jakékoli sekty.Ale mně osobně Raven otevřel oči a já konečně prohlédla,v jakém vztahu jsem do té doby žila.
18. Září 2005 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
Vždyť jsem to řekl, již na začátku. Nový Aeon znamená něco jako nový věk. Dnes platí zcela jiné hodnoty... a záleží na každém jak se k tomu postaví. Je to na rozhodnutí každého. Také znám třeba Josefa Veselého, který by si za nic na světě nenechal platit za nějaké kurzym ale za přednášku si zaplatit nechá. Doporučuji prostudovat právě Knihu Zákona od Crowleye. To je možné, že někteří lidé zešíleli... ono nahlédnout do temného podvědomí sebe sama které si nikdo nechce připustit, někoho může opravdu dost zaskočit. S tímhle a s novými poznatky analitické psychologie dnes moderní magie pracuje... Opět doporučuji od Kariky Zóny Stínů...
18. Září 2005 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
jinak skutečně magicky žijící člověk si dle Nového aeonu užívá rozkoší světa, vydělávání peněz nevyjímaje... Viš kdo jsou ti největší mágové dnešní doby? Lidé kteří ovládaji marketing takových firem jako je Adidas, Diesel, Puma atd. ty mají dokonale zmáknutý naše nitro:-)
19. Září 2005 - 6:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
Jsem rád, že jsem se shodli.... takže pokud někdo něco ví, proč nyt to nemohl prodat za peníze? Jde o princip oběti. Pokud něco chceš, musíš pro to něco obětovat. Čas, peníze, nebo něco jiného... o tom to celé je.:-)
19. Září 2005 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
MO-DO (anonym)
www.argoni.com
20. Září 2005 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Ehm, co na to říci. Tak s prominutím stupidním stránkám a párečku samotnému snad nikdo soudný nemůže věřit. Natož jim platit, i když síla sugesce je asi mocná a neustále se opakující číslo konta se může vtisknout do podvědomí. Ó velcí, ó mocní.....
20. Září 2005 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
:-)... vidím, že jsi opravdu zasvěcenec... dle tvých reakcí tak usuzuji.... zkoumej dál ve svých knihách a žij v romantismu:-)
21. Září 2005 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
kéž by to šlo...
21. Září 2005 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
No, to jsme je ale pěkně rozebrali! Teď si jistě půjdou sypat popel na hlavu a světský statky rozdají chudejm!
21. Září 2005 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
proč by to dělali? Chtěj se mít dobře a o to přece jde ne?
21. Září 2005 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
Ty Míšo... pokud tady cituješ Crowleyho, pak jistě víš co jeho slova znamenají. Každý člověk by měl dosáhnout své pravé vůle a pak může dělat co on chce protože je to v souladu se zákonem že? protože jedná v souladu se svou pravou vůlí. Pokud tedy někoho pravá vůle je, že vykládá karty a ještě velmi kvalitně, tak proč by za to nemohl být kvalitně zaplacen že? já v tom problém nevidím. Jozef Karika si za kurzy účtuje též deset tisíc...viz www.karika.sk a mimo jiné pokud kritizuješ někoho web, vytvoř vlastní a lepší...:-)
22. Září 2005 - 6:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Já si zase myslím, že mám na svůj názor právo a to že nejsem z jejich stránek nadšená přece není zločin. Jo a co se týče citace, tak přesně tak jsem to myslela - pokud je to jejich vůle, ať dělají, co je libo, ale MNĚ se to přece líbit nemusí a můžu to říci, nebo ne? Také dělám spoustu věcí, za které jsem kritizována a nikomu to neberu...
22. Září 2005 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Hejtmy (anonym)
OK no problem pak je to v poho...
22. Září 2005 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Doufám, že jsem moc nevyjela, to jsem neměla v úmyslu. Ale za svým si stojím. Jsem ráda, že aspoň s někým lze komunikovat na doktorce v pohodě. Tak hezký večer. M.
22. Září 2005 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Argoniovi (anonym)
Jaké má Ariana ráda barvy Zelenou, protože je to barva přírody, jara a znovuzrození a je to také barva tarotové karty Blázen (Žolík, Joker), barva regenerace (Ariana se ráda regeneruje, nejraději by se regenerovala od rána do večera, bez přestávky na oběd).Tyrkysovou, protože je zvláštní, Ariana často tyrkysově hýří na našich fotografiích, kde ji používá místo klasické tělovky. Indigo - je velmi tajemná barva, zvláště když je tak temná jako letní noc. K tomu má ještě ráda zlatou a stříbrnou. Raven má rád zelenou hlavně, když přijíždí ke křižovatce, tyrkysovou prý na sebe rád vezme až pár dní po smrti, ale má rád modrou a fialovou. Jeho oblíbené fialové ponožky dokáží zrychlit tep nejen jemu... Vůně Ariana: Thierry Mugler, Angel, Lolita Lampicka, Opium, Chanel No. 5. Raven - Hugo Boss, Sanini, pečené kuře. Aroma vůně Třešeň, Lytsea Cubeba, santal, vanilka, ambra, jasmín. Raven občas inklinuje k těžším vůním, jako je opium. Oblíbení návrháři Ariana: Versace, Dior - Galiano, Chanel, Lagerfeld, Gucci, Tom Ford (uvidíme), Louis Vuitton, Hermes. Raven: Levi´s, Armani, Dunhil, Bugatti, Marlboro Clasic (nezapře se v něm kovboj a praktický muž, který dokáže rozdělat oheň poslední vlhkou zápalkou na sněhu a bez dříví), Harley Davidson, občas nepohrdne nátělníkem od Versaceho nebo košilí od Hugo Bosse. Ale těch řečí
9. Prosinec 2005 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Argoniovi (anonym)
Další důležité informace najdete pod tlačítkem News (Hot News) OFFICE: BŘEHOVÁ 1,PRAHA 1, STARÉ MĚSTO - JOSEFOV Trasa: od Metra Staroměstská směr Staronová Synagoga, Pařížská nebo Maiselova ulice, 5
9. Prosinec 2005 - 19:23

Stránky

Přidat komentář