44 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Argofan a Epiral

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
emma (anonym)
Ahoj, uzivate nekdo tuto kombinaci leku - Argofan + Epiral - pro lecbu deprese? Jake mate prosim zkusenosti? Dekuji za rady.
24. Červen 2008 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
jj (anonym)
to by mě také zajímalo - hlavně názor na argofan.....
26. Červen 2008 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciano (anonym)
Argofan mi ve?mi pomáha. Užívam ho spolu s Abilify.
26. Červen 2008 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Potřebuji vědět, jestli se po Argofanu přibírá a jestli ovlivní chuť na sex???Přibírám ho k Tritticu, které na mš působilo po těchto stránkách dobře...Děkuji mnohokrát za Vaše zkušenosti.....
3. Duben 2009 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Tak po 10 ti dnech užívání argofanu jsem zhubla 5 kg. Doufám že nebude následovat náhlý zvrat. Na sex tedy nemám chuť vůbec.
10. Duben 2009 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Dnes mi napsal psych. argofan a trittico. V noc ještě hypnogen (ten beru už mnoho a mnoho let, časem bych ho chtěla vysadit) Na co se mám připravit? Luciano, myslím, že ty jsi mi trittico doporučoval, takže došlo na tvá slova :) Mio, píšeš, že jsi zhubla, trvá to?
3. Květen 2012 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Ode dneška užívám Argofan. Prosím napište mi někdo vaši zkušenost. Na noc beru Miabene, jinak příležitostně Rivotril. Děkuji za odpovědi.
8. Květen 2012 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Argofan=Velaxin, je to stejné, skutečně to snižuje chuť k jídlu a hubne se, mohu potvrdit. A po Tritticu se netloustne. Není dobré brát každý den Hypnogen nebo Zolpinox, Stillnox, takové asi hrozné odvykací stavy snad být nemůžou, ale já si to beru jen někdy.
10. Květen 2012 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Argofan=Velaxin, je to...Jo, tlumích chuť k jídlu. Průser je ale pak to vysazní. Hnus fialovej. Právě s tím bojuji.
10. Květen 2012 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Ráno argofan a večer tittico...může to vůbec fungovat? Není to moc?
10. Květen 2012 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Nono, jistěže to není moc, Argovan léčí přímo deprese a ktivuje člověka a Trittico tlumí.
11. Květen 2012 - 6:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Nono, jistěže to není moc,...Katko, já mám prostě strach, abych se přes den nerozjuchala a aby me pak to tritt vůbec zklidnilo. jestli to nebude moc násilný. Máte někdo zkušenost s vysycháním sliznic konkretně oční rohovka také se zvýšeným nitroočním tlakem v souvislosti s AD?
11. Květen 2012 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Mně vysychá naprosto všechno, vč. suchosti v puse, neboj určitě nebude po Argofanu jak po pár panácích, to v sobě necítíš a ani nepoznáš. A do večera času dost. Trittico Tě určitě uspí. Ale ty oči můžeš mít z algergie, to já mám taky, ale nemyslím na ty léky.
13. Květen 2012 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Mně vysychá naprosto...Díky Katko, já mám zelený zákal a velmi tenkou ocni rohovku, takze vysychani oka je pro mě pruser. A po tom Tritt se budím s totálně vyschlou pusou. A stejne po nem neusnu. Dnes najiždím na ten Argofan. BTW jak je to s alkoholem? Obcas musím přemoci ůzkost a jít mezi lidi a nemůžu lidem říkat, že žeru AD a nemůžu pít vůbec nic
13. Květen 2012 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Díky Katko, já mám zelený...AD a chlast se moc nemají rádi, ale je to furt lepší, než BZD a chlast. :-) Sklenku si dej, to se nic neděje, jen v začátku braní bych byla opatrná. Jinak nepředpokládám, že chlast by byl Tvůj problém, takže asi znáš míru...nevím. já nepiju, tak to mám vyřešené. Pila jsem hodně. 4 roky abstinuju. Nemám potíž to vysvětlovat. prostě nepiju a hotovo, a kdo se moc ptá (a prooč, a dej si, to tě nezabije, apod.), tak těm prostě řeknu pravdu. proč nepiju. Kdo o Tobě ví, že bereš AD? Tajíš to před rodinou? Já sice nehlásím rodině každou změnu (to jen na net chodím s každým prdem. :-)) ale manžel ví, že beru nějaké prášky. neví jaké neví jak fungují, jde to mimo něj. Já jsem naopak takový š´toura, že čtu i mamčiny příbalové letáky a mám potřebu vědět, co do sebe láduje. Jí to je fuk, doktor jí to předepíše, plně mu důvěřuje, tak to bere. To já ne že bych primárně nedůvěřovala. jen chci být partnere, a spolurozhodovat o tom, co budu brát a proč. Většina doktorů toto respektuje. Až na mou praktickou lékařku, to je trochu stará škola, v zajetí systému...ale to už moc odbočuji. Tak co, první pilule Argofanu už putuje trávicím traktem? A jak?
13. Květen 2012 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
AD a chlast se moc nemají...Máš pravdu, s chlastem jsem nikdy problém neměla. Ale chodívala jsem zapařit a byla jsem tahoun společnosti. Takže teď, i když jsem hodně omezila kontakty, se lidi při setkání se mnou diví, co je a fakt se mi nechce vysvětlovat AD. Navíc vzhledem k mé introvertnosti, kterou už dlouho nemám sílu přemoci O AD rodina samozřejmě ví a staví se k tomu, řekla bych, rozpačitě . Na mé problémy si zvykli, obřas na mě řvali, ale když jsem dělala tu náročnou práci, tak byly priority jide. Teď to poslední dva roky vzalo takový obrat, dobře mi tak, krávě Pampel, najíždím na 75argofan po půlkách a je to sranda, jak se sleduju, což jsem taky u ničeho nedělala až je mi to trapné.
13. Květen 2012 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Máš pravdu, s chlastem jsem...Téda, to mi pověz, jak se rýmuje "tahoun společnosti" s introvertním nastavením? Nebo tos byla ten tahout naž poté, co sis dala skleničku? :-) Že se sleduješ, ve Tvém případě dobrý, jestli jsi na sebe dříve kašlala, tak je to změna správným směrem. Rodina se staví rozpačitě k Tvému práškování? No, asi je těžké přijmout, že mají v rodině ...člověka s psychickými potížemi, viď. Ten Argofan tedy nebude v SR provedení (postupné uvolňování) jako je Olwexya a Venlafaxin, že . Protože ty jsou v kapslích a půlit je nejen nejde, ale ani se to nesmí otvírat apod. Vstřebává se to až někde ve střevech a působí dlouhodobě. Takže já začala 75 mg a po první piluli asi za 3/4 h, pálení kůže, derealizace. Málem jsem chytla paniku, netušila jsem kam až to může zajít. Ale nic horšího se nekonalo a nestupňovalo. To vysazování pro mě bylo krušnější. Ještě včera byly závratě, týden po poslední piluli. Dnes jsem celý den v posteli, tak nic necítím takovýho. Ale už to bude patrně v poho. Tělu (mozku) trvá čištění od AD asi 2 týdny, údajně. Ale játrům njistě déle. Momentálně jsem ve stadiu, kdy jsem vysadila a bojuji s návratem symptomů. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím.
13. Květen 2012 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Téda, to mi pověz, jak se...Teda, ty jsi neuvěřitelná bojovnice. Jen na mě jde někdy z toho, co o AD píšeš, strach ohledně pčípadního vysazováni, u mě by to bylo kvůli zelenému zákalu a tenké oční rohovce Já byla tahoun ve všem nejen ve společnosti. Dělala jsem práci, kde jsem musela být velmi komunikativní, mít autoritu, být dominantní. A musela jsem si vytvořit druhou tvář, "přešupačit" se z introverta na extroverta. A dovedeš si představit, že vzhledem k tomu, že to trvalo tak 25 let, nastaly i z toho prolémy. Vlastně jsem se s tou druhou tváří nikdy vnitřně neztotožnila:) Aha, tak ten argofan jsou opravdu pilule, které jdou půlit, i když blbě. Zatím mám pocit, že je mi zima, i tak mám nízký tlak
13. Květen 2012 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Teda, ty jsi neuvěřitelná...Tak to ti věřím, že s tím zákalem setrochu obáváš, nedivím se. U AD je někdy trochu neostré vidění, ale jak je to s vysychání, to nevím. Spíš si lidi stěžují na pocelí. Ale vzpomínám, že tam bylo cosi i o snížení produkce slin a zubním kazu. Tak nevím jak sokem. uvidíš. Tlak to spíše zvyšuje, ten Venláč. Já mám nízký tlak, s Venlafaxinem jsem měla najednou ze 100/60 kolikrát rovnou 150/90. necítila jsem to. Jen někdy, fakt málo, nic strašného. Jinak se spíš držel v normě vzhledem k věku.těch 130/80, dokonalé číslo.:-) Naprosto rozumím tomu, že ses složila, po tolika letech hraní role sebevědomé, vedoucí, organizující...napadá mě, že jsem se ocitla nyní ve stejné situaci. právě tuhle roli začínám hrát. Ale já se v ní cítím docela dobře. Myslím, že jsem jen objevila část, která ve mně byla a čekala. Jinak bych to asi ze sebe nevydolovala. Otázka je, co to udělá po delší době a jestli to tak pak ještě budu vnímat stejně pozitivně. To nechám koňovi, má větší hlavu.Momentálně jsem spokojená v té práci co mám, a má zásluhu na tom, že jsem z těch nejhorších sraček vylezla.
13. Květen 2012 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Nono, v normální míře Ti alkohol neuškodí. Ten zelený zákal je ten, co není operovatelný ? Jestli se nepletu , tak ano, v rodině ho máme taky.
13. Květen 2012 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Pampeliško, chceš říct, že Argofan účinkuje na jiném principu než Velaxin ? Mně doktorka i v lékárně říkali, že ta složka tam je stejná.
13. Květen 2012 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Nono, v normální míře Ti...ano , ten operovatelný je snad šedivý. Mám u toho zákalu otevřený úhel, to je ta lepší varianta. Ale musím jít na kontrolu, tomu se taky vyhýbám, i to je pro mě problém. Díky s tím alkoholem, samozřejmě na pařby to nebude, ale je tak normálně třeba dvě tři :) skleničky bublin bych tase potřebovala zvládnout
13. Květen 2012 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
ahojky (anonym)
prosím o radičku,užívám sartralin actavis 50-ku ráno,léky užívám 10-tý den a ted ten problém,první dny jsem byl ůplně v pohodě,žádné nežádoucí potíže a poslední 4.dny hučení v hlavě,bolest hlavy a zle jak svina,je to normální ,díky
13. Květen 2012 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Pampeliško, chceš říct,...Katko, je to stejná látka. jen se liší v tom, že Venlafaxin SR, Olweya apod. se uvolňují do těla postupně, , kdežto Argofan, alespoň ten co máte vy, jak jsem pochopila, tak funguje normálně jako každý jiný lék. Účinná látka se dostane do těla najednou. Nevím, jestli se Argofan vyrábí i v SR formě, nezjišťovala jsem to.
13. Květen 2012 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Katko, je to stejná látka....Já myslím, že ten s postupným uvolňováním u mě není vhodný, protože večer mám brát to Trittico
13. Květen 2012 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
prosím o radičku,užívám...Jistěže se neboj alkoholu občas. Ten zelený zákal je nevyléčitelný, my ho máme taky v rodině, to mi je líto. Pampeliško, koukala jsem, mám Argofan 75 mg SR. A zároveň mám dopředu Velaxin 150 mg SR.
14. Květen 2012 - 5:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Já myslím, že ten s...Jo, je to docela možné, že to máš takto hlavně kvůli Trittica. Argofan má stimulovat, Trittico má opačné účinky, bere se před spaním, to se mi zdá pravděpodobné, že to tak je, aby se to nebilo v těle.
14. Květen 2012 - 6:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Jistěže se neboj alkoholu...Aha, takže Ty máš SR. Takže předpokládám, že to mýš taky kapsle (podlouhlé pilulky, kde je uvnitř válečku ten prášek sypký). A tedy nemůžeš ho taky půlit. Jak Ty ho snášíš a jak dlouho ho bereš? (promiň nečetla jsem dřívější Tvé příspěvky v téhle diskuzi). Já měla Venlafaxin pod názvy Olwexya, Venlafaxin Mylan, Venlafaxin Teva, Apo-Venlafaxin. Všechno to bylo v SR formě. Zdá se mi, že nejlépe mi seděl Venlafaxin Teva. Neměl by být rozdíl mezi výrobci, ale je. Alespoň subjektivní rozdíl. Včera jsem zkoumala složení Panadolu, co bere neteř. Paracetamolum, jako u Paralenu. Přesto působil jinak, jak neteř říká. Snad ty pomocné látky (pojidla, která tabletu drží pohromadě, barvivo,apod.), že by měly takový vliv? Nechápu.
14. Květen 2012 - 6:12
Obrázek uživatele nona
nona
Pampel, jsi tady? Potřebovala bych s tebou něco zkonzultovat. Katko, jak to jde?
31. Květen 2012 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Pampel, jsi tady?...Ahoj, jak to jde s Argofanem?
31. Květen 2012 - 23:16

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama