11570 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
nemáš meil? docela by mě...Jasně mám......ale já nemám tvoje prožitky, mě to lék zastavil..... rozmarila@seznam.cz
4. Listopad 2020 - 12:06
Misa (anonym)
Ahoj,prosim,ztloustnul jste nekdo po zypsilanu?moc diky za odpoved
25. Listopad 2020 - 16:38
Pepa (anonym)
Odpověď na Abylyfy a Zyprexa jsou sračky
Abylyfy a Zyprexa jsou sračky. Já tohle beru a su impotentní
19. Prosinec 2020 - 6:44
Pavel (anonym)
Martino,jdu si už lehnout,ráno brzy vstávám ,tak dobrou noc a zase někdy příště.
19. Prosinec 2020 - 18:02
carex (anonym)
Já beru Zeldox úplně bez problémů a přibírat by se po něm taky moc nemělo. Ale je to samozřejmě indiividuální.
26. Prosinec 2020 - 5:31
Návštěvník (anonym)
Pokud chce mít schizofrenik invalidní důchod nebo nemocenskou, musí se léčit. Nebo se o to alespoň pokusit.
26. Prosinec 2020 - 5:36
Lenka (anonym)
Nechapem, ze ti nechcu dovolit pracovat, moja lekarka sa snazi vratit cloveka naspat do bezneho zivota hned, ako to len trocha ide. O aky typ prace sa jedna? Ako dlho sa liecis? Nemozes si najst ineho lekara, trebars aj v susednom meste?
1. Leden 2021 - 1:49
Petra (anonym)
Ahoj, já už skoro rok beru prášky na psychózu. Nejdřív jsem brala invegu 9mg a po tý sem přibrala 10kg, tak sem jí vysadila a teď mám Zeldox 60mg a ten je úplně v pohodě, dokonce mi s ním jde hubnout, takže jen a jen doporučuju.
1. Leden 2021 - 2:26
pojištěnec (anonym)
Práci nezvládáš, léčit se nechceš. Ale nemocenskou nebo invalidní důchod - to ano. Tak se začni poctivě léčit - jiná cesta není.
1. Leden 2021 - 2:57
Pavel (anonym)
To způsobují léky.
3. Leden 2021 - 13:17
Katka (anonym)
Ahoj, pozorovatelko, ráda tě vidím. Napsalo se tady toho hodně, ještě víc zabraly prázdný příspěvky, ale snad se tahle diskuse zase obnoví. Hlavně pro lidi, kterých se téma týká.
7. Leden 2021 - 2:01
- (anonym)
mrkni se na www.help24.cz do diskuze. Tam najdeš téměř jistě odpověď na svou otázku.
7. Leden 2021 - 2:08
Návštěvník (anonym)
Tak to je pravda, hned jak...Zkuste se poptat psychiatra třeba na Abilify, před více jak třemi lety jsem byla na psychině s akutní atakou, začala jsem brát Risperdal, ale ten byl na dvě věci, ospalost, zvýšená hladina prolaktinu apod., pak jsem si na základě dobrých recenzí nechala předepsat Abilify a fakt super. Ale co jsem slyšela nezabere každému, ale komu zabere, tak je s ním zpravidla velmi spokojený.
7. Leden 2021 - 13:02
Monika (anonym)
Odpověď na Martino,jdu si už lehnout
Pavle, můžu se zeptat? Ty bereš antipsychotika? Jak dlouho? Pomahaji?
23. Březen 2021 - 13:23
Aleš (anonym)
Já jsem měl taky hlasy, je to nepříjemné i bludy jsou nepříjemné. Nejvíc nepříjemné je ale prostředí nemocnice, léčebny a někteří z personálu. Jsou to normální bachaři, bachařky neustálé řvaní na pacienty, z nichž mnoho potřebuje naopak citlivý přístup, empatii. Děs a hrůza.
28. Duben 2021 - 21:53
Martina (anonym)
Ahojky Leleko a Pavle, jak se máte? Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo užívá Ziprexu a jaké máte se Zyprexou zkušenosti, děkuji za odpověď .
28. Duben 2021 - 21:58
Návštěvník (anonym)
Beru Zyprexu, nevyhovuje mi,...Ahojky, nejlepší je se poradit s lékařem, na každého působí léky jinak, je to individuální záležitost. Taky nějakou dobu trvá, než lék zabere. Chce to čas, neboj, bude to dobrý, ale raději se obrať na svého lékaře, a neodkládej to, přeji hodně štěstí :-).
30. Srpen 2021 - 12:35
Lucka (anonym)
Dobrý den, nevíte za jak dlouho zabírá lék abilifi 15 mg??mám hlasy...
7. Září 2021 - 18:04
Obrázek uživatele Tomík589
Tomík589
Nejlepší klikačka na netu! Vydělávejte klikáním na reklamy! Stojí to za vyzkoušení! https://www.neobux.com/?rh=4C6F7472353631
17. Říjen 2021 - 15:25

Stránky

Přidat komentář