34 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

antikoncepční metody

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
beru HA už 7 let,myslím, že není škodlivá, ale dobrá asi taky není. už vůbec nemám chuť na sex a potřebuju jí vysadit, ale bojím se akné,které jse měla, nepravidelné menstruace a taky otěhotnění.vše jsem ochotná zkusit,ale děti ještěnechci,poradíte jinou metodu? předem zavrhuji nitroděložní tělísko -ještě jsem nerodila a postkoitální antikoncepci. Moc tomu nerozumíma a na internetu píšou, že vše, kromě HA je nespolehlivé
6. Srpen 2007 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
zuz (anonym)
Já teď řeším podobný problém, taky budu vysazovat HA po dlouhé době. Můj doktor mi navrhl nitroděložní tělísko - taky jsem ještě nerodila, ale prý existujou tělíska, která se můžou dávat i před prvním porodem.
10. Srpen 2007 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
To jsou asi ty tělíska Silverlily? To se může dávat ještě před porodem?
23. Srpen 2007 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ali.asp (anonym)
Já osobně používám symptotermální metodu. Jsem velice spokojená.
23. Srpen 2007 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Bezdětným ženám se nitroděložní tělíska nedoporučují, protože je u nich větší pravděpodobnosti potíží (krvácení, křeče). Jsou však i mladá děvčata, která je mají zavedena a jsou s nimi spokojená, protože se s nimi nemusejí nijak omezovat a žít v neustálém strachu z otěhotnění. Nejde jen o jediný typ. Jejich zkušenosti je možné najít i na tomto serveru. Rozhodně je lepší tělísko vyzkoušet než s kondomy nebo přerušovanými souložemi riskovat otěhotnění a případný potrat.
24. Srpen 2007 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Je mi 24 a od 21 let mám zavedené tělísko Silverlily mini a jsem spokojená. Nemusím nic hlídat a je opravdu spolehlivé, HA již nijak nezatěžuje mé tělo a játra, cítím se skvěle. Pravda, menstruace je bolestivější než jsem mívala, ale vezmu-li si ibalgin je vše v pořádku.
10. Říjen 2007 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
victorr (anonym)
nejlepší antikoncepce jsou prý antidepresiva to muzete mít decek kolik chcete a je vám to stejne jedno
5. Srpen 2008 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
S přítelem používáme už asi rok a půl Pharmatex.Prodává se běžně v lékárně bez receptu a jsem s ním maximálně spokojená.Je to buď čípek nebo gel se spermicidním účinkem a zavádí se těsně před pohl. stykem.Já HA používat nemůžu ze zdravotních důvodů a protože nesnáším kondom,tak jsem přistoupila na tuhle variantu a jsem tomu ráda..
20. Listopad 2008 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Taky přemýšlím nad nitroděložním tělískem. ja beru HA (Yadine) a i když je to jedna z těch lepších, nebo rozhodně dražších, dělá mi pěkné problémy. Minimálně jednou za dva měsíce z ní zvracím a myslím, že po ní mívám i mykozy a svědění. Před používáním HA jsem tyto problémy vůbec neznala. S tím souvisí i nechuť na sex. Myslím, že já jsem typickým příkladem toho, že antikoncepce může i škodit. Pokud jde o mn, jsem přesvědčena, že mi škodí.
1. Únor 2009 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
kkkk (anonym)
Já mám nitroděložní tělísko,můj gynekolg mi říkal,že od té doby co se dělají různé velikosti,tak je to i pro ženy co ještě nerodili,má dlouholetou praxi a ještě se prý nesetkal,že by žena po tom nemohla otěhotnět,prý se mu to stává spíš při dlouhodobém používání HA.Já s tělískem nemám problémy a můžu doporučit,jsem spokojená a bez starostí.
3. Únor 2009 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Též mám tělísko a s HA jsem měla stejné problémy jako Martina (také jsem užívala Yadine). Po vysazení jsem se srovnávala 3/4 roku, včetně poklesu váhy, teď jsem spokojená. Mně tělísko naprosto vyhovuje.
3. Únor 2009 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
mína (anonym)
Také bych potřebovala poradit. Chtěla bych nějakou antikoncepci, ale ne tablety. Gynekolog mi doporučil tělísko, ale já zjistila, že i těch je spousta druhů. Klasická dana a pak silverlily, goldlily, minerva a tak nevím pro co se rozhodnout. Ty čípky spermicidní by nebyly špatné, ale bojím se, že když mě parner bude dráždit pusou, tak aby to nějak nevytékalo nebo nemělo nějaký zápach. Prosím poraďte.
4. Únor 2009 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
To Mína (anonym)
Já také používám Pharmatex. Je to parádní věc. Akorát s tím orálním sexem to musiš "naplánovat". Ještě před zavedením. Až to zavedeš, tak už to nejde. Teda alespoň u mě.
4. Únor 2009 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
No, my se teď učili, že tělísko už je zastaralé a nedoporučuje se... ale asi má každý doktor i ten, co nás vyučuje jiný názor. Ale z toho co jsem četla v nových učebnicích bych zvolila jinou metodu ochrany než tělísko. Ale jestli vám vyhovuje, proč ne. lepší je někdy nevědět.
4. Únor 2009 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
mína (anonym)
To - no to by byl u nás asi velký problém, protože většinou hned po orálu jdeme na věc. A ty čípky se asi musí dávat nějakou dobu dopředu, ne?
5. Únor 2009 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
To Mína (anonym)
Pharmatex globule - 5 minut než se rozpustí. Pharmatex krém - čekat nemusíš(zavedeš a můžete na to hned vlítnout). Já používám globule, zavedu a těch 5 minut orálně uspokojuju partnera (tak aby se neudělal:)). Ale těch 5 minut se dá dělat cokoliv...
5. Únor 2009 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Pro J. a mohla bys nám prosím tě poradit, jaká antikoncepce by byla nejvhodnější? Zřejmě asi studuješ medicínu a mohla bys jsi zná nějaké nejnovější technologie a tak.. Taky hledám nějakou nehormonální antikoncepci.Do hormonů bych nešla, hlavně hodně žen má žilní thrombozy,embolie, zanešená játra a tak dále.. Nitroděložní tělísko taky není to pravý ořechový, poněvač je to těleso, které chronicky dráždí dělohu, tím způsobuje větší bolesti a větší krvácivost při menses.. Pharmatex globule jsou taky škodlivý, je zde spousta chemikálií, které dráždí poševní prostředí, což může při dlohodobém užívání poškodit poševní mikrofloru, a následkem je náchylnost k infekcím pochvy a tak dále... Dále metody plodných a neplodných dnů znějí moc hezky, ale ve dvaceti letech fakt dítě nechci, když studuju VŠ.. Takže, co je vlastně dobré a šetrné pro ženu?? Já osobně používám prezervativ, nikdy nám nepraskl... Ale po pravdě to taky není pořádná slast, jako bez toho kondomu...
7. Únor 2009 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Darina (anonym)
S tím Pharmatexem jste to vyčetla kde, Petro? Já mám totiž zato, že je bezpečný. Uvádí se, že má antiinfekční potenciál. Dokonce působí proti virům a bakteriím a přispívá k udržení správné poševní flóry. Na jejich stránkách se také uvádí, že pokud nevíte o těhotenství a použijete ho, nemá žádný vliv na plod, neboť je čistě lokální. Navíc se vůbec nevstřebává do krve, takže, jak zmiňujete chemikálie, tak ty zase odejdou, nikde v těle nepůsobí, krom lokálního působení - vytváření hlenu. Prosím, řekněte, kde jste tyto informace vyčetla. Děkuji. Dost mě to zajímá.
7. Únor 2009 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
www.pharmatex.cz tam mas vse na jejich strankach
7. Únor 2009 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Darina (anonym)
Jo, to znám. Právě tam jsem vyčetla, to, co jsem napsala, ale nic o škodlivosti, jak píše Petra. Ale diky.
7. Únor 2009 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
mína (anonym)
asi do toho půjdu. ještě se podívám na ty stránky a pak to asi zkusím. Taky bych ocenila nějakou šetrnou antikoncepci, ale pořád se nemůžu rozhodnout. Ale 5 minut na rozpuštění čípku by nebylo ono, takže jedině pěna. A jak poznám kolik?
9. Únor 2009 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Bavila jsem se o tom s gynekoložkou, a ta mi to řekla.. Že z těchto důvodů to nedoporučuje, a už v žádném případě v ochraně proti početí...Podle ní Pharmatex není čistá přírodní látka.. Tak já nevím... Taky bych chtěla vyzkoušet něco pořádnýho, a ne jen pořád s prezervativy.
9. Únor 2009 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Holky, chci se zeptat, vy co používáte Pharmatex, necháte partnera, aby ejakuloval přímo do vás, a nebo praktikujete přerušovanou soulož?? Měla bych strach to nechat až do ejakulace jen s pouhým Pharmatexem..
9. Únor 2009 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťule (anonym)
Ještě mě napadá metoda plodných a neplodných dnů s kombinací přerušované soulože a Pharmatexu...
9. Únor 2009 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťule (anonym)
No možná už to ale zní moc složitě :-D
9. Únor 2009 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
mína (anonym)
Já jsem z toho už taky na mrtvici, že pořád nemůžu najít to pravé, každé má nějaké kdyby. Člověk by řekl, že v dnešní době už je výběr, ale já pořád hledám a nic. Taky bych chtěla abych se nemusela bát otěhotnění a přitom to chlapovi dopřát pořádně. Co když ho to takhle přestane bavit? Pořád nějaké omezení.
10. Únor 2009 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
5 minut s globulema Pharmatex je absolutně v pohodě...je TOLIK věcí, co se dá mezitím dělat...a uteče to jako nic...orálek se dá předtím a pohoda...s krémem nemusíte čekat, ale miláčka hrozně pálil a druhý den je to na vložku...s globulkama skoro nic nevytéká Mrkněte tady na doktorce do sekce Antikoncepce-Pharmatex...tam je hafo příspěvků.
11. Únor 2009 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
karolína5 (anonym)
dobrý den, chtěla jsem se zeptat, s partnerem jsem měla pohlavní styk a použili jsme kondom, používám ani prášky, ale jen 10 dní... je nějaká šance, že jsem těhotná? vím, že když kondom nepraskl, tak by to mělo být dobrý, ale asi před 5 hodinami partner ejakuloval bez kondomu, utřeli jsme si ruce, ale pak jsme právě šahali na ten kondom, je tam nějaká šance?? díky moc za odpověd´
19. Červenec 2010 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Jestliže užíváš pilulky podle předpisu, tak jsi dostatečně chráněná a kondom už není nutný. Přitom se předpokládá, že pokud užíváš pilulky vůbec poprvé, že jsi je začala užívat na začátku menstruace. To o té ejakulaci píšeš dost nejasně. Přítel napřed ejakuloval mimo Tebe a teprve potom si oblékl kondom a milovali jste se?
19. Červenec 2010 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína5 (anonym)
Jestliže užíváš pilulky...ano pilulky užívám od prvního dne menstruace..... nejdřív přítel ejakuloval mimo mě, ale měla jsem od toho ruce.. no a asi za 5 hodin jsme se milovali a já šahala na ten kondom
19. Červenec 2010 - 17:35

Stránky

Přidat komentář