65 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
renča (anonym)
Nemůžou nejak kapky rowatinex na zanet moč. cest snížit učinek HA??
13. Listopad 2009 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Chtěkla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s "mým" problémem. Od té doby, co beru HA - to je již pár let, mám problémy s kvasinkama a záněty močových cest jsou také běžné. Může to být opravdu HA? A co stím???
16. Listopad 2009 - 8:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Štěpánka (anonym)
Chtěkla bych se zeptat,...Ahojky Jančo. Po roce užívání HA jsem měla strašné problémy s gynekologickými i záněty močových cest. 7 měsíců jsem brala různá antibiotika atd. No děs, pak jsem antikoncepci vysadila a byl pokoj. Kvasinky jsem pak měla, ale pouze když jsem si víc jak 6 hod nevyměnila tampon (jelikož jsem zapoměla, ale je to prasárna, no:-)) Momentálně jsem začala užívat jinou HA beru cca měsíc a šup kvasinky a jako bonus zánět močových cest, který normálně nemám jenom při antikoncepci. Takže si říkám a doufám, že to antikoncepcí není, že je to tím, že jsem brala antibiotika na virózu a měla oslabenou imunitu. Ale pokud se zánět bude v krátké době opakovat, tak HA poletí z okna a v životě už ani pilulku. Tobě bych doporučila na nějaký čas min. půl roku vysadit antikoncepci a nechat tělo odpočinout a zabojovat imunitní systém, pokud budeš stále toužit po HA, tak si řekni o jinou a uvidíš.
7. Prosinec 2009 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Při braní HA se mění Ph v...Já právě taky beru nějak rok a půl HA a od té doby mám časté záněty,třeba i každý měsíc. Doktor si myslel že to bude přítelem skrz pohlavní styk,ale určitě to bude tohle. Má totiž často i mykozu můj přítel tak,že by to bylo tím? Děkuji
24. Leden 2018 - 20:00

Stránky

Přidat komentář