6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antikoncepce a široké boky

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Ahoj všem, mám široké boky. Když užívám hormonální antikoncepci, zdá se mi, že přes boky mám kalhoty upnutější. Když ji vysadím, zdá se mi, že přes boky trošku zdubnu. Je to možné? Nemáte tento pocit někdo taky? Není pro to nějaké vysvětlení?
28. Srpen 2006 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Milá Radko,já mám boky pořád s antikoncepcí i bez,myslím že je to spíš dědičné.Beru bez přestávky po 2. dítěti 9 let Cilest a mám stejnou váhu.Jenže si setsakramentsky hlídám jídlo.Po 16. hod. nejím,jinak bych vypadala!Myslím si,že holky které tvrdí,že přibírají po hormonální antikoncepci sní na co přijdou.Opravdu záleží jak má kdo nastavený metabolismus a dědičné faktory.Určitě znáš ženy,které sní i kus vola a mají 45 kg i s postelí jak se říká a někdo přibere jen co se na jídlo podívá.Je to tak a nikdo mi to nevymluví.Moc ráda jím,ale vím ,že nesmím moc do konce života.
31. Srpen 2006 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
No taky mi připadá, že mám od té doby co beru horm.antikoncepci trochu širší boky,pozadí.Ale zase to na ty pilule nechci celé házet.Asi by to chtělo ještě více pohybu než bez pilulí:-)
31. Srpen 2006 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM. CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET. TADY JE ODKAZ NA STRANKY. http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
19. Prosinec 2006 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:06

Přidat komentář