48 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pája (anonym)
Rozhodně si vezmi...Dobře děkuju moc jste mi pomohla...;)
5. Květen 2011 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se někdo setkal s opačným problémem. Mám na mysli depresy, stavi úzkosti, pláč nez důvodu, náladovost, podráždění adt. při vysazení antikoncepce? Mám ji vysazenou 5 měsícu a moje stavi mě úplně ničí, nemůžu normálně pracovat a hlavně to ničí můj vztah s přítelem, který ty moje nálady vždycky odnese :(
27. Květen 2011 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
petraaa j. (anonym)
Ahoj, chtěla jsem se... Moniko, mám uplně to samé co ty, dokud jsem nevysadila HA, vše bylo v pořádku - sice jsem si prošla stresem - byla jsem nemocná půl roku se zády ale ten stres jsem přežila , vyléčila jsem se a pak jsem byla strašně šťastná a začala jsem fungovat jako dřív, mám úžasného přítele super práci, a prostě se mi dařilo ale pak jsem po 6 letech vysadila Minervu ( protože jsem nějak špinila najednou) po vysazení měsíc a půl nic, já jsem vůbec netušila že by se mi snad mohlo něco po vysazení stát protože do tý doby uplně pohoda a navíc jsem byla v tu dobu vážně moc šťastná. PO měsící a půl z čista jasna sedím v práci a najednou strašnááá ale strašná úzkost, zle , depka a to bez důvodně. Vůbec jsem to ani po vysazení nedostala, tak mi dali injekci vyvolávačku. Já když zjistila, že tyhle stavy mám z vysazení, tak mě to uklidnilo a tyto stavy do pár dnů přešly uplně. Pak jsem ale nasadila HA Artizia a těšila jsem se, že budu brát zase HA a bude mi dobře protože tohle byla jen reakce na to vysazení. 3 měsíce jsem brala Artiziu a super, zas jsem to byla já - na ty úzskosi jsem skoro zapoměla. ale pak najednou za 3 měsíce znova strašný stavy a i průjmy a prostě depka jako blázen - hlavně úzkost uplně po celém těle. Doktor že mi ty prášky do těla nesedí že mi dá náplasti Evra - vysadila jsem a opravdu do týdny tyto stavy po vysazení přešly. Dostala jsem to dokonce po měsíci a v tu chvíli jsem udělala ukrutnou životní chybu - nasadila jsem ty náplasti Evra - jako poslední pokus. Brala jsem je 5 měsíců a šlo to - psychika byla ok občas se mi ty stavy trošku připoměly ale řikala jsem si, že ty hormony než si zas zvyknou že to k tomu patří a to mě vždy uklidnilo. Ale pak se přidaly migrény a na zvracení první den po nalepení. Tak sice už byla psychika uplně OK a já bych zase štastná plánovala jsem vysokou a cestování - ale jenco jsem to slepila, tak za 14 dní po vysazení nadobro, jsem začla mít opět tyto strašný stavy psychika - už to trvá 3.5 měsíce furt to blbne. Nemáš e-mail?
3. Červen 2011 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
petraaa j. (anonym)
kdyby měl někdo podobné zkušenosti po vysazení antikoncepce budu ráda, kdbych si mohla s někým popovídat o tom, znám sice lidi co zažili nebo zažívaj podobný stavy, ale každá rada dobrá a prostě se toho začínám zbavovat něak přirozeně - cvičím, mám homeopatika od lékařky které moc věřím, koupila jsem si na doporučení léčitele Gynex prý je skvělý, beru už tři měsíce B- komplex forte, piju magnezium a když je nejhůř tak si opravdu výjmečně beru Lexaurin - dal mi ho na tyhle stavy gynekolog - ale jako mě ten lexaurin nezabírá asi a nebo jen trochu - protože mě blbou hormony a né psychika - já byla vždy normální a tohle je prostě hormonální nerovnováha po tom vysazení uplně strašná .... modlim se, aby už to přestalo a já žila jako dřív, vše se dá léčit člověk musí chtít a být silný ! Holky prosím kdyby někdo se chtěl poradit nebo popovídat o tom napište na petrajanatkova@seznam.cz díky za každou zkušenost a radu jak z toho ven - je to jak přechod fuj!
3. Červen 2011 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
petraaa j. (anonym)
beru aasi 3 roky....pro kakulku : já brala minervu 6 let uplně mi seděla , mě začly problémy až po vysazení ale každý do máme jinak a ty máš asi tím ty hormony podrážděné, takže určitě bych radila vysadit, už jsi starší než v 9 třídě takže akné se třeba nevrátí a kdyby jo, volila bych radši jinou léčbu než HA, obzvlášt když máš tyhle stavy a to vem jed na to, že to máš z tý antikoncepce pitomý...
3. Červen 2011 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
Taky mi začly úzkosti po vysazení, pak jsem za nějaký čas začala zase antikoncepci brát (úzkosti jsem si s antikoncepcí až doteď nedávala do souvislosti, zajímavá informace) a bylo to OK, občas se ještě zahlásily, ale nic omezujícího, nicméně po změně antikoncepce z Logestu na Minisiston se v tom náhle plácám ještě hůř než kdy předtím :( Doufám, že jsem si to nějak definitivně nerozhodila a nebudu s tím bojovat už napořád. Vysazovat zcela se mi po tom, co jste tu psaly, fakt nechce, mám obavu, že by se to ještě zhoršilo, tak se asi zkusím vrátit zpět k Logestu, který mi po dobu braní psychické problémy nezpůsoval... Akorát jednou vysadit budu muset, mno...
8. Duben 2013 - 2:35
Obrázek uživatele Návštěvník
opiumka (anonym)
ahoj, HA jsem měla naposledy letos v červnu. byla jsem první 3 měsíce strašně šťastná, s přítelem všechno klapalo, chodila jsem ven... prostě šťastnější než si pamatuju a teď vlastně od konce listopadu, začátku prosince neskutečná nerovnováha. nemyslím si, že bych měla přímo chuť na sex, ale jsem neskutečně přitahovaná jinejma chlapama. přemýšlím, jestli mám s přítelem být a nebo ne. jsme spolu přes 4 roky a je úžasný. miluju ho, těším se na něj, ale když mi přijde tenhle stav nejradši bych utekla někam pryč. neštve mě, jenom tam není to vzrůšo. přijdu si úplně jako puberťačka. je to hrozný! bojím se, že díky po****ý HA přijdu o úžasný vztah. jako by mi to vůbec nemyslelo...jdu si o tom promluvit s homeopatičkou, tak snad mi pomůže, ale určitě znovu nasazovat nebudu. tělo se s tím musí vypořádat samo a já se prostě musím snažit to nějak korigovat.
10. Prosinec 2013 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
verca (anonym)
ahoj, HA jsem měla naposledy...Mam uplne to same mam skveleho pritele ktereho Miluji ale obcas mi hrabne a nejradsi bych pred nim utekla. Bohuzel me to dela antikoncepce takze musim vysadit. Snad to nebude jeste horsi. :'( nechci o nej prijit
19. Srpen 2014 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Petula (anonym)
Ahojky. Holky, je tady prosim vas nektera z vas, co se taky potykala se silenyma uzkostma, pocenim, nespavosti atp. po vysazeni HA a jak jste to vyresily, pomohlo vam znovunasazeni, antidepresiva a nebo cas?
13. Prosinec 2014 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Hormonek (anonym)
Ahojky. Holky, je tady prosim...Aho, já po vysazení taky úzkosti, deprese, beru gynex , ženské čaje a chce to podle mého opravdu čas, tělo potřebuje dlouhou dobu na to, aby si najelo na svou rovnováhu, která byla zničená braním ha. držím Vám palce
7. Březen 2016 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Aho, já po vysazení taky...Po vysazení - v lednu - jsem měla problémy se spaním, nočním pocením, měla jsem příšernou, masnou pleť, akné. Ale právě psychická pohoda, duševní klid, radost ze života, velká chuť na sex se mi vrátily už asi po 14 dnech vysazení. Do HA už nikdy více nepůjdu, strašně mi ovlivnila psychiku, už jsem přemýšlela o antidepresivech. Ale nyní jsou všechny můry pryč :).
7. Březen 2016 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Májo (anonym)
mám stejné zkušenosti, bohužel už jsem ve věku, kdy to u mě bude asi trvat déle a měsíc od měsíce je to jiné, ale doufám, že to jednoho dne pomine.
18. Březen 2016 - 7:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
HA je svinstvo neprověřené.
18. Březen 2016 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Májo, co se mnou udělala ha, to bych nikomu nepřála. Po 8 letech braní jsem vysadila a tělo bylo totálně zmatené, psychika hrozná, plet hrozná, vznikly nové alergie, prostě totálně dorašená. Kdybych to mohla změnit, tak v životě s tím nezačnu, teď je to rok a půl od vysazení, tělo se stále dává do normy, ale je to lepší a lepší.
6. Červenec 2016 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Májo, co se mnou udělala...Ahoj všem, jsem ráda, že jsem se toho v lednu zbavila. Lituji dne, kdy jsem to gynekoložce odkývala. Je mi 45 let, menzes se upravila, přesně jedu 28-29 den, třetí měsíc. Pleť v pořádku, jen mi vyraší jeden "odporňák" těsně před menzes. Chuť na sex jako za mlada, fantazie mi nedá spát :). Vlasy už se taky nemastí...takže samaá pozitiva.
8. Červenec 2016 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
já jsem přestala po porodu...já používám Pharmatex krém a super, jen si musíš zvyknout na to, že se nesmíš mýt mýdlem před ani po,ale zase předpokládám, že většina holek a žen se myje už intim gelalam a ty jsou v pohodě.
10. Červenec 2016 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
holky jaký je rozdíl mezi používáním pharmatex globule a krému?
17. Červenec 2016 - 22:07

Stránky

Přidat komentář