30 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antikoncepce pro muže

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
mám problém, že nesnáším jaoukoliv antikoncepci. Moje gynekoložka mi ji dokonce nedoporučuje ze zdravotních důvodů. Nechci ale otgěhotnět. Existuje antikoncepce pro muže? Manžel je ochoten ke spolupráci.
22. Březen 2001 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Pokud již netoužíte po dětech, je možné absolvovat operační zákrok, tzv. přerušení chámovodů. V Dánsku je tento zákrok velmi oblíben, dle statistiky každý 3. muž s dvěma a více dětmi. Bohužel nevím jak pokročil u nás zákon z roku x, kdy tento zákrok je proveditelný pouze u mužů s více jak 3 dětmi.Dále je ve zkoumání ve světě mužský hormonální přípravek přípravek. Ale dávka hormonů je značně vysoká, protože musí ovlivnit( zneškodnit) všechny spermie.
24. Březen 2001 - 3:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Trpím chronickými záněty a muj lékař nařídil, že partner musí používat kondom. Je možné, že by parnerovi tato pomůcka mohla natolik vadit, že kvůli tomu ukončí náš vztah?
22. Duben 2001 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Vašemu partnerovi by kondom mohl vadit, ale pokud Vás má i rád kvůli něčemu jinému než jen kvůli tomu, že mu poskytujete sexuální uspokojení, tak kondom nebude důvodem k rozchodu. V opačném případě si nezaslouží Vaši lásku.
23. Duben 2001 - 8:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Máme dvě děti. Obě se naradily císařským řezem.Při druhém porodu nabízel porodník manželce sterilizaci. Tenkrát ji odmítla, ale nyní bych ji rád podstoupil já, protože je ten zákrok u muže jednodušší. Nevíte jestli to zákonv našem případě povoluje a kolik by to případně stálo?
10. Květen 2001 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri Cerveny (anonym)
Je možné v naší zemi provést sterilizaci muže, který se neúprovinil nijak proti zákonům této země, chová se slušně a je ještě panic i přes jeho nesouhlas? Jsou za takový zákrok nějaké tresty?
5. Prosinec 2002 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri Cerveny (anonym)
V případě, že byl muž sterilizován, je takový krok vratný, aby mohl mít v životě ještě děti?
5. Prosinec 2002 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Dušan (anonym)
Trochu doplním Andreu: Moji známí se na mne,jakožto lékaře, před časem obrátili, zda bych nezjistil podrobnosti sterilizace muže přerušením chámovodů. Moje subjektivní závěry (bez 100% záruky)1. byrokracie2. byrokracie a zase byrokracie.3. Jinak oni splňují počet dětí /4 /, nechtějí další a MAJÍ KONKRÉTNÍ zdravotní důvod ( poslední z dětí trpí lehkou formou postižení ). Poté je nutno :4. žádost na vedení nemocnice k provedení sterilizace muže5. svolání komise ( první co mne napadlo- "potratová komise" ), kam ale je možné si "vzít s sebou" i svého lékaře jako jednoho "do party" rozhodčích.6. na daném urologickém pracovišti výkon poté provedou. Vlastní výkon je nevelký a díky zdravotní indikaci by jej možná ani neplatili. Tak a teď se ukažte, kdo ještě máte chuť. Krutý, co ?
3. Srpen 2003 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Co takhle zkusit milovani podle tantry? Tam se neejakuluje vubec.Na druhou stranu sperma v pochvě ma pry blahodarny vliv a kondomy brani pronikani harmonicke energii. Tak si vyberte:)
18. Září 2003 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
Předmět: antikoncepce Autor: Petula Datum: 10.2. 2004 13:53:55 Ahoj, chtěla jsem se zeptat,co si myslíte o mužské antikoncepci, co víte o trendech. Slyšela jsem,že se vyvíjí mužská HA.Co vy na to kluci i holky? Neměla by část odpovědnosti padnout i na kluky, když tolik odmítají kondomy???Dík za názory Předmět: antikoncepce Autor: Milan Datum: 10.2. 2004 16:16:42 Na základě hormonů asi žádný antikoncepční přípravek pro muže nikdy existovat nebude, protože mormony u muže ovlivnují celkové chování a řekntěte mi, která žena by chtěla "polochlapa", který se bude chovat jako eunuch. To spíše nějakou elektrochemickou cestou, která bude spermie ničit. Ale to je všechno pouze hudba budoucnost - dnes, pokud nechce žena brát HA, tak asi nejlepší kombinace nepl. dny/pesar/kondom/přerušovaný styk. Předmět: antikoncepce Autor: Milan Datum: 10.2. 2004 16:18:09 Na základě hormonů asi žádný antikoncepční přípravek pro muže nikdy existovat nebude, protože mormony u muže ovlivnují celkové chování a řekntěte mi, která žena by chtěla "polochlapa", který se bude chovat jako eunuch. To spíše nějakou elektrochemickou cestou, která bude spermie ničit. Ale to je všechno pouze hudba budoucnost - dnes, pokud žena nemůže brát HA, tak asi nejlepší kombinace neplodných dnů/pesar/kondom/přerušovaný styk a po skončení reprodukce Podvázání vaječníků (v případě odstranění dělohy tím skončí i menstruace).
12. Březen 2004 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
Semeno nema na posvu blahodarny vplyv, praveze neutralizuje kyselinu v posve, pretoze semeno je zasadite a preto mozu mat zeny z toho vytoky a podobne. Donderlinovym bakterie v posve, ktore ziju v kyslom prostredi to urcite na krase nepridava. Mozno ti to nakecal tvoj partner, aby si s nim castejsie spala.
13. Březen 2004 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bruno (anonym)
Někde jsem četl, že je v pokročilé fázi výzkumu antikoncepce snižující tvorbu testosteronu a tedy i tvorbu spermií. Aby nedocházelo bez testosteronu k odvápnění kostí, bude pilulka obsahovat modifikovaný ženský estrogen!!! Modifikovaný prý proto, aby nám nenarostly prsa a výhodou prý bude prevence proti problémům s prostatou, které způsobuje právě testosteron...
2. Listopad 2004 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Nevíte o možnosti nechat se sterilizovat někde poblíž v zahraničí? (nesplňujeme s partnerem požadavky nárokované v ČR)
15. Květen 2006 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
A co igelitka na ptáka !???
15. Květen 2006 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jdi už do hazlu s reklamou!
7. Březen 2007 - 1:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
existuje nejaka antikoncepce pro muze.neco jak je pro zeny nejaky prasky.DikyPetr
4. Duben 2007 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
existuje nejaka antikoncepce pro muze.neco jak je pro zeny nejaky prasky.DikyPetr
4. Duben 2007 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
jíra (anonym)
Ženě nevyhovovala žádná forma antikoncepce. Ha - nervozita,náladovost a nechuť; tělísko - krvácení; HA injekce - krvácení, nechuť,náladovost. Protože máme již tři děti, rozhodla se pro sterilizaci. Tu ji však odmítli udělat. Napsal jsemproto na několik urologických klinik s žádostí o vasectomii a uspěl. Komisí by to neprošlo, ale když jsem byl samoplátce tak to šlo. Cena 10.300,- Teď jsme oba v pohodě a užíváme si.
22. Červenec 2007 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Majk (anonym)
Týjo,to je palba,no zajímalo by mě,proč by to komisí neprošlo,jaké jsou podmínky k úspěšné vasectomii.Je mi 35let,máme dvě děti,kluka 13,holčinu 10let.Obě těžce nemocné na ledviny,třetí si nemůžeme dovolit,nedávno manželce selhala antikoncepce a musela na dopručení svého lékaře na potrat.Nyní náš sexuhální vztah dosti vázne ze strachu (co kdyby zase náhodou!)
2. Září 2007 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Myslím , že naše zdravotnictí je pořád nějaké divné .Tak dyž muž už chce aby nebyli děti , protrože ženě nevyhovuje žádná antikoncepce a na podvaz nemá roky nebo nespnuje jiné kritéria tak nevím proč neudělaji muži vasectomii když jí chce to raději mají žít ve strachu nebo platit za potraty?Měl by mít i muž nárok na antikoncepci třeba by na to přispěl nějakou částkou žena taky musí platit tablety a není to málo. Přeji všem kdo se rozhodne takto řešit svoji antikoncepci hodně úspěchů Jíra uspěl takže pánové řešení tu JE
2. Září 2007 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
JanaPro jiru (anonym)
Neznam Te,ale jse bajecnej konecne nekdo,kdo muze jit tem ostatnim prikladem,neco takoveho udelat pro vas oba muselo byt tezke,ale udelaals to nejsi sobec-tak jak chlapy u nas v praci,kdyz jsem se jich na to zeptala zada by na to sli-odpoved ne,vzdyt tu zenu k tomu,taky nikdo nenuti,cha........
31. Leden 2008 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
pája (anonym)
potřeboval bych informace o antikoncepci pro muze nebo neco takoveho existuje? ale zase nechci nejaké operace a nebo abych nakonec byl neplodn uolně díky za odpověď
1. Prosinec 2008 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
zlatka (anonym)
mám problém, že...ano mám ten samí problém..ze zdravotních důvodů nemohu brát antikoncepci..je něco takového pro muže?kromě vasektomie?
6. Listopad 2013 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena II (anonym)
ano mám ten samí...Okrem vasektomie a gumy pre mužov v podstate žiadna antikoncepcia nie je. Je síce ešte jedna jednoduchá sterilzácia muža, ale to je podobné ako vasektomia. Jedná sa o nástrek 95%-ného liehu do semenovodov. Zaručí trvalú neplodnosť.
5. Červenec 2014 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Hop (anonym)
Zapomněli jste na coitus interruptus, přerušovanou soulož. Ženy by nám stále chtěly krvelačně řezat koule, jděte někam...
5. Červenec 2014 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
99999 (anonym)
Okrem vasektomie a gumy pre...Existuje ešte jedna.Volá sa NETRTKAJ.
5. Červenec 2014 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena II (anonym)
Zapomněli jste na coitus...Nijaké krvilačné rezanie som nespomenula. 99999 Ty by si prestal s takým žrádlom?
6. Červenec 2014 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Mudr Barbara Ta (anonym)
téma vasektomie se více se to rozvádí v článku od doktora Stolze: http://www.cmcpraha.cz/cs-CZ/novinky/vasektomie
8. Červenec 2014 - 13:07

Přidat komentář