7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

antikoncepce pro diabetičky

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Věrča (anonym)
máte někdo zkušenost s nějakou antikoncepcí pro diabetičky? Poraďte mi ,prosím.
4. Květen 2004 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
tak jsem se ti mrkla po netu - samozrejme, kondom, pesar, nitrodelozni teliska, ale i hormonalni antikoncepce, ale je u ni potreba sledovat co ti to dela s metabolismem a ma mit co nejnizsi obsah estradiolu (coz nevim co je :) ale doktor ti urcite poradi ;)
2. Srpen 2005 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
zelva (anonym)
zdravim...vim ze nekteri mate problemy s prouzky..ja mam zase s tendrama..trosicku nevyhazim, tak kdyby nekomu prebyvaly a byl by ochotny par kousku (treba 5-10) vymenit za balik 100 ks prouzku Freestyle, byla bych hrozne vdecna...prosim ozvete se mi na mejl (zelviczka"atlas.cz)...P.S.: docela specha
6. Prosinec 2006 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM. CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET. TADY JE ODKAZ NA STRANKY. http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
19. Prosinec 2006 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
já jsem diabeticka a beru pramino. Lékarka mi rekla, ze tahle antikoncempce u dibatu e nevadí.
16. Duben 2007 - 21:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama