11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antikoncepce po potratu?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Lze užívat pilulky proti otěhotnění po potratu? Můžete mi něco spolehlivého doporučit (zkoušel někdo Yadine)? ...chci mít ještě děti
3. Srpen 2003 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Ano Ha se dá nasadit hned po potratu domluv se se svým gynekologem ten ti pomůže vybrat vhodnou HA a co se týče plodnosti tak HA na ní určitě nemá vliv mám spoustu kamarádek které užíva. HA 10 let a otěhot. hned 1 mesíc po vysezení HA.
4. Srpen 2003 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Antikoncepci NIKDY!!!!!!www.pamir.unas.cz - vše pro vaše zdraví
16. Leden 2004 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Micka (anonym)
Antikoncepce se muze zacit uzivat hned dalsi den po interupci.
9. Srpen 2004 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM. CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET. TADY JE ODKAZ NA STRANKY. http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
19. Prosinec 2006 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lemra (anonym)
Táhni se svou reklamou k čertu! Tady není místo pro šmelináře, hledej si sobě podobné a neotravuj tady!
8. Leden 2007 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Nevím jestli si zakladatelka tohoto tématu po sobě vůbec přečetla, co napsala za blbost... Velmi zvláštní Marto : proč píšeš, že "chceš mít děti" a přitom, když je máš, tak je zabíjíš? Věřím však, že většina gynekologů, jakožto kovaní podnikatelé, ti nabídnou "komplexní služby" i v této úchylné situaci, takže v tuto chvíli již nějaké "naprosto neškodné" pilulky určitě polykáš, pomáháš jim navyšovat body a zisk za další "léčebné úkony" a na způsobu tvého nazírání na svět, život a sex se nezměnilo zhola nic... Ráda bych se mýlila.
15. Listopad 2007 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
"Velmi zvláštní Marto : proč píšeš, že "chceš mít děti" a přitom, když je máš, tak je zabíjíš?" Protože je třeba chce mít v pětatřiceti a ne ve dvaadvaceti, hm? Složité na pochopení, že?
7. Červenec 2009 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Moumou (anonym)
Ahoj, jsem 3 týdny po potratu a chci se zeptat kdy můžu začít brát antikoncepci.Děkuju
24. Leden 2010 - 13:24

Přidat komentář