15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antikoncepce a PIHY

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
Dobrý den,mám problém s mateřskými znaménky, která mi během braní hormonální antikoncepce (nejprve Diane, nyní Jeanine) raší jako houby po dešti. Nevím, co mám dělat a jak tomu zabránit... Rozhodně mi nepříjde normální, aby se pihy objevovaly tak rychle a tak najednou. Sice jsem vždy patřila k lidem, kteří mají hodně mateřských znamének, ale nikdy jsem nepozorovala, jak se objevuje jedno nové znaménko po druhém... Slyšela jsem něco o tom, že hormonální antikoncepce odbourává v těle vitamín B a jeho nedostatek pak může způsobovat tvorbu pih. Co je na tom pravdy? Co mám děla se svými znaménky? Nechci mít kvůli HA ještě více pih než mám... :( :( :( Děkuju za odpovědi. Nikol
9. Únor 2003 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pet (anonym)
Me se to taky stalo.Nevim, ale HA mela na me neg.ucinky tak mi ji na gyn.vysadili.Ale je to zvlastni.Objevili se mi ..ale asi tyden ,co uz to neberu.
10. Srpen 2003 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Perla (anonym)
Tak jde o znaménka nebo o pihy? To jsou podobné ale přitom rozdílné věci. Pihy se objevují a mizí podle intenzity slunečního záření, které dopadá na kůži, zatímco znamínka prostě nemizí a někdy rostou do výšky nebo se rozlízají.
19. Srpen 2003 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Dobry den....od letosniho leta se mi zacaly delat po tele drobna znamenka...me to ale docela vadi, protoze je to na rukach..hrudniku a take v obliceji, muzete mi prosimvas nejak poradit?treba abych si koupil v lekarne nejaky prispevek, nebo nechybi mi nejaky vitamin? dekuji......
11. Leden 2004 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Dobry den....od letosniho leta se mi zacaly delat po tele drobna znamenka...me to ale docela vadi, protoze je to na rukach..hrudniku a take v obliceji, muzete mi prosimvas nejak poradit?treba abych si koupil v lekarne nejaky pripravek, nebo nechybi mi nejaky vitamin? dekuji......
11. Leden 2004 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
miriam (anonym)
Nasla som link na tento chat na jednom inom chate a hned som si vsimla prave tuto temu, pretoze aj ja beriem AKH, konkretne uz spominane Jeaninne a aj mne sa zacali robit pehy. U mna su to ale skor maxipehy (5x3mm, nepravidelny tvar) na nose a tvari. A prave som si uvedomila, ze asi naozaj spolu suvisia s AKH, aj ked doteraz ma ta suvislost vobec nenapadla.
10. Květen 2004 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Mě se zase objevil pigmentový "knír" nad horním rtem, je to pěkně ošklivý a nejde to ničím zesvětlit....Bohužel i tohle jsou prý důsledky HAK.
15. Listopad 2006 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
No to bych take rada vedela, nikdy jsem znamenka nemela a za posledni tri roky co beru HAK, tak jich mam asi 30. Vypada to hnusne a odstranit se to da jedine vyriznutim, po cem pak zustane zase jizva. Jestli to takhle pujde kazdy rok, tak se zblaznim.
15. Listopad 2006 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
Mne se delaji znamenka taky od doby, kdy beru antikoncepci. Do dvaceti jsem mela asi tak 3 na tele, a ted jich mam snad 50. Da se tomu nejak zabranit? A co s tema, ktere uz mam? Jedine vyriznout? Nezmizi sami?
28. Únor 2007 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
gof (anonym)
Posledni rok se mi zacali tvorit materska znamenka (névy) jako houby po desti. Patram vsude, jakym zpusobem jejich vyskyt omezit nebo zastavit. Bohuzel na dermatologii znaji jedinou odpoved, jejich vyriznuti. Copak je medicina tak bezmocna?
6. Srpen 2007 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
K.O. (anonym)
Dobrý den,mám problém s...Ahoj, reagoval někdo na tvůj příspěvek? Mám úplně stejný problém - beru již cca 5 let HA Jeanine a najednou v posledním roce mi pihy (tmavé typické pihy) rostou jako houby po dešti, troufnu si říci, že se probudím a vidím další malinkaté na břichu. Je to hnus a nejradějí bych HA vysadila - ale můj problém je, že jsem ji začala brát hlavně kvůli aknózní pleti, která se mi o 100% zlepšila...a bojím se, že když vysadím, zas do toho spadnu. Ach jo.
18. Únor 2010 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Dani (anonym)
Dobrý den,mám problém...Ahoj, taky mám stejný problém. Už jsem dokonce měla jedno nebezpečné a po vyříznutí mám hnusnou jizvu na zádech. Nevím, jestli to po vysazení antikoncepce zmizí,ale pokud to takhle půjde dál,tak budu jedna velká skvrna. Brala jsem 7 let Jeanine a teď posledni rok Cylest a mám pocit,že je to ještě horší. Už se mi začaly dělat i na lýtkách! O rukách nemluvě. Nevíte někdo, jestli to třeba zmizí samo?
21. Srpen 2010 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Roo (anonym)
Ahoj, taky mám stejný...Mám od dětství spousty malých tmavých znamének. Neustále se nějaká objevují a po letech zase pomalu zesvětlají a zmizí. Takže ano pokud jsou malá, mizí sama, ale trvá to :)
19. Květen 2013 - 20:15

Přidat komentář

Reklama

Reklama