130 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Přecházím na jinou antikoncepci a mám 2 platíčka Minisistonu. Prodám je za 200,-Kč. V případě zájmu pište na 23katka"seznam.cz
14. Únor 2007 - 12:43
martule (anonym)
ahojky holky, chci se zeptat zda nevite zda mohu minisiston pouzivat bez 7denni pauzy abych vynechala menses, jedu v kvetnu na dovolenou a nehodi se mi to...
18. Únor 2007 - 17:21
jackie (anonym)
minisiston bez 7denni pauzy muzes uzivat nepretrzite az 3 mesice.
18. Únor 2007 - 23:14
Lola (anonym)
Beru Minisiston uz asi 5 let a nikdy jsem neměla výraznější problémy ( vždy pravidelná menstuace, žádné špinění, spolehlivá ochrana atd) možna až na váhu, ale to spíš připisuju tomu, že když jsem ho začala brát, tak jsem odešla od skautu, seděla jen ve škole a chodila na pivko a na cigarko :o)...takže můžu doporučit, ale to ať posoudí váš gynekolog ...
22. Únor 2007 - 16:11
Tana (anonym)
Ahojky.Neviete náhodou ako to je s otehotnením po vysadení Minisistonu?Je potrebné si dat nejakú pauzu?Inak mám s ním dobré skúsenosti.
8. Březen 2007 - 20:49
Janička (anonym)
Ahoj.Neví někdo jaký má vliv na MINISISTON antibiotika?? dostala jsem od své lékařky AMOKSIKLAV a zajímalo by mě jaký to na ní bude mít vliv!!! prosím poraďte! Děkuji.
13. Březen 2007 - 17:00
sandra (anonym)
chtela bych se zeptat kolik priblizne stoji antikoncepce minisiston dekuju
3. Duben 2007 - 12:43
jackie (anonym)
Tana : tak na to je nejlepsi se zeptat rovnou gynekolozky, ale pauza tam nejaka byt musi aby se pohlavni organy mohly zregenerovat. Janicka: Info o vlivu antibiotik na Minisiston jsou popsany v pribalovem letaku, vlivem antibiotik je ucinek antikoncepce snizen a je nutno pouzivat zaroven i jiny druh ochrany (kondom). sandra: na recept kolem 310 kc. Bez receptu tezko rict:-)
4. Duben 2007 - 14:29
martule (anonym)
Ahojky chtela bych se zeptat zda nejak Kynedril ovlivnuje ucinost HA, predem diky za odpovedi a byla bych rada kdybyste mi odpovedeli na mejla laracroft.cz"centrum.cz protoze nevim kdy se zase dostanu na mejl
11. Duben 2007 - 14:15
Lenka (anonym)
Já beru minisiston 2 roky,ani kilo nahoru,zadne bolesti nemam,ani jine problémy,stojí to 300 na 3 měsíce,menstruace pravidelna jak hodinky vzdy vten samej den.Fakt super,jen doufam ze budu taky v budoucnu moci otehotnet.
17. Duben 2007 - 19:37
Jarča (anonym)
Ahojky, po 8 letém užívání Trisistonu jsem přešla na jednofázovou HA Minisiston a po tříměsíčním užívání jsem se rozhodla ji změnit. Vždycky týden před menstruací špiním a pak teprve přijde menstruace, fakt super. Je fakt, že na každého působí jinak.
23. Duben 2007 - 7:19
Simona (anonym)
od kdy je antikoncepce bez receptu?
19. Květen 2007 - 19:40
Návštěvník (anonym)
Prodám 1 pláto minisistonu, přešla jsem po 5 letech na jinou antikoncepci, cena dohodou. babe23"seznam.cz
6. Srpen 2007 - 12:48
Jackie (anonym)
Kdybyste mel nekdo nejaka ta platicka Minisistonu na prodej, nevahejte:) Alenaji"seznam.cz
11. Srpen 2007 - 18:42
Eva (anonym)
Beru Minisiston téměř 3 roky. Váha se mi ani nehnula a zpozorovala jsem mírné zlepšení pleti. Negativní učinky: 2.den po vysazení na pauzu mě rozbrečí i večerníček a občas se mi stane, že tak dva dny po sedmidenní pauze mám mírnou sekreci z prsou (při tlaku na ně, když si dělám "samovyšetření"). Ale jinak doporučuji. Je fajn, že si můžu braní "natáhnout" o pár dní. Když jsem však nevysadila třeba 6 týdnů, objevilo se špinění.
11. Září 2007 - 14:47
Eva (anonym)
Zdravím, slyšela jsem že 4 tbl minisistomu mohou zastoupit postinor. Máte s tímto někdo zkušenosti, nebo jsou to pouze mylné informace? Moc děkuji za odpověď.
7. Listopad 2007 - 11:10
Petisek (anonym)
Já jsem z HA už zoufalá. Brala jsem Minisistoun přes půl roku a hrozně jsem přibrala a bylo mi furt nevolno a občas jsem i zvracela. Nyní beru rok a půl Lindynette a po té se mi zase snížila chuť na sex..., ale jinak po ní nepřibírám a není mi zle. S HA chci ¨za pár měsíců (po maturitě) zkončit a budeme si s přítelem dávat pozor. Jen se trochu bojím těch potíží po zkončení s HA...
11. Listopad 2007 - 15:09
Lenka (anonym)
Ahojky.Prosím vás,poraďte mi někdo.Na Vánoce jedeme s manželem na hory a zrovna to mám dostat.Beru prášky Minisiston.Tak mě napadlo,že bych si neudělala tu 7denní pauzu a jedla prášky v kuse.Napište mi někdo mail.lenka-smidova(zavináč).centrum.cz.Moc vám děkuji.Lenka
16. Listopad 2007 - 8:35
Rory (anonym)
Moje zkušenosti s Minisistomem jsou takové: brala jsem ho měsíc, ptže js. začala nějak rychle tloustnout, chuť na sex mě přešla úplně, ale nejhorší na tom bylo, že se mi zhoršil zrak! Asi js. zcela výjmečný případ, ale každý snášíme léky jinak! Do teď toho lituju!
26. Prosinec 2007 - 20:38
Káťa (anonym)
Ahoj já jsem minisiston brala cca 2 roky od svých 16 mám mensi problémy s váhou a požadavek na antikoncepci byl takový abych po ni moc nestloustla a gynrkolog mi poradil prave minisiston a nestloustla sem po nem ani kilo a ani jiné NU sem u nej nepozorovala...pred rokem jsem prasky vysadila a ted je zacinam brat znovu tak doufam ze mi budou stejne vyhovovat jako driv...jinak NU jsou u kazdé antikoncepce individualni ale ja minisiston muzu doporučit...
9. Červenec 2008 - 13:45
Kilča (anonym)
Ahoj holky, nemáte náhodou někdo na prodej jedno plato Minisistonu? Zapomněla jsem užít jednu pilulku, tu jsem podle informace v příbalovém letáku neužila a vyhodila, a druhý den mi můj doktor řekl, že mám užít tablety dvě. Nerada bych, aby se mi změnil menstr. cyklus, tak mi stačí sehnat jedinou tabletku, takže klidně s radostí a vděkem přivítám i plato načaté. Kdyžtak piště na kilca"seznam.cz.Děkuju moc!
14. Červenec 2008 - 14:14
T. (anonym)
Ahoj, nemate nekdo plato Minisistonu? I neuplne..koupim, pujcila jsem kamaradce misto postinoru a chybi mi:(
3. Listopad 2008 - 12:33
Návštěvník (anonym)
Ahoj, chci se zeptat. Hledám nějakou antikoncepci, cenově výhodnou, aby se mi potom trošku zvětšila prsa, a halvně abych nepřibrala!! Je por mě tato antikoncepce Minisiston vhodná??
7. Listopad 2008 - 10:48
Monika (anonym)
Ahoj holky, beru Minisiston asi 5 let a nikdy jsem po něm nepřibrala. Ale posledních pár let mám tak 1x za měsíc někdy víckrát někdy i třeba jen 1x za dva měsíce velké bolesti hlavy, že mi nepomáhá ani ležení nic a dokonce mě píchá za očima a opravdu je to nesnesitelné, teď jsem četla o bolesti hlavy, tak se ptám, jestli to můžu mít z toho?? Jestli někdo má něco podobnýho budu ráda když odepíše...jinak jsou ty prášky v pohodě až na tu hlavu.
23. Březen 2009 - 16:52
Lena (anonym)
MONIKA: To co popisuješ je migréna, taky na ni trpím, hlavně v týden před menses. Přesně jak píšeš, píchá a dloube mě to za očima, někdy i zvracím,ležení na to nepomáhá, jen jsem vypozorovala, že když ležím úplně rovně na zádech (nesmím mít nakloněnou hlavu do strany), tak je ta bolest taková snesitelnější. Na vině většinou bývá hormonální nerovnováha - během cyklu se různě mění hladiny hormonů v tělě, ale pokud máš jednofázovou HA, tak ta není tomuhle přispůsobená. Riziko migrény je právě snížené u trojfázové HA, která obsahuje různé množství hormonů v každém týdnu cyklu tak, jak je tomu normálně, když se žádná HA neužívá. Někdy pomůže změnit HA a nemusí to být zrovna trojfázová, u jiných jednofázových taky nemusíš mít problémy, je to hrozně individuální... Jinak na migrénu může lékař napsat prášky na bolest, ale spíš se doporučuje ležet v klidu a šeru, hodně pít a ono to přejde...
26. Březen 2009 - 8:13
Verča (anonym)
Ahoj začala jsem brát antikoncepci Minisiston a o prazdnichách jedu s přítelem na 4 dny na dovolenou zrovna to mam dostat.Rada by jsem menstruaci oddalila.Tak mě jen tak napadlo,kdyby jsem neudělala tu 7 denní pauzu a jedla by jsem prasky v kuse.Nevadilo by to?moc mi na tom zaleží aby jsem menstruaci oddálila.napište mi prosím na email-vk.nikol"seznam.cz
17. Červen 2009 - 14:14
sabinka (anonym)
ahojky...mam ministon..vzala sme si to hlavne abych stloustla dobira zatium prvni platicko... a chci s ezeptat je si se vazne stloustne moc to potzrebuju sem hodne hubena diky
6. Červenec 2009 - 16:01
Markéta (anonym)
Ahoj chtěla jsem se zeptat. Mám začít brat Minisiston a vím že mám první tabletu užít první den menstruace, ale stalo by se něco, kdych ji užila jindy? Narušilo by to nějak účinost. Mě má totiž přijet po dlouhé době přítel a bojím se, že by mi to nevyšlo a nebo bych mohla potom vynechat tu pauzu 7 dnů a začít brát nové platíčko. Prosím poraďte mi na můj e-mail markys.v@centrum.cz Děkuji
21. Říjen 2009 - 0:01
Ewa (anonym)
dobrý den chtěla bych se zeptat jestli muzu byt tehotna kdyz beru teprv 9 dní HA a s pritelem sme spolu spali 8 den.děkuji za odpoved
19. Prosinec 2009 - 12:49
Ewa (anonym)
dobrý den chtěla bych se...dyztak odpoved na mail htfa777@seznam.cz dekuji moc
19. Prosinec 2009 - 12:51

Stránky

Přidat komentář