130 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Luca (anonym)
Ahojky,brala jsem Minisiston asi 3roky a nepozorovala jsem na sobě vůbec žádné změny,prostě vše v pohodě.Ale nedávno jsem byla nucena HA vysatit,kvůli genetické poruše, o které jsem nevěděla,tak kdyby měl někdo zájem o zbylá platíčka stačí napsat: lednaceek"atlas.cz
6. Leden 2005 - 12:41
enrike (anonym)
Je tu nekdo, kdo zmenil antikoncepci z Minisistonu na jinou znacku kvuli snizeni chuti na sex a pomohlo to? Co doporucujete, kolik to stojí? Díky
10. Leden 2005 - 20:39
enrike (anonym)
Je tu nekdo, kdo zmenil antikoncepci z Minisistonu na jinou znacku kvuli snizeni chuti na sex a pomohlo to? Co doporucujete, kolik to stojí? Díky
10. Leden 2005 - 20:40
Jarka (anonym)
Chtěla bych se zeptat,jestli má antikoncepce Minisiston nějaký větší vliv na tvorbu onemocnění mykózou.Momentálně beru TRI-REGOL (3 roky)a žádné větší problémy jsem doteď neměla.Až poslední dobou se objevilo krvácení po sexu,ale moje doktorka u mě nic zvláštního nenašla a předepsala mi pouze minisiston.Proto by mě zajímalo,jestli moje potíže ustanou a kdy.
10. Únor 2005 - 9:42
Katka (anonym)
potrebovala bych poradit.beru minisiston kazdy den v 8 vecer.v utery sem na nej zapomnela a ve stredu sem mela nechraneny styk,ten prasek sem si vzala az po 23 od normalni doby a v tu stredu sem si vzala prasky normalne....mohla bych byt tehotna???
22. Únor 2005 - 11:33
Jitka (anonym)
Ahoj Katko, stalo se mi něco podobného, minulý měsíc, ale naštěstí jsem neotěhotněla. Záleží spíš na štěstí...o))
2. Duben 2005 - 17:17
Peťa (anonym)
Ahoj,můj doktor mi kvůli snížení chuti na sex změnil HA Tri-minulet na Minisiston.Je tady někdo, kdo má podobnou zkušenost?Jak to tady čtu,tak mám pocit,že to je jak "z bláta do louže" a mám docela strach.Prosím, poradí mi někdo?
21. Duben 2005 - 8:40
Verča (anonym)
Z bláta do louže je to u každé HA.Přečti si jednotlivá témata o různých antikoncepcích a zjistíš,že žádná není ideální.Pak si ještě přečti Vysazení HA.Pro mě byly zdejší diskuze startovacím podnětem pro to,abych HA přestala brát.Hledala jsem totiž stejně jako ty nějakou "zdravou" antikoncepci.Bohužel taková neexistuje.Teď začínám 6 měsíc bez HA a nemůžu si to vynachválit....
21. Duben 2005 - 9:05
Peťa (anonym)
Ahoj Verčo,děkuju ti za tvou odpověď, určitě tu diskuzi pročtu. Můžu se zeptat, jak to řešíš bez antikoncepce? Problém je v tom,že přítel nesnáší kondomy, ne že by mu vadily jako takový, ale má na ně alergii (asi alergie na latex).Ale i tak ještě jednou díky
21. Duben 2005 - 9:15
Beruška (anonym)
Holky, můj doktor mě právě převádí z Minisistonu na Pramino, protože se prý Minisiston přestane prodávat. Slyšely jste o tom něco, nebo mu nemám věřit? :) Navíc jsem ale o Praminu slyšela samé hrůzy, takže mám trochu strach...
4. Červen 2005 - 17:58
Zdeňka (anonym)
Dobrý den!Užívám MINISISTON pravidelne a ted jsem si 5.den menstuace vzala opět prášek jako obvyle, ale hned den nato jsem si ho zapomněla vzít, takže jsem ho vzala až po 18 hod. a chtěla bych vědět, zda bych měla vzít druhý prášek již už v pravidelnou dobu?Respektive zda mi dva prášky v 1 den neuškodí a zda budu chráněná?Předem děkuji za odpověď.
17. Červenec 2005 - 15:49
Monika (anonym)
Ahojte. Ja som brala minisiston 1,5 roka, vobec som nepribrala naopak schudla, prsia sa mi nezvecili, menstruacia sa skratila, bolesti takmer zmizli ale postupne sa moja chut na sex uplne znizila na bod mrazu...
12. Září 2005 - 12:47
Monika (anonym)
Mila Misa ja na priklad som od tychto praskov vobec nepribrala, ale myslim ze je to dost individualne.
12. Září 2005 - 12:50
lusy (anonym)
Ahoj beru minisiston 4.měsíc.Sice jsem pribrala asi 4 kg ale pokud se člověk ovládne tak je to v klidu.Jinak chuť ne sex mám pořád stejnou:)
21. Prosinec 2005 - 14:40
Monika (anonym)
Lusy, po 4 mesiacom som aj ja chut este mala no cim dalej tym horsie nechut som zacala pocitovat az po roku takze este len uvidis
21. Duben 2006 - 11:54
Jana (anonym)
Ahojte, beriem minisiston 5,5 roka. Prvý rok som tiež pribrala okolo 7 kg, ale potom som ich zhodila a iné problémy som nemala.Teraz mi v lekárni povedali, že sa vraj už nevyrába a neviem aké iné tablekty by som mala zvoliť, aby som nemala problémy.
12. Květen 2006 - 9:01
Jana (anonym)
Ahoj,ráda bych se dověděla,zda se může Minisiston užívat zároveň s Decolenem(takové ty prášky pro zvětšení sebevědomí-poprsí).Začala jsem ho brát před týdnem,podporuje tvorbu estrogenu a Minisiston prý tlumí tvorbu hormonů.Nevím,jestli přestat užívat Decolen nebo můžu pokračovat v jeho užívání zároveň s Minisistonem.Zjednodušeně mám na mysli,jestli nemá Decolen vliv na menší účinnost Minisistonu.Pokud o tom někdo něco víte,prosím napište odpověď.Předem děkuji.
15. Květen 2006 - 10:42
Jana (anonym)
Ahoj,ráda bych se dověděla,zda se může Minisiston užívat zároveň s Decolenem(takové ty prášky pro zvětšení sebevědomí-poprsí).Začala jsem ho brát před týdnem,podporuje tvorbu estrogenu a Minisiston prý tlumí tvorbu hormonů.Nevím,jestli přestat užívat Decolen nebo můžu pokračovat v jeho užívání zároveň s Minisistonem.Zjednodušeně mám na mysli,jestli nemá Decolen vliv na menší účinnost Minisistonu.Pokud o tom někdo něco víte,prosím napište odpověď.Předem děkuji.
15. Květen 2006 - 10:44
Návštěvník (anonym)
To se mi zá jako blbost, aby končil....jelikož mně ho včera doktorka předepsala jako novou antikoncepci, takže proč by to dělala, kdyby měl končit?
24. Květen 2006 - 21:46
misa (anonym)
ahoj.uzivala jsem nejprve logest asi rok a dost jsem pribrala, tak mi doktorka napsala minisiston, uplne v pohode, chut na sex obrovska,vaha nenarostla,mesicky pravidelne.Takze doporucuju.Akorat ted mame dite a behem kojeni se bere antikoncepce cerazette. Fakt hruza, ale jina neni. zadna chut na sex,akne, zravost a neustale krvacim. Takze prestavam brat a nebudu brat nic, stejne bychom chteli dalsi miminko brzy.Ale mam jeste 4 neporuseny plata MINISISTONU, trvanlivost do roku 2009. Rada prodam celkem treba za 3 sta.Tel 775383183
25. Červenec 2006 - 10:41
Hanka (anonym)
Ahojda,potřebuji radu. beru minisiston a menses mi vyjde akorát na dovču. Doktor mi poradil ať beru dál bez pžestávky a po týdnu beru 2 tablety denně ráno a večer. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
26. Červenec 2006 - 11:37
Návštěvník (anonym)
Klidne to tak muzes udelat. Mesicky to reguluje at tak nebo tak umele,takze telu je to v podstate jedno. Taky jsem to tak parkrat udelala.
27. Červenec 2006 - 10:46
Petra (anonym)
Zvětšila se vám po něm někomu prsa??
5. Září 2006 - 18:26
misa (anonym)
ahoj prodam MINISISTON 4 plata za 250 Kc, trvanlivost do roku 2006. Poslu klidne na dobirku, staci mi zaslat vasi adresu na mail koblihovam"centrum.cz.
13. Září 2006 - 15:47
Markéta (anonym)
Ahoj,Minisiston byla moje první HA.Brala jsem ji asi 6 let.Negativa: přibrala jsem, měla jsem mnohem menší chuť na sex a řekla bych, že to i ovlinilo mou psychiku. Pozitiva:mnohem kratší menstruce, méně bolestivá,jen v první den, žádné bolesti během cyklu, spolehlivá. Před půl rokem jsem ji vysadila. Sice se chuť na sex výrazně zlepšila, ale menstruace byla silnější, delší a bolestivější, objevily se i výrazné bolesti během cyklu. Navíc se mi začaly tvořit cysty na vaječnících, které pobolívaly. Doktor mi proti tomu doporučil antikoncepci. Nechala jsem si napsat jinou Lindynette 20. Je sice asi o stovku dražší, ale obsahuje méně hormonů.Tak jsem zvědavá, jak bude působit. Rozhodně negativní účinky HA jsou individuální a je asi dost těžké najít tu správnou.
6. Říjen 2006 - 14:53
Návštěvník (anonym)
Jejda ja to spletla,trvanlivost samozrejme do konce roku 2009, ne 2006,to uz by se asi prece nestihlo:)Misa
7. Říjen 2006 - 21:29
bara (anonym)
ahoj.chci se zeptat jestli kdyz prechazim z cilestu na minisiston tak se psie ze mam zacit brat prvni den mesntruace.a nemuzu si ho vzit treba uz driv?udelat dva dny pauzu a hend minisistoon?bojim se ze nebudu potom chranena:( dekuju
6. Listopad 2006 - 22:42
Lucka (anonym)
Prodám jedno balení Minisistonu exp11/2010 z důvodu přechodu na jinou anikoncepci.Cena 70 Kč,zašlu v doporučeném dopise.Balkova.lucie"seznam.cz
18. Listopad 2006 - 9:33
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:25
maya (anonym)
nazdarek! stala se mi takova divna vec. lekarnik spatne precetl recept a misto minervy mi dal minisiston. musela jsem uzit jedno platicko, ale zustala mi jeste dve. prodala bych je obe za 200kc ( cela krabicka 3x21 stala 331,- )pokud mate zajem, napiste sem a domluvime se...
8. Leden 2007 - 13:42

Stránky

Přidat komentář