186 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
->markéta moc děkuju za odpověď.)
9. Červenec 2007 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
mam velke bolesti pri menstruaci a mam to 10dni a uz me to stve.mam to i nekdy 2krat do mesice.co mam delat,
12. Červenec 2007 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
Jano a kolik ti je?
12. Červenec 2007 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
ahoj nemáte někdo zkušenosti s prášky chloe a oddálení krvácení?chtěla bych to oddálit o týden...takže můžu to udělat tak? snad to popíšu dobře...takže:vyberu normální balení-žluté tablety a po dobrání poslední začnu brát z dalšího balení opět žluté tablety...ale jen týden a pak to vysadím a měla bych to dostat. a pak zase můžu pokračovat v dobrání těch zbývajících tablet(na dva týdny) v tom samém balení? snad jste to pochopili...já totiž nevím co a jak... díky pa, D.
13. Červenec 2007 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lolita (anonym)
Tak já jen do této diskuze dodám, že použíwám nehormonální antikoncepční náplastě a nemohu si je wynachwálit. Náplast se wymění jednou za týden a chráněná jsi i w menstruačním ciklu. Jsou prostě skwělé. Dělám wše jako obwykle a w ničem se s nimi nemusím omezowat!
13. Červenec 2007 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
PEPKA (anonym)
pro Janu.Jani dojdi si k doktorovi měla jsem to taky zjistili mě nějakou hormonální poruchu dali mě léky a dostávala jsem to přesně na den a 5dní
13. Červenec 2007 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Ahoj, beru HA přes rok a pořád to není ok. Při první HA(Yadine) jsem nabrala 10 kilo za tři měsíce, teď mám Minisiston. Při prvních dvou platech vše ok ale pak se mi zhoršila pleť a začaly mě brát křeče i během celého měsíce a při menstruaci jsem měla takový bolesti jako kdybych žádnou anti. nebrala. Těď to dokonce dostávám nepravidelně-jednou třetí den jedou druhý den a pořád bolesti. Na vyšetření nic nezjistili,vše v normálu(jak jinak že) a doktor to chtěl řešit změnou tablet, ale mě to pořád trápí a myslim že tablety to nevyřeší..:(
1. Září 2007 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ahoj Terko,měla jsem podobný problém,ale já jsem začala brát antikoncepci,protože jsem měla měsíčky i 12 dní.Začala jsem brát antikoncepci a když jsem jí přestala po 3 měsících brát kvůli tomu že jsem měla křeče v lýtkách,tak jse krvácela 3 týdny a když jsem šla k lékařce ,tak mi řekla ,že mám kvůli tomu málo červených krvinek a chodila jsem na injekce .Teď jsem v poho,ale stejně to mam déle než 7 dní,no asi to tak zůstane,protože antikoncepci už nevěřím
1. Září 2007 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jana.1188288315 (anonym)
co vy na to paní doktorko?Myslím na ten článeček co jsem psala Terče o mém menstruačním krvácení ze dne 1.9.2007 výše napsáno a co mi poradíte prosím
1. Září 2007 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
hopsin (anonym)
Dostala jsem ted´svou první antikoncepci, tak jsem se těšila, že se to zkrátí na ty 4 dny předpovídané a bezbolestně, nyní stále 12. den krvácím, sice slabounce, ale přec, nevím, jestli vysadit nebo ne.
5. Listopad 2007 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
mona (anonym)
Ahoj, začala sem brát svou první antikoncepci chloe, ale už 15. den krvácím...nevim, jestli je to normální a už mě to štve...
2. Prosinec 2007 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
beru antikoncepci lindynette 20, dobrala jsem poslední prášek v platu a v sobotu jsem měla dostat menstruaci, ale nedostala jsem ji. je možné že se mi úplně stratila nebo čím to je? pohlavní styk jsem v té době neměla.
3. Prosinec 2007 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
beru antikoncepci lindynette 20, dobrala jsem poslední prášek v platu a v sobotu jsem měla dostat menstruaci, ale nedostala jsem ji. je možné že se mi úplně stratila nebo čím to je? pohlavní styk jsem v té době neměla.
3. Prosinec 2007 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
zdena (anonym)
Dobrý den,beru antikoncepci Lindynette a chtěla jsem se zeptat,zda je možné přestat brát prášky o 7 dní dříve,abych dostala menstruaci.Nebo,zda je lepší brát antikoncepci nepřetržitě.Potřebovala bych si menstruaci posunout.Děkuji za odpověď.
3. Prosinec 2007 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
ted mám 7 denní pauzu v braní HA. menstruace se dostavila po dvou dnech. potřebovala bych si ale prášek vzít o den dříve než bych měla,aby mi skončila menstuace,je to možné? nebo raději ne? a ještě.když si vezmu po pauze prášek,tak za jak dlouho asi menstruace přestane?děkuju
6. Prosinec 2007 - 7:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ten prášek si chceš vzít dřív jen kvůli skončení menses? Stejně to nepomůže, max ti to zkrátí o půl dne a není to jisté. A je to individuální, mně trvá menses 3 dny, tobě asi déle, nedá se radit.
6. Prosinec 2007 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Ájik (anonym)
Kdyz mam HA na 21dni jsem chranena v sedmi denni prestavce nebo ne?(zadne prasky v te dobe neberu)
7. Leden 2008 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobrý den,mám problém a byla bych každému vděčna kdyby mmi pomohl. 1. ledna jsem zacala brat uplne poprve antikoncepci-logest,vsechno bylo v poradku ale dneska je . ledna a mam opět silnou menstruaci,nevíte čím by to mohlo být? za techto 8 dni jsme prasky brala pravidelne,nemela jsem pohlavni styk. moc vas prosim o radu
9. Leden 2008 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobrý den,mám problém a byla bych každému vděčna kdyby mi pomohl. 1. ledna jsem zacala brat uplne poprve antikoncepci-logest,vsechno bylo v poradku ale dneska je 9. ledna a mam opět silnou menstruaci,nevíte čím by to mohlo být? za techto 8 dni jsme prasky brala pravidelne,nemela jsem pohlavni styk. moc vas prosim o radu
9. Leden 2008 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Chtěla bych se jen zeptat, když v průběhu cyklu špiním, je spolehlivost antikoncepce zachována? Beru jí naprosto pravidelně, nejsem kuřák, žádné léky neberu, prostě s tím mám problémy už u několikáté antikoncepce(nyní to je Jeanine). Někde jsem o tom něco četla, ale bylo to myslím spojené s antibiotiky. Teda aspoň doufám. Díky za radu.
24. Leden 2008 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Šáfule (anonym)
Mě trvá menses třeba i 8 dní a sem z toho neštastná
7. Únor 2008 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Dobrý den.. potřebovala bych poradit.. začla jsem brát antikoncepci (Cilest). Začla jsem ji brát při prvním dni menstruace.. to je 9.2.. dnes je 20.2. a já pořád krvácím, ale úplně slabě.. trochu mě to děsí, ale pořád spoléhám na to, že na to mají vliv prášky.. beru je pravidelně, tj. ani jednu jsem nevynechala.. pohlavní styk jsem v téhle době neměla.. byla bych mooc vděčná kdyby mi někdo poradil.. moc vás prosím.. pište na Maakkiisskkaa"seznam.cz nebo na ICQ: 195 124 803 .. moooc prosím a předem děkuji!!!!!
20. Únor 2008 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
prvního prosince sem začala brát antikoncepci (marvelon, menstruaci v unoru sem mela mit od 19. unora rano - prisla az odpoledne, ve stredu odpoledne skoncila. ted sem to dostala ve stredu a rano a dneska uz sem to zase nemela... muzete mi prosim nekdo poradit? nemuzu byt tehotna? muzou za to prasky? plsky odpovidejte tady nebo na moje icq: 264-406-563 diky moc
20. Březen 2008 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lu (anonym)
Mně se stalo něco podobného...celý měsíc jsem byla ve stresu a udělala jsem si radši test - negativní.A po 3 dnech mi přišla menstruace...takže asi radím TEST, pak máš jistotu ;)
4. Duben 2008 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Mona (anonym)
zacla jsme pred tremi tydny brat antikoncepci,a od te doby stale menstruuji.. je to normalni?poradte mi...dekuju
14. Duben 2008 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Může se to stát, někdy i 3 měsíce. Ale to máš určitě napsáno v letáčku.
20. Duben 2008 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
antikoncepci beru necelé dva roky a nikdy jsem neměla problémy,ale minulý měsíc mi došly dřív a tak jsem 3 dny byla bez prášků. potom jsem začala nové balení,ale menstruaci jsem měla 14 dní a potom konečně přestala.ale ted po každém styku krvácím,jako bych měla menstruaci.přijde mi to divné a je to nepříjemné.dá se něco dělat nebo to odezní samo?prosím o odpověd
21. Duben 2008 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj, beru ant. už pár let a vždycky jsem začala v sedmidenní pauze krvácet do tří dnů, tentokrát pořád nic, teda pořád, je teprve ten třetí den, ale já to dostávala dopoledne, vždycky to bylo pravidelně, mám docela strach. Sice se cítím tak trochu, jako bych to měla dostat, ale pořád nic :-( Jsem strašně nervozní, že ant. selhala.
6. Květen 2008 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ehm..už je to dobrý :-))
6. Květen 2008 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Beru antiko Yadine.Jsem zpokojena,ale stalo se mi ze jsem si vzala dve tablety v jeden den.Mam dobrat v nedeli posledni,ale ta mi chybi.Jak mam postupovat,prosim.Dekuji.
13. Květen 2008 - 11:14

Stránky

Přidat komentář